Išmanieji įrenginiai su Alisa: populiariausias


Alisa iš „Yandex“ yra pažangi balso asistentė. Ji apsigyveno įvairiuose įrenginiuose – nuo ​​išmaniojo telefono iki lemputės. Apsvarstykite geriausius įrenginius su Alice .


  renginiai, veikiantys su Alice

  Išmaniųjų įrenginių su Alice topą reprezentuoja įvairios programėlės – išmaniosios kolonėlės, dulkių siurbliai, televizoriai, TV moduliai.

  „Yandex stotis”

  Parduodamas keliomis versijomis – mini, lengvas, max, „Yandex Station 2”. Kiekvienas iš jų turi skirtingą kainų etiketę. Patogumui apsvarstysime standartinę „Yandex“ stotį be pakeitimų ar pjūvių. Galite pasirinkti variantą su modifikacijomis – dažnai skiriasi tik matmenys ir dizainas.

  „Stotis“ yra išmanusis „Yandex“ stulpelis su įmontuota Alisa. Be garso atkūrimo, jis gali prisijungti prie įvairios įrangos, integruotis į išmaniojo namo ekosistemą. Yra galimybė jį naudoti kaip atskirą įrenginį, tačiau be interneto ryšio daugelis funkcijų nepasiekiamos arba apribotos. Kolona minimalistinė, tiks bet kokiame interjere.

  „Yandex“ stotis gali leisti muziką, radiją, internetines transliacijas iš „Yandex“ muzikos bibliotekos. Puiku, jei ten turite paskyrą su įsigytu „Plius“ abonementu – tada galėsite klausytis muzikos geriausios kokybės, o Stotis turi puikią garso sistemą. Prie jos prijungti įrenginiai, palaikantys „Yandex Station“, todėl juos galima visiškai integruoti į išmaniojo namo ekosistemą. Galite valdyti bet kokius prijungtus įrenginius per garsiakalbį naudodami balso komandas.

  Alisa puikiai supranta žmogaus kalbą, neturi problemų su rusų kalba, o jos balsas yra kuo natūralesnis ir beveik nesiskiriantis nuo gyvo žmogaus balso. Su šioje rubrikoje gyvenančia Alisa galite pilnai bendrauti – ji pasakos vaikui, galės žaisti žaidimus, rekomenduoti filmą ir tiesiog palaikyti pokalbį (bent jau pasistengs tai padaryti). ).

  puikus garsas;
  gražus korpuso dizainas;
  greitas užklausų apdorojimas;
  Alisa puikiai moka bendrauti ne tik su technologijomis, bet ir su žmonėmis.
  kai kurios komandos nevykdomos tinkamai be paaiškinimo;
  nemoka užsisakyti taksi, maisto pristatymo.
  „Yandex“ stotis
  ⭐ asiūlymai
  „Yandex“ stotis
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  21190 ₽
  „Yandex“ stotis
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  25 990 ₽

  Išmanieji namai – apžvalga. Xiaomi, Alice, Rostelecom, jutikliai

  „Xiaomi Mi Robot“ dulkių siurblys

  Šis robotas dulkių siurblys gali ne tik prisijungti prie išmaniojo telefono per specialią programą, bet ir yra visiškai integruotas su balso asistente Alice. Jis gali pateikti išplėstinę statistiką, vykdyti vartotojo komandas. Kad būtų patogiau valdyti dulkių siurblį, jį galima prijungti prie „Yandex Station“. Su mobiliąja aplikacija ir Alice lengva nustatyti užduotis, sekti jų eigą ir gauti pranešimus iš dulkių siurblio.

  Dulkių siurblio siurbimo galia 40 W, pakanka net kilimams valyti. Be to, jis gali atlikti šlapią valymą. Dulkių dėžutės talpa yra 0,6 l, o vandens bakas – 0,2 l. 90 minučių baterijos veikimo pakanka išvalyti 2-3 kambarių butą. Baterija įkraunama 2 valandas. Valymo metu jis sukuria apie 70 dB triukšmą – tai tarsi garsus pokalbis.

  moka kokybiškai atlikti šlapią valymą;
  puikus kryžius;
  patogus valdymas.
  kartais gali įstrigti ant tamsių kilimų ir grindų plotų.
  „Xiaomi Mi Robot“ dulkių siurblys
  ⭐ asiūlymai
  „Xiaomi Mi Robot“ dulkių siurblys
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  20 800 ₽ -vienuolika% 23500 ₽

  Hyundai H-LED40FS5001

  Vienas iš nedaugelio televizorių,…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *