Kodėl nagai pleiskanoja: priežastys ir gydymas

Gražūs ir tvirti nagai – vienas iš svarbių nepriekaištingo įvaizdžio komponentų, kurio siekia kiekviena moteris. Prižiūrėtos rankos su tvarkingu manikiūru gali tapti tikra jų savininko vizitine kortele. Bet, deja, labai dažnai iškyla nago plokštelės išsisluoksniavimo problema, kuri gadina ir išvaizdą, ir nuotaiką. Mes jums pasakysime, kaip to išvengti ir ką daryti, jei jūsų nagai nusilupa.

Kodėl nusilupa nagai

Mūsų nagų išvaizda labai priklauso tiek nuo kūno būklės, tiek nuo daugelio išorinių veiksnių. Susidūrus su tokiu nemaloniu dalyku kaip nagų sluoksniavimasis, pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas tai gali sukelti.

Kodėl nusilupa nagai

Tarp daugelio priežasčių, kodėl nago plokštelė gali pradėti pleiskanoti, išskiriame pagrindines:

  1. Sveikatos problemos. Visų pirma, jūs turite suprasti, ar laminavimo priežastis buvo kokia nors liga, pavyzdžiui, grybelis.
  2. Vitaminų ir mineralų trūkumas. Jei mityba nesubalansuota, o būtini mikroelementai nepatenka į organizmą, nagai gali pradėti pleiskanoti.
  3. Kenksmingas buitinių chemikalų poveikis. Agresyvūs valymo priemonių komponentai neigiamai veikia tiek rankų odos, tiek nagų plokštelių būklę.
  4. Prastos kokybės lako naudojimas. Kai kurių produktų sudėtyje yra kenksmingų medžiagų, kurios gali sukelti laminavimą.
  5. Netinkamas gelinio lako pašalinimas. Savaiminis lako plyšimas ar nepakankamai profesionalūs meistro veiksmai salone gali pažeisti nagus.
  6. Priežiūros trūkumas, taip pat netinkama priežiūra namuose. Ši sąlyga suveikia, jei manikiūrui neskiriate pakankamai laiko arba naudojate tam netinkamas priemones.
  7. Nuolatiniai mechaniniai pažeidimai. Atliekant kai kuriuos darbus, nago plokštelė gali pradėti pleiskanoti arba lūžti.
  8. Per dažnas antiseptikų naudojimas. Alkoholio buvimas gali išsausinti ne tik odą, bet ir nagus.

Suskilinėjusių nagų priežiūra

Taigi, išsiaiškinus, kodėl pleiskanoja rankų nagai, tampa daug lengviau pasirinkti gydymo būdą ir profilaktikos metodą.


Juodasis penktadienis
Pataikė

Milv, Marshmallow Shimmer sausų nagų aliejus, 15 ml

Stiprinantis aliejus trapiems nagams ir išsausėjusioms odelėms.

(131)

253 ₽

215 ₽253 ₽

215 ₽

Pirkti


IRISK, Stiprinantis Bio Vaškas Nagams ir Odelėms, 15 g

Priemonės odelių maitinimui ir minkštinimui.

(25)

Nepasiekiamas

Kaip gydyti nagų šveitimą namuose

Ką galite padaryti patys, kad lapuočių problema nebevargintų? Svarbiausia, kad pirmas žingsnis – nustoti nuplėšti nuluptus lėkštės gabalėlius. Šio patarimo nepaisymas išprovokuoja ir taip niūrios padėties paaštrėjimą. Tokie veiksmai gali smarkiai pažeisti nago guolį ir likusį nagą, kuris taps dar trapesnis. Todėl pažeistą vietą geriau nupjauti.

Priežiūros namuose taisyklės:

  1. Atlikdami manikiūrą, būtinai užklijuokite nago kraštus nagų dilde. Tai padės išvengti tolesnio delaminacijos.
  2. Naudokite kietėjančius lakus. Daugelis gamintojų siūlo platų įrankių, padedančių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *