Priežastys, kodėl šiais metais turėtumėte prisijungti prie sporto klubo!

 

Ką turėčiau dėvėti sporto salėje?

Norint lankytis sporto klube Vilniuje, nebūtina vilkėti naujausių sportinių batelių ar treniruočių aprangos – tiesiog įsitikinkite, kad jūsų apranga yra praktiška treniruotėms, ir, jei nesiruošiate po treniruotės iš karto grįžti namo, nepamirškite pasikeisti drabužių.

Ką būtina žinoti apie lankymąsi sporto salėje?

Būtinai pasiimkite vandens buteliuką ir rankšluostį. Tai ne tik higieniška, bet ir pagarbu, nes leisite po jūsų norinčiam naudotis įranga asmeniui mėgautis savo patirtimi.
Baigę naudotis svarmenimis ir įranga, ją padėkite į šalį.
Nepamirškite naudotis telefonu ant sporto salės grindų, kad neblaškytumėte kitų.
Taip pat labai svarbu išmintingai pasirinkti laiką, kada lankotės sporto salėje.
Miesto sporto klubuose piko laikas paprastai būna anksti ryte, per pietus ir vakare, o priemiesčių klubuose piko laikas būna vėliau ryte.

Užsiėmimai: Jei planuojate lankyti užsiėmimus, geriausia atvykti 10-15 minučių anksčiau, kad būtumėte tikri, jog gausite laisvą vietą, ypač jei žinote, kad užsiėmimai ar mokytojas yra populiarūs.

Dalykai, kuriuos reikia išbandyti per pirmąjį užsiėmimą sporto salėje

Kai visose mūsų sporto salėse yra tokia gausybė įrangos, nuo ko turėtumėte pradėti? Beveik visose mūsų sporto salėse rasite treniruoklių, dviračių, irklavimo treniruoklių ir bėgimo takelių, kurie puikiai tinka apšilti ir pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, taip pat padeda numesti svorio per intensyvesnes treniruotes. Treniruokliai ir treniruokliai yra ypač tinkami pradėti nuo treniruočių, nes jie yra itin mažo poveikio, o tai reiškia, kad jūsų sąnarius veikia daug mažesnė jėga, todėl puikiai tinka tiems, kurie ilgą laiką nesportavo.

Taip pat turėtumėte išbandyti pasipriešinimo (arba svorio) treniruoklius. Subalansuota treniruotė yra raktas į sėkmę, todėl nebūtinai pasieksite užsibrėžtų tikslų, jei susitelksite tik į širdies ir kraujagyslių treniruotes. Pradėkite nuo 10 ar 12 pakartojimų serijų su kiekvienu treniruokliu, didindami svorį, kai jaučiatės patogiai. Labai svarbu, kad dirbdami su šiais treniruokliais nepervargtumėte.

Ką daryti, jei neturiu supratimo, ką darau sporto salėje?

Gerai, jei šiek tiek nežinote, kaip naudotis įranga. Netgi nieko baisaus, jei baigėte įvadinę ir asmeninių tikslų nustatymo sesiją ir vis dar negalite prisiminti; tai visiškai normalu. Per daug nesijaudinkite, jei jaučiatės pervargę. Nepamirškite, kad pradėdami užsiėmimus turite būti paprasti, nespausti savęs per daug ir įsitikinti, kad jums tai patinka. Pirmąją dieną sporto salėje ir per kelias savaites po to svarbiausia, kad pasirodytumėte, o paskui ir toliau pasirodytumėte.

Jei kas nors jus iš tiesų suglumino, paklauskite personalo nario. Jie yra tam, kad jums padėtų.

Pirmą kartą nuėjau į sporto salę. Kas dabar?

Pasveikinkite save. Ką tik žengėte pirmą žingsnį į naują sveikesnį gyvenimo būdą. Dabar reikia tik išlaikyti motyvaciją, tad kodėl gi nepabandžius toliau pateiktų paprastų patarimų, kurie padės išlaikyti susidomėjimą ir pamatyti rezultatus.

Būtinai paįvairinkite treniruotes
Kodėl nepabandžius užsiėmimų?
Susiplanuokite savaitės treniruotes ir laiką, kada galite nuvykti į sporto salę
Pasiimkite draugą arba susiraskite draugų ir įsipareigokite ateiti kartu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *