Geriausias žiebtuvėlis – reitingai ir nuomonės 2021 m. Kovo mėn

Atrodytų, kad rasti patikimą žiebtuvėlį yra labai paprasta. Nepaisant to, priimti sprendimą gali būti sunku dėl daugybės tokių produktų parduotuvėse. Žemiau esantis reitingas skirtas žmonėms, nežinantiems, į ką atsižvelgti apsiperkant. Į mūsų sąrašą įtraukti modeliai stebina ir efektyviu dizainu, ir praktiškumu. Yra ne tik dujiniai žiebtuvėliai, bet ir benzininiai. Pirmoji vieta yra „Zippo Brush Chrome 200“ – produktas, kuris telpa kišenėje ir kiekvienos moters piniginėje. Minėtas modelis buvo pagamintas iš metalo, todėl nėra atsparus mechaniniams pažeidimams. Žiebtuvėlis yra antroje vietoje „Zippo Navy Matte“. Galite paleisti jį net vėjuotą dieną. Dėl šios priežasties produktas yra naudingas daugelyje situacijų. Svarbu tai, kad tai yra modelis, leidžiantis kelis kartus užpildyti baką. Taip pat raginame perskaityti žiebtuvėlių aprašymus kitose vietose. Jie yra vienodai funkcionalūs ir puikiai tinka kaip dovana mylimam žmogui.

Kokį žiebtuvėlį pirkti?

Pirkinių vadovas

Žiebtuvėlis yra paprastas prietaisas ir naudingas daugelyje situacijų. Galime nusipirkti labiausiai įprastą plastikinį gaminį, kurį galima įsigyti kiekvienoje parduotuvėje ir degalinėje, tačiau tokia įranga greitai sugenda ir gaminame daugiau šiukšlių, kurios suyra tūkstančius metų. Kad neterštume mūsų Žemės, kuri pastaraisiais metais buvo labai apkrauta, verčiau susitelkime ties produktais, kuriuos galima vėl užpildyti ir naudoti ilgą laiką. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime žiebtuvėliams. Mes patarsime, kaip gerai investuoti pinigus, kad pirkimas tarnautų mums daugelį metų.

Tipai – kurį žiebtuvėlį pasirinkti?

Yra modelių, varomų benzinu, suskystintomis dujomis, ir šiuolaikinių prietaisų, maitinamų prijungus prie USB įvesties rinkoje esančiu kompiuteriu. Žiebtuvėliai su benzinu gauna liepsną, susidarantį deginant benziną, kuris dagčio pagalba išgaunamas už konteinerio. Šie modeliai yra labai praktiški, nes juos galima užpildyti daug kartų. Kita vertus, dujiniai yra tie, kurie užsidega, kai dujos išeina paspaudus mygtuką, ir užgesinamos jas atleidus. Parduotuvėse rasite ir vienkartinių, ir užpildytų modelių.

Mechanizmo atveju yra skirstymas į tinderį ir elektrinę kibirkštį. Pirmasis yra tas, kuriame mes judiname metalinį ratą. Kita vertus, elektrinio uždegimo atveju naudojami pjezoelektriniai arba akumuliatoriai. Tokių modelių pranašumas yra tai, kad jie yra atsparesni drėgmei.

Naudojimas

Žiebtuvėlių gamintojai siūlo įvairių tipų prietaisus, skirtus cigaretėms ir pypkėms uždegti, taip pat modelius, naudojamus viryklėse. Tokie gaminiai dažniau vadinami žiebtuvėliais. Paprastai jie yra tokie ilgi, kad degiklį būtų kuo saugiau apšviesti. Norėdami uždegti cigaretes, gaisrą miške ar žvakes romantiškos vakarienės metu, mums reikia tik modelio, kuris tinka rankoje ir turi nedidelę liepsną.

Atsparumas orui

Daug kartų net nedidelis oro sprogimas užgesina ugnį. Tas pats pasakytina ir apie žiebtuvėlius. Net ir pats brangiausias tipas gali neturėti specialios apsaugos. Tačiau didžioji dauguma žinomų ir gerbiamų prekių ženklų turi specialią sistemą, kuri neleidžia užgesinti gaisro. Tai taikoma situacijoms, kai prietaisą naudosime viduje arba lauke, grimzlės metu.

Apsaugos funkcijos – kuris žiebtuvėlis yra geriausias?

Yra žinoma, kad žaidimas su ugnimi gali būti mirtinas. Todėl bet kokios saugumo priemonės yra nepaprastai svarbios. Šio tipo gaminys turi atitikti tarptautinį ISO 9994 standartą, kuris reglamentuoja maksimalaus liepsnos aukščio, taip pat atsparumo aukštesnei temperatūrai klausimus (kalbama apie plastikinius modelius). Taip pat svarbu, kad žiebtuvėlis būtų atsparus vaikams. Kitas klausimas yra liepsnos gesinimas nukritus ant žemės.

Kuro papildymas

Kuro papildymo modeliai yra labai ekologiškas pasirinkimas. Tačiau turite nepamiršti pasirinkti produktą, kuriame dujų ar benzino pildymas nėra pernelyg sudėtingas, ir mes tai galėsime padaryti patys. Čia turime paminėti, kad daugelis gerų žiebtuvėlių parduodami be degalų, kuriuos, žinoma, galima įsigyti iš gamintojo. Jei mums rūpi spindulio kokybė, benziną ar dujas rekomenduojama pirkti iš tos pačios įmonės, kurios gaminį įsigijome.

Kaitinamieji žiebtuvėliai

Tokie prietaisai priklauso šiek tiek kitai grupei, nes jiems nereikia degalų. Dažniausiai jie maitinami per USB. Tai mums atrodo saugesni. Tačiau jie nėra tokie praktiški kaip benzino ar dujų prietaisai. Tačiau, jei jums reikia tik cigarečių uždegimo prietaiso, šis sprendimas turėtų jus dominti. Verta pasirinkti modelį, kuriame būtų rodiklis, kiek žiebtuvėlis dar turi energijos.

Medžiaga

Pigiausi yra iš plastiko pagaminti modeliai. Paprastai jie yra vienkartiniai ir nėra labai atsparūs aukštai temperatūrai. Todėl tikrai geriau pirkti gaminį iš plieno. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir bet kokiems įbrėžimams.

Pastatas

Dydis, svoris ir gera padėtis rankoje yra mūsų saugumo garantas. Populiariausi yra stačiakampiai žiebtuvėliai, gerai laikantys rankoje. Tvirtas sukibimas apsaugos mus nuo nudegimų. Kalbant apie svorį, nerekomenduojame pirkti labai sunkių žiebtuvėlių, nes juos bus sunku naudoti.

Dizainas

Žiebtuvėlis yra ne tik praktiška įranga, bet ir įdomi programėlė. Tai dažnai pasirodo gera idėja dovanai. Todėl taip pat norėtume paminėti tokių gaminių dizaino klausimus. Galite pasirinkti plastikinius modelius, kuriuos galima įsigyti daugybe skirtingų spalvų, su spaudiniais ar užrašais. Tačiau, jei norite elegantiškesnio varianto, rekomenduojame plieną, paprastą, blizgantį arba šepečiu. Rinkoje yra žiebtuvėlių su įvairiais grioveliais ir įdomiomis dekoracijomis. Tai leidžia mums pasirinkti prietaisą, pritaikytą mūsų interesams ar asmens pomėgiams, kurį norime įsigyti tokį daiktą kaip dovaną.

Garantija

Geriausi žiebtuvėlių gamintojai savo įrangai suteikia viso gyvenimo garantiją. Įsigiję tokį produktą galite būti tikri, kad investuojate į įrenginį, kuris jums tarnaus daugelį metų.

Žiebtuvėliai geromis kainomis

Plastikiniai modeliai kainuoja net mažiau nei 2 PLN. Jei ieškote ilgalaikio produkto, į kurį galėtumėte įpilti benzino, jo kaina bus šiek tiek didesnė. Geri modeliai kainuoja apie 40 PLN. Kaina daugiausia priklauso nuo medžiagos, taip pat dekoracijų. Žiebtuvėliai iš kolektoriaus linijos visada yra brangesni, tačiau nepaprastai patrauklūs ir unikalūs.

Geriausi žiebtuvėliai 2021 m

Žiebtuvėlis yra prietaisas, kuris bus naudingas ne tik rūkaliams. Verta turėti tiek namuose, tiek automobilyje. Kiekvienoje parduotuvėje rasite įvairių plastikinių modelių, tačiau jie nėra patys patvariausi. Jų negalima pakartotinai užpildyti, taip pat sunku naudoti. Todėl nusprendėme parengti žiebtuvėlių reitingą. Rasite 7 geriausius modelius, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Zippo Brush Chrome 200“

„Chrome 200“ „Zippo Brush“ yra puikus pasiūlymas žmonėms, vertinantiems klasikinius daiktus. Tai modelis, kuris pirmą kartą buvo pristatytas parduoti 1932 m. Ir toliau populiarus.

Gaminiui taikoma viso gamintojo garantija. Taigi galite būti tikri, kad perkate žiebtuvėlį, kuris tarnaus jums daugelį metų. Vėjo nepraleidžiančios sistemos dėka, žiebtuvėlį galite naudoti net esant stipriam vėjui, nebijant, kad liepsna užges.

Taip geriausias benzino žiebtuvėlis yra labai vertinamas vartotojų. Visų pirma, patrauklus jo dizainas buvo įvertintas labai gerai. Be to, vartotojai patvirtina vėjo nepraleidžiančios sistemos efektyvumą.

„Zippo Brush Chrome 200“ žiebtuvėlis yra benzininis modelis. Tikslūs gaminio matmenys yra: 5,7 cm x 4 cm x 1,3 cm.

Privalumai

Elegantiška išvaizda:

Žiebtuvėlis yra sidabrinės matinės spalvos. Korpusas pagamintas iš metalo, todėl atsparus mechaniniams pažeidimams. Produktas atrodo elegantiškas net ir po ilgo naudojimo.

Liepsna neužgęsta vėjyje:

Kadangi tai yra benzininis modelis, liepsna neužgęsta stipriu vėjo gūsiu. Tai leidžia lengvai uždegti cigaretę ar žvakes ant artimųjų kapų, nepaisant oro sąlygų.

Nemokama remonto garantija:

Produktui taikoma gamintojo viso gyvenimo garantija. Dėl to gedimo atveju galime siųsti žiebtuvėlį į „Zippo Repair“ kliniką, kur jis bus suremontuotas nemokamai.

Kompaktiški matmenys:

Aprašytas modelis yra mažas ir telpa kišenėje. Taigi visada galime jį turėti su savimi.

Patogus gesinimas:

Norėdami užgesinti liepsną, tiesiog uždarykite korpusą. Tai žymiai padidina naudojimo patogumą.

Trūkumai

Žiebtuvėlis neužpildytas:

Kai kurių vartotojų trūkumas yra tas, kad žiebtuvėlius reikia užpildyti benzinu.

„Zippo Navy Matte“

Kitas ne mažiau patrauklus produktas yra Dujų žiebtuvėlis „Zippo Navy Matte“, kuriam taikoma viso gamintojo garantija. Tai nėra pigiausias modelis, tačiau dėl patrauklaus dizaino jį vertina daugelis vartotojų.

Žiebtuvėlyje sumontuota vėjo nepraleidžianti sistema, leidžianti jį naudoti ir labai stipriam vėjui, nebijant, kad liepsna užges.

Pateiktas produktas parduodamas tuščias, tačiau galite užsisakyti tikro „Zippo“ benzino.

Lengvesnės apžvalgos „Zippo“ prekės ženklai yra labai glostantys. Pateiktas modelis pirmiausia vertinamas dėl labai tvirto meistriškumo ir praktiškos vėjo nepraleidžiančios sistemos.

„Zippo Navy Matte“ modelio matmenys yra 3,7 cm x 5,7 cm x 1,2 cm. Tai benzininis žiebtuvėlis. Korpusas pagamintas iš metalo ir papildomai padengtas emaliu su matine danga.

Privalumai

Patikimumas:

Mes galime lengvai pristatyti produktą net esant stipriam vėjui ir lietui. Tai sukelia lengvesnį …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *