Šiandien mes analizuosime ir išnagrinėsime savo reitingo nugalėtoją iki paskutinio varžto ir išsiaiškinsime, kodėl „Wollmer D703 Charoit“ paėmė auksą, taip pat kokie yra šio modelio privalumai ir trūkumai.
Tiems, kurie nemėgsta skaityti kalnų tekstų, iš karto pasakysiu savo galutinę nuomonę. Man patiko dulkių siurblys. Jis puikiai pasirodė testuose, tvirtai surinktas. Trumpai pabrėžkite, kas man patiko labiausiai:
- ilgas baterijos veikimo laikas, viršijantis gamintojo deklaruotą (beveik 40 minučių vietoj deklaruotų 35);
- žemas triukšmo lygis (77 dB);
- turbo šepetys su galingu varikliu, galinčiu tiekti daugiau nei 3000 aps./min.;
- dizaino patogumas (lenkiama rankena, nuimamas modulis, dulkių siurblio surinkimo / išmontavimo paprastumas ir rankinio modulio išėmimas / montavimas);
- priedas filtrams ir šepečiams valyti.
Belaidžio dulkių siurblio apžvalga
Peržiūra prasidės nuo konfigūracijos. Atidarę firminę dėžutę, pagamintą paties dulkių siurblio spalvų, matome, kad Charoit pas mane atkeliavo pusiau surinktas. Rankinis instrumentas jau yra korpuse. Surinkimui nereikia naudoti papildomų įrankių.
Kas įtraukta:
- dulkių siurblio korpusas;
- rankinis modulis;
- įkrovimo dokas;
- antgalis su turbo šepečiu;
- rankinio modulio antgaliai (baldams ir plyšiui);
- valymo priedas;
- HEPA filtras;
- nurodymas;
- garantijos kortelė.
Iš įdomiausių dalykų pastebime, kad purkštukus (baldams ir plyšiams) galima laikyti specialiuose grioveliuose doko stoties viduje. Smulkios detalės linkusios pasimesti, o tai, kad gamintojas joms sugalvojo specialias vietas, yra gerai.
Valymo priedas yra įdomus dvipusis įrenginys. Viena vertus, jame yra šepetėlis kietais šereliais, skirtas medžiaginio HEPA filtro valymui, kita vertus, kabliukas su saugiu peiliuku, skirtas valyti aplink jį susivėlusius plaukus. Gera alternatyva peilio ašmenų technologijai, kurią daugelis vartotojų įvertino kaip neefektyvią.
Išvaizda ir savybės Wollmer D793 Charloit
Įspūdžiai iš kūno malonūs. Gamintojas dulkių siurblį pavadino akmens čaroito vardu – tikrai malonios spalvos.
Tiek rankinis dulkių siurblys, tiek pagrindinis antgalis puikiai priglunda, yra lengvai montuojami ir tvirtinami prie specialių spaustukų. Jų eiga yra pakankamai griežta, kad neatsilaisvintų nuo surinkimo / išmontavimo, o surenkama be problemų.
Visi valdymo mygtukai yra ant rankenos, kad juos būtų galima paspausti dominuojančios rankos nykščiu. Iš viso yra 4 mygtukai ir jie atsakingi už:
- dulkių siurblio įjungimas / išjungimas;
- galios padidėjimas;
- galios sumažinimas;
- įjunkite / išjunkite turbo šepetį ir apšvietimą.
Charoit veikia maksimalia galia pagal numatytuosius nustatymus, kai įjungtas apšvietimas ir turbo šepetys. Taigi korpuso reguliavimo mygtukai pirmiausia skirti padėti savininkams taupyti akumuliatoriaus energiją.
Dėl pagrindinio antgalio užrakto 90 laipsnių padėtyje Wollmer D703 Charoit tikrai gali stovėti savarankiškai, be žmogaus palaikymo. Tai patogu tiek sandėliuojant, tiek namuose (dulkių siurblį galima palikti bet kur, prie nieko nepriremiant).
Svarbi dulkių siurblio savybė – lankstoma rankena. Jis turi galimybę sulankstyti dėl rankenos kelyje esančio skląsčio. Šio prietaiso dėka galite išsiurbti, pavyzdžiui, po stalu nesilenkdami. Rankena lenkimo vietoje turi laisvą laisvumą. Tai daroma tyčia, siekiant išvengti lenkimo mechanizmo lūžimo dėl netinkamo veikimo.
O dabar prie veiklos rodikliaikuriuos deklaravo gamintojas:
- siurbimo galia – 120 vatų
- dulkių surinkėjo tūris – 0,8 l;
- triukšmo lygis 75 dB;
- akumuliatoriaus veikimo laikas maksimaliu režimu – 35 minutės.
Čia verta pasilikti ties siurbimo galia ir veikimo trukme. Retai gamintojai…