Geri plokšti šluotelės su spaustuku

„Vileda Ultramax Box“ yra plokščias šluostas su spaustuku, užėmęs pirmąją vietą reitinge. Iš kur mes žinome, kad būtent šis modelis nusipelno tokio skirtumo? Nurodytas produktas susilaukė daug teigiamų nuomonių, o tai įrodo, kad jis atitinka vartotojų lūkesčius. Mopas turi patvarų mikropluošto dangtelį, kuris surenka dulkes ir nešvarumus ant grindų, todėl mūsų butas putojantis švarus. Naudojimo patogumą užtikrina gerai išvystyta vandens išvyniojimo sistema. Norėdami nuplauti perdangą ir pašalinti iš jos vandens perteklių, nereikia drėkinti rankų. Dėl sulankstomos juostos, taip pat ant jos uždėtos pakabinamos rankenos, saugykla „Vileda Ultramax Box“ ne bėda. Mes žinome, kad produktas gali patikti ne visiems, todėl turime ir kitų pasiūlymų. Antroje reitingo vietoje mes įdėjome rotacinį plokščią šluostę su spaustuku „Leifheit Profi 55077“. Jis turi pasukamą jungtį, kad būtų lengva valyti.

palyginimo lentelė

Pregio

Difetto

Išvada

Offerte

Plokšti šluostės su spaustuku – reitingas

„Vileda Ultramax Box“

Jei norite įsigyti gerą kainą plokščią šluostę su spaustuku, raginame perskaityti išsamų „Vileda Ultramax Box“ modelio aprašymą. Pridedamas pilkas kibiras turi tokius matmenis: 26 cm x 25,5 cm x 37 cm. Jo talpa yra 10 l. Dažnai pardavėjai taip pat pateikia atsarginius šluotelės įdėklus.

Daugelis žmonių pabrėžia, kad produktą naudoti yra itin patogu. Viskas gerai apgalvotos struktūros dėka. Mopo rankena yra gerai profiliuota, todėl ji neslysta iš jūsų rankos. Be to, tai leidžia lengvai manevruoti ir taip pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas. Kaip patvirtina vartotojų nuomonė, šluotelės išspaudimo sistema yra efektyvi ir neužima daug laiko.

„Vileda Ultramax Box“ gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos, kurios užtikrina, kad produktas per greitai nesugestų ir tinkamai atliktų savo užduotį. Mikropluošto dangtis nepalieka dryžių ir gerai pašalina nešvarumus.

„Vileda Ultramax Box“ yra labai geras plokščias šluostė su spaustuvu iki 100 PLN. Tai sulankstomas modelis, aprūpintas praktiška pakabinimo rankena.

Privalumai

Mikropluošto dangtis: Mikropluošto perdanga gerai pašalina net užsispyrusius nešvarumus. Taip pat verta pabrėžti, kad jo kokybė yra labai gera. Dangtelis nepraranda formos net ir po ilgo naudojimo.

Renkantis nesušlapinant rankų: Mes galime išspausti šluotelę nepaskandinę rankos vandenyje. Tai labai higieniškas sprendimas. Be to, neturime jaudintis, kad išvalius grindis visame name, dėl sąlyčio su vandeniu rankos bus sausos.

Sulankstoma juosta: Dėl to, kad juosta susideda iš 3 nuimamų elementų, ją galima sulankstyti iki mažo dydžio. Tai ypač naudinga žmonėms, turintiems mažus butus.

Pakabinama rankena: Lengvą laikymą garantuoja pakabinama kilpa ant rankenos.

Lengva manevruoti: Vartotojai nurodo, kad šluoste lengva manevruoti ir kad jūs galite ją naudoti, kad atsikratytumėte purvo net sunkiai pasiekiamose vietose.

Trūkumai

Kaušo forma: Vartotojų nuomone, kaušo forma nėra gerai apgalvota. Todėl atsitinka taip, kad išverdamas vandenį jis neišlaiko stabilios padėties (svyra į šonus).

„Leifheit Profi 55077“

„Leifheit Profi 55077“ yra rekomenduojamas rinkinys, į kurį įeina šluotelė, kibiras ir tvirtai pagaminta suspaudimo sistema. Jo gamybai buvo naudojamos patvarios medžiagos, kurios garantuoja, kad produktas pateisins net ir reikliausių vartotojų lūkesčius.

„Micro Duo“ pagalvėlė skirta plokštėms ir parketui valyti. Tačiau vartotojai pabrėžia, kad jis taip pat bus tinkamas plytelių priežiūrai. Jis pagamintas iš patvarių mikropluoštų, kurie gerai pašalina įvairių rūšių nešvarumus. Verta pridurti, kad įdėklą galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių Celsijaus temperatūros. Dėl to mes galime jį naudoti daugelį mėnesių.

Atsiliepimai apie „Leifheit Profi 55077“ yra glostantys. Į rinkinį įtrauktas turkio spalvos kibiras turi patogią rankeną, leidžiančią lengvai nešioti gaminį. Be to, tai rodo didelį atsparumą įvairių tipų mechaniniams pažeidimams. Vandens išspaudimo sistema yra efektyvi, o tai reiškia, kad valant grindis, šluoste nepalieka vandens dėmių.

„Leifheit Profi 55077 Dispenser Mop“ yra turkio spalvos. Produktas parduodamas rinkinyje su perdanga, kurios matmenys: plotis – 17 cm ir ilgis – 42 cm.

Privalumai

„Micro Duo“ perdanga: Komplekte esanti „Micro Duo“ perdanga buvo pagaminta iš geros kokybės medžiagų, kurios pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams. Dangtelį galima plauti mašinoje, o tai užtikrina maksimalią higieną.

Efektyvumas: Naudodami šluostę galime lengvai nuvalyti įvairių tipų paviršius. Norint efektyviai atsikratyti nešvarumų, nereikia per daug trinti grindų ar jų plauti kelis kartus.

Ekstrudavimo sistema: Gerai išvystyta suspaudimo sistema leidžia jums atsikratyti vandens pertekliaus iš perdangos, nemirkant rankų.

Pasukamas sujungimas: Modelis turi pasukamą jungtį, kuri žymiai padidina mopo naudojimo patogumą ir palengvina „Leifheit Profi 55077“ manevravimą.

Trūkumai

Pervedimas: Kibiras yra gana sunkus. Užpildžius vandeniu gali pasirodyti, kad jo nešiojimas yra nepatogus ir varginantis.

„Spontex Express“ sistema 97050108

Vartotojų pripažinimą pelnęs produktas yra „Spontex Express System 97050108.“ Tai rinkinys su kibiru. Visi rinkinio elementai pagaminti iš geros kokybės medžiagų, kurių dėka jie pasižymi ilgaamžiškumu.

Komplekte esančio kibiro matmenys yra šie: skersmuo – 31 cm, o aukštis – 23 cm. Lazdelė yra 130 cm ilgio. Vienas svarbiausių gaminio privalumų yra tas, kad jame yra automatinė centrifugavimo sistema – tai leidžia efektyviai pašalinti vandens perteklių iš šluotelės ir išvengti drėgnų dėmių ant grindų. Be to, šiai veiklai neprivalome naudoti jėgos arba nemirkyti rankų vandenyje kartu su plovikliu. Dėl to mes apsaugome savo odą nuo džiūvimo ir dirginimo.

Mikropluošto dangtis gerai pašalina visus nešvarumus. Remiantis vartotojų nuomone, jis puikiai valo net labai nešvarų paviršių (išdžiūvusias dėmes). Šio modelio pranašumas neabejotinai yra tai, kad jis suteikia pakankamą darbo komfortą. Mopo rankena yra gerai profiliuota, o tai garantuoja tvirtą sukibimą.

„Spontex Express System 97050108“ yra šluostė su spaustuku, turinti mikropluošto dangtį. Modelis pasisuka 360 laipsnių kampu.

Privalumai

Centrifugavimas: Verpimo sistema užtikrina, kad iš produkto nenutekėtų vanduo, o tai sumažins dryžių pavojų ant nuvalyto paviršiaus.

Mopo forma: Mopas turi gerai profiliuotą formą, todėl jo naudojimas yra patogus. Perdanga turi šonines sienas, kurios leidžia efektyviai susitvarkyti su purvu, pvz., Sienų kampuose arba šalia baldų.

Gamybos kokybė: Produktas pagamintas iš patvarių medžiagų, todėl net po ilgo naudojimo jis gerai atlieka savo užduotį.

Trūkumai

Tik plokštiems paviršiams: Kai kurios internete paskelbtos nuomonės rodo, kad modelis bus tinkamas tik plokštiems paviršiams valyti, todėl jis nenusipelno universalios grindų priežiūros įrangos pavadinimo.

Kurį plokščią šluostę su spaustuku turėtumėte pasirinkti?

Pirkti šluostę su spaustuku yra gera investicija. Šio tipo gaminiai sutaupo daug laiko – ne tik geriau pašalina nešvarumus nei įprasta grindų valymo šluostė, bet ir daug lengviau atsikratyti vandens pertekliaus nuo perdangos. Taigi, kaip pasirinkti modelį, kuris atitinka mūsų lūkesčius? Jei jums įdomu apie tai, raginame perskaityti mūsų parengtą vadovą. Mes įtraukėme keletą puikių patarimų, kurie padės jums apsipirkti.

Pirmiausia turime patikrinti, kokie elementai yra komplekte. Paprastai tai yra šluostė su valymo įklotu ir kibiru. Svarbu, kad visi daiktai būtų tvirtai pagaminti – kitaip jie gali greitai sugesti, todėl teks pirkti naują produktą. Paprastai tokio tipo aksesuarams gaminti naudojamas plastikas. Prieš perkant, gerai patikrinti, ar kibiras yra atsparus įdubimams ir ar jo talpa yra tinkama (geriausia apie 10 litrų). Per mažas produktas gali pasirodyti nepakankamas. Atkreipkime dėmesį ir į rankeną. Jis turi būti gerai kontūruotas, nes priešingu atveju nešti vandens pripildytą kibirą bus sunku.

Geriausi plokščiųjų spaustuvų šluostės turi gerai sukonstruotą suspaudimo sistemą. Rinkoje galite rasti standartinius modelius, kurie yra spaudžiami jėga – šluotelė įkišama į grotelę ir tada spaudžiama. Daugelis vartotojų nusprendžia įsigyti tokio tipo gaminius, nes jie yra palyginti pigūs. Nepaisant to, automatiniai modeliai, patys sukantys šluotelę, taip pat yra labai populiarūs.

Pirkdami gaminį, būtinai patikrinkite į komplektą įtrauktos skalbimo trinkelės kokybę. Jis turėtų būti pagamintas iš minkštų medžiagų (mikropluošto). Tai užtikrins, kad medžiaga nesubraižys mūsų grindų. Prieš priimant sprendimą dėl konkretaus modelio, verta sužinoti vartotojų nuomonę, kurie turėjo galimybę jį išbandyti.

Jūs jau žinote, į ką reikia atkreipti dėmesį, norint išsirinkti geriausią plokščią apvijų šluostę 2021 m. Atėjo laikas pristatyti puikius modelius, kurie sulaukė didelio populiarumo tarp vartotojų ir kuriuos jie rekomenduoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *