Kaip plauti veidą?

Kaip tinkamai plauti veidą?

Veido odą turėtumėte plauti maždaug vieną ar du kartus per dieną – geriausia ryte ir vakare arba po treniruotės, kai prakaituojate. Kad ši svarbi odos priežiūros procedūra duotų geriausius rezultatus, atlikite šiuos veiksmus:

1. Išsirinkite veido prausiklį. Yra daugybė skirtingų veido prausiklių; vieni yra sausesni, kad padėtų riebiai odai, kiti – labiau drėkinantys, kad padėtų sausai odai. Jei nesate tikri dėl savo odos tipo, rinkitės švelnų valiklį arba paprašykite dermatologo rekomendacijos, kad galėtumėte įsigyti naudingiausią odos priežiūros priemonę.

2. Pašalinkite makiažą. Jei naudojate lūpų dažus, ryškiklį, bronzantą ar kitą kosmetiką, makiažo valikliu arba miceliniu vandeniu nuvalykite veidą, kad jis būtų paruoštas prausimuisi.
3. Nusiplaukite rankas. Norėsite dvidešimt sekundžių plauti rankas, kad nuo pirštų ant veido nepersiduotų bakterijos. Naudokite muilą ir šiltą vandenį, tada nusausinkite rankas.
4. Išskalaukite veido valiklį delne. Pumpuokite tik vieną kartą, kad ant rankos patektų šiek tiek putojančio valiklio. Įpilkite šiek tiek šilto vandens ir atsargiai patrinkite delną, kad jis pasiskirstytų po ranką ir būtų paruoštas tepimui.
5. Įmasažuokite veidą. Tolygiai paskirstykite valiklį po veidą, įtrinkite jį sukamaisiais judesiais.
6. Įjunkite vandenį. Vandens temperatūra yra labai svarbi jūsų odos priežiūros režimui. Šaltas vanduo neatvers porų valymui, o per karštas vanduo atims iš odos natūralius aliejus. Valydami veidą naudokite drungną vandenį.
7. Skalaukite veidą. Į ranką įsipilkite truputį šilto vandens ir prisilieskite prie veido, trindami sritį, esančią tiesiai po pirštų galiukais, kad nespaustumėte veido. Tai darykite kelis kartus, kol iš veido išnyks visas valiklis.
8. Nusausinkite švariu rankšluosčiu. Minkštu rankšluosčiu patepkite veidą ir akių sritį, kad išdžiūtų.

 

Kaip geriausia plauti veidą?

Geriausias būdas prausti veidą – derinti du paprastus ingredientus: drungną vandenį ir švelnų veido prausiklį. Taip pat galbūt norėsite papildyti savo valymo rutiną keliais papildomais produktais ir priemonėmis:

1. Micelinis vanduo: Micelinis vanduo, tirpalas su mažomis micelėmis, suardo makiažą ir paruošia veidą prausimuisi.
2. Minkšta šluostė: Būkite švelnūs savo odai ir nenaudokite šiurkščių prausiklių, kurie dirgina odą.
3. Tonikas: Tonikas atstato jūsų odos pH lygį ir apsaugo ją nuo bakterijų poveikio. Daugelyje tonikų yra senėjimą stabdančių savybių. Toniku tepkite T zoną – sritį horizontaliai per kaktą ir vertikaliai nuo smakro aukštyn nosimi iki vietos tarp antakių.
4. Drėkinamasis kremas: Drėkinamosios priemonės, kurios gali būti specialūs kremai arba paprasti apsauginiai kremai nuo saulės su labai mažu SPF, padeda kovoti su sausumu.

Kada reikia plauti veidą?

Priklausomai nuo savo dienotvarkės, veidą galite plauti įvairiu paros metu, tačiau paprastai veidą geriausia valyti ryte, kai atsikeliate, ir vakare prieš miegą:

1. Ryte: Rytą norėsite nusiprausti, kad pažadintumėte veidą ir apsaugotumėte jį nuo visų aliejų, dalelių ir bakterijų, su kuriomis jis susidurs visą dieną.
2. Prieš miegą: Panašiai vakare, prieš pat miegą, yra labai svarbus laikas valymui, nes jūsų oda atsinaujins miego metu, o veido prausiklis ir kremas gali padėti šiam procesui.
3. Po treniruotės: Po treniruotės: Yra ir kitų momentų, kai galite norėti nusiprausti veidą, pvz., po treniruotės. Per daug prakaito gali užkimšti poras ir sukelti odos išbėrimą. Tas pats galioja, jei dirbate dulkėtose ar suodinose vietose; norėsite dėvėti kaukes veidui uždengti arba valyti veidą netrukus po darbo, kad išvalytumėte poras, ypač jei turite jautrią odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *