JBL Live 500BT belaidės ausinės, baltos – apžvalga

Šiandien apžvelgiame JBL Live 500BT belaides ausines. Gamintojas žada gausų funkcijų rinkinį ir puikų garsą už gana prieinamą kainą. Pažiūrėkime, ar tikrai įrenginio kainos ir kokybės santykis toks geras, kaip mums žadama

Turinys

Įranga

Dizainas, ergonomika ir valdymas

Triukšmo kontrolės sistema

Garsas

autonomija
Privalumai ir trūkumai

Įranga

Ausinės atkeliavo tankioje firminėje dėžutėje su informacija apie įrenginį.

Viduje:

  • pačios „ausys“ – turiu baltą modelį;
  • 3,5 mm laidas – belaides ausines galite padaryti laidinėmis;
  • microUSB įkrovimas be maitinimo;
  • naudojimo instrukcijos;
  • garantijos kortelė.

[elementor-template id=»5816″]

Na, standartinė komplektacija, nieko daugiau, nors būtų galima dėti keičiamus ausų pagalvėles.

Dizainas, ergonomika ir valdymas

Kaip sakiau, mano modelis baltas, dizainas griežtas ir glaustas, tačiau kaip ir visa linija. Ausines pavadinčiau universaliomis – tiks bet kokiam stiliui, tiek klasikiniam, tiek sportiškam.

Ausų pagalvėlės pagamintos iš kokybiškos minkštos odos, nenuimamos (dabar aišku, kodėl komplekte nebuvo kitos poros). Jie yra pakankamai dideli, kad uždengtų net dideles ausis. Ergonomika puiki, „ausys“ šiek tiek priveržtos, bet ne tiek, kad sukeltų diskomfortą. Tačiau jie užtikrina puikią garso izoliaciją – padės visiškai abstrahuotis nuo kitų ir mėgautis muzika be pašalinių garsų. Mano pastebėjimais, jie tikrai visiškai atkerta pašalinį triukšmą, nereikia kelti garsumo net metro.

Plastikinė galvos juosta aptraukta audiniu, todėl net ir ilgai nešiojant nėra skausmo. Puikiai priglunda, ausinės tvirtai pritvirtintos prie galvos – jose galite saugiai sportuoti, staigių judesių metu „ausys“ nenukris.

Tačiau turiu pasakyti, kad nešioti ausines ant kaklo nepatogu, man atrodė, kad jos prigludusios.

Ant galvos apdangalo ir plastikinių ausinių kaušelių išorėje užklijuotas gamintojo logotipas, kuris šiek tiek praskiedžia lakonišką įrenginio dizainą. Patogu, kad pastarosios sukasi 90 laipsnių kampu – jas galima sulankstyti į vidų ir tuomet ausinės neužima daug vietos kuprinėje.

Dešinėje yra takelio pristabdymo ir atnaujinimo mygtukai, taip pat galite juos naudoti norėdami priimti arba atmesti skambutį. Kairėje pusėje yra režimo mygtukai. Apskritai valdymo sistema paprasta ir patogi, po poros valandų ranka priprato prie mygtukų ir jau galėjau reguliuoti muziką bei atsiliepti į skambučius kelyje.


Triukšmo kontrolės sistema

Gamintojas šiame modelyje nesivargino su aktyviu triukšmo slopinimu. Vietoj to jis suteikė puikią izoliaciją ir triukšmo valdymo sistemą. Norėčiau pastebėti, kad triukšmas iš gatvės vis dar šiek tiek įsimaišo į muziką, tačiau tai išsprendžiama pasirinkus tinkamą režimą.

Ausinėse yra dvi iš jų:

  • Ambient Aware – kuri yra skirta gatvei, su juo nepraleisite automobilio signalo ir kitų svarbių garsų, tačiau tuo pačiu gerokai sumažinamas muzikos garsumas;
  • TalkThru – leidžia kalbėti neišėmus ausinių. Naudingas pasirinkimas biure, kuriame nuolat reikia palaikyti ryšį.

Ypatingai įvertinau antrąjį režimą – nereikia nuolat nuimti ir padėti ausinių kaskart, kai kas nors su tavimi kalbasi.

Ausines taip pat galite valdyti per aplikaciją – tai leidžia valdyti ausinių įkrovimo lygį, valdyti balso asistentą, perjungti režimus, taip pat reguliuoti garsą per ekvalaizerį.

Garsas

„Live 500BT“ turi galingą ir malonų garsą, gerai suderintą su žemaisiais dažniais. Nors viduriai nustumti į antrą planą, jie visiškai nepasiklysta už boso – pagrindiniai instrumentai ir vokalas girdimi puikiai.

Pastebėjau, kad ausinės tiksliai atskiria sudėtingus akustinius instrumentus, o maksimalias detales galima atsekti. Turiu pasakyti, kad su šiuo įtaisu aiškiai išgirsite kiekvieną gitaros stygą.

„Live 500BT“ yra sukurtas „Treble“, todėl būgnai girdimi aiškiai ir išsamiai. Apskritai ausinės puikiai tinka skirtingų muzikos žanrų gerbėjams, tačiau jei jums labiau patinka tik žemieji dažniai, atidžiau pažvelkite į kitus JBL modelius.


autonomija

Vieno įkrovimo užtenka 30 valandų muzikos klausymuisi, tai yra maždaug savaitei. Yra greito įkrovimo funkcija – per 15 minučių galite įkrauti 2 valandas. Visiškai įkrauti reikia 2 valandų.

Ir net jei ausinės visiškai išsikrovusios, galite toliau klausytis muzikos per laidą.

Apskritai turėčiau pažymėti, kad ausinės parodė labai gerą autonomijos rezultatą, galite saugiai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *