KačIų paieškos sistema

Manau, kad dabar niekam ne paslaptis, kad katės valdo internetą, o konspiratyvesnėje pastaboje – galbūt pasaulį. Jei prieš porą metų mums pasirodė linksma, kad Senovės Egipte katės buvo garbinamos ir laikomos dievų dovanomis, šiais laikais pūkuotos katės vėl valdžioje. Kai 25-ojo žiniatinklio gimtadienio šventėje pasaulinio interneto išradėjas Timas Bernersas-Lee paklausė, kas labiausiai stebina jo išradimą, jis greitai sureagavo: „Katės! Nesitikėjau, kad tiek kačių “. Iš tiesų, per pastarąjį ketvirtį amžiaus internetas smarkiai pasikeitė, bet ar galėtumėte pagalvoti, kad visi šie evoliucijos metai paskatins internetą transformuoti milžiniškoje kačių žaidimų aikštelėje?

Katės Internetas

Kiekvieną dieną milijonai kačių kantriai laukia mūsų „Facebook“ ar „YouTube“, kad tik primintų, jog jiems priklauso ši vieta.

Į Mėgsta dabar skaičiuojami Miau ir nurodo sultys yra iš tikrųjų matuojami kačių kailio .

Vis dėlto ši didelių kačių propagandos mašina mums išmoko nemažai pamokų, susijusių su skaitmenine rinkodara ir SEO. Jūs praleidžiate valandas kurdami kokybišką turinį ir pašėlusiai kovojate dėl poros pasidalijimų, kai vaizdo įrašas su į langą spoksojančia kate iškart pelno populiarumą ir tūkstančius peržiūrų. Atrodo nesąžininga, tiesa? Užuot stengęsi išspręsti kačių šlovės paslaptį, geriau išmokime keletą jų triukų. Dabar žinau, kad jūs pykstate ant kačių, bet pažiūrėkime, kokios yra svarbiausios pamokos, kurias katės gali išmokyti SEO atžvilgiu.

 

 

Katės yra lengvai patinkančios. Jūsų turinys taip pat turėtų būti!

Ar kada susimąstėte, kodėl katės yra tokios populiarios internete, o ne šunys? Aš turiu omenyje, kad ir šunys yra gražūs, jie yra purūs ir kartais gali būti labai kvaili. Vis dėlto šunys stengiasi per daug. Atrodo, kad šunys daro viską, kad jie jus sužavėtų. Kita vertus, katės tuo metu daro tai, kas atrodo natūralu, teisinga. Taip turėtų atrodyti ir jūsų turinys: įdomus, be pastangų ir laiku. Turite kurti turinį, nes jis yra prasmingas ir tikrai turite ką pasakyti. Turėtumėte atrodyti kietas ir nesijaudinti dėl to, ką žmonės gali galvoti apie jus, bet iš tikrųjų giliai kontroliuoti visą situaciją ir gerai apgalvoti. Ar matėte, kaip katės su malonumu sveikina savo šeimininką, kai jos grįžta namo, ar su džiaugsmu vizgina uodegą, matydamos savo šeimininkus? Jų liūdnai pagarsėjusi nepriklausomybė ir kontroliuojamas abejingumas yra vieni iš jų ginklų kuriant virusinį turinį.

Gero turinio kūrimas yra vienas iš sudėtingiausių dalykų šiais laikais SEO. Kad ir koks turinys būtų naudingas, jei jis nėra simpatiškas, žmonės greičiausiai jo neskaitys ir nerekomenduos kitiems.

Natūralu, kad norisi susitelkti kuriant aukštos kokybės turinį, kuriame gausu puikios informacijos, tačiau tai tik pusė darbo. Turinį turite padaryti draugišką, įskaitomą, lengvai bendrinamą ir komentuojamą. Turite išmokti meno, kurį, atrodo, įvaldo katės: įsitikinę pasakyti svarbius dalykus ir perteikti daug tik keliais žodžiais … arba miau.

Taip pat kalbama ne tik apie turinį, bet ir apie turinio kūrėją. Žmonės stebi niūrią katę su dideliu susidomėjimu ne tik dėl jos sukurto turinio, bet ir dėl pačios katės. Jie skaito turinį, nes katė jiems patinka. Panašiai, jei jūs patiksite savo skaitytojams ir jie galės su jumis bendrauti, jie greičiausiai stebės ir dalinsis jūsų turiniu.

Nepatenkinta katė

Katės kreipiasi į emocijas. Jūsų turinys taip pat turėtų būti!

Jie priverčia tave juoktis, šypsotis, priverčia tardamasis pasakyti „awww …“ vieningai su dviem kitais draugais ar net ašarą į akis. Svarbu tai, kad katės priverčia jus kažką jausti. Katės visada patinka emocijoms. Visada! Ir galbūt turėtumėte pradėti daryti tą patį. Katės labai gerai sutelkia dėmesį į emocijų pristatymą. Jie kuria konkretų turinį kiekvienai emocijai, kurią nori išplėšti iš jūsų.

Katės siūlo perdozavimo, papildomo tuštybės ar žavios painiavos, nes žino, kad jų elgesys kažkaip sužavės.

Gali būti gera mintis prieš pradedant kurti savo turinį pagalvojant apie norimą reakciją iš auditorijos. Nenorite generuoti to, kas paliks žmones abejingus. Norite, kad auditorija kažkaip sureaguotų perskaičius jūsų turinį: norite, kad ji imtųsi veiksmų, persvarstytų savo verslą, surastų naujų kampanijų strategijų, didžiuotųsi savimi ar net pyktų. Nesvarbu, ko norite, norite savo auditorijos reakcijos. Norite, kad žmonės jaustųsi pakankamai suinteresuoti, kad galėtų dalytis jūsų turiniu su kitais ir grįžti į jūsų svetainę. Kuo stipresnės emocijos, tuo didesnis patinka ir pasidalijimų skaičius. Galų gale, žmonės pamirš, ką sakėte ar darėte, bet jie niekada nepamirš, kaip jūs juos pajutote.

Katinas kaltina šunį juokinga

Katės yra puikūs medžiotojai! Jūs turėtumėte būti puikus idėjų medžiotojas!

Gali būti, kad jūsų ausis pasiekė, kad gerai maitinta katė nustos žudyti paukščius. Na, tai netiesa. Katės medžioja dėl medžioklės ne tik tam, kad galėtų pačios pasimaitinti. Ko iš to galime pasimokyti? Ne, ne tam, kad medžiotume savo maistą, bet kad būtume savarankiški. Net jei einate teisingu keliu, neturėtumėte nustoti laukti naujų idėjų ir naujų strategijų. Pasiekę kalno viršūnę, pažvelkite į vaizdą ir lipkite toliau.

Atrodo, kad katės visą dieną murkia ir miega, tačiau tai, ką jie iš tikrųjų daro, ruošiasi užsiimti dideliu fiziniu aktyvumu. Didžiausi energijos kiekiai išleidžiami ne taikiniui gaudyti, o tykoti, mušti ir grumtis už grobį.

Panašiai kaip ir katės, turėtume sužinoti, kad naujos idėjos yra kuriamos ant senų pastatų.

Tai reiškia, kad dažniausiai geros idėjos kyla ne tik iš dangaus, bet ir už jų yra stiprūs tyrimai. Už gerą grobį katė gali praleisti net 8 valandas per dieną medžioklėje. Turėtume išmokti medžioti geras idėjas ir visada atidaryti „gero grobio“ akį.

 

Katės pelės medžioklė

 

Katės gali pamatyti tamsoje! Su kritiniais SEO el. Pašto įspėjimais turėtumėte būti budrūs 24 valandas per parą 7 dienas!

Ne tik puikūs medžiotojai, bet ir grobis gali būti katės. Nors jų begalinė internetinė sėkmė rodo ką kita, katės yra mirtingos. Vis dėlto jie turi daug privalumų, kurie kuo ilgiau juos atitolina nuo „šviesos“. Pavyzdžiui, katės gali matyti tamsoje.

Žmonės nemato tamsoje plika akimi, tačiau atsargus žiniatinklio valdytojas gali užtikrinti savo svetainės priežiūrą visą parą ir visą parą.

Nesvarbu, ar naudojate el. Pašto pranešimų sistemą iš „ Google Webmaster Tool“, ar naudojate įvairius  el. Pašto įspėjimus savo svetainei ir konkurentams stebėti, visada turite palaikyti ryšį su savo svetainės sveikata, konkurentų strategijomis ir būti įspėtiems apie svarbias problemas. kad gali pasirodyti. Katėms būdingas ūmus regėjimas, klausa ir uoslė, leidžiančios efektyviai medžioti silpnoje šviesoje ar naktį. Jei norite būti išmanantis SEO, turite būti nuolat atnaujinamas visą parą, be išeiginių, visada būkite žingsniu priekyje savo konkurentų ir geriausiu žaidėju savo nišoje.

Katinas miega

Katės turi 9 gyvenimus! Jūsų svetainė visada gali atgimti iš pelenų!

Patariamas smalsumas paprastai nežudo kačių … arba tai įvyksta po 9-ojo karto. Na, katės iš tikrųjų neturi kelių gyvybių, tačiau jos palieka nemirtingumo įspūdį. Atrodo, kad jie „grįžta į gyvenimą“ patyrę mirtinas avarijas. Jie krenta iš aukštų vietų ir yra įstrigę plėšrūnų žudymo naguose, tačiau atrodo, kad jie vis tiek gražiai išgyvena dieną. Vis dėlto, kaip jie tai daro ir ko galime išmokti iš tokio elgesio? Kačių sugebėjimas išgyventi visose šiose pavojingose ​​situacijose, kurios pražudytų žmones, lemia ne daugybė gyvenimų, o keli pranašumai, kuriuos jos turi ir moka tinkamai valdyti. Pavyzdžiui, katės puikiai jaučia pusiausvyrą, iš kurios turėtume mokytis. Šis pusiausvyros jausmas leidžia katei, apvirstančiai aukštyn kojomis, prisitaikyti greitai, nustatydamas savo padėtį,

Katė gyvena egzistenciškai

Tam tikru momentu nesėkmė yra neišvengiama, ir jūs galite susidurti su situacija, kurioje jūsų svetainė yra laisvai kritusi nuo reitingų. Idėja yra atsižvelgti į nesėkmių pamokas ir rasti tinkamą savo svetainės balansą. Būkite pasirengę visada nusileisti ant kojų ir, jei neįmanoma, kritimo metu užtikrinkite kuo mažiau traumų. Tokiu būdu jūsų svetainė, nesvarbu, kaip sunku buvo ištikta, galės atgaivinti ir išlikti stipri, susidūrusi su bet kokiais sunkumais. Katės neįvaldo slaptų gudrybių, kad išlaikytų jas gyvas, todėl neturėtumėte ieškoti stebuklingo sprendimo, kad jūsų svetainė visada būtų gera. Tai, ką turi katės, yra įtaisytas fizikos instinktas, teisingai apskaičiuojantis kiekvieną žingsnį, kad būtų galima priimti sprendimus, kurie jas išlaikytų gyvas ar padėtų lengvai prisikelti kiekvieną kartą.

Katės miega daug! Nepaisykite šio elgesio! Jie tik bando jus apgauti!

Katės ir miegas yra toks pat įprastas mačas kaip žemės riešutų sviestas ir želė. Mažiausiai du trečdalius savo gyvenimo katės praleidžia miegodamos. Kodėl jie taip miega? Na, nes jie gali. Nes kai jie „miega“, jie nemiega taip pat, kaip ir žmonės. Jiems miegoti nereiškia, kad nėra laikrodžio. Jie yra gana budrūs, o tai reiškia, kad jei kažkas nutinka viduryje jų grožio miego, jie gali iškart pabusti ir būti visiškai pasirengę. Tai reiškia, kad jie tarsi apgauna mus miegodami, todėl tikime, kad jie yra pažeidžiami, nors iš tikrųjų per kelias sekundes gali virsti nindzėmis. Jei kaip SEO ekspertas ar žiniatinklio valdytojas darote puikų darbą ir galite sau leisti praleisti 18 valandų per dieną miegui, tame nėra problemų.

Apgaulė yra tai, kad reikia miegoti atmerktomis akimis ir greitai būti visiškai pasirengusiems veikti.

Bendraukite kaip katinas! Mes tai vadiname CATMunication!

Galima ginčytis, ar katės yra geriausios žmogaus draugės, ar ne, bet jos tikrai yra geriausias interneto draugas. Nesvarbu, ar katės pasirodo mielame vaizdo įraše, juokingame vaizde „Facebook“ sienose ar akademiniame straipsnyje. Kiekvieną kartą gaunami tie patys rezultatai: ilga dalijimosi, peržiūrų ir teigiamų atsiliepimų eilutė. Jei norime to paties rezultato, svarbu išmokti priartėti prie savo auditorijos, kaip tai daro kailiniai katinai. Turime išmokti kovoti su CAT, jei norime pagerinti savo galimybes pasiekti trokštamą virusinį turinį. CATmunikacija reiškia išraiškos būdus, kūno kalbą ir laikyseną. Ne tik miaukimas ar murkimo garsas gali sukelti milžinišką dūzgesį, bet ir katės laikysena, ausies padėtis ar būdas, kaip ji laiko uodegą. Niekas nėra atsitiktinis ir kiekvienas gestas turi tam tikrą prasmę ir kažką apie tą katę perduoda. Panašiai

Kačių dėžutė Juokinga

Jei kada nors glostote katę, žinote, kad kailiniai katinai iš tikrųjų bendrauja su jumis. Pykčio žvilgsnis, kai sėdite ant mėgstamos sofos vietos, šaltas abejingumas, kai jie bando jums pasiūlyti nustoti juos glostyti ar jų jaudulį, kai jie žaidžia ant kilimo. Kiekvieną kartą, net miegodami, jie kažką bendrauja apie save ir savo poreikius. Kalbant apie turinį, svarbiausia yra bendravimas su savo auditorija, o abejingumas ar atsako stoka – didžiausi priešai.

Augant į katę orientuotoms socialinėms platformoms, tokioms kaip „ Catster“ ar „ Catmoji“ , manau, kad pats laikas pripažinti, kad skaitmeniniame pasaulyje dominuoja katės. Gerai tai, kad yra daug dalykų, kuriuos galime išmokti iš jų interneto užkariavimo strategijos. Jų sėkmė yra gyvas įrodymas, kad interneto auditorija yra alkana turinio ir yra pasirengusi ja dalytis visomis formomis, dydžiais, spalvomis ir temperamentais. Mes galime valdyti neprisijungusį pasaulį, tačiau virtuali erdvė priklauso katėms. Miau.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *