Kategorijos
Uncategorized

„Canon EOS 2000D Kit“ apžvalga ir bandymas

„Canon“ pristatė „EOS 2000D“ 2018 m. Šis modelis vis dar populiarus dėl svarbių kriterijų:

  • biudžeto kainų etiketė;
  • geras įvairių fotografavimo režimų funkcijų rinkinys;
  • komplekte objektyvas.

Žemiau išsamiai apibūdinsime pagrindines fotoaparato charakteristikas ir atsakysime į klausimą, ar verta pirkti fotoaparatą ir kam jis tinka.

Turinys

Įranga

Išvaizda

Kaina

Ekranas ir vaizdo ieškiklis

Mygtukai ir jungtys

Baterija

Charakteristikos

Kameros meniu

Nuotraukų kokybė

Vaizdo įrašo kokybė

Išvada


Canon EOS 2000D rinkinys

Įranga

Fotoaparatas komplektuojamas su:

  • Objektyvo rinkinys 18–55 mm f/3,5–5,6 IS I
  • Įkroviklis su maitinimo indikatoriumi
  • Baterija
  • įkroviklio laidas
  • Nešiojimo dirželis
  • Naudotojo gidas
  • Saugos instrukcijos ir garantinis talonas.

Kameros dėklas į komplektaciją neįeina, jį reikia įsigyti atskirai. Originalaus fotoaparato krepšio kaina prasideda nuo 2500 rublių.

Išvaizda ir matmenys

EOS 2000D yra 129 mm ilgio, 78 mm pločio (išskyrus objektyvą) ir lengvai telpa į moters rankinę. Svoris su baterijomis – 475 g Fotoaparatas įrėmintas į matinį netepantį korpusą, turi briaunuotą išsikišimą patogiam suėmimui. Gumuotos dalys apsaugo fotoaparatą nuo nedidelės drėgmės ir dulkių bei neleidžia jam išslysti iš rankų.

Kaina




Ekranas ir vaizdo ieškiklis

3″ LCD ekranas. Nėra jutiklinio valdymo. Galite pakeisti nustatymus naudodami meniu mygtukus. Yra mygtukas ekranui įjungti ir išjungti. Remiantis žmonių atsiliepimais, vaizdas ekrane yra aiškiai matomas net ryškioje saulės šviesoje. Kamerą galima laikyti aukštai virš galvos arba fotografuoti nuo žemės – nustatymus lengva perskaityti bet kokiu žiūrėjimo kampu.

TTL veidrodinis vaizdo ieškiklis atvaizduoja 95% kadro ploto: iškart matote vaizdą, kuris pasirodys nuotraukoje ir nupjausite papildomus kraštus. Šalia vaizdo ieškiklio yra dioptrijų reguliavimo volelis nuo –2,5 iki 0,5. Silpnai matantys fotografai gali pasirinkti nenešioti akinių, o tiesiog pakeisti okuliaro optinę galią.

Vaizdo padidinimas iki 0,8x padeda priartėti ir fotografuoti mažus objektus. Yra lauko gylio tikrinimo funkcija, kuri padeda tiksliau sufokusuoti objektą.

Mygtukai ir jungtys

Fotoaparato maitinimo svirtis patogiai integruota į fotografavimo režimo ratuką fotoaparato viršuje. Taip pat yra užrakto mygtukas, įmontuotas blykstės valdymas ir mažas diafragmos ratukas. Visus mygtukus lengva pasiekti rodomuoju pirštu. Pirkėjai pastebi, kad jų vieta ir dydis yra gerai apgalvoti.

Pagrindinis komandų ratukas turi patogų fotografavimo režimų žymėjimą. Diską galite naudoti norėdami pakeisti fotografavimo režimą, gylį ir užrakto greitį, perjungti į vaizdo režimą.

Kameros viršuje yra „hot shoe“ – lizdas papildomai blykstės prijungimui. Jis neturi sinchronizavimo kontakto, todėl ne visi radijo sinchronizatoriai tinka kamerai. Geriau naudoti brangius, bet originalius priedus.

Vidiniame skydelyje esantys mygtukai yra atsakingi už prieigą prie pagrindinio meniu, būsimo kadro nustatymą ir baigtų nuotraukų redagavimą, ekrano įjungimą, vaizdų peržiūrą, nuotraukų trynimą ir ryškumo reguliavimą, kadro priartinimą / nutolinimą atkūrimo metu, taip pat darbas su šviesos kiekiu ir fokusavimo tašku, prieiga prie greitųjų nustatymų. Apatinėje dešinėje dalyje esantys indikatoriai rodo SD kortelės veikimą ir Wi-Fi ryšį.

Vaizdo ieškiklio dešinėje yra dioptrijų korekcijos volelis, kuris keičia silpnaregių okuliaro optinius parametrus ir mygtukas, skirtas įjungti tiesioginio vaizdo režimą. Ši funkcija naudinga pradedantiesiems fotografams, apie tai išsamiai pakalbėsime toliau.

EF-S 18–55 mm objektyvas automatiškai prisitaiko prie objekto, tačiau, jei norite, kadrą galite sufokusuoti rankiniu būdu. Integruotas vaizdo stabilizatorius pašalina suliejimo efektą dėl vėjo ar drebančių rankų.

Priekiniame skydelyje yra raudonų akių efekto mažinimo lemputė / laikmačio lemputė ir objektyvo atleidimo mygtukas.

Kairėje ir dešinėje viršutiniame skydelyje yra ąselės diržui pritvirtinti.

Ekrano kairėje, po guminiu kištuku, yra HDMI, skirtas vaizdams rodyti projektoriaus ir televizoriaus ekrane, USB mini jungtis prie kompiuterio ir 3,5 mm lizdas RS-60E3 nuotolinio valdymo pultui prijungti. Standartiniu nuotolinio valdymo pultu (parduodamas atskirai) galite sufokusuoti fotoaparatą ir paspausti užrakto mygtuką 60 cm atstumu.

Apačioje yra trikojo lizdas. Po baterijos dangteliu yra kortelių lizdas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *