Vyrų masturbacija: Masturbacija:  dalykai, kurių nežinojote

Jei yra vienas dalykas, kurio ekspertas yra beveik kiekvienas vaikinas, tai masturbacija. Po ilgų metų gausios praktinės patirties manote, kad žinote viską, ką reikia žinoti. Tačiau, pasak ekspertų, galbūt taip nėra. Štai keletas, kurie gali jus nustebinti.

1. Masturbacija neturi tokios naudos sveikatai kaip seksas

„Pasirodo, kad ne visi orgazmai yra vienodi, – sako Pietų Ilinojaus universiteto Medicinos mokyklos Springfilde docentas, medicinos mokslų daktaras Tobias S. Köhleris, MPH.

Tyrimas po tyrimo rodo, kad lytiniai santykiai vyrams turi įvairios naudos – kraujospūdžiui, širdies ir prostatos sveikatai, skausmui ir kt. Galima manyti, kad masturbacija taip pat. Tačiau taip nėra, nebent yra naudojami masturbatoriai žaislai.

Kodėl turėtų būti skirtumas, ar ejakuliuojate sekso metu, ar savarankiškai? Niekas nėra tikras. Tačiau atrodo, kad jūsų kūnas reaguoja skirtingai. Netgi spermos sudėtis skiriasi, jei masturbuojatės, o ne užsiimate seksu.

Vis dėlto, ar tai tikrai svarbu? Ar nuoširdžiai visus šiuos metus masturbavotės tik todėl, kad norėjote sustiprinti prostatos sveikatą? Taip nemaniau. Tačiau vienas Harvardo „Health Professional Followup” tyrimas parodė, kad masturbacija gali padėti sumažinti prostatos vėžio riziką.

2. Masturbacija nėra nerizikinga.

Žinoma, tai maža rizika. Tai saugiausia iš visų įmanomų sekso formų. Dar niekas nuo savęs neužsikrėtė lytiškai plintančiomis ligomis ar nepastojo. Tačiau, kaip ir kita mažos rizikos veikla (žiaukčiojimas, vaikščiojimas), ji vis tiek turi tam tikrą riziką.

Dažna ar šiurkšti masturbacija gali sukelti nedidelį odos sudirginimą. Stipriai lenkiant erekciją pasiekusią varpą gali plyšti kameros, kurios prisipildo kraujo, – tai reta, bet baisi būklė, vadinama varpos lūžiu.

Köhleris yra matęs vaikinų su ja po energingos masturbacijos. „Po to varpa atrodo kaip baklažanas”, – sako jis. „Jis violetinis ir patinęs.” Daugeliui vyrų jį sutvarkyti prireikia operacijos.

3. Nėra „normalaus” masturbacijos kiekio.

Vaikinai gali susimąstyti, ar jie masturbuojasi per daug. Tačiau iš tiesų svarbu ne tai, kiek kartų masturbuojatės per savaitę (ar dieną), o tai, kiek kartų masturbuojatės per savaitę (ar dieną), sako seksologas ir sekso pedagogas daktaras Loganas Levkoffas (Logan Levkoff). Svarbu, kaip tai dera jūsų gyvenime.

Jei masturbuojatės daug kartų per dieną ir gyvenate sveiką, pasitenkinimą teikiantį gyvenimą, gerai jums. Tačiau jei masturbuojatės daug kartų per dieną ir dėl to praleidžiate darbą arba atsisakote sekso su partneriu, apsvarstykite galimybę apsilankyti pas sekso terapeutą.

Net ir tokiu atveju nėra nieko konkretaus, kas būtų masturbacijos problema. Priverstinė masturbacija yra kaip ir bet koks elgesys, kuris trikdo jūsų gyvenimą, – nesvarbu, ar tai būtų priverstinis pokerio lošimas, ar kas antrą minutę tikrinimas socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *