virtuvės termometrai

Norint pagaminti pirmos klasės kremą, gerai iškepti pyragą ar tinkamai apkepti kepsnį, reikia tiksliai palaikyti tinkamą temperatūrą. Todėl virtuvinis termometras yra prietaisas, kuris pravers tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems virėjams. Problema ta, kad tarp visų rinkoje esančių virtuvės prietaisų sunku išsirinkti tinkamą įrenginį. Mūsų geriausių modelių topas padės, jei norite įsigyti virtuvinį termometrą, bet nežinote, kurį pasirinkti.

Turinys:

Kokį termometrą pasirinkti virtuvei

irtuvės termometrai maistui

irtuvės termometrai šaldytuvui

irtuviniai termometrai orkaitei

DUK

Kokį termometrą pasirinkti virtuvei

Kad virtuvės termometras tinkamai atliktų savo darbą, renkantis reikia atsižvelgti į šiuos parametrus:

Tipas. Termometrai yra mechaniniai ir elektroniniai. Pirmieji yra paprasti įrenginyje ir taikant. Jie išsiskiria maža kaina ir ilgu tarnavimo laiku. Trūkumas yra didelė klaida. Elektroniniai yra tikslesni ir turi didelį matavimo greitį, tačiau jie kainuoja padoriai.

Su matuokliu arba be jo. Mechaniniai termometrai yra su zondu arba be jo. Modeliuose su temperatūros zondu dažnai yra spaustuko laikiklis, leidžiantis pritvirtinti įrenginį norimoje padėtyje. Jie naudojami skysčių, šokolado ir tt temperatūrai matuoti Produktai be zondo – ciferblatas ant stovo, kurio gale yra įrengtas termometras – bimetalinė plokštelė.

Paskyrimas. Iš pradžių reikia suprasti, kokius patiekalus reikia kontroliuoti gaminant maistą. Pavyzdžiui, mėgėjams ir profesionalams tinka karamelės maisto modelis, kuris veikia 40-200 laipsnių diapazone. Mėsos zondas turi siauresnį 60-120 laipsnių diapazoną. Orkaitės termometras yra universalus, nes matuoja bet kokios aplinkos temperatūrą iki 300 laipsnių. Dar daugiau funkcionalumo įrangai, kuri skirta minusinei temperatūrai. Šaldytuvų modeliai padės kontroliuoti vaikiško maisto saugumą. 1-2 termometrų buvimas padės nustatyti pageidaujamą temperatūrą kiekvienoje lentynoje, atsižvelgiant į išorinę temperatūrą.

Sinchronizavimas su išmaniuoju telefonu ir kitos „išmaniosios“ funkcijos. Pažangesni modeliai matavimo duomenis perkelia į telefoną su specialia programine įranga. Virėjas gaus įspėjimus, kai bus pasiekta norima temperatūra, būdamas atokiau nuo termometro. Ši parinktis tinka, pavyzdžiui, tiems, kurie dažnai gamina ant grotelių keptus patiekalus ir nori laisvai judėti savo vasarnamyje. Labiausiai funkcionalūs įrenginiai gali prijungti kelis zondus, kurie skaito duomenis nepriklausomai vienas nuo kito. Keli nepriklausomi zondai leidžia gaminti kelis patiekalus skirtingoje temperatūroje. Nemažai programų internete braižo temperatūrų kaitos grafikus, kitos turi receptų rinkinį, kuris leis virėjui nustatyti tinkamą kepimo temperatūrą.

Tikslumas. Tiksliausi termometrai yra elektroniniai (paklaida 0,5 laipsnio). Mechaninių analogų netikslumas yra 2-5 laipsniai. Geriausia pasirinkti modelį su galimybe reguliuoti indikatorius.

Maksimali ir minimali temperatūra. Rekomenduojamos didžiausios vertės priklausys nuo numatomų įrenginio naudojimo sąlygų. Kad orkaitėje veiktų stabiliai, termometras turi turėti metalinį korpusą, kuris atlaikytų iki 300 laipsnių temperatūrą. Virtam maistui yra minimalios temperatūros, kurioje bakterijos miršta, rodikliai. Dirbant su skysčiais, mėsa ar daržovėmis, temperatūra turi būti 30-100 laipsnių, kepimui 200-250 laipsnių.

Papildomos funkcijos. Termometrai gali būti komplektuojami su papildomomis galimybėmis. Iš naudingiausių reikėtų atkreipti dėmesį į tai: garsinis įspėjimas, automatinio išjungimo funkcija, reguliuojamas laikmatis, paskutinių indikatorių atmintis, matavimo vienetų pasirinkimas ir papildomų patarimų buvimas.

Modelio dizainas. Prieš pirkdami termometrą, turite nuspręsti dėl prietaiso konstrukcijos. Pavyzdžiui, storos ir trumpos adatos formos zondą geriausia naudoti gaminant mažus mėsos gabalus. Didelių skerdenų temperatūrai nustatyti tinka modeliai su prailgintu zondu. Suskilusios adatos praverčia apverčiant kepsnius ant grotelių.


ulticookeriai

Virtuvinių termometrų

Norėdami padėti išsirinkti geriausią . termometrą, apžvelgėme populiariausius modelius ir išanalizavome vartotojų atsiliepimus. Kainų ir specifikacijų palyginimas padėjo išsirinkti patikimiausius virtuvinių termometrų modelius. Kad būtų patogiau, įvertinimą suskirstėme į kategorijas, atsižvelgdami į įrenginio paskirtį.

irtuvės termometrai maistui

Maisto skonis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *