Kuriuo geriau pirkti bikinio žoliapjovę

Skusti ar nesiskusti – štai koks klausimas. Moterys nuo seniausių laikų siekia išlaikyti subtilių savo kūno vietų grožį. Cukrus, vaškas, lazeris ir fotoepiliacija – yra daugybė būdų, kaip atsikratyti augmenijos pertekliaus intymioje zonoje. Tačiau skutimasis buvo ir išlieka greičiausias, ekonomiškiausias ir neskausmingiausias.

Turinys

Kodėl jums reikia bikinio žoliapjovės

Bikinio žoliapjovės pasirinkimo parinktys

bikinio žoliapjovės

Philips BRT 382

Remington WPG4035

Braun FG 1100

Veet Sensitive Precision

Rowenta TZ 3002

Šio straipsnio pabaigoje galite atsisiųsti PDF failą su visų reitinge pateiktų bikinio žirklių privalumais ir trūkumais.

Bodypositive yra nuostabus, ir mes gerbiame natūralumo gerbėjų pasirinkimą (įskaitant natūralią augmeniją ant kūno). O tiems, kurie negali apsispręsti dėl skausmingo plaukų šalinimo jautriose vietose, buvo sukurtas mūsų . Naujas žvilgsnis į intymių kūno vietų priežiūrą – bikinio trimeris.


žoliapjovė

Kodėl jums reikia bikinio žoliapjovės

Žoliapjove patogu kirpti antakius, vyriškus šonus ir šalinti plaukelius nosyje. Tačiau tai, kad šis prietaisas gali patrumpinti kūno plaukus ir net pažastų bei bikinio srityse, kai kam bus naujiena.

Bikinio žoliapjovę naudinga įsigyti, jei:

 • kenčia nuo įaugusių plaukelių po depiliacijos vašku ar cukrumi;
 • jautrios odos savininkė ir skutimosi peiliukai ją dirgina;
 • mėgsti originalius sprendimus ir nori išmokti pasidaryti įspūdingą intymų šukuoseną.

Tokie įrenginiai turi ir trūkumų. Žoliapjovės nesustabdo plaukelių augimo, o tik juos trumpina. Tokį prietaisą, pavyzdžiui, skustuvą, turėsite naudoti kas 3–4 dienas.

Bikinio žoliapjovės pasirinkimo parinktys

Bikinio žoliapjovė turi daugybę techninių charakteristikų. Su jais reikėtų susipažinti prieš perkant priemonę intymios zonos priežiūrai.

atsparumas drėgmei

Moterys dažnai depiliuojasi vonioje po vandens procedūrų. Skustuvas nebijo drėgmės, tačiau vandens sąlygos tinka ne kiekvienam trimeriui.

[elementor-template id=»5816″]

Pagal vandens „baimės“ laipsnį tokie prietaisai skirstomi į 3 tipus:

 • Neatsparus drėgmei. Šią žoliapjovę galima naudoti tik sausomis sąlygomis. Šie įrankiai turi būti su sauso valymo šepečiu. Tokio tipo žoliapjoves ne visada patogu naudoti, tačiau jų kaina yra daug mažesnė nei kolegų.
 • Iš dalies atsparus drėgmei. Šios žoliapjovės valomos ne tik šepečiu, bet ir tekančiu vandeniu. Bet jūs negalite naudoti šio prietaiso tiesiai duše.
 • Atsparus drėgmei. Tokie prietaisai depiliacijai pasižymi vandeniui atspariu rėmu. Net jei žoliapjovė bus naudojama duše, drėgmė nepateks į įrenginio vidų.

Pjovimo galvutės dydis

Intymaus kirpimo rezultatas priklauso nuo smilkinių dydžio.

Pagal pjovimo galvučių dydį yra dviejų tipų žoliapjovės:

 • Su plačiu kirpimu. Ašmenų ilgis 25-30 mm. Tokie prietaisai greičiau apdoroja didelius bikinio zonos plotus. Tinka pilnam plaukų šalinimui. Tačiau su jų pagalba sunku sukurti aiškios formos kirpimą.
 • Su siauru kirpimu. Ašmenų ilgis – 20-25 mm. Tokių modelių pranašumas yra galimybė padaryti aiškias linijas. Tinka įmantraus intymaus kirpimo mėgėjams – su tokia žoliapjove specialių trafaretų nereikia.

Ašmenų kokybė

Gerai žoliapjovei reikalingi aukštos kokybės plieniniai peiliai. Nerūdijantys ir aštrūs, jie ilgai tarnaus savininkui, nesukels odos dirginimo ir užtikrins kruopštų skutimąsi.

Ant užrašo. Ašmenų higiena yra svarbus žoliapjovės naudojimo aspektas. Geriau rinkitės prietaisą, kurio peiliai turi antibakterinę dangą.

Baterijos

Žoliapjovė gali būti maitinama:

 • Iš baterijų. Tokiame įrenginyje turėsite reguliariai keisti baterijas, tačiau šios žoliapjovės yra mobilesnės.
 • Iš maitinimo šaltinio. Praktiškesnis modelis, palyginti su ankstesniu. Prieš naudojant žoliapjovę svarbu įsitikinti, kad akumuliatorius yra įkrautas.

apdaila

Korpuso forma

Šis parametras turi ne tik estetinę vertę. Bikinio žoliapjovės korpusas turi būti lengvas ir ergonomiškas, neslysti iš pirštų ir patogiai tilpti rankoje. Pirmaujantys gamintojai savo gaminius aprūpina silikoniniais įdėklais. Šis sprendimas neleidžia aparatui išslysti iš rankų net po dušu.

Ant užrašo. Perkant geriau atkreipti dėmesį į prietaisus su išlenktu korpusu. Jie ypač tinka gilaus bikinio gydymui.

Purkštukai

Kuo daugiau purkštukų, tuo sudėtingesnius kirpimo tipus galite sukurti naudodami žoliapjovę.

Bikinio zonos depiliatorius gali būti komplektuojamas su šiais papildomais priedais:

 • Crest. Dėvėti virš instrumento. Su šiuo antgaliu patogu ištiesinti plaukus iki norimo ilgio. Paprastai žoliapjovė turi mažiausiai 5 ilgio reguliavimo lygius nuo 0,3 iki 1 mm.
 • Skutimosi galvutė su tinkleliu….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *