Geros indukcinės wok keptuvės – reitingas ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn

Ar jums reikia wok keptuvės indukcinei viryklei? Jei taip, mūsų straipsnis skirtas jums. Jį sudaro ne tik apsipirkimo vadovas, bet ir geriausių 2023 m. produktų sąrašas. Mūsų reitingas prasideda nuo modelio Tefal Talentpro C6211952 kurių skersmuo 28 cm. Keptuvė padengta specialia danga, atsparia įbrėžimams ir leidžiančia kepti maistą su mažai riebalų arba be jo. Taip pat ant indo yra Thermo-spot indikatorius, kurio dėka žinote, kada keptuvė įkaista ir galėsite pradėti ją naudoti. Naudojimas Tefal Talentpro C6211952 yra saugus, pvz. dėl nešildomos rankenos. Indukcinis dugnas greitai įkaista, todėl patiekalo paruošimas neužima per daug laiko. Tefal Invissia B3091942 yra wok keptuvė indukcijai iš antrosios vietos. Jį galima įsigyti už prieinamą kainą, o jo konstrukcijos kokybė apibūdinama kaip gera. Patiekalas yra paprasto dizaino.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurią indukcinę wok keptuvę pasirinkti?

Instrumentas, kuris turėtų būti kiekvieno gaminimo gerbėjo ir azijietiškų patiekalų mėgėjo virtuvėje, yra wok. Tokio tipo keptuvės pasiteisins ruošiant kiniškus, vietnamietiškus, tailandietiškus ar indiškus patiekalus. Ingredientai, kuriuos ruošiame šiame patiekale, yra daug sultingesni, be to, laikas, kurį turime skirti gaminimui, yra trumpesnis. Dėl tokio tipo instrumentų populiarumo sunku išsirinkti tinkamą. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą. Iš jo sužinosite, ko ieškoti ir kokių savybių turėtų turėti geriausios indukcinės wok keptuvės. Be to, straipsnį praturtinome papildomu reitingu, kuriame aprašėme tris įdomius, dėmesio vertus modelius.

Prieš eidami į parduotuvę, turėtumėte žinoti, kuo skiriasi wok keptuvė ir tradicinė keptuvė. Šios žinios leis atskirti originalų patiekalą nuo padirbto. Pagrindinis skirtumas yra forma. Pirmojo tipo įranga turi daug didesnį paviršių. Dėl to patiekalai kepami ne tik iš dugno, bet ir iš indo šonų. Dėl šios priežasties kepimo laikas yra trumpesnis.

Jei jus domina geriausia 2023 m. indukcinė wok keptuvė, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad rinkoje yra keletas skirtingų šių indų tipų. Pirmasis tipas yra Kantono modelis, kurio dugnas yra pusiau apvalus ir rankenos šonuose. Dažniausiai jis pagamintas iš anglinio plieno arba geležies. Antrasis tipas yra mandarinų produktas, daugiausia pagamintas iš anglinio plieno. Jis yra šiek tiek didesnis nei Kantono įranga. Trečiasis variantas yra tradiciniai wok keptuvės, t.y. wok keptuvės su pusapvaliu dugnu. Jiems gaminti naudojama geležis, ketus arba anglinis plienas. Tačiau jei jus domina patiekalas, kurį galima naudoti ant indukcinės viryklės, turite įsigyti gaminį plokščiu dugnu. Laimei, šiuo metu rinka siūlo daug tokių sprendimų.

Jei norite, kad jūsų wok tarnautų ilgai, patariame įsigyti ketaus gaminį. Jis pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams. Deja, jis turi daug svorio, todėl gali būti sunku jį nešti. Gera alternatyva yra keramika, kuriai būdingas pakankamas patvarumas.

Indukcinės wok keptuvės – reitingas

Tefal Talentpro C6211952

Mūsų reitinge turėjo būti išsamus Tefal Talentpro C6211952 indukcinės wok keptuvės aprašymas. Jis pravers kiekvienuose namuose, kur dažnai gaminami azijietiški patiekalai, bet ir kiti patiekalai. Patiekalas turi patrauklų, bet paprastą dizainą.

Keptuvės skersmuo 28 cm. Tefal Talentpro C6211952 turi Thermo-spot indikatorių, todėl žinosite, kada indas tinkamai įkaista ir galėsite pradėti ruošti patiekalą. Be to, keptuvė padengta Titanium Excellence danga, kuri žymiai padidina jos patvarumą ir taip pat palengvina švaros palaikymą. Nešildanti rankena palengvina indą, užpildytą maistu, neštis.

Pirkėjai patenkinti naudojant Tefal Talentpro C6211952 keptuvę, kuri, jų nuomone, atitinka visus tokio tipo gaminiams keliamus reikalavimus. Galite paruošti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų, kurie yra sveikesni ir dažnai skanesni.

Wok keptuvė Tefal Talentpro C6211952 skirta indukcijai, jos skersmuo 28 cm. Indas padengtas teflonu.

Privalumai

Termo taško indikatorius:

Keptuvės naudojimas yra paprastas ir viskas dėl to, kad ant jos paviršiaus yra specialus Thermo-spot indikatorius, kuris informuoja, kada keptuvė tinkamai įkaitusi ir paruošta naudoti.

Speciali danga:

Modelis iš vidaus padengtas specialia danga, vadinama Titanium Excellence, kuri yra atspari įbrėžimams. Dėl šios dangos naudojimo galima kepti su mažai riebalų arba be jų.

Šalta rankena:

Naudojimo saugumą garantuoja neįkaistanti rankena su nerūdijančio plieno įdėklu.

Indukcinis dugnas:

Keptuvė turi storą indukcinį dugną, kuris įkaista tolygiai ir gana greitai. Dugnas atsparus iškraipymui.

Universalumas:

Šis gaminys populiarus ne tik dėl naudojimo paprastumo ar paprasto dizaino, bet ir dėl universalumo. Indas pritaikytas naudoti ant įvairių viryklių.

Defektai

Šonai:

Kai kurie žmonės pripažįsta, kad keptuvė galėtų turėti šiek tiek aukštesnius šonus ir būti geriau profiliuota. Tada maišyti ingredientus būtų patogiau, o rizika, kad jie iškris ant viryklės, būtų kur kas mažesnė.

Tefal Invissia B3091942

Daugelis Azijos virtuvės gerbėjų nusprendė įsigyti Tefal Invissia B3091942. Tai aukštos kokybės wok keptuvė. Specialiai profiliuota forma leidžia daug greičiau atlikti terminį apdorojimą. Tuo pačiu metu kepti patiekalai yra daug sultingesni, traškesni ir aromatingesni.

Didelis šio modelio privalumas – panaudota Thermo Spot technologija. Tai leidžia greitai sužinoti, ar keptuvės paviršius pasiekė tinkamą kepti temperatūrą. Be to, tiek viduje, tiek išorėje wok keptuvė buvo padengta specialia nepridegančia danga. Tai leidžia lengviau išvalyti indą. Atvira forma leidžia lengviau valdyti ir maišyti ingredientus. Be to, visa konstrukcija buvo sustiprinta mineralinėmis dalelėmis, kurios garantuoja ilgesnį gaminio tarnavimo laiką.

Jų nuomone, daugelis vartotojų įvertino ergonomišką šios indukcinės wok keptuvės formą už gerą kainą. Modelio skersmuo yra 28 cm, todėl galite pagaminti pakankamai maisto keliems žmonėms. Nemažai vartotojų taip pat įvertino didelį darbo efektyvumą ir greitį bei tai, kad wok keptuvėje kepti ingredientai yra geresnio skonio.

Tefal Invissia B3091942 yra labai gera indukcinė wok keptuvė už 70 PLN. Jo skersmuo lygus 28 cm.

Privalumai

Naudojimo saugumas:

Naudotojų atliktas indukcinių wok keptuvių bandymas įrodė, kad pristatytas modelis yra saugus naudoti. Turi didelę, nešildomą rankeną. Be to, indas yra padengtas danga, kurioje nėra švino, kadmio ir PFOA.

Tinkamai profiliuotas:

Reikia pripažinti, kad keptuvė buvo gerai profiliuota, todėl sudedamąsias dalis ant jos maišyti paprasta. Sienos yra pakankamai aukštos, kad nebūtų baimės, kad maistas išsilies.

Lengva priežiūra:

Indą lengva prižiūrėti dėl specialios dangos, prie kurios maistas neprilimpa. Nereikia stipriai šveisti keptuvės paviršiaus, kad ji būtų idealiai švari.

lengvas svoris:

Laivas yra gana lengvas, todėl jį patogu neštis.

Defektai

Atsparumas mechaniniams pažeidimams:

Vienos nuomonės rodo, kad valydami indo išorinę dalį turite būti atsargūs. Jis jautrus mechaniniams pažeidimams (gali pradėti luptis).

Electrolux Infinite 9441893287

Infinite 9441893287 modelis yra labai ergonomiška wok keptuvė, kurią gamino gerai žinomas Electrolux prekės ženklas. Kokybiškos medžiagos ir ypatinga forma lemia, kad patiekale ruošiami patiekalai pasižymi geresniu skoniu ir didesniu sultingumu. Produktas gali būti naudojamas visų tipų viryklėse, įskaitant indukcines. Be to, vartotojai įranga gamina ne tik Azijos, bet ir lenkų virtuvei būdingus patiekalus.

Pateiktas modelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dėl to wok keptuvė garantuoja gerą ir tolygų šilumos paskirstymą. Tai leidžia žymiai sutrumpinti vakarienei paruošti reikalingą laiką. Speciali neprideganti danga leidžia kepti su nedideliu kiekiu aliejaus, todėl patiekalai tampa sveikesni. Modelio svoris yra tik 2 kg, todėl jį patogu nešiotis. Gaminio matmenys: skersmuo – 54 cm, aukštis – 8 cm, gylis – 34 cm. Taigi patiekale ruošime vakarienę visai šeimai.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą įrangą yra labai glostanti. Vartotojai įvertino elegantišką keptuvės išvaizdą ir tai, kad ji leidžia per trumpą laiką paruošti didelį kiekį ingredientų.

Electrolux Infinite 9441893287 wok indukcinė keptuvė sveria apie 2 kg. Jis turi didelius matmenis, jame galite paruošti dideles maisto porcijas.

Privalumai

Gamybos kokybė:

Turiu pripažinti, kad patiekalo pagaminimo kokybė yra labai gera. Jo gamybai buvo naudojamos medžiagos, kurios nėra jautrios aukštai temperatūrai.

Bazė:

Gamintojas pabrėžia, kad pagrindas pagamintas taip, kad keptus maisto produktus būtų galima patogiai maišyti, o dugnas greitai įkaista. Dėl to įvairių patiekalų ruošimas šioje keptuvėje vyksta sklandžiai.

dizainas:

Daug…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *