Geriausiosšmaniųjų televizorių dėžutės

Jei seną televizorių norite paversti išmaniuoju ar tiesiog praplėsti naujojo funkcijas, padės išmanusis televizoriaus priedėlis. Kuris yra geresnis, priklauso nuo to, ko jums reikia: pilnavertis mini kompiuteris ar paprastas išmanusis televizorius filmams žiūrėti. Paruošėme geriausias TV dėžutes, su kuriomis galėsite žiūrėti vaizdo įrašus internetiniuose kino teatruose, žaisti žaidimus ir net bendrauti vaizdo skambučiais.

  Šios medžiagos gali jus sudominti: geriausi televizoriai, namų kino teatrai ir garso juostos.


  Kokią televizoriaus dėžutę pasirinkti

  Norėdami įsigyti geriausią televizoriaus dėžutę . ir pasirinkti naujausią modelį, atkreipkite dėmesį į svarbias charakteristikas:

  Procesoriaus branduolių skaičius. Kuo daugiau branduolių, tuo stabilesnis vaizdas, mažiau strigčių ir sulėtėjimų paleidžiant sunkias programas. Geriausiosšmaniųjų televizorių dėžutės turi bent keturių branduolių procesorių, kurio pakanka paprastoms užduotims atlikti. Bet kuo daugiau branduolių, tuo geriau.

  RAM (RAM) turi įtakos tam, kaip priedėlis tvarko jame veikiančias programas. Jei to nepakanka, įrenginys sulėtės ir užšals. Paprasti priedėliai turi tik 1-2 GB RAM, tačiau to pakanka žiūrėti internetinius kino teatrus ir IPTV.

  IPTV yra ta pati skaitmeninė televizija, tačiau televizijos signalas perduodamas ne kabeliu, o internetu. Pagrindinis IP TV pranašumas, palyginti su analogine, yra kelių kanalų garsas ir didesnės raiškos vaizdas. Paprastai teikėjai iš karto įtraukia IPTV į interneto paslaugų kainą.

  Žaidimams ir papildomoms programoms rinkitės įrenginį su 3-4 GB RAM. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad yra „flash drive“ lizdas. Tai padidins atmintį, kad galėtumėte atsisiųsti geriausias TV dėžutės programas, kurios užima daug vietos. Pavyzdžiui, žaidimai su gera grafika.

  Papildomų jungčių prieinamumas ir jų skaičius – prie priedėlio galite prijungti klaviatūrą, pelę, žaidimų pultelį, laidinį internetą ar garsą. Iš anksto pagalvokite, ką naudosite ir kiek jungčių pravers. Pavyzdžiui, kompaktiškuose priedėliuose ir televizoriaus atmintinėse dažnai būna tik 1-2 jungtys – nepavyks vienu metu prijungti daug įrenginių.

  Atkūrimo formatai – jie tiesiogiai veikia vaizdo kokybę. Jei norite įsigyti geriausią išmaniojo televizoriaus dėžutę vaizdo įrašams žiūrėti, pasirinkite modelį, kuriame vaizdas rodomas 4K raiška.

  Jei renkatės priedėlį su 4K vaizdo palaikymu, o televizorių įsigijote seniai, būtinai patikrinkite, ar pats televizorius palaiko šią raišką.

  Klientų atsiliepimai – sužinokite, kaip įrenginys veikia praktiškai: ar patogu jį naudoti, lėtėja ar ne, kiek laiko veikia Android TV priedėlis. Vartotojai komentaruose rašo geriausius patarimus ir gyvenimo gudrybes, kaip nustatyti, ir taip pat nuoširdžiai papasakos apie trūkumus.


  Kaip išsirinkti televizorių namams

  Išmaniųjų televizorių dėžučių

  Mūsų reitinge – geriausiose . TV prieduose – yra biudžetinių lazdelių, skirtų filmams žiūrėti, ir medijos leistuvai su papildytos realybės žaidimais, vaizdo skambučiais ir kitomis naudingomis funkcijomis.

  Palyginome specifikacijas, išstudijavome klientų atsiliepimus ir klausėme DNS paslaugų centro darbuotojų nuomonės. Ir taip pat – jie atidavė šį straipsnį patikrinti žmonėms, kurie turėjo parduoti tokias konsoles ir visapusiškai jas ištirti. Todėl mūsų reitinge tikrai rasite kokį TV priedėlį geriau pirkti ir tikrai galėsite jį maitinti visais vaizdo formatais.

  Modelis Kas šaunu
  #dešimt „Xiaomi Mi TV Stick Global“. Pats pigiausias išmanusis priedėlis su valdymu balsu
  #9 Modulis su Yandex.TV – Smart.TV su Alisa Įperkamiausia TV dėžutė su 4K
  #aštuoni Google Chromecast su Google TV Kompaktiškiausias priedėlis su stabiliu Wi-Fi ryšiu
  #7 „Xiaomi Mi Box S Global“. Daug funkcijų ir „Google“ sertifikatų
  #6 MECOOL KM9 Pro Classic Šauniausia biudžetinė išmanioji dėžutė
  #5 Ugoos TOX1 Geriausias biudžetinis atviros OS priedėlis
  #keturi Vontar X96 Max+ 4/32Gb Geriausias biudžetinis priedėlis su galingu procesoriumi
  #3 Ugoos AM6 Plus 4/32Gb Dauguma jungčių
  #2 Apple TV 4K 32GB Geriausia konsolė Apple savininkams su žaidimais debesyje
  #vienas Sber SberBox Top SBDV-00013 Geriausia TV dėžutė šeimai su vaikais

  10 vieta: „Xiaomi Mi TV Stick Global“.

  Kompaktiška lazdelė su 4 branduolių Amlogic S805Y procesoriumi – tai atsakymas į klausimą „kuri televizoriaus dėžutė geriau tinka televizoriui vasarnamiui ar virtuvei“, jei nėra papildomų pinigų ar tiesiog reikia patikimo komplekto. viršutinė dėžutė be nereikalingų funkcijų.

  Specifikacijos:

  • RAM: 1 GB
  • Pagrindinė ATMINTIS: 8 GB
  • CPU: Amlogic S805Y, 4 branduoliai
  • OS: Android 9.0
  • Leidimas: 1080p
  • Uostai: HDMI 2.0a, microUSB (tik maitinimas), HDMI
  • WiFi, Bluetooth

  Įskaitant:

  • lazda;
  • maitinimas 5V/1A;
  • USB kabelis;
  • HDMI ilgintuvas;
  • Bluetooth nuotolinio valdymo pultas su valdymu balsu.

  Norint prisijungti, jums reikia tik įkrovimo laido, kuris įkištas į sieninį lizdą arba televizoriaus USB prievadą. Tai patogu, jei ekranas kabo ant sienos ir nėra kur paslėpti laidų. Senesniuose modeliuose ne visada įmanoma įkišti lazdelę dėl jungties įdubos. Norėdami tai išspręsti, prisijunkite prie…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *