Išmaniųjų telefonų su gera baterija

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai aprūpinti geromis kameromis, ekranais, papildomomis technologijomis kaip 5G ir stikle įmontuotu pirštų atspaudų skaitytuvu. Tačiau autonomija per kūrimo metus nedaug išaugo – dauguma modelių geriausiu atveju gali veikti vieną dieną be įkrovimo. Paruošėme etų išmaniųjų telefonų su gera baterija ir puikia autonomija reitingą, kuris be įkrovimo skirtingais darbo režimais gali lengvai tarnauti ilgiau nei darbo dieną.


  inijos išmanieji telefonai iš „AliExpress 2022“.

  Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną su gera autonomija

  Išskirkime kriterijus, pagal kuriuos aišku, kad telefonas be įkrovimo gali veikti ilgą laiką:

  • Didelė akumuliatoriaus talpa. Kuo jis didesnis, tuo daugiau energijos telefonas gali „sukaupti“, todėl tuo ilgiau jis veiks vienu įkrovimu. Tai yra pagrindinis gero autonomiškumo parametras, tačiau išmanieji telefonai su galinga baterija ne visada tarnauja ilgiau nei analogai su mažesne baterija, nes kiti parametrai taip pat turi įtakos autonomijai.
  • Procesorius, tiksliau, techninis procesas, kuriuo jis pagamintas – kuo jis naujesnis, tuo geriau. Naujausiuose modeliuose yra lustai, pagaminti naudojant 5 nanometrų proceso technologiją. Tokie modeliai gali efektyviai eikvoti akumuliatoriaus energiją, o patys sunaudoja mažiau energijos. Kuo daugiau nanometrų procese, tuo blogiau. Dauguma modelių iš vidutinio kainų segmento yra 7-11 nanometrų.
  • Ekranas – kuo jis didesnis, tuo didesnės energijos sąnaudos. Papildomą indėlį įneša specialių darbo režimų buvimas ar nebuvimas, pavyzdžiui, energijos taupymas. Kadrų dažnis taip pat turi įtakos įkrovimo sąnaudoms – kuo jis didesnis, tuo animacija ekrane sklandesnė ir gražesnė, tačiau didėja ir suvartojimas. Iš šiuolaikinių sprendimų „ekonomiškiausi“ yra AMOLED ekranai.

  Jei mėgstate dažnai fotografuoti ir filmuoti savo telefonu, pasiruoškite daug energijos eikvoti. Senesniuose ir nebrangiuose modeliuose galima nepaisyti kamerų įtakos energijos suvartojimui, bet ne versijose, kuriose yra 64 MP ar didesnis modulis su įmontuotais efektais, filtrais ir neuroniniais tinklais.

  Rasti geriausius išmaniuosius telefonus su didele baterija ir gera autonomija lengviausia vidutinės kainos segmente. Jie yra tiek aukščiausios kokybės, tiek biudžetiniame segmentuose. Žinoma, sunku rasti išmanųjį telefoną, kuris talpintų bateriją savaitę ir tuo pačiu visiškai atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus, tačiau visai įmanoma rasti variantą, kuris galėtų gyventi be įkrovimo porą dienų.


  Populiariausi išmanieji telefonai su gera baterija

  Patogumo dėlei geriausiųjų įvertinimą suskirstysime į tris kategorijas, priklausomai nuo įrenginių kainos – flagmanų (daugiau nei 40 000 rublių), vidurinio segmento (nuo 15 000 iki 40 000 rublių) ir biudžeto (iki 10 000 rublių). Toliau pažiūrėkime, kokį išmanųjį telefoną su gera baterija pirkti įvairioms užduotims atlikti.

  Spoileris: Šie modeliai tapo nugalėtojais savo kategorijose.


  Geriausioselaidės ausinės

  lagmanai su ilga baterija

  Pavyzdiniai išmanieji telefonai yra pagaminti naudojant naujausias technologijas. Viena vertus, tai yra privalumas, nes naujesni procesoriai ir ekrano matricos sunaudoja mažiau energijos ir užtikrina didesnį našumą. Kita vertus, baterijos energiją gali gerai „suvalgyti“ įvairios naujovės, pavyzdžiui, neuroniniai tinklai kameroje, 5G ir pan.

  4 vieta: Xiaomi 11T

  Galingas išmanusis telefonas su gera baterija. Vienas pigiausių flagmanų rinkoje. Jo akumuliatoriaus talpa yra 5000 mAh, kurios užtenka maždaug 2 dienoms nepertraukiamam darbui taupiai naudojant. Natūralu, kad jei nuolat žaidžiate sunkius žaidimus, žiūrite aukštos kokybės vaizdo įrašus, dažnai naudojate pagrindinį kameros modulį, tada įkrovimas truks trumpiau – apie dieną. Pateikiamas turbo įkrovimas, leidžiantis išmanųjį telefoną įkrauti per 36 minutes nuo 0 iki 100%.


  normalios nuotraukos

  AMOLED ekranas yra pliusas. Ši matrica užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir mažas energijos sąnaudas net esant maksimaliam ryškumo nustatymui. Jo dydis yra 6,67 colio – didelis ekranas greičiau išsikrauna akumuliatorių. Kadrų dažnis…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *