IBX: nagų atstatymas ir stiprinimas

Kaip užsiauginti gražius stiprius nagus? Ar yra koks receptas? Tikrai taip! Specialiai nagų gydymui, atkūrimui ir stiprinimui Famous Names sukūrė unikalius preparatus, kurių veikimas iš esmės skiriasi nuo visko, ką žinojome anksčiau. Žinoma, mes kalbame apie IBX!

IBX: nagų atstatymas ir stiprinimas

Kas yra IBX

IBX System – tai profesionali salono procedūra, tiksliau, pirmoji ir vienintelė tokio pobūdžio probleminių nagų gydymo sistema.

Pavadinimas kilęs iš trijų žodžių: Iceberg – ledkalnis, Big – didžiulis, X – skaičius dešimt lotyniškai. O iššifruoti šio derinio prasmę paprasta: vaistai veikia kaip ledkalnis, kurio pagrindinė dalis yra paslėpta nuo akių. Tai yra, atsigavimo procesas vyksta nago plokštelės viduje ir, žinoma, tęsiasi iki visų 10 nagų.

Būtent vidinis veiksmas yra pagrindinis skirtumas tarp IBX ir daugelio rinkoje esančių stiprinamųjų dangų. Vaistas prilimpa prie nago plokštelės paviršiaus, prasiskverbia į struktūrą ir tampa jos dalimi. Todėl jis nuimamas ne akrilo ir gelinio lako valikliu, o auga kartu su natūraliu nagu.

Ši Famous Names technologija yra patentuota Rusijos Federacijos teritorijoje.

Kas yra IBX

IBX sistemos taikymo sritis

IBX produktai gali būti naudojami ant sveikų nagų, kad būtų suteiktas papildomas stimulas, kuris niekada nepakenks. Tačiau yra nemažai atvejų, kai ekspertai primygtinai rekomenduoja pasitelkti stebuklingų priemonių pagalbą.

 • Su kompleksiniu silpnų, plonų nagų gydymu.
 • Pašalinti specifinius probleminių nagų pažeidimus: drožles, lupimąsi, iškilimus, geltonas dėmes.
 • Kaip apsauginis sluoksnis po laku, geliniu lakavimu, geliu.

Visų pirma, IBX yra puiki namų gynimo priemonė natūralių nagų būklei ir augimui pagerinti. Vaistas neišsausina nago plokštelės, o drėkina ir maitina ją iš vidaus. Be to, IBX System Intensive Care puikiai tinka prieš dengiant bet kokią dirbtinę veją. Šiuo atveju įrankis veikia kaip dvipusė lipni juosta, todėl galima užklijuoti pažeistas nago vietas.

Sistema susideda iš dviejų vaistų, kuriuos rekomenduojama naudoti kartu: IBX ir IBX Repair – kiekvienas atlieka savo funkcijas. Pirmoji priemonė stiprina nagus, saugo ir skatina augimą. Antrasis atkuria nago plokštelę visiškai arba tik pažeistas vietas.

Kaip naudoti preparatą nagams stiprinti?

IBX ir IBX remontas

Jau daug kalbėjome apie legendinę nagus atkuriančią ir stiprinančią sistemą, tačiau nė žodžio nesame pasakę, kaip tiksliai ji veikia.

Kaip veikia IBX: priemonė užtepama ant nago plokštelės, veikiama šilumos įsiskverbia į vidų ir po polimerizacijos suformuoja polimerinį tinklą tiesiai nago viduje ir tampa jo dalimi. Šio tinklo dėka nagai įgauna elastingumą ir gebėjimą atlaikyti dirbtinės dangos poveikį.

Dabar daugiau apie pačią procedūrą. Jo trukmė yra apie 15 minučių. Norint pasiekti norimą rezultatą, labai svarbu laikytis technologijos, atliekant visus nurodytus veiksmus:

 1. Paruoškite nagus: Pašalinkite dirbtinį nagų laką, manikiūrą be minkštiklių ar vandens, įsitikinkite, kad nago plokštelė yra visiškai sausa.
 2. Kruopščiai dezinfekuokite nagus.
 3. Užtepkite IBX Repair ant viso nago plokštelės paviršiaus, vengdami sąlyčio su oda. Jei narkotikų vartojimo metu jaučiate diskomfortą, pvz., deginate, nutraukite procedūrą.
 4. 1 minutę džiovinkite (šildykite) nagus po plaukų džiovintuvu arba kaitinama lempa. Oro srauto temperatūra turi būti 40-45 laipsnių Celsijaus.
 5. Nuvalykite nagus nepūkuota kempine, kad pašalintumėte lipnumą.
 6. Kietinkite dangą LED lempoje 1 minutę.
 7. Dispersijos sluoksnį nuimkite lipnumą mažinančia priemone.
 8. Tepkite IBX ant viso nago plokštelės paviršiaus, taip pat vengdami sąlyčio su oda.
 9. 4 minutes džiovinkite (šildykite) nagus po plaukų džiovintuvu arba kaitinama lempa.
 10. Nuvalykite nago plokštelės paviršių kempinėle be pūkelių.
 11. Kietinkite dangą LED lempoje 1 minutę.
 12. Pašalinkite dispersinį sluoksnį.
 13. Jei procedūrą atliekate pirmą kartą, galite pakartotinai užtepti IBX preparato, sumažindami šilumos poveikio laiką iki 2 minučių, kitu atveju – be pakeitimų.
 14. Dabar galite naudoti bet kokią dirbtinę dangą naudodami įprastą technologiją. Galiausiai nepamirškite naudoti Dadi’Oil odelių aliejaus.

Kaip naudoti preparatą nagams stiprinti?

Rekomendacijos dėl procedūros dažnumo: kartą per savaitę, jei nagai yra pažeisti arba pleiskanoja; kartą per 2 savaites, jei nagai yra šiek tiek pažeisti; kartą per 3 savaites, kad užaugintų sveikus nagus.

Pastaba: Nėščioms moterims prieš atliekant IBX procedūrą patariama pasitarti su gydytoju. Jaunesniems nei 14 metų (galutinio nago plokštelės susidarymo amžiaus) vaikams šių vaistų vartoti nerekomenduojama.

Meistrams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *