telefonai moksleiviams


Nuo kokio amžiaus vaikas turėtų turėti telefoną, kiekvienas iš tėvų sprendžia pats. Ir mes kalbėsime apie skirtingų kategorijų dalykėlių įvairaus amžiaus. Atrinkome geriausius modelius tiems, kurie etais planuoja įsigyti telefoną studentui.

Plačiau tema: ką padovanoti mokyklai: dovanos rugsėjo 1-ajai, kaip išsirinkti telefoną su mygtuku ir išmaniuosius telefonus iki 10 000 rublių.


  Kokį telefoną pirkti pirmokui

  Gimnazistai dažniausiai jau žino, kokio modelio nori, todėl problemos dažniau kyla dėl finansų, o ne su telefono pasirinkimu. Pirmokui programėlę išsirinkti sunkiau, nes ji turi būti patvari, patogi ir patikima.

  Štai į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant:

  ✅ Dydis. Beveik visi šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi didelį ekraną, o jei vidurinių klasių moksleiviams tai nekelia problemų, tuomet pirmokui gali būti nepatogu laikyti didelį įrenginį. Todėl, jei planuojate padovanoti vaikui savo seną išmanųjį telefoną ir nusipirkti sau naują, įsitikinkite, kad jis saugiai guli jo rankoje.
  ✅ Kūno stiprumas. Iš karto pasiruoškite tam, kad telefonas kris ne vieną kartą. Todėl rinkitės atsparius smūgiams modelius arba apsirūpinkite apsauginiu dėklu.
  ✅ Baterijos talpa. Tokiu atveju nebūtina permokėti už ilgą baterijos veikimo laiką. Studentui užtenka 2400-3500 mAh baterijų. Žinoma, to neužtenka kasdieniam naršymui internete, bet mokyklos dienai užtenka. Ir nepamirškite nedelsdami išmokyti vaiką vakarais įjungti telefoną, kad jis visada palaikytų ryšį, o jūs galėtumėte saugiai eiti į savo reikalus.

  Rodikliai, tokie kaip branduolių skaičius, RAM kiekis ir pikselių skaičius jūsų nuožiūra. Pirmasis moksleivio telefonas nebūtinai turi būti šaunus, dar turite porą metų iki tos akimirkos, kai vaikai pradės lyginti programėles. Todėl vadovaukitės tuo, kiek esate pasiruošę išleisti ir kokias užduotis turėtų išspręsti pasirinktas modelis.

  Paėmė penkis skirtingų tipų ir skirtingų kainų telefonus pirmokui.

  5 vieta: Samsung Galaxy A01 Core

  etų pirmokų reitingą atidaro kompaktiškas išmanusis telefonas su 5,3 colio ekranu, telpančiu į vaiko delną. Modelis sveria 150 g, jūs negalite jaudintis, kad vaikui bus nepatogu jį dėvėti.

  Įrenginys palaiko dvi sim korteles – Jei negalite susidoroti su vienu operatoriumi, visada galite pabandyti per kitą. RAM yra tik 1 GB, todėl neturėtumėte tikėtis žaidimų ir sudėtingų programų. Pirmokui tai nėra kritiška, tačiau čia yra gera autonomija – 3000 mAh talpos baterijų užtenka 1-1,5 darbo dienos. Tačiau telefonas įkraunamas ilgai, 700 mA įkrovikliui reikia beveik 4 valandų, kad 100% atkurtų programėlės išteklius.

  Integruota atmintis yra maža – 16 GB, tačiau galite įdėti „flash drive“ iki 512 GB. Vaikui to pakanka, nes fotoaparato raiška – tik 8 megapikseliai, nuotraukos neužims daug vietos ir atsiras atminties programoms.

  Muzikos galite klausytis per laidines arba belaides ausines, yra Bluetooth ir 3,5 mm mini lizdas.

  Specifikacijos:

  • ekranas – 5,3 colio;
  • SIM kortelių skaičius – 2;
  • atminties dydis – 1/16GB;
  • kamera – 8 MP;
  • baterija – 3000 mAh.

  ? kompaktiškumas – vaikui bus patogu nešioti;

  ? Ilgas savarankiškumas – net jei mokinys vakare pamirštų įtaisyti programėlę, baterijos užteks kitai mokslo dienai;

  ? šviesos jutiklis – išmanusis telefonas savarankiškai reguliuoja ekrano ryškumą;

  ?Platūs žiūrėjimo kampai – nuotraukos kokybė nepriklauso nuo to, kokiu kampu žiūrite;

  ? Uždėjus apsauginį stiklą jutiklis sulėtėja.

  „Samsung Galaxy A01 Core“.
  ⭐ asiūlymai
  „Samsung Galaxy A01 Core“.
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  „Samsung Galaxy A01 Core“.
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  8990 ₽

  4 vieta: TeXet TM-530R

  Geriausias telefonas pirmokui, jei bijai, kad dažnai jį numes. Pagrindinė modelio savybė – smūgiams atsparus dėklas, pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko ir aptrauktas guma, kad krentant suminkštėtų. Telefonas yra atsparus dulkėms ir…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *