Samsung Galaxy A80 – pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su besisukančia kamera

Sveiki, draugai! Šiandien mūsų apžvalgoje noriu pakalbėti apie naują išmanųjį telefoną iš Samsung – Galaxy A80. Tai pirmasis „Samsung“ išmanusis telefonas su ištraukiamu besisukančios kameros mechanizmu, kuris neabejotinai išskiria jį iš kitų modelių, kaip ir kitų šio segmento telefonų.


Dėl naujoviškos kamerų sistemos naujasis įrenginys turi žymiai didesnį ekraną su plonesniais rėmeliais.

Išmanusis telefonas aprūpintas 6,7 colio FULL HD + ekranu. Dėl šviesos ir artumo jutiklių, taip pat pirštų atspaudų skaitytuvo, esančio po ekranu, matrica užima didžiausią priekinio skydelio plotą. Ekranas veikia kaip mikrofonas.

Išskirtinis šio modelio bruožas – geras spalvų atkūrimas. 6499K spalvų temperatūra yra artima etaloninei 6500K. Spalvos įrenginio ekrane labai tiksliai priderinamos prie sRGB spalvų erdvės.

sRGB yra žiniatinklio ir „Android“ spalvų kalba: visas turinys, nuotraukos ir medija kuriama pagal ją, todėl svarbu, kad telefonai atitiktų šį konkretų standartą.


„Snapdragon 730“ procesorius, kurio didžiausias taktinis dažnis yra 2,2 GHz, yra atsakingas už našumą išmaniajame telefone. Įrenginyje yra 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties. Šiame modelyje nėra „microSD“ kortelės lizdo.


O dabar pagrindinė savybė ir priežastis, kodėl nusprendėme jus supažindinti su šiuo modeliu. Priekinės kameros, kaip jau pastebėjote, visai nėra. Bet tai iš pirmo žvilgsnio. Suaktyvinus priekinę kamerą paspausdami programos mygtuką, slydimo blokas pakyla, o kameros modulis pasisuka į vartotoją. Esame įpratę, kad išmaniojo telefono priekinės kameros kokybė yra eilės tvarka žemesnė nei pagrindinės, „Galaxy 80“, kaip suprantate, tokios problemos neturi. Šios technologijos analogų anksčiau nebuvo, todėl galime padėkoti Samsung už šviežią sprendimą ir nestandartinį požiūrį!

Kamera yra triguba, joje yra 48 ir 8 megapikselių jutikliai, taip pat ToF jutiklis! Platus 8 megapikselių pagalbinio jutiklio matymo kampas atitinka žmogaus akies matymo lauką, būtent 123 laipsnius.

Naudodami platų 123 laipsnių priekinės kameros vaizdą, į asmenukę nesunkiai sutalpinsite visą grupę žmonių. Tačiau tai taip pat reiškia, kad norėdami padaryti vieną asmenukę, telefoną turite priglausti prie veido. Asmenukės yra aukštos kokybės, pakankamai detalios ir tikroviškos.


ToF kamera leidžia atpažinti 3D objektus naudojant jutiklį, kuris apšviečia objektą ir nustato laiką, per kurį šviesa atsispindi atgal į jutiklį. Ši technologija leidžia gauti trimatį objekto vaizdą, kuris vizualiai suteikia vaizdui apimties ir natūralumo.

„Samsung“ sukurta „ToF“ technologija naudojama veido atpažinimo asmenukių kameroje telefonui atrakinti, taip pat sukurti animojimus primenančius personažus. Kitoje įrenginio pusėje esantis ToF modulis bus pritaikytas virtualios realybės ir papildytos realybės srityse.

O filmavimas naudojant gylio jutiklį leidžia kurti tikroviškus ir „gyvus“ vaizdo įrašus.


Super Stabilization funkcija padės išvengti drebėjimo net ir filmuojant filmuojant judant.

Kamera įrašo vaizdo įrašą naudodama itin platų objektyvą, tačiau galutiniam rezultatui pasiekti nenaudoja visos neapdorotos vaizdo medžiagos. Vietoj to, jis seka objektą ir naudoja nuotraukos „ribą“, kad stabilizuotų objekto padėtį ekrane.

Vaizdo įrašų kūrėjai, ypač bandantys filmuoti nestabiliomis sąlygomis, kai net nedidelis rankos drebėjimas paveikia vaizdo kokybę, įvertins Super Steady Video. Taigi jums nereikia brangios veiksmo kameros, kad galėtumėte pasidaryti atsitiktinį vaizdo įrašą einant.

Dėl autonomijos „Galaxy A80“ veikia puikiai! Akumuliatoriaus talpa yra 3700 mAh, o itin greito įkrovimo palaikymas sutaupys jūsų laiko. Papildomas akumuliatoriaus taupymas pasiekiamas naudojant adaptyvią energijos taupymo sistemą. Akumuliatoriaus ir RAM veikimą valdo išmaniojo pastiprinimo funkcija. Todėl telefonas lengvai tarnaus visą dieną net ir intensyviai naudojant.

„Samsung Galaxy A80“ bus parduodamas gegužės 27 d. juodos, sidabrinės ir auksinės spalvos. Ir įrenginio kaina bus 50 000 rublių!

Tai viskas! Ir tai buvo „Samsung Galaxy A80“ išmanusis telefonas!

Dėkojame už dėmesį ir iki greito pasimatymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *