Geros nagų ir kulnų kirpimo priemonės – reitingai ir nuomonės 2023 m. sausio mėn

Frezavimo staklės, kurias dažniausiai rekomenduoja vartotojai Beurer MP 62. Tai puikiai pagaminta įranga, su kuria nesunkiai dildysite nagus ir paruošite juos lakavimui ar geliu. Prietaiso naudojimas nėra sudėtingas, tačiau prieš bandant verta perskaityti vadovą. Jis yra lenkų kalba, todėl jūs tikrai viską suprasite. Frezavimo staklės privalumas yra tas, kad joje yra LED lempa. Jis apšviečia visą darbo zoną, todėl nesuklysite pjaudami detaliai. Modelis pagamintas iš geriausių medžiagų, nereikia jaudintis, kad po kelių poliravimo jis bus netinkamas naudoti. Į komplektą įeina visas pjaustytuvų komplektas. Taip pat verta atkreipti dėmesį Mercedes 2000, patogi frezavimo mašina, pagaminta iš gerų medžiagų. Jį lengva valdyti, jis nėra per didelis ir gerai telpa rankoje. Gerai pažymėti mygtukai taip pat verti dėmesio.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią vinių ir kulnų frezavimo stakles pasirinkti?

Nagų frezavimo staklės – tai prietaisas, kuris praverčia atliekant pedikiūrą ir manikiūrą. Tarp daugybės gaminių galime išskirti skirtus namuose ir profesionaliam naudojimui. Nepriklausomai nuo tipo, prietaisas sutrumpins nagus, suteiks jiems tinkamą formą ir paruoš dekoracijų pritaikymui. Ar norite sužinoti, kokia geriausia nagų ir kulnų kirpimo mašinėlė turėtų būti komplektuojama 2023 m.? Tada kviečiame paskaityti.

Šiuo metu rinkoje yra stacionarių ir kišeninių frezavimo staklių. Pirmieji pasižymi tuo, kad dažniausiai turi daug daugiau galios. Jie turi apsaugą nuo perkaitimo ir gali būti valdomi kojiniu pedalu. Savo ruožtu kišeniniai gaminiai yra daug mažesni, todėl juos galėsite pasiimti su savimi net keliaujant. Jie daugiausia skirti naudoti namuose. Kai kurios frezavimo staklės turi akumuliatorių, todėl eksploatacijos metu jų nereikia jungti prie elektros.

Prietaiso galia yra labai svarbus parametras ir gali būti lemiamas veiksnys jį perkant. Pjoviklio galia priklauso nuo galios. Galime rasti įrenginių, kurių galia yra 40 W. Tačiau kai ieškome gaminio, kuris tiktų ir podiatrijos reikmėms, reikėtų rinktis ne mažiau kaip 50 W įrangą. Frezavimo staklės su 100 W – 200 W varikliai gaminami reikliems žmonėms.

Ieškodami tinkamo modelio, patikrinkime sukimosi greitį. Jei neturite patirties, geriausia būtų 3000 aps./min. Profesionalui minimumas yra 10 000, o geriausia pirkti įrenginį su greičio reguliavimu nuo 2 000 iki 30 000. Todėl manoma, kad geriausios vinių ir kulnų frezavimo staklės turi galimybę reguliuoti greitį. Dirbdami su mažu pjaustytuvu, galime laisvai nustatyti didesnį greitį. Įrenginys, kurį norime įsigyti, taip pat turėtų turėti tinkamą sukimo momentą, kad nagų gydymas būtų greitas ir tikslus. Kuo jis didesnis, tuo didesnė jėga, su kuria jis sąveikauja. Daroma prielaida, kad gera frezavimo mašina yra ta, kurios sukimo momentas yra didesnis nei 3 – 5 mNm.

Taip pat svarbi įrenginio forma. Darbo patogumas priklauso nuo tinkamo rankenos profilio. Todėl rankena turi būti stabili ir gerai tilpti rankoje. Be to, prietaisas neturėtų perkaisti. Aptariant galvutę, reikėtų atkreipti dėmesį, kad geriausias sprendimas bus su sukimo-fiksavimo funkcija, leidžiančia greitai pakeisti pjaustytuvus. Taip pat rekomenduojami modeliai, kurie turi galimybę pasukti į dešinę ir į kairę.

Rinkdamiesi modelį taip pat patikrinkime, kokios pjaustyklės yra komplektuojamos. Yra 4 tipų: plieno, deimantų, akmens ir poliravimo. Pirmasis tipas – plienas – turi būti atsparus korozijai. Gaminiai iš akmens skirti nagams patrumpinti, deimantiniai – išlyginti, o blizgesio nagams suteikia poliravimo priemonės. Verta įsigyti įrangą, kurios komplekte bus kelių tipų pjaustytuvai.

Vinių ir kulnų frezavimo staklės – reitingas

Beurer MP 62

Beurer MP 62 yra modelis, skirtas tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems. Frezavimo staklės garantuoja profesionalią pėdų ir nagų priežiūrą. Rinkinį sudaro 10 kokybiškų antgalių.

Moterys ypač vertina galimybę suktis į kairę ir į dešinę, sklandų greičio reguliavimą nuo 2000 iki 5400 apsisukimų per minutę ir dangtelį nuo nagų dulkių. Įrenginys maitinamas iš tinklo. Be to, frezavimo staklės turi įmontuotą LED foninį apšvietimą, komplektacijoje yra dėklas.

Šis modelis puikiai tinka dirbant tiek su natūraliais, tiek su geliniais nagais. Vartotojai teigiamai vertina pjaustytuvus, kurie yra komplekte. Priedas tvirtai pagamintas. Didelis jo privalumas, pasak interneto vartotojų, yra perkeliamumas ir paprastas naudojimas.

Beurer MP 62 yra iš tinklo maitinama nagų kirpimo mašinėlė. Jis yra baltas, jo pjaustytuvai yra skirtingų spalvų. Įranga aprūpinta LED apšvietimu. Komplekte yra pjaustytuvų rinkinys.

Privalumai

Vykdymas:

Frezavimo staklės ir pačios frezos pagamintos labai kruopščiai. Įranga gali būti naudojama kasdieniniam darbui. Nereikia jaudintis, kad po kelių procedūrų prietaisas suges.

LED lempa:

Įmontuota LED lempa labai palengvina darbą apšviesdama nurodytą vietą. Dirbdami matysite, kur tiksliai frezuojate.

Pjovimo komplektas:

Komplekte yra įvairių tipų pjaustytuvų rinkinys. Dėl to jums nereikės jų pirkti atskirai.

Paslauga:

Prietaisas idealiai tinka pradedantiesiems, nes juo labai paprasta naudotis. Mygtukus lengva rasti ir jūs žinote, ką jie daro nuo pat pradžių.

Naudojimo komfortas:

Frezavimo staklės yra gerai profiliuotos. Jį lengva tvirtai laikyti rankoje, todėl galite tiksliai dildyti visus nagus, kojų ir rankų nagus.

Defektai

Prailgintas darbo laikas:

Po kas 15 minučių darbo būtina pertrauka iki 30 minučių, kitaip įranga neveiks labai gerai. Poreikis nutraukti darbą gerokai jį prailgina.

Mercedes 2000

Jeigu Jus domina profesionalios įrangos įsigijimas, pažiūrėkite Mercedes 2000 modelio pasiūlymą.Tai manikiūrui ir pedikiūrui skirta freza. Jo pagalba sulyginsime ir nulakuosime nagus, pašalinsime ankstesnių gelių ar galiukų likučius, pašalinsime negyvą epidermį.

Šis geros kokybės nagų ir kulnų kirptuvas reguliuojamas iki 20 000 aps./min. Šis prietaisas tinka pjaustytuvams, kurių koto skersmuo – 2,35 mm. Į komplektaciją įeina: frezavimo staklės, galvutė, silikoninė atrama galvai ir 2 rūšių frezos.

Moterys teigiamai vertina šį gaminį, nes jame yra patogi rankena, kurios pagalba galime greitai ir lengvai pakeisti pjaustytuvus galvoje. Be to, lygiai taip pat greitai pakeisime rankenėlę jėgainėje. Jis naudojamas sklandžiam greičio reguliavimui. Vartotojai taip pat giria galimybę keisti frezavimo staklių sukimosi kryptį į kairę arba į dešinę. Šią funkciją įjungsime paspausdami mygtuką.

Mercedes 200 yra gera vinių ir kulnų frezavimo staklės už 50 PLN. Įrangos sukimosi greitis yra nuo 2000 iki 5400 apsisukimų per minutę. Prietaisas pagamintas iš plastiko.

Privalumai

Efektyvumas:

Įranga yra tvirta, jos pagalba galite lengvai atsikratyti išdžiūvusio epidermio ir antgalių likučių. Kulnų ir nagų kirpimo mašinėlių bandymas parodė, kad po poliravimo nagai yra lygūs ir paruošti lakavimui.

Patogumas:

Dėl formos frezavimo staklės naudojimas yra nemokamas net ilgą laiką. Tai įmanoma dėl gero profiliavimo.

Paprasta naudoti:

Doko stotyje yra rankenėlė (greičio reguliavimas) ir įjungimo/išjungimo jungiklis. Jų valdymas nėra sudėtingas ir nereikalauja specialių žinių apie tokio tipo įrangą.

Vykdymas:

Dokų stotis, kaip ir frezavimo staklės, pagaminta iš tvirto plastiko. Mygtukai nesusidėvi, todėl tikrai galėsite naudotis įranga ilgai.

Defektai

Pjovimo kokybė:

Vartotojai mano, kad komplekte esančios pjaustyklės nėra itin kokybiškos. Rekomenduojame įsigyti savo pjaustytuvus, kurie taip greitai nebus sugadinti.

Sunone JSDA

Mes rekomenduojame Sunone JSDA, kuri yra viena dažniausiai pasirenkamų frezavimo staklių rinkoje. Jo galia 35 W ir užtenka lengvai nulakuoti nagus. Įranga buvo išbandyta daug valandų, o tai rodo, kad ji nėra sugedusi ir puikiai atlieka savo užduotį.

Šio modelio sukimosi greitis yra 30 000 per minutę. Įrenginio greitis reguliuojamas doko stoties centre esančia rankenėle. Jame nėra jokios vertės, bet pagal spalvą (nuo žalios iki raudonos) galite pasakyti, ar jie yra greitesni ar lėtesni. Tai tinklo įrenginys su gana ilgu laidu, kurio dėka galite atlikti gydymą tam tikru atstumu nuo lizdo.

Įrangos galvutė ne per didelė, bet gerai profiliuota. Leidžia tiksliai nupoliruoti kojų nagus ir rankas. Į komplektą įeina pjaustytuvai.

Sunone JSDA yra frezavimo staklės, kurios veikia maksimaliu 30 000 aps./min. greičiu. Jo galia yra 35 W. Jame yra prijungimo stotelė, ant kurios yra rankenėlė.

Privalumai

Paprasta naudoti:

Išsamiame vadove gerai paaiškinama, kaip naudoti įrenginį. Jo valdymas nesudėtingas, apsiribojama minimaliais nustatymais.

Priedai:

Į komplektaciją įeina daug frezų, todėl frezą galėsite naudoti iš karto po įsigijimo, nereikės laukti kitų elementų įsigijimo.

Vykdymas:

Modelis labai tvirtas. Plastikas, iš kurio jis pagamintas, nėra sunaikintas. Ant jo neatsiranda net įbrėžimų, todėl tikrai atliksite daugybę procedūrų.

Defektai

Slidžia rankena:

Įranga nėra pritvirtinta neslystančia guma ant rankenos. Dėl to jis kartais gali išslysti iš…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *