Prancūziškas manikiūras

Spalva gali pasakyti daug: juoda suknelė primena amžiną grožį, raudoni lūpų dažai byloja apie drąsą ir įžūlumą, prancūziškas manikiūras asocijuojasi su elegancija, natūralumu ir švelnumu. Jau daugiau nei tuziną metų mados kritikai pranašauja užmarštį šiam nagų dizainui ir kiekvieną kartą, kai pasirodo, kad jie klysta, moterys vis dar prašo meistrų nupiešti baltą šypseną ant rožinio, persiko ir smėlio spalvos pagrindo. Jis, kaip ir geras nuogas makiažas, leidžia atrodyti natūraliai, patraukliai ir gerai prižiūrimai. Prancūziškas manikiūras sėkmingai derinamas su beveik bet kokia apranga, todėl idealiai tinka ne tik darbui ir oficialiems renginiams, bet ir poilsiui bei kokteilių vakarėliams. Apsvarstykite pagrindines striukės tendencijas ir jos sukūrimo technologiją.

Prancūziškas manikiūras

Klasikinė prancūzų technologija

Pasidaryti klasikinį prancūzišką manikiūrą savo rankomis nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pradedančius namų manikiūro meistrus ir mėgėjus dažniausiai nuvilia storos linijos, U formos šypsena ir simetrijos trūkumas, tad jei norite išbandyti savo jėgas, būkite kantrūs ir turėkite laisvo laiko, o mes pasiūlysime aplikaciją. technologija.

Klasikinis prancūziškas gelinis lakas

Tai geriausias pasirinkimas pagal ilgaamžiškumą, vykdymo greitį ir medžiagų kainą.

Pašalinkite seną dangą ir apdorokite rankas dezinfekavimo priemone. Suteikite norimą formą laisvam nagų kraštui, geriausiai atrodys ovalios, migdolo formos ir kvadratinės. Padarykite klasikinį, europietišką ar aparatinį manikiūrą. Pagrindinė dangos ilgaamžiškumo paslaptis – kokybiškas ir tinkamas nago plokštelės paruošimas. Specialiu įrankiu pašalinkite riebalinį sluoksnį, dulkes ir kitus teršalus. Jei jūsų rankos dažnai šlapios, naudokite dehidratatorių. Užtepkite gruntą, jis užtikrina medžiagos sukibimą su nagu. Padengia pagrindą, išlygina paviršių, apsaugo nuo pigmentų prasiskverbimo. Džiovinkite UV lempoje 2 minutes arba LED lempoje 30 sekundžių. Klasikinio prancūziško manikiūro pagrindas gali būti rausvos, persiko spalvos, šviesiai smėlio spalvos gelinis lakas su tankia arba permatoma tekstūra. Tepkite jį vienu ar dviem sluoksniais, užsandarinkite galus. Kietėja 2 minutes UV arba 30 sekundžių LED lempoje.


Juodasis penktadienis

Zinger, Natūrali nagų dildė, juoda, 180/240

Profesionali tiesi dildė natūraliems nagams.

(76)

38 ₽

34 ₽38 ₽

34 ₽

Pirkti


In’Garden, riebalų šalinimo priemonė, 100 ml

Skystis skirtas nuriebalinti nago plokštelę ir pašalinti lipnų sluoksnį nuo gelio ir gelinio lako.

(47)

Nepasiekiamas


Juodasis penktadienis

Patrisa nagas, Nail Prep Dehydrator, 16 ml

Skystis nagams paruošti manikiūrui.

(51)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *