Madingos šukuosenos 2020 m

Kokia madingiausia šukuosena 2020 metais? Koks yra geriausias būdas nusikirpti? Ar tau reikia kirpčiukų? O gal užtenka madingo stiliaus įspūdingai išvaizdai? Jau dabar pasiruošę atsakyti į visus šiuos ir dar daugiau klausimų! Būkite kantrūs – informacijos yra daug, pažiūrėkite nuotraukas su pavyzdžiais ir įkvėpkite pakeisti savo įvaizdį su BeautyPro!

Madingos moteriškos šukuosenos

Kad būtų patogiau, apsvarstykite madingų šukuosenų variantus su skirtingu plaukų ilgiu. Juk ne vienerius metus prabangias garbanas žemiau pečių auginanti mergina niekad nesupras išdykusios trumpo kirpimo damos 🙂 O gal esi tik viena iš tų abejojančių, pasiruošusių persikelti iš vienos stovyklos į kitą? Peržiūrėkite mūsų galimybes ir galbūt rasite tinkamą!

Trumpiems plaukams

Itin trumpų kirpimų 2020 metais pavyzdys yra „piksis“, „vienuolių kirpimas“ ir „garkonas“.

Pirmąją jau matėme ant daugelio įžymybių, ir su įvairiais variantais: su kirpčiukais, su ilgomis ar nuskustomis smilkinėmis ir net su garbanotais plaukais. Pixie suteikia įvaizdžiui rafinuotumo, ypač derinant su ryškiu makiažu. Be to, madinga ir klasikinis trumpas, ir pailgas variantas, kuris puikiai pabrėžia skruostikaulius ir suteikia išraiškingumo.

pixie kirpimas

Antrą madingą kirpimą trumpiems plaukams į tendenciją įtraukė Charlize Theron. Jis turi daug pavadinimų („puodukas“, „vienuolio kirpimas“, grybų kirpimas) ir nurodo 90-ųjų supermodelio Lindos Evangelistos ar Demi Moore įvaizdį filme „Vaiduoklis“.

Evangelista, Moore, Theron su dubeniu supjaustyti

Ši šukuosena stipriai pabrėžia akis ir sukuria gražų profilio siluetą. Jis tinka beveik visų tipų plaukams, sukurdamas apimtį tinkamose vietose.

Grybų kirpimas

Dar viena 2020 metų tendencija – garcon kirpimas, kuris tikrai tiks žemo ūgio. Taip, variantas vienas ekstremaliausių, bet ir madingiausių!

Madingas kirpimas Garcon 2020 m


Juodasis penktadienis

Lebel, Proedit Soft Fit Plus plaukų kaukė, 250 ml

Intensyviai drėkinanti procedūra, skirta atkurti išorinę plaukų struktūrą.

(17)

2 980 ₽

2 533 ₽2 980 ₽

2 533 ₽

Pirkti

Vidutiniams plaukams

Populiarus bobų kirpimas ir toliau užkariauja moterų širdis. Dėl jo universalumo galite sukurti skirtingus įvaizdžius: su natūraliomis, šiek tiek banguotomis sruogomis, įspūdingomis retro bangomis ar griežtu lygiu stiliumi, suteikiančiu elegancijos ir įspūdingumo.

Kare kirpimas

Pridedant prie jos kirpčiukus, sukuriamas naujas akcentas, kuris suasmenina šukuoseną, suteikia jai vingio.

Klasikiniam bob kirpimo variantui plaukų ilgis turi būti smakro lygyje. Norėdami ištempti apvalų veidą, geriau jį pašalinti po juo, o išplėsti veido ovalą, priešingai, virš jo.

Kare kirpimas

Pailginta kirpimo versija reiškia ilgas garbanas priekyje su apkarpyta nugara. Pagrindinis šios šukuosenos trūkumas yra tai, kad ji netoleruoja nepriežiūros, verčianti šukuoseną daryti kiekvieną dieną. O pailgi „caret” puikiai atrodo ant garbanotų plaukų, sukurdami gaivų ir žvalų vaizdą.

Kare kirpimas 2020 m

Dar viena populiari šukuosenų tendencija nuo praėjusių metų – vidutinių plaukų stilius. Tarp žmonių ji gavo pavadinimą „apaugusi globėja“ ir įsimylėjo labai daug. Šis aiškus ir patogus kirpimas sujungė gatvės tendencijas su aukštąja mada. Šiandien net ant raudonojo kilimo populiarios aktorės išsiskiria lengvu vidutinio ilgio stiliumi, kurio lyg stilisto ranka nelietė.

Vidutinis plaukų ilgis 2020 m

Vidutinio ilgio tinka tiek tiesiems, tiek garbanotiems plaukams. Svarbu sukurti gerą šaknų apimtį su plaukų džiovintuvu ir formavimo priemonėmis, tada jis atrodys puikiai.

Kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Pailgi pupelė neužleidžia savo padėties. Šio kirpimo metu priekinių garbanų ilgis turi būti žemiau smakro, bet nesiekti pečių, sklandžiai pereinant prie trumpesnių. Tai geras pasirinkimas vidutinio ilgio tiesiems plaukams, ypač storiems ir tamsiems plaukams.

Madingas ilgas bob kirpimas

Asimetriškas bobas jau laikomas plonų plaukų žanro klasika. Pakloję vieną šoną su volume mousse, galite sukurti madingą ir stilingą įvaizdį kiekvienai dienai.

Madinga asimetriška bob šukuosena

Ilgiems plaukams

Na, o natūralumo tendencija palietė plaukus. Dabar vis dažniau matome ilgas, natūralias garbanas, kurios atrodo kaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *