Automobilių vaškas. Nuomonės ir apžvalgos. 2021 metų liepą

Mes išanalizavome įvairius rinkoje esančius produktus ir padarėme išvadą SONAX Nano- juodas 250 m laimėjo pirmąją vietą vartotojų reitinge kaip geriausias automobilių vaškas. Taip yra dėl daugelio veiksnių. Vienas iš jų yra tai, kad pateiktame gaminyje yra juodo pigmento. Reguliariai naudojant vašką, mes galime padengti nedidelius automobilio kėbulo įbrėžimus ir net užkirsti kelią naujų susidarymui. Tai specifika, kuri puikiai veikia kaip apsauga nuo oro sąlygų. Puikiai apsaugo laką nuo saulės spindulių, lietaus ir vėjo. Nepamirškite kruopščiai nuplauti viso automobilio kėbulo visada užtepti vašku. Tada poveikis bus efektyviausias ir labiausiai matomas. Vaškas taip pat turi įtakos dažų spalvai – jis išryškina jo gylį ir taip pat priverčia automobilį ryškiai blizgėti. Jis buvo antroje vietoje K2 „Proton Carnauba G040“. Tai vaškas, pilnas natūralių ingredientų, dėl kurio po poliravimo kūnas labai maloniai kvepia. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite likusią šio straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausi automobilių vaškai 2021 m

Žemiau rasite automobilių vaškų reitingą. Į jį įtraukėme 5 skirtingus tokio tipo produktus. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į populiarumą tarp vartotojų.

Mūsų rekomendacijos

„Sonax Nano Black“ 250 m

„Sonax“ yra įmonė, kuri specializuojasi valymo ir automobilių priežiūros produktų gamyboje. Ši įmonė siūlo mums priemones, kurios apsaugo automobilio vidų, pavyzdžiui, apmušalus ir išorines dalis, tokias kaip padangos ir kėbulas. Pristatome vieną iš „Sonax“ produktų. Tai vienas geriausių automobilių vaškų – SONAX Nano- Black 250 m.

Pateiktame automobilio vaške yra juodo pigmento. Taigi tai puikus pasirinkimas automobiliams su juodu kėbulu. Vaškas padengia nedidelius įbrėžimus ir apsaugo dažus nuo naujų įbrėžimų. Vaško sluoksnis apsaugo automobilį nuo įvairių nepalankių oro sąlygų, tokių kaip stiprūs saulės spinduliai ir lietus. Be to, preparatas išryškina visą spalvų gylį ir suteikia daug blizgesio. Veiksmingiausiai jis veikia, kai jį naudojame iškart po šampūno.

Vartotojai ypač vertina SONAX Nano-Black vaško patvarumą, 250 m – jis kelias savaites apsaugo laką. Vartotojai taip pat teigiamai vertina malonų vaisto kvapą ir lengvumą jį tepti automobilio kėbule.

SONAX Nano-Pro 296141 yra automobilių vaškas, parduodamas 250 ml pakuotėje. Produktas skirtas juodiems lakams.

Privalumai

Kiekvienam lako tipui: Atsižvelgiant į tai, kad pateiktas preparatas skirtas visų tipų lakams (akrilo, metalo ir perlų), jis yra universalesnis.

Sudėtis: Pasak gamintojo, vaške yra geros kokybės pigmentų ir nano ingredientų. Dėl to, pritaikius preparatą, mūsų automobilis įgauna patrauklią išvaizdą. Šie ingredientai prasiskverbia į lako struktūrą, todėl jis atgauna pradinę spalvą.

Abrazyviniai priedai: „SONAX Nano-Pro 296141“ yra abrazyvinių ingredientų. Reikėtų pabrėžti, kad jie yra subtilūs, todėl nekelia grėsmės mūsų automobiliui. Abrazyviniai priedai leidžia pašalinti smulkius įbrėžimus ar įbrėžimus.

Nuoseklumas: Produktas yra tinkamos konsistencijos, todėl gerai pasiskirsto ant automobilio dažų paviršiaus.

Pakuotė: „SONAX Nano-Pro 296141“ yra uždarytas patogioje pakuotėje, kuri palengvina pritaikymą.

Trūkumai

Patvarumas: Kai kurie sako, kad vaškas gali būti patvaresnis. Jei oras nėra pats geriausias (lyja, yra didelė drėgmė), preparatas greitai nuplaunamas.

K2 „Proton Carnauba G040“

Vienas populiariausių automobilių vaškų yra „K2 Proton Carnauba G040“. Tam yra keli veiksniai. Vienas iš jų yra tai, kad tai natūralus kietasis vaškas. Jis pagamintas iš Brazilijoje augančio palmių lapų vaško Carnauba. Tai labai gerai apsaugo kiekvieną automobilio kėbulą. Išorinė aplinka neturi įtakos dažams, kai tepame šį gerą ir pigų automobilio vašką.

Tai idealus variantas žmonėms, užsiimantiems automatinėmis detalėmis. Vaško tepimas ant viso kūno paviršiaus trunka gana ilgai. Tačiau turime nepamiršti, kad vaškuojant šio tipo specifika reikia įgyti atitinkamų žinių. Komplekte yra kempinė ir mikropluošto audinys. Šios programėlės palengvins programą.

Talpyklėje yra 200 g produkto. Vartotojams ypač patinka blizgesys, kurį palieka K2 Proton Carnauba G040, ir tai, kad blizgesys išlaikomas labai ilgai.

Automobilių vaškas „K2 Proton Carnauba G040“ yra 200 g pakuotėje. Preparatą rekomenduojama tepti kempinės aplikatoriumi.

Privalumai

Spektaklis: Remiantis gamintojo pateikta informacija, vidutinio dydžio automobiliui vaškuoti kelis kartus pakanka vienos pakuotės „K2 Proton Carnauba G040“. Taigi produktas yra efektyvus.

Poveikis: Pasak vartotojų, efektas, gaunamas naudojant automobilio vašką, yra labai geras. Dažai atgauna gaivumą, todėl automobilis atrodo dailus ir naujas. Lakas atgauna savo spalvos gylį.

Naudojimas: Dėl malonios konsistencijos vašką tepti lengva. Todėl produktą noriai renkasi ne tik detalūs entuziastai, bet ir mėgėjai, norintys pasirūpinti savo automobilio išvaizda.

Karnaubos vaškas: K2 Proton Carnauba G040 gaminamas natūralaus karnaubo vaško pagrindu, o tai yra didelis pranašumas daugeliui vartotojų. Minėtas vaškas pasižymi labai geromis savybėmis.

Trūkumai

Tai lengvai dulkėja: Interneto vartotojai nurodo, kad panaudojus preparatą automobilyje, dulkės lengviau nusėda (jos limpa prie dažų).

Originalus vėžlių vaškas 70-164

„Turtle Wax Original 70-164“ yra vienas labiausiai atpažįstamų produktų rinkoje. Jo talpa yra 250 g. Pakanka ilgam laikui nupoliruoti automobilį. Žinoma, kad šis produktas ant dažų sudaro storą ir sandarų sluoksnį. Jis nepraleidžia ploviklių, purvo ar vandens į automobilio kėbulą.

Kitas pateikto gaminio privalumas yra visų nešvarumų pašalinimas poliruojant. Jis pašalina net labiausiai užsitęsusias nešvarumų daleles. Be to, jis labai ilgai palaiko lako spalvos intensyvumą ir jį gilina. Be to, tai suteikia automobilio kėbului ilgalaikį blizgesį. Šis vaškas skirtas visų tipų dažams ir kėbulams. Taigi neturime jaudintis, kad sugadinsime savo automobilio paviršių pasirinkdami netinkamą jo paruošimą.

Šis produktas yra pastos pavidalo – tai kietas vaškas. Todėl mes turime būti atsargūs poliruodami, nes blogai pritaikytas gali palikti neišvaizdžius dryžius. Geriausia šiam tikslui naudoti mikropluošto šluostę. Vartotojai ypač vertina „Turtle Wax Original 70-164“ poliravimo efektų ilgaamžiškumą ir tai, kad jį galima naudoti ant bet kurio automobilio kėbulo.

„Turtle Wax Original 70-164“ yra automobilio vaškas, parduodamas 250 ml pakuotėje. Preparatas skirtas visoms dažų dangoms.

Privalumai

Efektyvi automobilio dažų apsauga: Remiantis gamintojo pateikta informacija, pateiktas automobilio vaškas efektyviai apsaugo dažus nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Preparatas garantuoja labai gerą apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų.

Populiarumas: Produktas buvo populiarus 70 metų. Gamintojas turi didelę patirtį, o tai reiškia aukštą produkto kokybę, taigi ir vartotojų pasitenkinimą.

Pašalina giliai įterptą purvą: Naudodami „Turtle Wax Original 70-164“ automobilių vašką, mes galime pašalinti gilius nešvarumus nuo dažų. Tai užtikrina, kad poliravus mūsų automobilis atrodys patraukliai.

Trūkumai

Paskirstymas: Kai kurių vartotojų teigimu, vašką paskleisti sunku. Viskas dėl to, kad yra labai kompaktiškos konsistencijos – todėl reikia skirti daug laiko, kad kruopščiai patrintum preparatą.

Galutinis „Quik“ vaškas

Daugelis vartotojų rekomenduoja sintetinį automobilio vašką. Tai ypač vertinama dėl lengvo pritaikymo. Viskas dėl to, kad preparatas uždarytas pakuotėje su praktišku purkštuvu. Dėl to poliravimas užima daug mažiau laiko. Produktas taip pat rekomenduojamas žmonėms, neturintiems išsamios informacijos.

Sintetinis automobilio vaškas yra 450 ml pakuotėje. Preparato gamybai buvo naudojama „Meguiar“ hidrofobinio polimero technologija. Dėl to „Ultimate Quik Wax“ galima tepti ant dažų paviršiaus, net kai šviečia saulė. Puikus privalumas yra tai, kad produktas nepalieka baltų dėmių ant automobilio.

Dauguma žmonių, įsigijusių „Ultimate Quik Wax“, yra patenkinti savo pirkiniu. Didžiausias preparato privalumas neabejotinai yra lengvas jo pritaikymas. Subtili tekstūra leidžia vaškui greitai prasiskverbti į lako struktūrą, taigi mes negaištame daug laiko jo trynimui.

„Ultimate Quik Wax“ sintetinio vaško galima įsigyti 450 ml talpos inde su patogiu purkštuvu.

Privalumai

Naudokite: Didelis pateikto preparato privalumas yra tas, kad jį galima naudoti net karštomis dienomis. Ant automobilio dažų krintantys saulės spinduliai netrukdo dengti vaško.

Nepalieka baltų reidų: Atsižvelgiant į tai, kad „Ultimate Quik Wax“ nepalieka baltos dangos, jis taip pat rekomenduojamas žmonėms, neturintiems patirties naudojant vašką.

Taikymo laikas: Produktas yra uždarytas pakuotėje su purkštuvu. Tai reiškia, kad sintetinio vaško tepimas neužtrunka ilgai. Tiesiog purkškite jį ant lako ir švelniai nuvalykite jo paviršių.

Trūkumai

Patvarumas: Pasak interneto vartotojų grupės, pasiruošimas nėra labai patvarus. Jei smarkiai lyja, jis nuplaunamas apsauginiu vaško sukurtu paviršiumi.

Spektaklis: Vartotojai sako, kad viena pakuotė …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *