Kolibri pontonas. Nuomonės ir apžvalgos 2022 m. gruodžio mėn

Mėgstate žvejoti ar maudytis ežere norėdami atsipalaiduoti? Tada turėtumėte nusipirkti pripučiamą valtį. Šiame puslapyje esančiame straipsnyje daugiausia dėmesio skyrėme Kolibri modeliams, kurie laikomi vienais patikimiausių ir saugiausių naudoti. Laivas nusipelno ypatingo dėmesio Kolibri KM-400 DSLkuriame gali apsistoti iki 6 žmonių. Jis pagamintas iš storo PVC, atsparus ne tik UV spinduliams, bet ir sūriam vandeniui ar aliejui. Variklis gali būti pritvirtintas prie pontono, jei reikia, plaukti didesniu greičiu. Į komplektą įeina patogūs suolai sėdėti, aliuminio irklai, transportavimo krepšys ir remonto komplektas (klijai ir pleistras). Taip pat rekomenduojame modelį Kolibri KM-330kuris yra 4 vietų. Valtis pripučiama greitai, tai galite padaryti su komplektacijoje esančiu siurbliu. Pontonas išsiskiria ne tik tvirtumu, bet ir kompaktiškais matmenimis sulankstytas. Jį galite patogiai gabenti automobilio bagažinėje ir laikyti garaže ar sandėliuke.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurią Kolibri pripučiamą valtį pirkti?

Pirkimo vadovas

Pontonas, arba pripučiama valtis, praverčia ne tik meškeriotojams. Taip pat galite jį naudoti rekreaciniais tikslais, ramiai maudytis ežere (ar kitame vandens telkinyje) ir nuraminti stresą gamtos glėbyje. Šiame vadove parodysime, kaip rasti tobulą pripučiamą valtį. Didžiausią dėmesį skyrėme populiaraus Kolibri prekės ženklo produktams.

Kolibri valčių privalumai

Norėdami užtikrinti savo saugumą plūduriuojant ant vandens, turėtumėte pasirinkti tvirtą pontoną, kuris nėra jautrus plyšimui ar UV spinduliams. Prekės ženklas Kolibri specializuojasi pripučiamų valčių gamyboje, kurios yra labai populiarios, pvz. tarp meškeriotojų. Jie idealiai tinka žvejybai, taip pat vandens pramogoms ar plaukimui dideliu greičiu. Kolibri pripučiamos valtys sukurtos taip, kad išliktų stabilios ant vandens ir užtikrintų maksimalų plūduriuojančių žmonių saugumą.

Irklavimas ar motorizuotas?

Tam, kad nuspręstume, kokią Kolibri pripučiamą valtį pasirinkti, turime apgalvoti, kaip ją naudosime. Jei tai bus daugiausia rekreaciniais tikslais naudojama valtis, mums užteks irklavimo modelio. Kaip rodo pavadinimas, jis naudojamas judėti vandeniu irklų pagalba. Prie tokios pripučiamos valties negalime prijungti variklio. Tačiau tai leidžia motorinė valtis, tinkanti sportuoti ir mėgautis buriavimu labai dideliu greičiu. Įdomi alternatyva yra irklavimo variklių modeliai. Jie leidžia naudoti ir irklus, ir tam tikros galios motorinį variklį. Tokio tipo valtis dažnai perka žvejai.

Pagaminta iš medžiagos

Tai, iš ko pagaminta pripučiama valtis, turi įtakos jos patvarumui. Kolibri gaminių atveju tai dažniausiai yra daugiasluoksnis PVC. Jis atsparus plyšimui, taip pat neigiamam tokių išorinių veiksnių poveikiui kaip: UV spinduliai, sūrus vanduo, aliejus, klijai ar panašios medžiagos. Geriausia Kolibri pripučiama valtis yra tokia patvari, kad tikrai nebus sugadinta net ir intensyviai naudojant.

