Treniruokliai. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Jei ieškote gero mankštos prietaiso, kuris leis jums pasirūpinti savo figūra, esate tinkamoje vietoje. Mes paruošėme jums vadovą, iš kurio sužinosite, į ką reikia atsižvelgti perkant. Be to, mes sukūrėme populiariausių tarp vartotojų modelių sąrašą. Įranga buvo pirmoje vietoje HMS „Sky Crunch“ 17 8 270. Šis produktas leidžia treniruoti viso kūno raumenis. Prietaisas buvo skirtas naudoti namuose. Prietaisas nesveria daug, todėl galite jį pastatyti kur tik norite. Be to, jį taip pat galima sulankstyti, kad būtų patogu laikyti. Įranga lengva naudotis. Mokymo informacija pateikiama skaidriame LCD ekrane. Jei ieškote kito instrumento, žemiau rasite keletą vienodai įdomių. Pagal vartotojų skaičių modelis yra antroje vietoje Jorkas 60251. Šis produktas yra mažo dydžio, tačiau sudegina daug kalorijų. Geriausia jį sumontuoti tarpduryje.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausia treniruoklių įranga 2021 m

Dabar kviečiame susipažinti su mūsų sąrašu. Ten rasite produktų, kurie leidžia įvairaus intensyvumo treniruotes. Šis treniruoklių reitingas apima tik vartotojų vertinamus modelius.

HMS „Sky Crunch“ 17 8 270

„HMS Sky Crunch 17 8 270“ yra skirtas įvairiems pratimams atlikti. Ant jo galite treniruoti visą kūną. Dėl šios įrangos visi jūsų raumenys bus intensyviai mankštinami. Jis skirtas naudoti namuose. Prietaisas gali būti naudojamas kaip stacionarus dviratis. Jis taip pat puikiai tiks sutrikus.

Šio modelio svoris yra 11 kg. Dėl šios priežasties galite lengvai nešiotis ir pastatyti patogioje vietoje. Maksimali šio prietaiso apkrova yra 130 kg. Gaminyje yra LCD ekranas. Jame yra informacija apie laiką, treniruotes, atstumą ir sudegintų kalorijų kiekį. Tokiu būdu jūs žinote, kaip vyksta mokymai.

Įrenginio matmenys po išskleidimo yra vienodi: aukštis – 102,5 cm, plotis – 20,5 cm ir ilgis – 24,5 cm. Įrangą galima sulankstyti, tada ji užima mažai vietos ir gali būti patogiai laikoma. Vartotojai, kurie naudojasi šia įranga, tuo tikijis yra patvarus.

Treniruoklis „HMS Sky Crunch“ turi plieninį rėmą. Gaminio matmenys yra tokie: 102,5 cm x 20,5 cm x 24,5 cm, o jo svoris – 11 kg. Maksimali apkrova yra 130 kg.

Privalumai

Viso kūno treniruotės: Pateikto prietaiso pagalba galite treniruoti visą kūną. Vartotojas turi galimybę formuoti pilvo, krūtinės, pečių ir rankų raumenis. Be to, reguliarios treniruotės pagerins jūsų šlaunų ir sėdmenų išvaizdą.

Sėdynės aukščio reguliavimas: Atsižvelgiant į tai, kad galima reguliuoti sėdynės aukštį, kiekvienas turi galimybę pritaikyti prietaisą pagal savo aukštį ir poreikius. Mašina gali naudotis įvairaus dydžio žmonės.

Kompaktiški matmenys ir sulankstomas: Produktas turi kompaktiškus matmenis ir, svarbiausia, jį galima lengvai sulankstyti. Dėl to modelis taip pat tiks mažiems butams.

Stabilumas: Įrenginys turi stabilią struktūrą, todėl galime būti tikri, kad juo saugu naudotis.

Maksimali apkrova: Dėl to, kad maksimali apkrova yra 130 kg, žmonės, turintys antsvorio, taip pat gali sportuoti naudodamiesi „HMS Sky Crunch“.

Defektai

Ekrano dydis: Modelis turi ekraną, kuriame, be kita ko, galime rasti informacijos apie atliktų pakartojimų skaičių. Ekranas yra palyginti mažas, todėl gali būti sunku nuskaityti rezultatą.

Jorkas 60251

„York 60251“ yra treniruoklis, palengvinantis pilvo raumenų treniruotę. Jis skirtas montuoti prie durų. Su jo pagalba galite patogiai atlikti atsilenkimus. Modelis skirtas naudoti namuose. Jį gali naudoti tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Įranga turi reguliuojamą slėgį, papildomai pritvirtintą guma. Dėl to treniruoklis neslysta. Modelis užima mažai vietos, todėl tinka bet kuriai vietai. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Metalinė konstrukcija yra patvari ir stabili.

Yra trys kojų tvirtinimo lygiai. Ant rankenos yra neopreno kempinė. Jo dėka pratimai yra patogūs. Be to, medžiaga gerai sugeria treniruotės metu. Įrangą lengva surinkti. Jorkos treniruoklių gamintojo atsiliepimai yra labai teigiami. Šis modelis taip pat turi aukštą vartotojų įvertinimą. Vartotojai mano, kad produktą lengva naudoti ir jis padeda padidinti pratimų intensyvumą.

„York Fitness 60251“ yra labai geras prietaisas mankštintis iki 50 zlotų. Su jo pagalba galite sukurti pilvo raumenis. Modelis sumontuotas ant durų.

Privalumai

Rankena: Gaminyje yra tvirtai pagaminta rankena. Jis buvo padengtas neopreno kempine, kuri yra labai maloni liesti medžiaga. Tai reiškia, kad atlikdami pratimus nepajusime jokio diskomforto.

Reguliuojamas slėgis: Pateiktas prietaisas turi reguliuojamą slėgį, kurį galima pritaikyti jūsų poreikiams. Be to, jis turi guminę apsaugą, kuri veiksmingai neleidžia gaminiui slysti ant grindų.

Montavimas: Vartotojai nurodo, kad modelio pritvirtinimas prie durų nėra sudėtingas ir užtrunka tik kelias akimirkas.

Aukštos kokybės: Produktas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, todėl turi didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. Jei nusipirksime šį įrenginį, dar ilgai turėsime ką veikti.

Defektai

Likimas: Modelis bus naudojamas tik pilvo raumenims lavinti, todėl jis nėra labai universalus.

Reha fondas

„Reha Fund“ prietaisas skirtas viršutinėms galūnėms mankštinti. Šis geras ir pigus treniruoklis buvo sukurtas reabilitacijai. Jo dėka sustiprinsite raumenis. Galėsite geriau judėti. Prietaisas taip pat gali būti naudojamas kasdienei mankštai.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Konstrukcija pagaminta iš metalo, o tai užtikrina jo ilgaamžiškumą. Rankenos yra patogios naudoti ir užtikrina patogų sukibimą. Įranga pasižymi paprasta struktūra. Pratimų intensyvumas padidinamas tik palaikant ranką kita ranka. Taigi apkrovą galite reguliuoti patys.

Svarbi problema yra galimybė lengvai surinkti modelį. Jis gali būti montuojamas bet kurioje namo vietoje, taip pat ant durų. Vartotojai vertina šį produktą už jo praktinį naudojimą.

„Reha Fund 881“ prietaisas yra prietaisas, skirtas viršutinėms galūnėms mankštinti. Modelis yra naudingas reabilitacijos laikotarpiu.

Privalumai

Tinkamas dizainas: Daugelis žmonių pabrėžia, kad produktas turi tvirtą struktūrą, todėl sugadinimo rizika treniruočių metu yra labai maža. Prietaiso gamybai buvo naudojamos patvarios medžiagos.

Paprastas surinkimas: Jei nuspręsime investuoti į šį produktą, neturime jaudintis dėl to, kad norėdami jį saugiai įdiegti, turėsime, pavyzdžiui, padaryti skyles sienoje. Įrenginio montavimas yra paprastas ir neinvazinis.

Galimybė reguliuoti apkrovą: Vartotojas gali lengvai pritaikyti modelio apkrovą pagal savo poreikius ir reabilitacijos pažangą.

Defektai

Trumpas judesių diapazonas: Žmonės, turėję galimybę naudotis pateiktu prietaisu, nurodo, kad jo siūlomas judesio diapazonas gali būti šiek tiek didesnis. Tada pratimai duos greitesnių ir šiek tiek geresnių rezultatų.

Spokey Crunch

„Spokey Crunch“ prietaisas skirtas viso kūno treniruotėms. Įranga skirta naudoti namuose. Dėl šios priežasties galite jį naudoti bet kuriuo metu. Produktas skirtas įvairiems raumenims, įskaitant rankas, kojas, sėdmenis, krūtinę ir pilvą, drožti.

Prietaisas užima mažai vietos. Be to, jis gali būti sulankstytas, todėl neužima daug vietos ir dėl to galite paslėpti prietaisą po mankštos. Modelis turi reguliuojamą sėdynę. Tokiu būdu sureguliuosite jo aukštį pagal savo ūgį ir apsisaugosite nuo sužeidimų. Prietaisas turi įmontuotą kompiuterį ir LCD ekraną. Su jo pagalba galite patikrinti savo treniruočių duomenis (laiką, atstumą, sudegintas kalorijas).

Prietaiso rėmas pagamintas iš plieno, todėl yra patvarus ir tvirtas. Prietaiso apačioje yra guminiai antgaliai, kurie neleidžia įrangai pažeisti paviršiaus. Vartotojai sako, kad produktas yra stabilus net ir intensyviai mankštinantis. Jiems taip pat atrodo patogi sėdynė.

„Spokey Total Crunch“ yra prietaisas, leidžiantis mankštinti pilvo, nugaros, rankų, kojų ir sėdmenų raumenis. Maksimali modelio apkrova yra 120 kg.

Privalumai

Kompiuteris: Gaminyje yra kompiuteris (dar žinomas kaip skaitiklis), kuriame pateikiama informacija apie treniruočių laiką, sudegintų kalorijų skaičių arba atliktų pakartojimų skaičių.

Pratimų komfortas: Prietaisas turi išskirtinai minkštą balną ir rankenas, padengtas maloniu liesti putplasčiu. Tai garantuoja mankštos komfortą.

Neslystančios trinkelės: Modelio pagrinde yra neslystančios trinkelės. Jų dėka treniruočių metu produktas nejuda per grindis (mažesnė įrangos sugadinimo ar sužalojimo rizika).

Defektai

Sulankstoma: Kartais sulankstant įrankis užstringa, todėl sunku greitai atlikti operaciją.

Stendo kampas nėra sureguliuotas: Neįmanoma sureguliuoti suoliuko kampo, todėl vartotojas negali to puikiai pritaikyti savo poreikiams.

Visiškas krizė

„Total Crunch“ modelis leidžia lavinti figūrą, mesti svorį ir stiprinti raumenis. Prietaisas naudojamas vienu metu treniruoti visas raumenų grupes. Tokiu būdu jūs sutelksite dėmesį į viso kūno vystymąsi. Produktas skirtas naudoti namuose. Šito dėka …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *