Geriausios žiurkėnų ritės

„Hamster Wheel“ – pirkimo vadovas, reitingas ir testas

Žiurkėnų savininkai turėtų pasirūpinti ne tik reguliariu augintinio maitinimu, bet ir jo judėjimu. Pirkdami narvą, iš karto turėtume įsigyti gerą ir pigų žiurkėno ratą, kuriame mūsų graužikas didžiąją laiko dalį praleis degindamas kalorijas. Jei norite būti tikri, kad pasirinkote tinkamą modelį, perskaitykite žemiau esantį reitingą, kurį parengėme pagal gyvūnų parduotuvių pasiūlymus. Vartotojų rekomenduojamas modelis yra karuselė Trixie 28cm. Puikiai tinka tiek mažiems žiurkėnams, tiek didesniems graužikams. Ritę galima pastatyti ant stabilaus pagrindo arba pakabinti ant narvelio strypų. Jis pagamintas iš patvaraus plastiko. Žaislo konstrukcija užtikrina tinkamą augintinio stuburo padėtį žaidžiant. Ritė sukasi sklandžiai, netrukdant gyvūnui bėgti. Antrasis produktas mūsų sąraše yra Trixie TX-61010. Tai šiek tiek didesnis modelis, turintis daugybę apsaugos priemonių nuo iškritimo iš graužikų. Viduje yra lygus bėgimo takelis su laipteliais, todėl žiurkėnui lengviau bėgti. Be to, ši gera žiurkėnų ritė yra labai tyli, nes yra sumontuota ant guolio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

Karuselė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus pažeidimams. Ritė gali būti dedama ant narvelio dugno arba pakabinama ant meškerių. Gerai profiliuotas ratas apsaugo gyvūno stuburą. Ritė puikiai tinka įvairių rūšių graužikams, žiurkėnams, pelėms ir net jūrų kiaulytėms. Karuselė sukasi sklandžiai, todėl augintinis gali žaisti nepertraukiamai.

Trūkumai

Ritė skleidžia triukšmą, kai gyvūnas pradeda greitai bėgti, o tai dažnai trikdo buitį. Mažesnių veislių žiurkėnams jis gali būti per didelis, todėl augintiniui sunku perkelti mobilųjį.

Santrauka

Kiekvienam žiurkėnui reikia linksmybių ir mankštos, todėl „Trixie“ ritė yra gera investicija. Jis pagamintas iš kietų medžiagų, kurių dėka nedūžta nuo intensyvaus naudojimo. Jis puikiai tinka žiurkėnams, bet ir kitoms graužikų rūšims. Karuselę galima pastatyti ant stovo arba pakabinti ant narvo strypų.

Pirkimo vadovas – kurį žiurkėno ratuką pirkti?

Besisukantis ratas yra neabejotinai mėgstamiausias visų žiurkėnų žaislas. Kiekvienas iš jų kasdien praleidžia daug laiko bėgiodamas ant riedančio rato. Taip yra dėl to, kad savo natūralioje aplinkoje graužikai, ieškodami maisto, nukeliauja kelis kilometrus. Akvariumuose uždaryti žiurkėnai dažnai patiria didelį judėjimo trūkumą, todėl jų narvuose būtina įrengti mobiliuosius priedus. Tačiau turint omenyje platų modelių asortimentą, gana sunku nuspręsti, kurią žiurkėnų ritę pasirinkti, kad tai būtų saugus ir funkcionalus sprendimas. Gamintojai į rinką pateikia įvairių dydžių ir formų daiktus. Tačiau ne visi jie atitinka graužikams tinkamus standartus. Šiame vadove rasite svarbiausią informaciją, kuri padės įsigyti tobulą žaislą savo augintiniui.

Dydis – kuri žiurkėnų ritė yra geriausia?

Svarbiausia ritės savybė – jos dydis. Deja, nedaug vartotojų atkreipia dėmesį į rato skersmens dydį. Daugiau dėmesio skiriame spalvoms, formoms ir kitoms savybėms, nekreipdami dėmesio į labai svarbų dydžio klausimą. Geriausios žiurkėnų ritės yra tos, kurios bus pritaikytos mūsų augintinio dydžiui.

Graužikai turi labai lankstų stuburą, todėl jie gali prisitaikyti prie beveik bet kokio paviršiaus. Įsigiję per mažą ratą dideliam žiurkėnui, galite būti tikri, kad jūsų augintinis neapleis žaidimo. Aksesuarą jis naudos kuo dažniau, tačiau pramogos neigiamai paveiks jo fizinę būklę. Jei stuburas per daug sulenktas, o kūnas per daug įsitempęs, augintinis taps prislėgtas ir liūdnas.

Labai dideliems graužikams vartotojai siūlo įsigyti ne mažesnio kaip 25 cm skersmens žiurkėno ratuką. Didžiausios veislės, pvz., Sirijos žiurkėnai, geriausiai jaučiasi apskritimuose, kurių spindulys yra ne mažesnis kaip 14 cm. Tokie išmatavimai garantuos Jūsų augintiniui komfortą bėgiojant, kartu apsaugant jo gležną stuburą.

Jei esate jauno ar mažo augintinio savininkas, turėtumėte ieškoti šiek tiek mažesnių ritės modelių. Dideli ratai gali būti per sunkūs, kad graužikas galėtų juos pajudinti. Turėtų pakakti 20 cm žiurkėno rato.

Statyba

Parduotuvėse galima įsigyti dviejų tipų ričių: su meškerėmis ir kieto. Vienas nuo kito jie pirmiausia skiriasi bėgimo takelio struktūra. Pirmuoju atveju ratas yra pagamintas iš skersinių strypų, išdėstytų tankiai vienas šalia kito. Tai labiausiai paplitęs ritės tipas. Jį vartotojai renkasi daugiausia dėl kainos. Deja, zoologai sutinka, kad tokio tipo žaislai yra nemenka grėsmė žiurkėnams. Pasitaiko, kad gyvūnai neatsitrenkia į atskirus laiptelius, todėl jų letenėlė įslysta į tarpą. Tokia kelionė gali baigtis ne tik nutrūkusiu bėgimu ar plyšusiu oda, bet ir rimtu lūžiu. Be to, jei ritė pastatyta ant kojos, kyla pavojus, kad žiurkėnas lipdamas nuo žaislo įstrigs tarp strypo ir pagrindo elemento. Greitai besisukantis ratas gali labai stipriai atsitrenkti į graužiką.

Minėtų problemų sprendimas yra pilnos ritės montavimas. Jame yra lygus, pilnai pastatytas protektorius, todėl žiurkėnui nėra galimybės pažeisti letenos. Be to, modeliuose gamintojai numatė visiškai kitokį dizainą, kuriame visi elementai paslėpti už rato sienelės. Renkantis tokį žaislą, įsitikinkite, kad protektorius nėra per slidus. Būtų gerai, jei ant jo paviršiaus būtų skersinių sustorėjimų. Tokie elementai palengvins jūsų augintinio bėgimą ir leis greičiau sustoti.

Medžiaga

Geriausias žiurkėno ratas yra ne tik saugus, bet ir patvarus. Dėl šios priežasties verta pagalvoti, iš kokios medžiagos žaislas turėtų būti pagamintas.

Populiariausi modeliai yra pagaminti iš metalo. Žaislai yra labai patvarūs ir retai deformuojasi. Jie būna įvairių spalvų, todėl tikrai rasime gaminį, atitinkantį mūsų augintinio narvelį.

Kitas ritės tipas yra mediniai ratai. Tokio tipo gaminiai yra daug brangesni, tačiau žiurkėnų ritinių testas rodo, kad jie daug geriau veikia naudojimo procese. Pirma, jiems būdingas kvapas itin malonus graužikams. Jos dėka jie jaučiasi saugesni ir labiau nori žaisti rate. Be to, mediena yra natūrali žaliava, kurioje nėra sveikatai kenksmingų toksinių medžiagų. Atminkite, kad kai kurie žiurkėnai mėgsta graužti priedus, įdėtus į akvariumą. Dėl šios priežasties svarbu, kad visi daiktai būtų 100% saugūs.

Paskutinė ritės gamybos procese naudojama medžiaga yra plastikas. Medžiaga yra labai patvari ir tikrai tarnaus jūsų augintiniui daugelį metų. Jei ketinate įsigyti tokio tipo aksesuarus, saugokite, kad jo nepatektų saulės spinduliai. Dėl aštrių šviesos spindulių spalva išblunka, todėl po kelių savaičių žaislas atrodo gana negražiai.

Žiurkėno ritės geromis kainomis

Sprendimas, kurią ritę pasirinkti, turėtų priklausyti ir nuo jūsų finansinių galimybių.Parduotuvėse rasite prekių, kurių kainos svyruoja nuo 10 PLN iki net 40 PLN. Todėl svarbu ieškoti produktų, kurie pirmiausia yra saugūs naudoti. Prekės ženklo ir dizaino klausimai jums turėtų būti antraeiliai svarbūs.

5 geriausių 2021 m. žiurkėno ritinių apžvalgos

Prieš eidami į parduotuvę, perskaitykite mūsų žiurkėnų ritinių reitingą. Tai tikrai padės išsirinkti gerą žaislą graužikui.

1. Trixie Hamster Carousel Wheel 28cm

Savo augintiniui verta rinktis tik patikrintus geros kokybės produktus. Tai 28 cm skersmens Trixie žiurkėnų karuselė. Jis pagamintas iš plastiko, kuris yra patvarus ir tvirtas. Karuselę galima pastatyti ant narvelio dugno ant specialaus pagrindo arba pakabinti ant strypų. Tinkamai profiliuotas ratas neleidžia gyvūno stuburui nenatūraliai išlinkti. Metalinis stovas yra stabilus ir neapvirsta, kol jūsų augintinis žaidžia.

28 cm žiurkėno ratas turi paviršių, padengtą smeigėmis, kurios neleidžia gyvūno letenoms paslysti. Mobilusis puikiai tinka mažesniems graužikams, pavyzdžiui, žiurkėnams ar pelėms, taip pat jūrų kiaulytėms. Ratas sukasi sklandžiai, todėl augintinis gali žaisti be jokių kliūčių.

Nuomonės apie Trixie ritę yra teigiamos. Vartotojai patenkinti darbo kokybe ir galimybe pakabinti karuselę ant narvo strypų. Platus pagrindas leidžia stabiliai išdėstyti ritę.

Trixie Hamster Wheel 28cm yra 32cm aukščio, todėl telpa daugelyje narvų. Žaislas yra kelių spalvų variantų.

Privalumai

Stabilus pagrindas:

Platus metalinis pagrindas yra stabilus ir neleidžia ritei apvirsti žaidžiant.

Sustabdymo parinktis:

Kai narve nėra pakankamai vietos, ritę galima pakabinti ant strypų.

Tvirtas darbas:

Karuselė pagaminta iš patvaraus plastiko, atsparaus trūkinėjimui dėl intensyvaus naudojimo.

Saugus paviršius:

Ritės vidus su smeigtukais neleidžia gyvūnui paslysti žaidžiant.

Trūkumai

Triukšmas:

Kai gyvūnas pradeda greitai judinti ritę, karuselė tampa garsesnė, o tai gali sutrikdyti buitį.

2. Ritė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *