3 3 metų motoroleriai. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Jei susidursite su tobulaus paspirtuko pasirinkimu 3 metų vaikui ir nežinote, į ką tiksliai atkreipti dėmesį perkant, būtinai apsilankykite mūsų svetainėje. Išanalizavę vartotojų, kurie jau davė savo vaikams įsigytus modelius, nuomones, mes 2021 metais išrinkome du geriausius produktus. Pirmasis yra paspirtukas Kindereo Ladybugkuri sulaukė palankiausių komentarų. Produktas yra dviejų patrauklių spalvų. Įdomus aksesuaras yra smulkių daiktų krepšelis. Jis yra panašus į laputę, kuri labai patinka jauniausiems. Tėvai vertina, kad modelį galima naudoti ne tik kaip paspirtuką, bet ir kaip važiavimą mažesniems vaikams. Tai įmanoma dėl to, kad sėdynė yra nuimama. Jei siūlomas pasiūlymas neatitinka visų jūsų lūkesčių, atkreipkite dėmesį į modelį „Milly Mally“ paspirtuko magija. Tai stabili triratė transporto priemonė. Jo gamybai buvo naudojamos patvarios medžiagos. Ratai labai gerai priglunda prie žemės, o tai palengvina vairavimą. Jei šis paspirtukas jus tikrai domina, perskaitykite išsamesnį jo aprašymą, kurį rasite reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausi paspirtukai 3 metų vaikui 2021 m

Motoroleris yra svajonių žaislas daugeliui vaikų ir įdomi bėgimo dviračio alternatyva. Tai gali būti puikus linksmybių šaltinis ir kartu išmokyti mūsų vaiką kai kurių svarbių įgūdžių, įskaitant. tinkama kūno pusiausvyra. Kadangi geriausio produkto pasirinkimas gali užtrukti, mes paruošėme šį motorolerių reitingą 3 metų vaikui. Jame rasite tik geros kokybės, tvirtas transporto priemones.

Kindereo Ladybug

Mūsų sąrašas negali būti išsamus be „Biedronka Kindereo“ motorolerio. Tai produktas, kurį galima įsigyti už prieinamą kainą, kurį tėvai sutinka labai entuziastingai. Jie pripažįsta, kad už tokią kainą sunku rasti vienodai gerą modelį. Automobilis, be tvirto meistriškumo, taip pat yra labai gražus.

Įdomu tai, kad modelis gali būti naudojamas ne tik kaip paspirtukas. Automobilis turi nuimamą sėdynę, kuri pravers mažiausiems. Taip pat galima atsukti atskirus elementus, tada gaminys tampa riedlente. Reguliuojamas ir vairo aukštis, ir sėdynė. Prie pagrindo yra guminiai apskritimai, kurių skersmuo yra 12 cm.

Neslystanti platforma garantuoja stabilią padėtį vairuojant. Vairo rankena yra padengta specialia medžiaga, kuri užtikrina saugų sukibimą. Tėvai vertina, kad produktas atitinka įstatymų reikalaujamus standartus. Dėl to jie gali būti tikri, kad įsigytas žaislas yra saugus vaikui.

„Biedronka Kindereo“ yra paspirtukas, kuris taip pat gali veikti kaip vaikštynė-stūmikas. Maksimali modelio apkrova yra 25 kg.

Privalumai

Reguliuojamas: Galima reguliuoti vairo aukštį ir pritaikyti jį prie vaiko ūgio. Jei modelį naudosime kaip važiavimą, taip pat galime nustatyti sėdynės aukštį pasirinkdami 1 iš 3 galimų žingsnių.

Šviesūs apskritimai: Modelio pagrinde yra 12 cm apskritimai. Jie pagaminti iš geros kokybės gumos ir nesukelia daug triukšmo. Verta pabrėžti, kad ratuose yra nuskendę šviesos diodai, kurie šviečia pasiekus tam tikrą greitį.

Naudojimo saugumas: Modelis atitinka visus įstatymų reikalaujamus standartus, kurie įrodo, kad jo naudojimas yra saugus.

Likimas: „Kindereo Ladybug“ yra ne tik paspirtukas, bet ir vaikščiojantis-stūmikas. Produktas tinka jaunesniems ir šiek tiek vyresniems vaikams.

Platforma: Platforma yra svarbus motorolerio elementas. Jis padengtas neslidžia danga, todėl vairuojant lengviau išlaikyti stabilią padėtį.

Defektai

Ladybug formos krepšelis: Nors ladybug formos krepšelis atrodo mielas, „Kindereo“ 3 metų motorolerio testas patvirtino, kad šio priedo konstrukcijos kokybė nėra pati geriausia. Gamybai naudojamas plastikas.

„Milly Mally“ paspirtuko magija

„Milly Mally Scooter Magic“ yra 3 ratų paspirtukas 3 metų vaikams, turintis du ratus priekyje ir vieną gale. Medžiagos, iš kurių jis buvo pagamintas, yra aliuminis, PVC ir stiklo pluoštas, todėl jis yra labai lengvas ir tuo pat metu itin patvarus. Didžiausia jo apkrova siekia net 50 kg, todėl vaikas greitai iš jos neišaugs.

Šis modelis pasižymi patogiomis rankenomis ir ratais iš aukštos kokybės plastiko. Dėl to jie turi puikų sukibimą ir leidžia patogiai važiuoti. Galinėje pusėje yra stabdys su sparnu. Savo ruožtu šviečia priekiniai transporto priemonės ratai, kurie vaikui gali būti tikras malonumas.

Vartotojai šį produktą vertina daugiausia dėl stabilumo ir aukšto saugumo lygio, kuris pasiekiamas dėl trijų ratų konstrukcijos. Be to, vaikas tikrai labai greitai išmoks važiuoti šiuo paspirtuku ir tuo pačiu patobulins savo kūno balansavimo įgūdžius.

„Milly Mally Scooter Magic“ 3 metų vaikui yra 6 spalvų. Modelio matmenys: aukštis – 67 cm – 90 cm, ilgis – 58 cm, plotis – 25 cm.

Privalumai

Vykdymas: Produktas pagamintas iš aliuminio, stiklo pluošto ir PVC. Kiekviena iš naudojamų medžiagų yra geros kokybės. Dėl šios priežasties motorolerio konstrukcija yra tvirta, o važiavimas pasirodo saugus.

Maksimali apkrova: „Milly Mally Scooter Magic“ yra žaislas, tinkantis ne tik 3 metų vaikams, bet ir vyresniems vaikams. Maksimali modelio apkrova yra net 50 kg.

Geras sukibimas su pagrindu: Ratai, pagaminti iš geros kokybės medžiagos, gerai sukimba su žeme. Transporto priemonė neslysta paviršiumi, todėl lengviau išlaikyti stabilią vairavimo padėtį.

Perkėlimas: Produktas sveria šiek tiek daugiau nei 3 kg, todėl jo nešiojimas nėra problema. Jei jūsų mažyliui nuobodu vairuoti vaikščiojant, mes galėsime laikyti transporto priemonę rankoje ir nešiotis, nesijaudindami dėl nuovargio.

Defektai

Sukimas: Modelis skirtas savarankiškam surinkimui. Kai kurie tėvai pripažįsta, kad tai užtrunka ilgai ir šiek tiek vargina.

„Scootandride Highwaykick 2W1 9620“

„Scootandride Highwaykick 2W1 9620“ modelis gali jus sudominti, jei ieškote daugiafunkcinės transporto priemonės. Tai važiavimas ir motoroleris viename, kuris tinka vaikams nuo 1 metų. Du priekiniai ratai užtikrina pusiausvyrą ir labai patogų važiavimą.

Šis modelis auga kartu su mūsų vaiku, todėl išaugęs iš važiavimo, per kelias minutes galime jį paversti triračiu paspirtuku. Tam mums nereikia jokių specialių įrankių. Gaminyje sumontuota sistema, vadinama saugos pagalve, t. Y. Plati pagalvėlė, neleidžianti nukristi ir ratai įstrigti ant nelygaus paviršiaus. Ant galinio rato sumontuotas sparnas ir stabdys, kurių dėka vaikas gali sustabdyti transporto priemonę.

„Scootandride“ nuomonė apie paspirtukus 3 metų vaikui yra labai teigiama, o aprašyto modelio atveju situacija yra panaši. Vartotojams patiko tai, kad produktas auga kartu su vaiku ir keičiasi priklausomai nuo jo poreikių, o tai leidžia sutaupyti daug.

Paspirtukas „Scootandride Highwaykick 9620“ sveria beveik 3 kg. Modelis tinka vaikams nuo 82 cm iki 118 cm ūgio.

Privalumai

Priklausomai nuo vaiko amžiaus: Pateikta transporto priemonė gali būti puikiai pritaikyta vaiko amžiui. Tai modelis „du viename“, todėl pradžioje jis gali būti naudojamas kaip važiavimas, o tik vėliau-kaip paspirtukas.

Saugumas: Produkte nėra aštrių briaunų ir kampų, kurie yra pavojingi vaikams. Paspirtuko naudojimas nekelia pavojaus mažylio sveikatai.

Kelios spalvų versijos: Modelis yra 3 patrauklių spalvų. Vaikas gali laisvai pasirinkti, kuris variantas jam labiausiai patinka.

Defektai

Sėdynė: Kai kurių tėvų teigimu, sėdima sėdynė gali būti šiek tiek minkštesnė.

Vairo aukščio reguliavimas: Kartais kyla problemų dėl vairo aukščio reguliavimo. Už to slypi mechanizmas.

Smoby 2W1

Tėvai, norintys įsigyti tvirtą ir praktišką žaislą savo vaikams, turėtų domėtis „Smoby 2W1“ produktu. Tai modelis „du viename“, kuris pirmiausia gali būti važiuojantis, o paskui-trijų ratų stabilus paspirtukas. Didžiausia transporto priemonės apkrova yra 20 kg. Nors jūs turite jį surinkti patys, tai neturėtų užtrukti per ilgai.

Važiavimų matmenys: aukštis – 53 cm, plotis – 30 cm, ilgis – 60 cm, o paspirtukai: aukštis – 63 cm, plotis – 30 cm ir ilgis – 60 cm. Žaislas tinka vaikams nuo 18 mėnesių. Pagrindas turi guminius ratus, kurie nesukelia daug triukšmo vairuojant.

Motoroleris patiko daugeliui žmonių, nes jis yra patvarus ir spalvingas (todėl patrauklus vaikams). Kaip pabrėžia tėvai, jis yra lengvas ir kai mažylis pavargsta žaisdamas, paspirtuką galite lengvai nešti į rankas. Tai gali būti labai gera dovana gimtadieniui, vaikų dienai ar Kalėdoms.
Motoroleris „Smoby 2W1“ matmenys: 63 cm x 30 cm x 60 cm. Maksimali apkrova yra 20 kg. Automobilio spalva yra mėlyna-žalia.

Privalumai

Guminiai ratai: Motorolerio pagrindas turi guminius ratus. Jie nėra jautrūs dilimui, be to, vairuodami nesukelia daug triukšmo.

2in1 modelis: Tai modelis „du viename“, tinkantis vaikams nuo 18 mėnesių. Iš pradžių jis gali būti naudojamas kaip važiavimas, o vėliau-kaip motoroleris su trimis ratais.

Lengvumas: Automobilis yra lengvas, todėl jį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Jei vaikščiojimo metu vaikas nuspręs, kad nebenori važiuoti, paspirtuką galime parsinešti namo, tai nebus varginanti.

Defektai

Nėra šalmo: Daugumos tėvų nuomone, į komplektą turėtų būti įtrauktas šalmas, kuris vaikui užtikrintų didesnį saugumą vairuojant.

Plastikinės rankenos: Vairo rankenos yra plastikinės …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *