Kampinė kriauklė. Atsiliepimai ir apžvalgos 2021 m. spalio mėn

Kriauklė yra vienas iš svarbiausių mūsų virtuvės elementų. Net jei indaplovę naudojame kasdien, mums reikia tekančio vandens, pavyzdžiui, plauti vaisius ar daržoves. Kad kriauklės pasirinkimas jums nesukeltų problemų, parengėme reitingą, kuriame aprašyti dažniausiai vartotojų rekomenduojami modeliai. Produktas atidaro mūsų sąrašą Pyramis Ativa tinka tiek kampiniam, tiek tradiciniam montavimui. Kriauklė pagaminta iš aukštos kokybės smėlio spalvos akmens. Jame yra vienas pagrindinis skyrius, gilus nutekėjimas ir lygus paviršius, kuriame galime padėti puodelius, puodus ar kitus indus. Modelį galima montuoti į spintelę, kurios kraštinės mažiausiai 70 cm x 70 cm. Kitas produktas, kuris sulaukė plataus vartotojų pripažinimo, yra Franke Mikado MOL 651E. Kriauklė turi dvi kameras: viena didesnė, kurios matmenys 40,2 cm x 38,3 cm x 15 cm ir 20 l talpa, ir mažesnė, kurios šonai yra 19,1 cm x 25 cm x 10 cm. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus daugumai išorinių veiksnių.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Geriausios kampinės kriauklės 2021 m

Kai virtuvėje reikia didelio darbinio paviršiaus, ieškome patogiausių sprendimų. Bet kokios kampinės spintelės dažniausiai nėra pilnai išnaudojamos, tačiau užtenka pasirinkti kampinį kriauklės modelį, kad būtų maksimaliai išnaudotas stalviršio paviršius. Mūsų kampinių kriauklių asortimente rasite modelių, tarp kurių tikrai rasite tinkamiausią savo virtuvei.

Mūsų rekomendacijos

Pyramis Ativa

1-pyramis-ativa-kampasGranito įleidžiama kriauklė Pyramis Ativa yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Šis smėlio spalvos granito modelis gražiai atrodo ant įvairių spalvų spintelių. Jo matmenys: ilgis – 1000 mm ir plotis – 500 mm. Kriauklė turi 1,5 dubenėlio ir kanalizacijos.

Didžiosios kameros matmenys: plotis – 350 mm, ilgis – 430 mm, gylis – 215 mm, o mažosios: plotis – 250 mm, ilgis – 350 mm, gylis – 125 mm. Komplekte yra perpildymo ir nutekėjimo jungiamosios detalės bei sifonas.

Tai geriausia kampinė kriauklė turi Higienos sertifikatą HK / W / 0078/02/2008. Vartotojai įvertino įdomų gaminio dizainą, taip pat labai geras jo veikimas. Granitas yra labai patvarus akmuo, atsparus pažeidimams, todėl kriauklė mums tarnaus ilgus metus. Be to, jį lengva valyti.

Taip pat neturime per daug jaudintis dėl spalvos pakitimų, nes juos galima lengvai pašalinti įprastomis valymo priemonėmis. Be to, jis turi gražų dizainą.

Pyramis Ativa yra 1 dubenėlio kriauklė su nusausinimu. Jo matmenys yra 100 cm x 50 cm x 21,5 cm. Galime montuoti į spintelę, kurios plotis ne mažesnis kaip 70 cm.

Privalumai

Medžiaga: Modelis pagamintas iš labai patvaraus akmens. Todėl jis yra atsparus įvairiems pažeidimams. Be to, gerai toleruoja temperatūros pokyčius, todėl nereikia jaudintis, kad įpylus verdančio vandens dubenėlis suplyš.

Montavimas: Pyramis Ativa labai lengva montuoti. Pakanka įkišti kriauklę į spintelėje esančią angą ir tinkamai ją išlyginti. Mums nereikia jo klijuoti ar prisukti. Dėl santykinai didelės gaminio masės jis stabiliai stovi vienoje padėtyje.

Kameros: Gamintojas modelyje įrengė vieną pagrindinį skyrių, kurio šonai buvo 35 cm x 43 cm, o gylis 21,5 cm. Tokiame dubenyje telpa daug indų, todėl juos išplaus labai greitai.

Higienos sertifikatas: Gamintojas atliko daugybę patikrinimų, kurių metu gaminiui buvo suteiktas higienos sertifikatas. Tai reiškia, kad medžiagoje nėra sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų.

Dizainas: Kriauklė elegantiškai atrodo tiek modernioje, tiek tradicinėje virtuvėje. Puikiai dera prie įvairaus tipo stalviršių: su šviesiais sukuria malonią, šiltą atmosferą, o su tamsiais – stipriai kontrastuoja, kas suteiks virtuvei ekstravagantiškumo.

Defektai

Ištekėjimas: Kai kurie vartotojai mano, kad kanalizacijos įrengimas yra gana sudėtinga užduotis. Be to, vamzdis patenka tik į pagrindinę kamerą. Taigi mes turime patys pritvirtinti lašinimo padėklą.

Franke Mikado MOL 651E

2-Prancūzija-mikado-mole-651eGera ir pigi kampinė kriauklė Franke Mikado MOL 651E – patogus sprendimas, kuris gali būti montuojamas ant bet kokios virtuvės stalviršio medžiagos. Dėl to, kad surinkimas yra labai paprastas – tereikia įkišti kriauklę į angą ir ją pritvirtinti – tai labai geras sprendimas bet kuriai virtuvei.

Šis modelis yra atsparus aukštai temperatūrai. Galite lengvai įpilti verdančio vandens arba padėti ant jo karštą padėklą. Gaminys pagamintas iš kokybiško nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus mechaniniams pažeidimams, taip pat puikiai atrodo.

Šiame modelyje yra labai patogus nusausinimas, kurį galima naudoti kaip stalviršį. Šią dviejų dubenių kriauklę labai įvertino daugelis vartotojų. Jie įvertino nesenstantį stilių ir nepaprastą ilgaamžiškumą. Gaminio matmenys 960 mm x 500 mm.

Pagrindinis skyrius yra 19 litrų talpos, o jo matmenys – 402 mm x 383 mm x 150 mm. Antrosios kameros matmenys yra 191 mm x 250 mm x 80 mm. Komplekte yra sifonas su jungtimi prie indaplovės.

Franke Mikado MOL 651E yra gera kampinė kriauklė iki 500 PLN. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Gaminio ilgis 96 cm, plotis – 43,5 cm, gylis 15 cm.

Privalumai

Atsparumas: Gamyboje naudojamas nerūdijantis plienas pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu daugeliui išorinių veiksnių. Sunku jį subraižyti, pakeisti spalvą ar sulenkti.

Valymas: Daugelis vartotojų pažymi, kad tam tikras kriauklės modelis puikiai tinka valymui. Tam mums nereikia naudoti specialių ploviklių ar įrankių. Pakanka nuvalyti paviršių drėgna šluoste su indų plovikliu ir leisti išdžiūti.

Vieta džiovinimui: Be pagrindinės kameros ir drenažo, gamintojas gaminyje įrengė vietą puodams ar stiklinėms džiovinti. Tai labai praktiškas sprendimas, nes mums nereikia pirkti specialios džiovyklės.

Sifonas: Komplekte esantis sifonas turi jungtį su indaplove. Taigi surinkę vieną elementą, o ne du atskirus, išlaikysime tvarką ir daugiau vietos išnaudosime kitiems dalykams.

Defektai

Gylis: Pagrindinio skyriaus gylis 15 cm. Tad jei jūsų namuose virtuve naudojasi daug žmonių, tokių matmenų gali nepakakti.

Blanco Metra 9 E 515 566

3-blank-metro-9-e-515566Dar vienas gaminys – žavinga BLANCO kampinė kriauklė – modelis METRA 9 E 515566. Kadangi kriauklė yra vienas svarbiausių virtuvės įrangos elementų, rinkitės tvirtą modelį, kuris tarnaus Jums ilgus metus.

Šią granito masyvo kriauklę labai vertina vartotojai. Vartotojai įvertino labai estetišką dizainą ir didelę kameros talpą. Gražus, modernus dizainas ir juoda spalva daro šį gaminį dar patrauklesnį.

Nors tai gana brangu, tai įdomus pasiūlymas bet kuriai virtuvei. Tai nesenstantis modelis, nes granitinės kriauklės atrodo itin solidžiai ir stilingai. Šio gaminio matmenys yra 830 mm x 830 mm. Komplekte yra perpildymo ir išleidimo jungiamosios detalės bei automatinis kištukas.

P.Kriauklės paviršius yra PuraDur – jis palengvina vandens nutekėjimą, be to, yra itin atsparus įbrėžimams ir lengvai valomas. Taip pat kriauklėje yra papildomų išmušimo skylių.

Blanco Metra 9 E 515566 kriauklė yra gaminys iš akmens. Modelio ilgis 83 cm, plotis 83 cm, gylis 19 cm. Jį sudaro vienas didelis dubuo ir panašaus dydžio kanalizacija.

Privalumai

Automatinis kamštis: Gaminyje yra automatinis kamštis, kurį valdome rankenėle, esančia kriauklės viršuje. Tokios blokados dėka bet kada galime užblokuoti ir išleisti vandenį, nekišdami rankų tarp indų.

2 kameros: Kriauklė turi dvi gana dideles kameras. Vienas yra 37 cm x 43 cm x 19 cm, o kitas – 36,5 cm x 35 cm x 13 cm. Mažesnis dubuo gali būti naudojamas kaip nusausinimas arba kaip papildoma vieta indams plauti.

Instrukcija: Komplekte yra labai įskaitoma ir aiškiai parašyta gaminio surinkimo instrukcija. Su jo pagalba kriauklę galite sumontuoti patys, nekviesdami profesionalų.

Defektai

Juostos: Dėl to, kad modelis pagamintas iš antracito spalvos akmens, labai gerai matosi visos dėmės. Taigi reikia pasiruošti dažnam kriauklės valymui naudojant šepetį ir indų ploviklį.

Blanco ZIA 9R Tartufo

4-blanco-zia-9e-kampas-tartufoBlanco ZIA 9R Tartufo yra madinga, originali ir elegantiška kriauklė, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagos. Jis išsiskiria tiesiomis linijomis ir įdomiu, šiuolaikišku dizainu. Centrinėje vietoje esanti kamera ir nutekėjimas su nutekėjimu padaro įrenginį labai funkcionalų.

Modelį galima montuoti ne tik kampinėje, bet ir eilinėje spintelėje. Į komplektą įeina perpildymo ir nutekėjimo jungiamosios detalės bei kamštis su 3 1/2 colių sieteliu. Blanco ZIA 9R Tartufo kriauklės matmenys: plotis – 930 cm, ilgis – 510 mm ir gylis – 180 mm.

Pagrindinės kameros, esančios centre, matmenys: plotis – 40 mm, ilgis – 431 m ir išėjimas – 90 mm. Šis modelis išsiskiria įdomia forma, pati camora yra stačiakampio formos, o kriauklė šiek tiek suapvalinta. Be kameros, turime drenažą su ir be kanalizacijos.

Šis sprendimas pagerins mūsų darbą virtuvėje. Nuomonės apie kampines kriaukles Šio gamintojo atsiliepimai yra labai teigiami. Jie vertinami dėl aukštos kokybės darbo ir patrauklaus dizaino.

Akmeninė kriauklė Blanco ZIA 9R Tartufo yra gaminys, kurio matmenys 93 cm x 51 cm x 18 cm. Modelį galima įmontuoti į spintelę, kurios minimalus plotis – 90 cm, o ilgis – 90 cm.

Privalumai

Sitka: Drenažas nuo dubens atskiriamas specialia veržle. Elementas susideda iš dviejų dalių – fiksuotos jungties ir sietelio. Šis susitarimas…

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *