Geriausias bėgimo takelis – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Bėgimo takelis – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

„Hertz Basic“ Bėgimo takelis rekomenduojamas žmonėms, norintiems liekninti figūrą ir formuoti raumenis, bet neturintiems laiko reguliariai lankytis sporto salėje. Ši įranga yra galinga ir leidžia intensyviai treniruotis. Jo pranašumas yra tas, kad bėgimo diržo nuolydžio kampą galima reguliuoti. Be to, bėgimo takelis yra tvirtas ir lengvai valdomas, todėl neturėtų užimti daug vietos kambaryje. Prietaisas taip pat yra populiarus „Insportline Sprynkl IN5547“. Pagrinde yra ratai, todėl jį galima greitai perkelti į kitą vietą. Įranga veikia tyliai. Jis turi 8 apkrovos lygius, todėl mes galime patys nuspręsti dėl pratimų intensyvumo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

14 geriausių bėgimo takelių. Nuomonės 2021 m

Geras bėgimo takelis padės jums numesti svorio, jei negalėsite bėgti už namų ribų. Norėdami geriau suprasti, ką galite rasti sporto parduotuvėse, mes sudarėme bėgimo takelio reitingą. Įdomiausių įrenginių aprašymus rasite žemiau.

Bėgimo trasa

1. „Hertz Basic“ bėgimo takelis

„Hertz Basic“ yra 71 cm x 153 cm x 130 cm bėgimo takelis, kurio svoris yra maždaug 50 kg. Pateiktos įrangos galia yra 2 km, o tai leidžia ilgai ir intensyviai treniruotis. Vartotojai giria tai, kad bėgimo takelis neskleidžia garsių garsų, kurie treniruotės metu gali trukdyti treniruotėms, namų ūkiui ar kitiems treniruočių dalyviams. Pateiktas bėgimo takelis užtikrina saugų treniruotę naudojant saugos raktą.

Modelis aprūpintas virvele, kurią galima ištraukti griuvimo atveju. Traukdami jį, bėgimo takelis nedelsiant sustos. Gebėjimas keisti bėgimo takelio kampą yra vertinamas, todėl galite imituoti įkalnę. Yra 3 polinkio laipsniai. Bėgimo takelio rankenose yra įmontuoti jutikliai, leidžiantys valdyti širdies ritmą. Todėl mokymai gali pasirodyti efektyvesni. Guminės pagalvėlės arba elastomerai, veikiantys kaip pagrindinė bėgimo takelio dalis, yra gerai sušvelninti, todėl jais važiuoti patogu, o traumų rizika maža.

Bėgimo paviršiaus matmenys 41 cm x 120 cm. Pažymėtina, kad plačios šoninės vėžės, ant kurių galite stovėti nustatydami kompiuterį ir ilsėtis treniruočių metu. Verta pridurti, kad besitreniruojantys žmonės dažnai giria bėgimo takelio diržą, kuris yra atsparus dilimui. Aparatūros ekranas yra aiškus, o valdymas lengvas. Bėgimo takelis leidžia vartotojams pasirinkti 1 iš 12 programų, atitinkančių jų galimybes. Papildomas pranašumas yra galimybė prietaisą sulankstyti vertikaliai, todėl jį lengva laikyti

Magnetinė lenktynių trasa

2. Sprynkl Insportline magnetinis bėgimo takelis Sprynkl IN5547

Ieškantiems patikimo bėgimo takelio rekomenduojame vieną populiariausių modelių „Insportline Sprynkl IN5547“. Įranga atitinka tam tikrus standartus, todėl treniruočių metu galite būti tikri dėl savo saugumo. Gaminio matmenys yra 138 cm x 65 cm x 129 cm. Tai magnetinis bėgimo takelis, kuris veikia labai sklandžiai.

Įrenginyje yra kompiuteris, su kuriuo galite keisti įvairius veikimo parametrus. LCD ekranas yra aiškus, o jo ekrane galite patikrinti informaciją apie greitį, laiką, sudegintas kalorijas ir nuvažiuotą atstumą. Modelis taip pat matuoja pulsą. Vartotojams labiausiai patinka tai, kad šis magnetinis bėgimo takelis turi ratus, kuriuos lengva transportuoti. Įrenginio apkrova turi 8 lygius ir gali būti reguliuojama atsižvelgiant į vartotojo būklę. Bėgimo takelį galima sulankstyti ir sudėti, todėl netreniruodamiesi jis neužims vietos aplink jūsų namus.

Modelio svoris yra 28 kg. Savo ruožtu maksimalus praktikanto svoris yra 100 kg. Bėgimo diržo matmenys yra 105 cm x 37 cm. Verta pridurti, kad prietaisas yra tvirtai sukonstruotas. Stažuotojams bėgimo takelis atrodo patogus ir, svarbiausia, tylus, todėl jie labai džiaugiasi.

Namų bėgimo takelis

3. Elektrinis bėgimo takelis Urbogym V520

Namų bėgimo takelis „Urbogym V520“ yra pirkėjų nekantriai pasirenkamas produktas. Jo matmenys: ilgis – 153 cm, plotis – 70 cm, aukštis – 120 cm. Bėgimo diržo matmenys yra 115 cm x 42 cm, jis yra padengtas neslidžia danga, kuri garantuoja saugumą treniruočių metu. Prietaisas gali atlaikyti iki 130 kg apkrovas. Didžiausia variklio galia yra 3 AG.

Vartotojas gali lengvai reguliuoti bėgimo takelio greitį nuo 0,8 iki 15 km / h (keisti kas 0,1 km / h). LCD ekrane rodomi visi svarbūs treniruočių duomenys: laikas, greitis, kalorijos, atstumas ir širdies ritmas. Funkcija nusipelno dėmesio Fizinis testas (FAT), leidžiantis įvesti informaciją apie lytį, ūgį, amžių ir svorį.

Pateiktas bėgimo takelis turi daug privalumų, todėl nuomonės apie jį yra labai geros. Įranga turi jutiklinius jutiklius, kurie matuoja pulsą. Kitas privalumas yra teleskopinė sulankstymo ir išskleidimo sistema.

„Decathlon“ bėgimo takelis

4. „Decathlon Domyos T540C“ bėgimo takelis

Ieškodami bėgimo takelio, patikrinkite „Domyos T540C“. Tai nebrangus ir tvirtai sukonstruotas prietaisas. Po sulankstymo įranga užima mažai vietos, jos matmenys yra: 130 cm x 67 cm x 17 cm. Bėgimo paviršius yra gana didelis (40 cm x 100 cm), o tai reiškia didesnį treniruočių komfortą.

Taip Bėgimo takelis iš parduotuvės Dešimtukas tai leidžia ne tik bėgti, bet ir lengvai vaikščioti. Prietaiso greitį galima lengvai reguliuoti nuo 0,5 iki 8 km / h. Variklis ir elektroninės dalys buvo gerai išbandytos (mažiausiai 600 val.), Siekiant užtikrinti siūlomos įrangos patikimumą. Vartotojas gali stebėti iki šiol nuvažiuotą atstumą, greitį, žingsnių skaičių ir sudegintas kalorijas.

Žmonės, kurie kasdien naudoja šią sporto įrangą, yra patenkinti jos kokybe. Funkcija PAUSE pasirodo nepaprastai naudinga, nes ji leidžia nutraukti treniruotes neprarandant informacijos apie tai. Kierat veikia gana tyliai, o tai padidina komfortą treniruotės metu.

Kettler bėgimo takelis

5. Kettler Kierat Alpha Run 20

Ji turėjo būti šiame sąraše Kettler bėgimo takelis „Alpha Run 20“ su 182 cm x 85,5 cm bėgimo paviršiumi. Įrenginys turi efektyvų 2,5 AG variklį. 13,2 cm x 8,5 cm skystųjų kristalų ekranas leidžia lengvai pasiekti treniruočių informaciją, jį lengva skaityti ir jį galima reguliuoti.

Bėgimo takelis siūlo 12 širdies ritmo reguliuojamų treniruočių programų ir 5 intervalų programas. Įrenginys veikia su programa KETTMaps, kuri turi daugiau nei 120 000 tikroviškų vaizdo maršrutų. Ši sporto įranga turi daugybę patogumų, tokių kaip: ventiliatorius, garsiakalbis, išmaniojo telefono laikiklis ir saugos raktas.

Bėgimo takelis „Kettler Alpha Run 20“ rekomenduojamas tiek žmonėms, kurie nori pradėti savo nuotykius sportu, tiek pažengusiems bėgikams. Šią įrangą vartotojai vertina už puikias galimybes, paprastą valdymą ir matavimų tikslumą.

Bėgimo takelis

6. Bėgimo takelis HMS BE4545

Rekomenduojame produktą tokį, koks yra jūsų dėmesiui Bėgimo takelis HMS BE4545 skirtas naudotojams, sveriantiems iki 110 kg. Prietaiso svoris yra 46 kg. Bėgimo diržo matmenys: plotis – 45 cm, ilgis – 128 cm. Išskleistos bėgimo takelio matmenys: 150 cm x 76 cm x 159 cm.

Ši sporto įranga pateisins žmonių, norinčių intensyviai sportuoti savo namuose, lūkesčius. Bėgimo diržas turi specialius amortizatorius, kurie treniruočių metu apsaugo nuo per didelio sąnarių krūvio. Prietaisas veikia gana tyliai, net esant maksimaliam 14 km / h greičiui. Verta žinoti, kad prie bėgimo takelio galite pritvirtinti telemetrinį diržą.

Kokią nuomonę apie produktą pateikia pirkėjai? Dauguma žmonių laikosi nuomonės, kad HMS BE4545 yra aukštos kokybės bėgimo takelis, užtikrinantis komfortą ir saugumą treniruotės metu. Šios įrangos privalumai yra tai, kad ji turi transportavimo ratus prie pagrindo ir vietą mobiliojo prietaiso įdėjimui. Bėgimo takelio sulankstymo galimybė taip pat yra privalumas.

Mechaninis bėgimo takelis

7. VidaXl mini bėgimo takelis 93 X 36 Cm

„VidaXl Mini 93 X 36 Cm“ yra geras ir pigus bėgimo takelis su reguliuojamomis kojelėmis. Pakėlus priekines kojas sukuriamas bėgimo kampas, o tai apsunkina. Tai yra galimybė pažengusiems bėgikams, norintiems žymiai padidinti kojų raumenų masę. Bėgimo takelį lengva surinkti ne ilgiau kaip kelias minutes. Kai įranga yra visiškai sulankstyta, galima pakelti bėgimo diržą aukštyn. Tokiu būdu prietaisas neužima daug vietos, kai jo nenaudojate.

Rėmas pagamintas iš plieno. Daugeliui žmonių tai atrodo tvirta ir jums nereikia jaudintis, kad vartotojas ją sugadins. Bėgikai mėgsta bėgimo diržą, kuris yra padengtas neslidžia medžiaga, todėl jis yra saugus. Šis mechaninis bėgimo takelis turi gana įdomią kintamo greičio parinktį, o jo veikimo būdas yra tas, kad bėgimo diržas įsibėgėja, nes vartotojas pradeda greičiau bėgti. Tokiu būdu galite lengvai valdyti greitį.

Įrangos svoris yra 14 kg, o bėgimo takelio bandymas parodė, kad perkėlimas iš vienos vietos į kitą nėra problema. Prietaisas turi 2 papildomus ratus, kurie tai palengvina. Maksimali modelio apkrova yra 100 kg. Bendri matmenys yra 100 cm x 53 cm x 105 cm, o juostos matmenys – 93 cm x 36 cm.

Sulankstomas bėgimo takelis

8. „Insportline Incondi T40I“ sulankstomas bėgimo takelis

Mūsų sąraše yra „Insportline Incondi T40I“, 2,5 AG bėgimo takelis intensyviam fiziniam krūviui. Daugelis žmonių pažymi ypač didelį diržą. Jo matmenys yra 130 x 46 cm. Bėgimas ant tokio didelio diržo yra patogus ir palieka daug laisvės. Įrangos keliamoji galia yra 120 kg, todėl net tvirta …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *