Manikiūras su blizgučiais

Turinys

 1. Manikiūras su blizgučiais namuose
  • Lakai ir geliniai lakai su blizgučiais
  • Blizgučiai kaip nagų puošmena
 2. Blizgančių nagų dizaino parinktys
  • Blizgučiai ant vieno nago
  • blizgučių gradientas
  • Blizgučiai ant trumpų nagų
 3. Manikiūras su blizgučiais. Nuotrauka

Manikiūras su blizgučiais

Jau daugelį metų manikiūras su blizgučiais yra viena iš labiausiai pasirenkamų nagų dizaino rūšių. Vėl ir vėl madostės puošia savo nagus šiuo dekoru, pasirinkdamos
tipas ir taikymo būdas pagal skonį. Pagal dydį galima išskirti 2 blizgučių tipus:

 • blizgučiai – gana dideli blizgučiai, gali būti 1 mm skersmens;
 • duos – labai smulkių „dulkių dalelių“.

Yra daugybė nagų dizaino variantų naudojant blizgučius. Sunku išsirinkti populiariausius – jie visi turi savo ypatingo žavesio, o kartais ir specialią pritaikymo technologiją. Padaryti madingą manikiūrą su blizgučiais nėra sunku, jei žinote paslaptis ir detales, kurios bus aptartos vėliau.

Manikiūras su blizgučiais namuose

Įpratusioms lako ar gelinio lakavimo manikiūrą savarankiškai darytis namuose, nebus sunku nagus papuošti blizgučiais. Kaip minėta, yra keletas būdų, kaip atlikti tokį dizainą, mes apsvarstysime pagrindinius.

Lakai ir geliniai lakai su blizgučiais

Kai kuriuose nagų lakuose jau yra blizgučių (pažiūrėkite į „blizgančią“ lakų ir gelinių lakų paletę). Akivaizdu, kad šiuo atveju būtina atlikti įprastą taikymo technologiją:

 1. Paruoškite nagus dizainui: suteikite jiems norimą ilgį ir formą, šlifuokite ir nuriebalinkite (galite padengti gruntu arba naudoti specialias dezinfekavimo priemones). Šie paprasti veiksmai padidins būsimo manikiūro dėvėjimo laiką.
 2. Užtepkite pagrindinį sluoksnį. Primename, kad nagų lako pagrindas džiūsta oru, o gelinio lako pagrindas reikalauja kietėjimo lempoje.
 3. Kitas žingsnis yra padengimas. Galite naudoti spalvą – kaip pagrindą dizainui, o ant viršaus užtepkite skaidrų su blizgučiais. Arba iš karto naudokite dangą, kuri sujungia spalvą ir blizgesį. Tepkite tiek sluoksnių, kiek reikia norimam spalvos gyliui pasiekti. Išdžiovinkite kiekvieną sluoksnį ore arba lempoje, priklausomai nuo naudojamos medžiagos.
 4. Užfiksuokite rezultatą su viršutine dalimi, išdžiovinkite, kaip tikėtasi.

Lakai ir geliniai lakai su blizgučiais

Blizgučiai kaip nagų puošmena

Taip vadinamus „sausus” blizgučius galima įsigyti atskirai, kaip savarankišką nagų puošmeną (blizgučiai kiekvienam skoniui). Tokiu atveju galite jas derinti su skirtingų spalvų dangomis, pasirinkdami blizgučius ar suteikti bet kokį atspalvį. Pabandykite užtepti blizgučius vienu iš šių būdų:

 • Naudojant dizaino šepetėlį (pvz., ventiliatorius Nr. 00 arba Nr. 0 iš Roubloff). Į išdžiūvusį dangos sluoksnį (jei gelinis lakas, tai į lipnų sluoksnį) atneškite šepetėlį, užfiksavus juo blizgesį. Švelniai bakstelėkite jį pirštu, kad pašalintumėte blizgesį nuo nago. Užfiksuokite rezultatą viršutine dalimi.
 • Pamerkite nagą su neišdžiūvusiu lako sluoksniu arba lipniu gelinio lako sluoksniu į indą su blizgučiais. Jei teptuku tepdami dekorą kontroliuojate blizgučių pasiskirstymą ant nago plokštelės, tokiu atveju to padaryti negalėsite. Ar tai būtina? Juk tanki nago danga su blizgučiais yra puiki idėja ryškiam nagų dizainui! Nepamirškite užsidėti viršaus.
 • Panardinkite šepetėlį su laku ar geliniu laku į indą su blizgučiais – mirgančios dulkių dalelės susimaišys su danga, kurias galėsite lengvai paskirstyti po nago paviršių, visiškai arba iš dalies padengdami jį.
 • Naudokite skaidrų nagų laką arba gelinį laką, kad sukurtumėte raštą ant nagų. Palikdami lipnumą, teptuku užtepkite blizgučius. Dangai išdžiūvus, nuvalykite blizgučių perteklių nuo paviršiaus, jie liks tik rašto viršuje. Šis metodas gali būti naudojamas tiek „plikiems“ nagams, tiek užtepus ir išdžiovinus spalvotą dangą.

Blizgučiai kaip nagų puošmena

Blizgančių nagų dizaino parinktys

Manikiūras su blizgučiais gali būti labai įvairus, nes žmogaus fantazija yra beribė! Ryškus šventinis, stilingas minimalistinis, juodos, raudonos, baltos, rausvos spalvos manikiūras – bet kokie jums patinkantys variantai puikiai papildys jūsų išvaizdą.

Blizgučiai ant vieno nago

Blizgučiai gali būti ryškus akcentas ant vieno ar dviejų nagų, o likusieji nagai bus padengti tik monochromine danga. Paryškinti bevardį pirštą yra nenuginčijama nesenstanti tendencija, derinkite jį su populiariu dekoru ir tapkite madingo ir stulbinančio nagų dizaino savininke!

Blizgučiai ant vieno nago

blizgučių gradientas

Kitas populiarus nagų dizaino metodas yra ombre arba gradientas. Ant nago viršaus ir apačios užtepkite skirtingą blizgučių kiekį, pamatysite, kaip keisis manikiūras, o įvaizdžiui bus pridėta šventės dvelksmo.

blizgučių gradientas

Blizgučiai ant trumpų nagų

Tokia nagų puošyba kaip blizgučiai vienodai gerai atrodo tiek ant ilgų, tiek ant trumpų nagų. Blizgučiais galite padengti vieną nagą ar kelis, iš dalies arba visiškai, naudoti įvairių spalvų substratą, be galo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *