Geros „Samsung Smartbands“ – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

„Smartband“ yra mažas prietaisas, panašus į įprastą laikrodį, galintis stebėti mūsų veiklą. Jos dėka padidėja kasdienio mankštos motyvacija. Tačiau kyla klausimas, kaip išsirinkti geros kokybės modelį? „Samsung“ išmaniosios juostos yra populiarios ir tai mes jas pateikiame šiame sąraše. Pirmiausia yra aparatinė įranga „Samsung Gear Fit 2 Pro“ su įmontuotu akumuliatoriumi ir reguliuojamu dirželiu, kad jis būtų idealus. Išmanioji juosta yra neperšlampama konstrukcija, todėl jūs neturite jaudintis, kad ji suges, jei ji bus aptaškyta. Įrenginyje yra speciali telefono programa, kuri atsisiunčia duomenis iš juostos, todėl visa svarbi informacija yra ne tik ten, bet ir mūsų išmaniajame telefone. Tai leidžia tiksliau stebėti savo kasdienę veiklą. Kita verta dėmesio įranga yra „Samsung Galaxy Fit-E SM-R375“. Tai išmanioji juosta su miego stebėjimo funkcija. Galvos juosta yra ypač lengva ir todėl patogi nešioti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią „Samsung“ išmaniąją juostą pasirinkti?

Išmanioji juosta arba, kitaip tariant, išmanioji juosta, yra produktas, kuris tikrai patiks šiuolaikinių prietaisų gerbėjams. Tačiau norint nenusivilti pirkiniu, reikia pasirinkti atitinkamų charakteristikų modelį. Mūsų vadove siūlome tai, į ką reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Pabaigoje rasite reitingą, kuriame pateikiame 2 įdomius „Samsung“ prekės ženklo pasiūlymus.

Ar įdomu, kodėl pasirinkome „Samsung“? Tai tarptautinis koncernas, kuriame dirba keli tūkstančiai žmonių visame pasaulyje, išsiskiriantis dėmesiu net menkiausioms detalėms ir puikiai sukurtų produktų kokybei. Jo pasiūla apima elektroninius prietaisus, tokius kaip LCD televizoriai, fotoaparatai, mobilieji telefonai ir šiuolaikinius priedus, tokius kaip išmaniosios juostos ir išmanieji laikrodžiai.

Išmanioji juosta yra daugiafunkcinė apyrankė. Šis nepastebimas produktas gali įrašyti ir išsaugoti duomenis apie mūsų veiklą. Iš to išplaukia, kad tokia programėlė gali, pavyzdžiui, įrašyti atliktų veiksmų skaičių ir paversti juos sudegintomis kalorijomis. Be to, jį galima lengvai sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu ir prijungti prie mokymo programos.

Jei jūsų paieškos tikslas yra geriausias „Samsung“ išmanusis ryšys 2021 m., Turite pasirinkti produktą, kuris veiktų su atitinkama operacine sistema. Tokie produktai paprastai yra suderinami su „iOS“, „Android“ ar „Windows“. Čia viskas priklausys nuo to, kokią sistemą turi mūsų išmanusis telefonas. Renkantis tinkamą modelį neturėtume turėti problemų dėl abiejų šių įrenginių sinchronizavimo.

Kitas klausimas yra galimų funkcijų skaičius. Geriausia, jei jų yra kuo daugiau, nes tada produktą galėsime naudoti įvairiais būdais. Pagrindinės funkcijos apima, pavyzdžiui, GPS. Jo dėka grupė visada galės rasti mūsų vietą, todėl nepasimesime net toje vietovėje, kurios iki galo nežinome.

Daugeliui žmonių taip pat svarbu atsparumas vandeniui ir talpi baterija. Jei juosta atspari drėgmei, galėsime su ja sportuoti per lietų ir net plaukioti. Gaminio veikimo laikas savo ruožtu priklausys nuo akumuliatoriaus talpos. Pigiausiuose modeliuose tai užtruks apie 7 dienas. Jei praleisime daugiau laiko paieškoms, galime rasti riešines, kurios veiks pusmetį ar net daugiau nei metus.

Kadangi tokio tipo gaminiai ant riešo yra dėvimi visą laiką, jie taip pat turėtų mus patikti dizaino atžvilgiu. Galime pasirinkti paprastus ir minimalistinius modelius, taip pat sudėtingesnius ir patrauklesnius. Čia daug kas priklausys daugiausia nuo mūsų skonio.

„Samsung“ išmaniosios juostos – reitingas

„Samsung Gear Fit 2 Pro“

„Samsung Gear Fit 2 Pro“ yra elegantiškas juodas sportinis laikrodis, tinkantis įvairiems stiliams ne tik treniruotėms, bet ir kasdieniam naudojimui. Modelyje yra 200 mAh talpos baterija, kuri gali tarnauti iki 72 valandų. Vidinė atmintis yra 4 GB, o RAM – 512 MB. „AMOLED“ ekrano dydis yra 1,5 colio.

Išmanioji juosta atlieka nuolatinio širdies ritmo stebėjimo funkciją, o įmontuoti jutikliai skiriasi matavimų tikslumu. Įranga taip pat automatiškai nustato jūsų vykdomos veiklos tipą, todėl jums nereikia gaišti laiko nustatant laikrodį prieš pradedant treniruotis. Įrenginio atsparumas vandeniui yra 5 bankomatai, o tai reiškia, kad plaukiant nereikia jo nuimti.

Fizinį aktyvumą mėgstantys žmonės sako, kad tai yra labai gera įranga, suteikianti papildomą motyvaciją ir suteikianti tikslią informaciją apie treniruotes. Galvos juostą patogu nešioti, lengva ir lengva valdyti. Tai tik keli iš daugelio jos pranašumų.

„Samsung Gear Fit 2 Pro“ išmanusis ryšys turi 1,5 colio ekraną. Įmontuotos baterijos talpa yra 200 mAh.

Privalumai

Neperšlampamas dizainas:

Laikrodis yra atsparus vandeniui (atsparumo vandeniui klasė yra lygiai 5 bankomatai). Todėl jį galima naudoti maudantis baseine.

Širdies ritmo stebėjimas:

„Smartband” turi specialius jutiklius, kurie nuolat stebi mūsų širdies ritmą, kuris, be kita ko, suteikia gebėjimas tiksliau įvertinti per veiklą sudegintų kalorijų kiekį.

Naudojimas:

Įrenginyje yra speciali programa „Speedo On“, kuri telefone išsaugo juostos duomenis. Todėl lengviau analizuoti savo pažangą. Visą svarbią informaciją apie baigtus mokymus galite rasti išmaniajame telefone.

Automatinis veiklos aptikimas:

„Smartband“ nustato konkrečią veiklą automatiškai, todėl jums nereikia jos nustatyti pačiam. Įranga pritaikyta matuoti kalorijas ir kitus duomenis atliekant įvairias treniruotes.

Puikus atitikimas:

Modelis turi reguliuojamą dirželį, todėl jį galima reguliuoti atsižvelgiant į riešo dydį. „Samsung“ išmaniosios juostos testas patvirtino, kad ši įranga yra lengva ir beveik nepastebima ranka.

Trūkumai

Mažo našumo baterija:

Apžvalgose galite perskaityti, kad įrenginyje yra gana silpna baterija.

„Samsung Galaxy Fit-E SM-R375“

Pažymėtina yra „Samsung Galaxy Fit-E SM-R375“ išmanioji juosta, kuri yra palyginti pigi ir todėl prieinama didesnei vartotojų grupei. Įranga turi įmontuotą 70 mAh bateriją. Įrenginys veikia ne tik su „Android“, bet ir su „iOS“. Ekrano dydis yra 0,74 colio.

Sporto juosta yra lengva, sveria tik 15 g, todėl ji nepastebima ant riešo. Įrenginį galima lengvai suporuoti su telefonu ir taip gauti pranešimus apie laikrodį. Medžiaga, iš kurios pagaminta išmanioji juosta, yra maloni liesti ir tvirta. Korpuso atsparumas vandeniui yra 5 bankomatai. Įranga nėra jautri besikeičiančioms oro sąlygoms.

Daugelis žmonių mano, kad verta investuoti į „Samsung Galaxy Fit-E SM-R375“ modelį. Jis yra patvarus, lengvai naudojamas ir turi universalų dizainą. Be to, įranga gali atlaikyti daug laiko be įkrovimo. Prietaisas nustato sudegintų kalorijų kiekį ir atliktus veiksmus, taip pat turi širdies ritmo matuoklį ir miego stebėjimo funkcijas.

„Galaxy Fit-E SM-R375“ modelis yra labai gera „Samsung“ išmanioji juosta iki 150 PLN. Įrenginyje yra ličio jonų baterija, kurios talpa yra 70 mAh.

Privalumai

Veiklos aptikimas:

Grupė automatiškai nustato vieną iš trijų veiklos rūšių: ėjimą, bėgimą ir dinamišką treniruotę. Pasak vartotojų, tai yra didžiulė pagalba.

Širdies ritmo jutiklis:

„Smartband“ turi širdies ritmo jutiklį, kuris veikia nuolat ir nuolat matuoja. Dėl to mes galime kontroliuoti savo sveikatą ir patikrinti, ar tam tikra treniruotė mums nėra per sunki.

Miego stebėjimo funkcija:

Įranga aktyvi ne tik treniruočių metu, bet ir miegant. Išmanusis ryšys įrašo tris miego fazes, priklausomai nuo to, kiek kiekvienas jų trunka. Iš šios informacijos galite nustatyti, ar pakankamai kūnui suteikiate poilsį.

Šiuolaikinis dizainas:

Išmanioji juosta turi šiuolaikišką išvaizdą. Voką galima įsigyti įvairių spalvų: geltonos, juodos ir baltos. Taip pat galima lengvai pakeisti ratuką.

Trūkumai

Ekranas:

Turėtumėte nepamiršti, kad ekranas yra palyginti mažas, todėl kartais kyla problemų dėl greito jame pateikiamos informacijos perskaitymo.

„Samsung Galaxy Fit SM-R370“

Rekomenduojamas išmanusis ryšys yra „Samsung Galaxy Fit SM-R370“ su 120 mAh talpos baterija, kuri gali ilgai tarnauti be įkrovimo. Prietaisas turi AMOLED ekraną, kurio ekrano dydis yra 0,95 colio. Modelis veikia su „Android“ ir „iOS“. Vidinė atmintis yra 32 MB.

Sportinė galvos juosta buvo pagaminta taip, kad ji kuo ilgiau galėtų mums tarnauti. Jis turi gerai apgalvotą struktūrą. Medžiaga atspari vandeniui (5 bankomatai), todėl laikrodį galite mankštinti lauke ir nunešti į baseiną. Išmaniąją juostą galima lengvai suporuoti su telefonu ir gauti pranešimus apie naują teksto pranešimą ar įeinantį skambutį.

Skaitydami šio įrenginio apžvalgą galite padaryti išvadą, kad jis atitinka vartotojų poreikius. Žmonės, nusprendę jį įsigyti, nurodo, kad jis veikia efektyviai, yra patvarus ir patogus naudoti.

„Samsung Galaxy Fit SM-R370“ išmanioji juosta yra juodos ir baltos spalvos. Baterijos talpa yra 120 mAh.

Privalumai

Ekranas:

Sporto grupė turi AMOLED ekraną su aiškiomis spalvomis. Ekrane pateikiama informacija yra aiškiai matoma, todėl ją lengva perskaityti.

Patogus valdymas:

Nemažai vartotojų renkasi šią išmaniąją juostą, nes ja lengva naudotis. Modelis turi sklandžiai veikiančią jutiklinio valdymo funkciją. Komplekte pateiktos instrukcijos yra aiškios.

Streso lygio stebėjimas:

Reikšmingas pranašumas yra tas, kad programėlė kontroliuoja streso lygį. Kai viršijami atitinkami standartai, prietaisas praneš jums atsipalaiduoti ir atlikti kvėpavimo seansą.

Trūkumai

Nėra „Wi-Fi“ modulio:

Didelis šio modelio trūkumas yra „Wi-Fi“ modulio trūkumas. Tai sumažina įrenginio funkcionalumą.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Samsung Gear Fit 2 R360“

„Smartband“ „Samsung Gear Fit 2 R360“ yra moderni juosta, turinti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *