020 metų lygintuvai

Buitinės technikos rinka yra perpildyta įvairių lygintuvų. Lygintuvus gamina visi pagrindiniai gamintojai. Renkantis šį pagalbininką namuose gali būti labai lengva susipainioti. Reklamuojamas prekės ženklas ar aukšta kaina visiškai nėra produkto kokybės garantija. MyGadget padeda išsirinkti funkcionalų ir nebrangų įrenginį.

Turinys

Xiaomi YD-012V

REDMOND RI-C278

Morphy Richards 305003

Braun Tex Style 7 TS745A

Philips GC4535/20 Azur

PDF failą su visų reitingo lygintuvų privalumais ir trūkumais galite atsisiųsti šio straipsnio pabaigoje.


Šiandien mūsų pasirinkime:

  • 2019 m. belaidis hitas;
  • du universalūs ir funkciniai „nieko daugiau“ serijos įrenginiai;
  • lygintuvas su įmontuotu garų generatoriumi;
  • pardavimų lyderė, prizininkė nominacijoje kaina – kokybė.

Kas yra mėgstamiausias?

Xiaomi YD-012V

Naujasis geležies modelis YD-012V yra „Xiaomi“ ir „Lofans“ bendradarbiavimo vaisius. Lofans yra kokybiškas prekės ženklas, nors ir ne pirmasis ešelonas. Daugelis vartotojų pastebi, kad šio gamintojo modeliai primena Rusijoje populiaraus Redmond prekės ženklo lygintuvus. Modelis YD-012V su garo funkcija patraukė vartotojo dėmesį dėl to, kad nebuvo laido. „Ar jis su baterijomis?” klausiate nustebęs. Ne, tai ne ant baterijų, viskas daug proziškiau.

Vizualiai YD-012V atrodo kaip paprastas lygintuvas, kurio nugarėlė buvo atimta kartu su viela. Pats laidas išliko, jis buvo pritvirtintas prie pagrindo (doko stoties), kuris kartu atlieka įrenginio stovo funkciją. Jei norite lyginti daiktus įprastu, „laidiniu“ būdu, lygintuvą galima pritvirtinti prie doko stoties fiksatoriumi.


Prijungiame pagrindą prie lizdo, sumontuojame lygintuvą, laukiame 35 sekundes. Tik visiškai sušilęs prietaisas leisis atsikabinti nuo pagrindo. O tada bent jau gali eiti į kitą kambarį – judesių niekas neriboja. Dabar neturėtumėte bijoti, kad viela susisuks arba būsite šokiruoti. Daiktams lyginti lieka 1,5-2 minutės. To pakanka kelių smulkmenų: marškinėlių, kojinių, apatinių kelnaičių ir kt. Norint išlyginti marškinius, lygintuvą reikės vieną ar du kartus grąžinti į pagrindą. Arba nenuimkite jo nuo stovo ir nelyginkite įprastu būdu, maitindami įrenginį iš elektros tinklo.
2000 W galios lygintuvas įkaista iki 200 C°. Belaidžio ryšio metu vartotojas gali naudotis visos funkcijos, ypač garų tiekimas. Vandens bako tūris yra 280 ml. Yra trys veikimo režimai: purškimas (snapelyje), garų padidinimas ir garas (pastovūs garai). „Xiaomi YD-012V“ padas turi keraminę nepridegančią dangą, gamintojai pridėjo ir jonų purškimo. Padą lengva valyti, tačiau geriau apsaugoti lygintuvą nuo smūgių ir nenuleisti. Kyla klausimų dėl pado slydimo kokybės – norėtųsi didesnio judėjimo lengvumo. Iš modelio nepatogumų pažymima vandens išpylimo angos dangtelio vieta. Pasak vartotojų, jis sukurtas tarsi specialiai kairiarankiams.
„Xiaomi YD-012V“ kainos parduotuvėse prasideda nuo 2600 rublių.


Šiame paveikslėlyje yra tuščias alt atributas;  jo failo pavadinimas yra ytug_xiaomi_yd012v_1.jpg

Xiaomi YD-012V

kaina
pastatymo kokybė
garo kokybė
pado slydimo kokybė
vandens įleidimo dangčio vieta

Xiaomi YD-012V

Galia 2000 W
Padas keramika
Bevielis naudojimas valgyti
Funkcijos garo padidinimas, nuolatinis garo tiekimas
Garo reguliavimas valgyti
Anti-lašėjimo sistema valgyti
Purškimo funkcija valgyti
Vandens rezervuaro tūris 280 ml
Svoris 0,6 kg
REDMOND RI-C278

Galingas ir praktiškas lygintuvas iš REDMOND padeda sutaupyti laiko ir pastangų drabužių priežiūros procese. 2600 W prietaisas greitai įkaista ir tiekia garą 40 g/min greičiu. Lengvai pašalina ėsdinančias raukšles, o kovojant su sunkiausiomis raukšlėmis į pagalbą ateis garų užtaisas.


Modelis RI-C278 žino, kaip rasti požiūrį į bet kokio tipo audinį. Lygintuvas lengvai garins medvilnę ir liną, kurie mėgsta „karštą“ ir subtiliai išlygina neklaužadą nailoną ir akrilą. Yra 11 šildymo režimų, kuriuos galima patogiai reguliuoti naudojant ekraną ant prietaiso rankenos. Visi nustatymai atsispindi integruotame skaitmeniniame ekrane. Švelnus purškimas ir vertikalaus garo funkcija padės išlyginti net sausus skalbinius ar drabužius nenuimant jų nuo pakabos.
Kompozitinis keraminis padas lengvai slysta bet kuria kryptimi. Lygintuvas sklandžiai juda net ant audinių, dekoruotų aplikacijomis, siuvinėjimais ir kt. Šonuose nusmailinta nosis švelniai apdoroja sunkiai pasiekiamas rankogalių vietas ir aplink sagas. Kalkių savaiminio išsivalymo funkcija sėkmingai susidoroja su kalkių nuosėdomis. Maitinimo laido ilgis įspūdingas – 3 m patogumo.
Proceso eigoje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *