Gerų vietų automobiliams 9-18 kg – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Liepos mėn

Automobilio kėdutė 9-18 kg. Pirkimo vadovas, įvertinimas ir testas

Kėdutė yra pagrindinė automobilio įranga keliaujant su vaiku. Atsižvelgiant į tai, kad pagrindinis šio tipo gaminio uždavinys yra užtikrinti saugumą, būtina įsigyti patikrintą modelį. Tokias vietas pristatome savo reitinge. Rengdami sąrašą, mes perskaitėme internete paskelbtas apžvalgas, kad sužinotume apie vartotojų pageidavimus. Automobilio kėdutė, kurią dažniausiai tėvai rekomenduoja 9–18 kg svorio vaikams, yra Maxi-Cosi Tobi. Produktą lengva įdiegti, o tai yra didelis privalumas. Modelis išlaikė ir išlaikė daugybę saugos bandymų. Tai reiškia, kad sėdynė suteikia gerą apsaugą avarijos atveju. Penkių taškų saugos diržai yra tvirtai sukonstruoti, o jų gamybai naudojama medžiaga nesudirgina odos. Reguliuojamas atlošas ir galvos atlošas leidžia pritaikyti gaminį pagal jūsų kūdikio poreikius ir užtikrinti patogią kelionę. Vieta reitinge buvo antra Romeris Kingas II LS. Jis turi nuimamą apmušalą, dėl kurio gaminio švarumas nėra problema.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Diržai yra gana platūs, todėl jie vaiko nesuspaudžia, o susidūrimo atveju efektyviai laiko vaiką vienoje vietoje. Sėdynę patogu naudoti dėl savo formos. Tuo pačiu metu įranga yra pagaminta iš patvarių medžiagų.

Trūkumai

Kėdutė yra labai aukšta, o tai reiškia, kad kai vaikas yra pakankamai senas, kad galėtų įlipti ir išlipti pats, jis turi didelių sunkumų su juo ir gali sau pakenkti.

Santrauka

Modelis efektyviai apsaugo vaiko kūną, nes suteikia tinkamą stuburo atramą ir turi šoninę apsaugą. Produktą galima pastatyti gulint, todėl mažylis jame gerai miegos. Saugos diržai yra reguliuojami, todėl juos galima pritaikyti naudotojui.

3 geriausios 9-18 kg automobilinės kėdutės. Nuomonės 2021 m

1. „Maxi-Cosi Tobi“ 9-18 kg automobilinė kėdutė

„Maxi-Cosi Tobi“ modelis yra labai saugi automobilinė kėdutė, sukurta mažiausiems vaikams iki 3 metų. Pateiktas produktas gali laikyti mažylį, kurio svoris yra nuo 9 iki 18 kg.

Geriausia 9–18 kg svorio automobilinė kėdutė 2021 m. Yra viena geriausių įrangos rinkoje. Testų metu produktas gavo 4 ADAC žvaigždes. Dėl to galite būti tikri, kad avarijos ar staigaus stabdymo atveju prietaisas palaikys jūsų mažylį.

Jo didelis privalumas yra tai, kad jis turi 5 lygių sėdynės reguliavimą. Tai reiškia, kad jūs galite lengvai pakeisti sėdynės padėtį, kad kelionė būtų patogi jūsų mažyliui. Tai ypač svarbu, kai jūsų kūdikis nori miegoti.

Pateiktame gaminyje yra maža platforma, padidinanti sėdynės aukštį. Tai padės jūsų vaikui geriau pamatyti pasaulį. Be to, šis modelis turi „Easy Out“ sistemą, kuri leis greitai ir efektyviai išlaisvinti vaiką nuo diržų.

Nuomonės apie pateiktą modelį yra labai glostančios. Daugelis žmonių, nusprendusių jį įsigyti, gyrė sėdynę už elegantišką apdailą. Be to, gaminyje yra 5 taškų diržai, kurie gerai laiko vaiką vairuojant.

Automobilinė kėdutė „Maxi-Cosi Tobi“ montuojama važiavimo kryptimi. Produktas turi nuimamą apmušalą. Modelyje yra 5 taškų saugos diržai.

Privalumai

Kontrolė: Vartotojas gali reguliuoti atlošo nuolydį. Vartotojas gali rinktis net iš 5 daiktų, o tai leidžia puikiai pritaikyti gaminį prie dabartinių vaiko poreikių.

Saugumas: Produktas garantuoja tinkamą saugos lygį susidūrimo metu. Šoninės apsaugos sistema (SIP) yra nepaprastai efektyvi, tai patvirtino gaminiu atlikti bandymai.

Galvos atrama: Vienu mygtuku galima reguliuoti galvos atramos aukštį. Mechanizmas neužstringa, o tai leidžia greitai pritaikyti modelį prie vaiko ūgio ir taip užtikrinti jo patogumą.

Saugos diržai: Dėl to, kad saugos diržai yra pagaminti iš geros kokybės medžiagų, nereikia bijoti, kad jie dirgins subtilią vaiko odą.

Spalvos: Produktą galima rinktis iš kelių spalvų. Nors sėdynės dizainas nėra svarbiausias dalykas, daugelis žmonių mano, kad vizualus gaminio pritaikymas prie individualių pageidavimų yra svarbus.

Trūkumai

Apmušalai: Kai kurie tėvai pastebėjo, kad sunku rūpintis produktu. Nors apmušalus galima lengvai nuimti, kruopštus skalbimas kartais užtrunka ilgai, ypač jei audinyje yra užsispyrusių dėmių.

2. „Britax & Romer King II LS 9-18Kg“ automobilinė kėdutė

„Romer King II LS“ automobilinė kėdutė yra labai modernus ir elegantiškas modelis, sukurtas vaikams, kurių svoris svyruoja nuo 9 kg iki 18 kg. Prieš išleidžiant gaminį į rinką, jam buvo atlikta daugybė saugumo bandymų, kad įsitikintumėte, jog susidūrimo atveju jis išlaikys jūsų vaiką vietoje. Jame yra net 4 ADAC žvaigždės, taip pat šonų, pečių ir liemens apsauga, todėl tai yra saugiausia parduodama įranga.

Jei planuojate keliauti su vaiku, jums tikrai bus malonu žinoti, kad pateiktą modelį galima pastatyti gulint. Tai suteiks mažyliui daugiau komforto miegant. Be to, sėdynė turi dar 4 reguliavimo lygius, todėl mažajam suteiks visišką komfortą vairuojant.

Prietaiso diržai yra reguliuojami, todėl galite lengvai pritaikyti jų ilgį prie augančio vaiko kūno. Kita vertus, centre esančiose petnešose yra tvirtinimo taškai, kurie važiuojant išlaiko jūsų mažylį vietoje.

Vartotojų atsiliepimai apie „Romer King II LS“ produktą yra labai teigiami. Daugelis žmonių, nusprendusių įsigyti šį modelį, giria modelio dizainą ir minkštą apmušalą.

„Romer King II LS“ yra vaikiška kėdutė su automobilio saugos diržo kreipikliu. Gaminys montuojamas važiavimo kryptimi. Modelis turi reguliuojamą galvos atramą ir atlošą.

Privalumai

Patogumas: Internete paskelbtos nuomonės rodo, kad pristatoma sėdynė yra labai patogi. Viskas dėka tinkamo profiliavimo ir geros kokybės medžiagų, naudojamų gamybai.

Indikatorius: Gaminyje yra indikatorius, rodantis, ar saugos diržai tinkamai pritvirtinti. Tai naudingas sprendimas, leidžiantis užtikrinti savo kūdikio saugumą kelionės metu.

Apmušalai: Sėdynė turi nuimamą apmušalą, todėl išlaikyti ją švarią nėra sunku.

Surinkimas: Produktą įsigiję žmonės užtikrina, kad jo montavimas automobilyje yra paprastas ir neužima daug laiko.

Trūkumai

Matmenys: Dėl matmenų produktas neveiks mažuose 2 durų automobiliuose. Jei turite tokią transporto priemonę, „Romer King II LS“ tikriausiai nepateisins jūsų lūkesčių.

3. „Go-One“ 9-18 kg „Chicco“ automobilinė kėdutė

„Chicco Go-One Coal“ modelis yra labai saugi 9-18 automobilių kėdutė už gerą kainą. Ji turi daugybę bandymų, kurie patvirtino, kad nelaimingo atsitikimo ar staigaus stabdymo metu gaminys sugeba išlaikyti sėdintį vaiką savo vietoje.

Didelis įrangos privalumas yra reguliuojamas galvos atlošas, kuris padidina naudojimo patogumą. Negana to, visa tai galima pakeisti į gulėjimo padėtį, kad mažasis galėtų ramiai miegoti. Dėl šios priežasties daugelis keliaujančių tėvų nusprendžia įsigyti šį produktą.

Kitas sėdynės bruožas yra diržų ilgio reguliavimo galimybė, leidžianti juos pritaikyti augančiam vaiko kūnui. Joje esantys pakinktai yra trijų pakopų, todėl gerai išlaiko vaiką. Sėdynė pagaminta iš aukštos kokybės mikropluošto, o tai reiškia, kad mažylis per daug neprakaituos. Visas modelis padengtas minkštomis putomis, kurios garantuoja vaiko komfortą.

Vartotojų atsiliepimai apie šį produktą yra labai teigiami. Daugelis vartotojų įvertino elegantišką darbą, kuris užtikrina jūsų vaiko patogumą.

„Chicco Go-One Coal“ yra gera automobilinė kėdutė, kurios svoris 9–18 kg iki 400 PLN. Produktas yra kelių spalvų, įskaitant. pilka, juoda ir raudona.

Privalumai

Priežiūra: Apmušalus galima lengvai nuimti ir skalbti mašina (rekomenduojama temperatūra yra 30 laipsnių C). Todėl jums nereikia praleisti per daug laiko, kad jūsų kūdikis būtų tinkamai higieniškas.

Tinka: Produktą galima lengvai pritaikyti prie vaiko ūgio. Sklandus galvos atramos reguliavimas yra didelis privalumas. „Chicco Go-One Coal“ yra kėdutė, kuri ilgą laiką tarnaus mūsų vaikui.

Liesas: Dėl to, kad atlošą galima nustatyti 1 iš 5 padėčių, modelis puikiai tinka ilgoms kelionėms automobiliu. Jei kūdikis miega, tėvas gali pakeisti atlošo padėtį taip, kad kūdikiui būtų patogu.

Trūkumai

Minkštumas: Kai kurie vartotojai teigia, kad sėdynė turėtų būti šiek tiek minkštesnė.

Prekių vadovas – kokią 9-18 kg svorio kėdutę turėčiau pasirinkti?

Mažų vaikų vežimas automobilyje yra tikras iššūkis tėvams. Deja, dėl mažo aukščio diržai, užuot laikę mažylį, dažnai jį įskaudina. Dėl šios priežasties daugelis suaugusiųjų nusprendžia įsigyti specialią kėdutę. Tokį produktą įsigyti nėra lengviausia. Norėdami padėti jums tinkamai pasirinkti, parengėme šį vadovą. Iš jo sužinosite, ko ieškoti ir kokia įranga yra geriausia. Be to, straipsnio pabaigoje mes parengėme nedidelį sąrašą, kuriame yra trys geriausios 9-18 kg svorio automobilinės kėdutės.

Nusprendę pirkti tokį modelį, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į tai, koks yra jūsų vaikas. Nes šviežiam naujagimiui galite nusipirkti kitokį modelį, o 9 mėnesių kūdikiui – kitokį. Svarbus ne tik vaiko amžius, bet ir svoris. Įranga, skirta kūdikiams iki 9 mėnesių, paprastai gali išlaikyti maždaug 10 kg svorį. Taigi, jei jūsų mažylis sveria daugiau, tada stabdant saugos diržai …

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.