Matmenys

Valties matmenys priklauso nuo to, kiek žmonių ji skirta. 2 vietų modelis yra šiek tiek mažesnis nei 4 ar 6 vietų, dėl to jį gali būti patogiau laikyti. Pontonų plotis svyruoja nuo 130 cm iki 200 cm, o ilgis – nuo ​​250 cm iki 400 cm, o kartais ir daugiau. Taip pat turėtume atsižvelgti į borto skersmenį, ty valties šoną. Vidutiniškai mažesniuose modeliuose jis yra apie 34 cm, o didesniuose – 42 cm.

Įdomu tai, kad pagal pontono ilgį galime spręsti, kiek žmonių jis skirtas. Daroma prielaida, kad valtys, kurių ilgis iki 300 cm, yra 1 žmogaus, nuo 300 cm iki 360 cm – 2 asmenų, o virš 360 cm – 3 asmenų (mažiausiai). Tačiau daug kas priklauso ir nuo jų konstrukcijos.

Maksimali apkrova

Vien patikrinti, kiek žmonių telpa pripučiamoje valtyje, neužtenka. Svarbų vaidmenį atlieka ir didžiausia valties apkrova. Paprastai jis svyruoja nuo 200 kg iki 800 kg. Atminkite, kad pontono talpa apima ne tik plaukiojančių žmonių kūno svorį, bet ir įrangos, žvejybos įrangos, variklio variklio ir kt.

Stabilumas

Grindys yra atsakingos už pontono stabilumo ant vandens palaikymą. Mažesnėse valtyse susukama (suvyniojama), o didesnėse – standinama. Papildomas elementas – pripučiamas kilis. Tai speciali sija, besidriekianti nuo laivapriekio iki galinės pontono dalies. Kilio modelis neturi plokščio dugno, kuris leidžia plaukti didesniu greičiu.

Papildomi priedai

Kartu su valtimi turėtume gauti papildomų priedų, kurie būtini plaukimui. Kalbame pirmiausia apie irklus (dažniausiai iš aliuminio) ir suolus sėdėti, dažnai su jų aukščio reguliavimo sistema. Jeigu rinkinyje rasime remonto komplektą, pontoną galėsime nesunkiai suremontuoti netyčia suplyšus jo paviršiui. Kolibri gaminiai taip pat turi kojinį siurblį, kad būtų lengva pripūsti, skersinį (rankeną) variklio varikliui montuoti ir inkarinį volelį. Taip pat praverčia transportavimo krepšys, į kurį galime supakuoti pontoną. Tai žymiai palengvina valties transportavimą ir saugojimą ne sezono metu.

Sertifikatai – kuri Kolibri pripučiama valtis yra geriausia?

Pontono patikimumą patvirtina jo medžiaga, bet ir tokie sertifikatai kaip CE. Taip pat svarbus vadinamasis jūrinės klasės sertifikatas, kuris nustato bangas, kurioms esant galima saugiai plaukti laivu. Dauguma Kolibri modelių yra C klasės. Pagal mūsų šalyje galiojančius įstatymus, juos galima naudoti net jūroje, kur atstumas nuo kranto linijos neviršija 5 jūrmylių, o atstumas nuo prieglobsčio vietos neviršija 15 jūrmylių. Taip pat atsižvelgiama į 2,5 m bangos aukščio viršijimo tikimybę (turi būti mažesnė nei 10%) ir į tai, ar teritoriją dengia paieškos ir gelbėjimo tarnybos.

Kolibri pripučiamos prekės geromis kainomis

Kiek mokėsime už pripučiamą valtį Kolibri? Tai daugiausia priklauso nuo to, kiek žmonių jis skirtas. Dviejų vietų pontonai kainuoja apie 1000 PLN, o tie 4 ir didesni – nuo 1500 iki 5000 PLN. Tai nėra pigūs gaminiai, tačiau jie yra tvirti ir leidžia saugiai maudytis ežere, upėje ar jūroje.

Geriausi Kolibri pripučiami 2023 m

Pripučiamų „Kolibri“ reitingas padės pasirinkti tinkamą modelį. Žemiau esančiame sąraše yra keletas pripučiamų valčių, kurios yra patvarios ir leidžia saugiai plaukioti vandens rezervuaruose.

Mūsų rekomendacijos

Kolibri KM-400 DSL

Valtis Kolibri KM-400 DSL leidžia plaukioti dideliu greičiu, taip pat ir atviruose vandens telkiniuose bei nelygiame vandenyje. Pristatomas modelis yra 6 vietų, todėl puikus pasirinkimas didesnėms šeimoms ar gausiam draugų būriui. Valtį lengva transportuoti, nes ji supakuota į du mažus maišelius.

Gaminio medžiaga yra 5 sluoksnių PVC. Jis pasižymi padidintu atsparumu ne tik mechaniniams pažeidimams, bet ir UV spinduliams, sūriam vandeniui ar aliejams. Pontonas turi standžią grindų konstrukciją ir pripučiamą kilį. Tai padidina jo stabilumą ant vandens. Valties išmatavimai: 400 cm x 190 cm, maksimali apkrova 700 kg. Savo ruožtu rekomenduojama plaukimui naudojamo variklio galia – 30 kW.

Atsiliepimai apie Kolibri pripučiamas valtis teigia, kad KM-400 DSL modelis yra ne tik patvarus, bet ir saugus. Jis nesiūbuoja ant vandens ir leidžia atsipalaiduoti gamtoje. Be to, valtį lengva sulankstyti ir išskleisti. Rinkinyje yra naudingų priedų, tokių kaip remonto rinkinys, irklai ir suolai.

Kolibri KM-400 DSL yra 6 vietų motorinis pontonas. Gaminio matmenys: 400 cm x 190 cm, o kabina: 290 cm x 92 cm.

Privalumai

Medžiaga:

Modeliui gaminti naudotas storas 5 sluoksnių PVC. Tai aukštos kokybės medžiaga, labai atspari mechaniniams pažeidimams. Tačiau jei yra pažeistas pontono paviršius, turime remonto komplektą.

Didelė naudingoji apkrova:

Kolibri KM-400 DSL turi didelę apkrovą. Sveria iki 700 kg. Tai reiškia, kad ant pontono tilps keli suaugusieji ir papildoma įranga.

Siūlės:

Modelis turi tvirtas siūles (kontaktinis metodas). Jie turi papildomus sutvirtinimus tiek išorėje, tiek viduje. Tai sumažina įbrėžimų atsiradimo tikimybę medžiagų sujungimo vietoje.

irklai:

Į komplektą įeina irklai. Tai būtina įranga, kuri pravers bet kokios kelionės metu.

Perkėlimas:

Išleidus orą, pontonas užima labai mažai vietos. Talpa į 2 maišelius, kuriuos nesunkiai galime paslėpti bagažinėje.

Trūkumai

Purvo matomumas:

Modelis yra šviesios spalvos, todėl ant gaminio atsiradę nešvarumai puikiai matosi.

Kolibri KM-330

Kolibri KM-330 modelis idealiai tinka žvejams ir turistams. Didžiausia jo apkrova yra 450 kg, o bendri matmenys: ilgis – 330 cm, plotis – 160 cm ir šoninis skersmuo – 42 cm. Laivu gali plaukti daugiausiai 4 žmonės.

Į komplektą įeina: suolai iš vandeniui atsparios faneros, aliuminio irklai, transportavimo krepšys, inkarinis volas, kojinė pompa ir remonto komplektas. Pripučiama valtis pagaminta iš daugiasluoksnio, tvirto PVC, todėl jos neturėtų pažeisti sūraus vandens, UV spindulių ar aliejaus poveikio. Po sulankstymo modelis turi tokius kompaktiškus matmenis, kad jį galima lengvai transportuoti automobilio bagažinėje.

Pripučiama valtis pelnė vartotojų pripažinimą, nes yra patvari ir greitai pripučiama. Be to, šis modelis atitinka visus pagrindinius saugos standartus ir turi atitinkamus sertifikatus. Išskyrus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *