Kaip atlikti plaukų šalinimą iš cukraus namuose

Plaukų šalinimas cukrumi yra populiari alternatyva vaškavimui: šiandien labai dažnai griebiamasi tiek salonuose, tiek namuose. Pažvelkime į šios procedūros ypatybes ir pirmiausia išsiaiškinkime, kaip patiems namuose pasigaminti cukraus pastą cukraus plaukelių šalinimui.

Kaip virti cukraus plaukų šalinimo pastą

Jo paruošimas nesukels ypatingų sunkumų dėl naudojamų ingredientų: sunku rasti moterį, kuri jų neturėtų namuose. Tačiau reikia atidžiai sekti technologiją, kad pasta išeitų tinkama naudoti.
Taigi, ko jums reikia cukraus plaukų šalinimui?
– 10 šaukštų cukraus (be skaidrės);
– 4 šaukštai vanduo;
– ½ citrinos sultys arba ½ šaukštelio citrinos rūgštis (jei neturite namuose citrinos ar laikas nukošti sultis).

Jei norite, galite padidinti ingredientų kiekį nurodytu santykiu, kad mišinys būtų naudojamas kelis mėnesius. Pereikime tiesiai prie cukraus pastos depiliacijai recepto.

1. Paimkite puodą storu dugnu, sudėkite ir gerai išmaišykite minėtus produktus.

2. Maišydami pakaitinkite gautą mišinį ant stiprios ugnies porą minučių, bet ne tiek, kad sudegtų cukrus.

3. Sumažinkite ugnį, uždenkite puodą dangčiu ir palikite kelioms minutėms. Vargu ar kas nors galės tiksliai pasakyti, kaip pasigaminti cukraus pastą cukraus plaukelių šalinimui ir kiek laiko reikia skirti kiekvienam žingsniui – viskas priklauso nuo ugnies, ant kurios gaminate, stiprumo.

4. Pastebėję, kad cukrus pradėjo tirpti, išmaišykite ir palaukite kelias minutes.

5. Mišinys turi tapti skystas ir vienalytis. Dar kartą išmaišykite makaronus, uždenkite ir palikite keletą minučių pastovėti.

6. Šiuo metu mišinys turi užvirti. Išmaišykite ir palikite, kol įgaus karamelės skonį. Padarykite jį šiek tiek tamsesnės spalvos nei blyškus alus (būkite atsargūs ir nepervirkite pastos, nes ji suges, taps trapi ir kieta).

7. Supilkite mišinį į jums patogų indą ir atvėsinkite iki malonios temperatūros.

8. Pabandykite rankose išminkyti nedidelį makaronų gabalėlį. Prilimpa prie odos ir nesusidaro į kamuoliuką? Tada kepkite dar.

Dabar jūs žinote, kaip tinkamai paruošti mišinį cukraus plaukų šalinimui namuose. Jei epiliuojate bikinio zoną, specialistai pataria receptą pakeisti, citrinos sultis pakeičiant medumi (jei nesate alergiškas).
cukravimo rezultatas.jpgcukravimas 2.jpg

Paruošti makaronai ar naminiai?

Daugelis meistrų sutinka: pirktas mišinys geriau nei naminis. Kodėl? Supažindinsime su jų argumentais.

– Makaronų gaminimo namuose ypatumas – būtinybė griežtai laikytis technologijos. Iš pradžių sunku suprasti, kiek virti cukraus plaukų šalinimas, dažnai mišinys yra nepakankamai iškeptas arba pervirtas. Kalbant apie pirktus makaronus, žinoma, juos ruošiant buvo tiksliai išlaikytas tinkamas laikas ir nurodytos proporcijos.

– Kaip ir naminis, pramoninis mišinys yra visiškai hipoalergiškas. Cukraus plaukų šalinimo receptas yra labai panašus į aukščiau aprašytą.

– Dėl to, kad perkama pasta yra paruošta iš fruktozės ir gliukozės, kurios skiriasi minimalia molekuline mase, ji įgauna nuostabų elastingumą. Dėl to depiliacija juo yra daug patogiau.

– Iš pradžių, tiksliai nežinodami, kaip atlikti cukraus depiliaciją namuose, galite sugaišti daug laiko ir rizikuoti sugadinti priemones.

– Gatavas mišinys skiriasi tankumo laipsniu: kuo jis tankesnis, tuo labiau tinka jautrių vietų – bikinio ir pažastų – depiliacijai.

Baltos linijos vaškas Natura vandenyje tirpus indelis (cukraus pasta) 400 ml 600 gr soft.jpg Baltos linijos, vandenyje tirpus Natura vaškas indelyje (cukraus pasta) 400 ml 600 gr solid.jpg Baltos linijos, vandenyje tirpus Natura vaškas indelyje (cukraus pasta) 400 ml 600 gr, extra.jpg

Baltos linijos vaškas Natura soft

Balta linija, Natura vaškas kietas

Balta linija, Natura extra vaškas

Taikymo paslaptys

Nežinote, kaip naudoti cukraus pastą cukraus plaukų šalinimui? Jei vaškavimą atlikote namuose, ši procedūra jums nesukels daug problemų. Jei nusipirkote gatavą pastą arba gaminote naminę ateičiai, prieš tepdami ją turite pašildyti iki odai priimtinos temperatūros.

Kaip pašildyti cukraus pastą? Įdėkite jį į vandens vonią arba į mikrobangų krosnelę esant minimaliai galiai (nuo pusės minutės iki minutės). Arba nuimkite graikinio riešuto dydžio makaronų gabalėlį ir pradėkite aktyviai minkyti rankomis. Jei jūsų naminis mišinys per tirštas, ant gabalėlio užlašinkite kelis lašus vandens – taip jums bus lengviau dirbti. Šildymas supaprastina cukraus plaukų šalinimo procesą. Lengviau atskirti gumulą nuo bendros masės, pasta maloniai guli ant kūno, depiliacija vyksta su mažiau laiko. Be to, dėdami mišinį į mikrobangų krosnelę, atminkite, kad tokiu būdu jis lėčiau įšyla prie stiklainio sienelių ir greičiau viduje.

Pereikime prie paaiškinimo, kaip taikyti cukraus plaukų šalinimą. Patikrinkite, ar pasta įšilo iki reikiamos temperatūros ir tapo elastinga. Jei taip, tepkite juo depiliuojamą vietą (jei tai kojos,…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *