Jaunimo mokyklos kuprinė – 2021 m. Liepos mėn. Reitingai ir nuomonės

Renkantis kuprinę mokyklai, turėtumėte atsižvelgti ne tik į jos išvaizdą, bet ir į jos talpą, ilgaamžiškumą ir keletą kitų klausimų. Parengėme reitingą, kuriame pateikiame dažniausiai paaugliams perkamus modelius. Tai gali padėti jums nuspręsti, kuris jums tinka. Jis užima pirmąją vietą „Genesis Palladium“. Tai labai gera kuprinė žaidėjams, nes joje telpa nešiojamas kompiuteris (kurio ekrano įstrižainė yra iki 15,6 colio), taip pat pelė ir klaviatūra. Jame yra USB prievadas. Prijungę prie jo „powerbank“, galime įkrauti išmanųjį telefoną. Papildomas modelio privalumas yra tai, kad jis atsparus plyšimui ir mirkymui, o tai užtikrina, kad kuprinės turinys nesušlaps dėl kritulių. Žinome, kad aksesuaras gali patikti ne visiems, todėl raginame perskaityti kitus mūsų pasiūlymus. Modelis yra antras reitinge „Head HD 94“kuris nėra jautrus purvui. Jame yra keturi skyriai ir dvi kišenėlės smulkiems daiktams.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausios paauglių mokyklinės kuprinės 2021 m

Jei pildote paauglių mokyklinę paketą, rekomenduojame perskaityti mūsų mokyklinių kuprinių, skirtų paaugliams, reitingą. Perskaitę mūsų sąrašą sužinosite, kurie modeliai geriausiai tinka jūsų vaikui.

„Genesis Palladium“

Kuprinė „Genesis Pallad“ tikrai domins žaidėjus. Jame yra pakankamai vietos nešiojamam kompiuteriui nešiotis, be sąsiuvinių ir būtinų mokyklinių reikmenų. Dėl juodos spalvos modelis yra universalus ir tuo pačiu atsparus nešvarumams. Šoninėje kišenėje yra USB prievadas. Prijungę prie jo „powerbank“, galime įkrauti išmanųjį telefoną.

Kuprinė pagaminta iš nailono. Tai yra patvari, atspari plyšimui medžiaga, kuri yra papildomai atspari vandeniui. Mes neturime jaudintis, kad viduje nešami daiktai sušlaps, kai pradės lyti. Aksesuaro matmenys: 45 cm x 31 cm x 14 cm, o jo maksimali apkrova yra 10 kg.

„Genesis Pallad“ modelio savininkai ypač vertina jį už patikimumą. Nešiojamas kompiuteris, kurio ekrano dydis yra iki 15,6 colio, gali tilpti pagrindiniame skyriuje. Ant kuprinės yra atspindinčių elementų, kurie sutemus padidina mūsų matomumą. Viršutinėje dalyje yra praktiška, maža kišenėlė smulkiems daiktams laikyti.

„Genesis Pallad“ yra aksesuaras, kurio matmenys: 45 cm x 31 cm x 14 cm, sveriantis apie 0,9 kg. Kuprinė turi 2 pagrindinius skyrius ir 5 išorines kišenes.

Privalumai

Jame gali būti nešiojamas kompiuteris: Vienas pagrindinių skyrių skirtas nešiojamam kompiuteriui nešioti. Jis tiks įrangai, kurios ekrano dydis yra iki 15,6 colio.

USB jungtis: Šalia vienos kišenės yra USB prievadas. Mes galime prie jo prijungti „powerbank“, kad galėtume įkrauti išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį.

Tvirtumas: Modelis pagamintas iš tvirtos medžiagos nailono. Jis atsparus plyšimui, trinčiai ir mirkymui.

Atspindintys elementai: Ant kuprinės yra nedideli atspindintys elementai. Jų dėka sutemus galime saugiai judėti.

Kišenės smulkiems daiktams: Kaip parodė jaunimo mokyklinių kuprinių testas, modelis dažnai giriamas dėl daugybės kišenių smulkiems daiktams. Juose galite rūšiuoti reikalingus daiktus.

Trūkumai

Keblus diržų reguliavimas: Tiesa, kad diržų ilgį galima reguliuoti savarankiškai, tačiau tam reikia naudoti daug jėgos.

„Head HD 94“

Norėtume pristatyti „Head HD 94“ – erdvus modelis su keturiomis kameromis ir dviem išorinėmis kišenėmis. Mes galime viską sutvarkyti taip, kad viską turėtume po ranka. Kuprinės dydis yra 45 cm x 31 cm x 19 cm, o jo turinys sveria mažiau nei 1 kg.

Aksesuaras yra rausvai rudos spalvos, jis papildomai dekoruotas įspaudu, vaizduojančiu kregždes. Modelis turi standžią nugarą, o pakinktai yra padengti minkšta kempine, kuri užtikrina patogumą. Šviesą atspindintys elementai mus sutemus tampa aiškiai matomi. Kuprinė pagaminta iš poliesterio.

Pateiktas modelis rodo padidėjusį atsparumą plyšimams ir per greitai nesusitepa (nepaisant palyginti šviesių spalvų). Pirkėjai jį įvertino ir už specialų skyrių, skirtą nešiojamam kompiuteriui nešioti. Kuprinė yra geras pasirinkimas paaugliams, mėgstantiems klausytis muzikos pakeliui į mokyklą, nes joje yra ausinių lizdas. Be to, jis yra labai talpus ir tikrai tiks visiems reikalingiems daiktams.

„Head HD 94“ kuprinėje yra keturi skyriai ir dvi išorinės kišenės. Jo matmenys: 45 cm x 31 cm x 19 cm. Modelis sveria maždaug 0,9 kg.

Privalumai

Įdomus dizainas: Tai geras pasirinkimas žmonėms, kurie didelę reikšmę teikia kuprinės išvaizdai. Modelis dekoruotas kregždžių atspaudu, jis yra rausvai rudos spalvos.

Ausinių išvestis: Norėdami klausytis muzikos pakeliui į mokyklą, grotuvo nereikia kišti į kišenę ar laikyti rankoje. Įrenginį galime įsidėti į kuprinę, o pro specialią skylę ausinių laidą išveskite į lauką.

Tai nereikalauja dažnai plauti: Nors tai yra šviesios spalvos aksesuaras, jo nereikia dažnai plauti. Jie pagaminti iš poliesterio, kuris yra atspari purvui medžiaga.

Nešiojamojo kompiuterio skyrius: Kuprinėje galite nešiotis sąsiuvinius ir vadovėlius, taip pat nešiojamąjį kompiuterį.

Trūkumai

Užstrigę užtrauktukai: Kartais sunku greitai išimti daiktus iš kišenių, nes užstringa užtrauktukai.

St.Majewski karinė miško camo

4 skyrių „St.Majewski Military Woodland Camo“ kuprinės talpa yra 30 l. Galite nešiotis į mokyklą ir pasiimti su savimi ilgesnėms ir trumpesnėms kelionėms. Lauke yra dvi kišenės, kuriose galite paslėpti raktus, išmanųjį telefoną, MP3 grotuvą ir panašius niekučius. Priedo matmenys: 45 cm x 30 cm x 20 cm.

Kuprinė sveria apie 1 kg. Jį patogu nešioti, nes jis turi kempine sustandintą nugarą, reguliuojamus peties diržus ir didelę rankeną. Aksesuaras pagamintas iš medžiagos, kuri nėra atspari mirkymui ir mechaniniams pažeidimams. Dėl karinio dizaino modelis atrodo originalus.

Vartotojai giria aksesuarą visų pirma dėl didelio pajėgumo. Remiantis jų paskelbtomis nuomonėmis, tai yra modelis, kuris, net užpildytas iki krašto, neperkrauna nugaros ir gali būti dėvimas daug valandų. Be to, kuprinė per greitai nesusitepa, todėl nereikia dažnai skalbti.

„St. Majewski Military Woodland Camo“ yra labai gera jaunimo mokyklos kuprinė iki 100 PLN. Jis sveria 1 kg. Priedo matmenys: 45 cm x 30 cm x 20 cm.

Privalumai

Jėga: Modelis pagamintas iš patvarios medžiagos, atsparios plyšimams, dilimui, nešvarumams ir vandeniui. Taigi nėra pavojaus, kad jis pablogės po kelių mėnesių nešiojimo.

Didelė talpa: Kadangi kuprinė turi keturis skyrius, ji tikrai tiks visiems mums reikalingiems daiktams. Svarbu tai, kad galime juos tinkamai rūšiuoti. Tai geras modelis ne tik mokyklai, bet ir atostogų kelionėms.

Sustiprinta nugara: Kuprinės galinė dalis sutvirtinta specialia kempine. Tai teigiamai veikia patogumą nešioti, net kai aksesuaras pripildomas iki kraštų.

Trūkumai

Mažas stilingas dizainas: Ne visiems paaugliams patiko karinis dizainas. Merginos nemano, kad kuprinė atrodo stilingai.

Mikroautobusų karalystė

Reitingas negalėjo būti praleistas Mikroautobusų karalystė. Tai 15 litrų talpos kuprinė, kuria galima nešiotis sąsiuvinius ir knygas, taip pat nešiojamąjį kompiuterį. Viduje yra atskiras skyrius įrenginiui, kurio ekrano įstrižainė yra iki 15,6 colio. Kuprinė pagaminta iš poliesterio. Tai medžiaga, atspari plyšimui.

Galima rinktis iš kelių spalvų variantų (įskaitant juodą ir rausvą), todėl tikrai parinksime atspalvį, visiškai atitinkantį mūsų pageidavimus. Kuprinės matmenys: 42 cm x 31 cm x 12 cm. Apatinėje jo dalyje yra užsegama išorinė kišenėlė smulkiems daiktams, pavyzdžiui, raktams.

Pagrindiniai priedo privalumai yra šie: patikimumas, talpa ir estetinė išvaizda. Paprastas dizainas leidžia kuprinę pritaikyti skirtingiems stiliams. Žmonės, nusprendę įsigyti „Vans“ produktą, pabrėžia, kad jis turi storas ir minkštas petnešas. Jų ilgį galite reguliuoti patys, o tai yra papildomas modelio privalumas.

„Vans Realm“ turi vieną skyrių, taip pat išorinę kišenę smulkiems daiktams. Jo matmenys yra: 42 cm x 31 cm x 12 cm. Kuprinės talpa yra 15 litrų.

Privalumai

Keletas spalvų variantų: Kadangi aksesuaras yra kelių spalvų, galime išsirinkti labiausiai patinkantį. Galimi atspalviai: juoda, rožinė ir tamsiai mėlyna.

Minkšti petnešos: Diržai yra padengti minkšta medžiaga, todėl jie netrina odos ir nesudirgina. Svarbu tai, kad patys galime reguliuoti jų ilgį.

Universalumas: Kuprinė neturi nereikalingų dekoracijų, todėl ją galima lengvai pritaikyti daugeliui skirtingų stilių.

Trūkumai

Tai greitai susitepa: Žmonės, nusprendę įsigyti lengvą modelį, skundžiasi, kad jis greitai susitepa ir jį reikia dažnai plauti.

Trūksta atspindinčių elementų: Kuprinė neturi atspindinčių elementų, kurie gali sumažinti saugumą grįžus namo sutemus.

„Coocazoo Rayday Magic Polka System Matchpatch“

„Coocazoo Rayday Magic Polka System Matchpatch“ kuprinė tinka fiziškai aktyviems žmonėms. Joje galite kasdien nešiotis knygas ir užrašų knygeles, o prireikus pasiimkite į treniruotę, kad po ranka turėtumėte užkandžių ir vandens. Skiriamasis šio modelio bruožas yra labai minkšti S formos diržai. Jie nedaro spaudimo ant pečių ir teigiamai veikia dėvėjimo patogumą.

Modelio matmenys yra: 29 cm x 20 cm x 41 cm, o jo talpa yra 24 litrai. Be turinio kuprinė sveria apie 1 kg. Jo nugara padengta malonia liesti medžiaga, užtikrinančia nuolatinę oro cirkuliaciją, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *