išmanieji telefonai


. naujų išmaniųjų telefonų rinka pradėjo atsigauti po pandemijos. Gamintojai didina savo pajėgumus, prideda funkcijų ir parodo kažką naujo. Paruošėme geriausių etų išmaniųjų telefonų TOPą.

  Jus sudomins šios medžiagos: patys šauniausi įrenginiai su Alisa, brangiausios programėlės pasaulyje ir vaizdo žaidimų pasirinkimas vakarėliui.

  . geriausių išmaniųjų telefonų

  Patogumui viršus skirstomas į kelias kategorijas pagal charakteristikas ir naudojimo scenarijus. Į reitingą įtraukti geriausi 2020 ir 2021 metų telefonai, kurie yra aktualūs funkcionalumu ir vis dar parduodami. Tai vis dar geriausi išmanieji telefonai ., kaip ir naujausi modeliai.

  Išmanieji telefonai etais, kurie nepaliks abejingų

  Sudarant išmaniųjų telefonų TOP 50, atsižvelgėme į vartotojų atsiliepimus, DNS priežiūros įvertinimą ir YouTube apžvalgas, todėl kiekvienas modelis Yandex.Market turi aukštesnį nei 4,5 reitingą. Išmaniuosius telefonus galite palyginti lentelėje su nominacijomis.


  vasaros-rudens išmanieji telefonai

  Štai vasarą išleisti modeliai, o reitingą atnaujinome . rudens pabaigoje. Vietos buvo surūšiuotos pagal bendrą įspūdį iš visų šaltinių.

  5 vieta: Samsung Galaxy Z Flip3

  DNS patikimumo 100% (patikimas), Yandex.Market – 4,3, ozone – 4,9

  Pats neįprastiausias kolekcijos išmanusis telefonas. Tai sulankstoma lova iš nulių, pergalvota šiuolaikinėms tendencijoms. Lengvai susilanksto per pusę, todėl be problemų telpa net ir mažoje kišenėje. Išskleistas ekranas yra 6,7 ​​colio.

  Nereikia jaudintis dėl patikimumo – yra IPX8 apsauga. Tai reiškia, kad išmanųjį telefoną galima saugiai panardinti į vandenį iki metro gylyje 30 minučių. Vidinis ekranas taip pat yra patvarus, sulankstomas mechanizmas ir rėmas pagaminti iš dilimui atsparaus aliuminio.

  Nuotrauka iš apžvalgos apie Ozoną

  Ekrano raiška 2640 × 1080, AMOLED matrica. Tokios matricos turi aukščiausios kokybės vaizdą ir sodrias spalvas. Atnaujinimo dažnis yra karališkas: 120 Hz, tačiau baterija mus nuvylė, tik 3300 mAh. Vargu ar toks telefonas nesunkiai tarnaus iki dienos pabaigos.

  Kameros taip pat kuklios: pagrindinė su dviem moduliais po 12 megapikselių (MP), o priekinė – su 10 MP. Nuotraukos neblogos, bet dauguma panašios kainų kategorijos įrenginių turės geresnius. Nauji kitų gamintojų išmanieji telefonai aprūpinti geresnėmis kameromis, nors ir neturi neįprastos formos.

  Kalbant apie našumą, šiam modeliui sekasi gana gerai: 8 branduolių procesorius 2,8 GHz dažniu, 8 GB RAM. Išmanusis telefonas be vėlavimų atliks darbą su bet kokiomis programomis. Pagal vartotojo duomenis buvo skirta 128 GB vidinės atminties. To pakanka, bet nugarai.

  • ekrano dydis: 6,7 colio;
  • matrica: AMOLED;
  • ekrano atnaujinimo dažnis: 120 Hz;
  • operacinė sistema: Android 11;
  • palaikomų SIM kortelių skaičius: 2;
  • pagrindinė kamera: 2 moduliai (12 MP ir 12 MP);
  • priekinė kamera: 10 MP;
  • RAM: 8 GB;
  • integruota atmintis: 128 GB;
  • baterija: 3300 mAh.
  lovelė!;
  gali būti sukamas vandenyje ir dulkėse;
  greitai praranda įkrovą;
  sunku rasti priedų po vasario mėn.
  Samsung Galaxy Z Flip3
  ⭐ asiūlymai
  Samsung Galaxy Z Flip3
  „Yandex“ rinka
  750 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  62990 ₽ – dešimt procentų 69890 ₽
  Samsung Galaxy Z Flip3
  SberMegaMarket
  120 tūkst
  Rusijos Federacijoje nuo 1 dienos
  Paimti
  99950 ₽

  4 vieta: Samsung Galaxy A33

  DNS patikimumo 99,65% (patikimas), Yandex.Market – 4,6, ozone – 4,9

  Kitas stilingas jaunimo išmanusis telefonas Samsung Galaxy yra viena naujausių modifikacijų. Yra neįprastų spalvų – jūros mėlyna ir persikų. Ekrano įstrižainė 6,4 colio. Korpusas pagamintas iš plastiko, malonus liesti, ant kurio praktiškai nėra pirštų atspaudų, dryžių ir įbrėžimų.

  Išmaniesiems telefonams ir kompiuteriams skirtų VPN pasirinkimas

  Nuotrauka iš apžvalgos apie Ozoną

  Čia taip pat Super AMOLED matrica ir 2400 × 1080 ekrano skiriamoji geba. Atnaujinimo dažnis 90 Hz. Šio išmaniojo telefono spalvų atkūrimo, ryškumo ir kontrasto kokybė yra aukščiausia.

  Pagrindinė kamera iš 4 modulių: 48 MP, 8 MP, 5 MP ir 2 MP. Daro puikias nuotraukas net…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *