Geros dušo kabinos be „Castorama“ padėklo – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią dušo kabiną be „Castorama“ padėklo pasirinkti?

Jei jūsų namuose yra pagyvenęs žmogus, verta pirkti dušą be dušo padėklo. Lengviau įeiti nei į modelį su irkluojančiu baseinu. Be to, toks modelis atrodo modernus ir taip pat labai elegantiškas. Ar galvojate apie tokio produkto pirkimą, bet nežinote, kokia yra geriausia dušo kabina be „Castorama“ padėklo 2021 m.? Šiame straipsnyje pasidalijome keletu svarbių patarimų ir aprašėme produktus, kurie yra minėtoje parduotuvėje. Dušo kabinas „Castorama“ pasirinkome dėl gero apdirbimo ir estetinės išvaizdos.

Pradžioje sutelkime dėmesį į dušo kabinos gamybą. Dažniausiai jie gaminami iš stiklo. Jei turime tokią galimybę, turime pasirinkti grūdintą stiklą. Tai medžiaga, kurią lengva valyti, todėl dušas bet kada gali atrodyti gerai. Jei norite pigesnio varianto, galite rinktis plastiką, tačiau atminkite, kad iš jo pagamintos dušo kabinos greičiausiai pablogės, o po kurio laiko jos nebeatrodo elegantiškos. Negalime pamiršti ir rankenos, kuri turėtų būti tvirtai pritvirtinta prie durų. Idealiu atveju šis elementas turėtų būti pagamintas iš metalo.

Geriausias dušo kabinas be „Castorama“ padėklo nėra per sunku įdiegti. Šio tipo gaminiai surenkami kiek kitaip nei tradicinės versijos. Turime padaryti specialų nutekėjimą grindyse arba prie sienų, kur stovi irklentės. Tačiau įsitikinkite, kad grindys yra labai sandarios, nes kitaip gali kilti potvynis. Taip pat patikrinkite, ar paviršius yra suformuotas taip, kad vanduo be problemų patektų į kanalizaciją. Jei bijote, kad drėgmė pateks po grindimis, jos dugną galite padengti specialia folija, kuri neleis nutekėti vandens.

Naudojimo patogumas yra ne mažiau svarbus aspektas. Patikrinkime, ar laisvai atsidaro salono durys, ir mums nekils problemų lipant iš dušo. Taip pat verta montuoti specialius vamzdžius, kurių dėka mes nepaslysime.

Dušo kabinos be „Castorama“ padėklo – reitingas

„Cooke & Lewis Walk-in Beloya“

„Castorama Cooke & Lewis Walk-in Beloya“ yra dušo kabina, tinkanti daugeliui vonios kambarių. Pradžioje reikia pažymėti, kad pateikto modelio surinkimas yra labai lengvas ir šiam tikslui mums nereikia specialisto. Produktą galima montuoti dešinėje arba kairėje. Kabinos plotis 90 cm.

Kalbant apie medžiagą, tai daugiausia grūdintas stiklas. Jis nėra lengvai subraižomas ir nepablogėja. Jo storis yra 8 mm. Be to, stiklas yra apsaugotas danga, neleidžiančia ant jo nusėdti nuosėdoms. Likę elementai pagaminti iš chromuoto aliuminio. Štai kodėl salonas atrodo labai gerai.

Produkto aukštis yra 195 cm, todėl vanduo neišsipuršks į šoną. Dėl veidrodžio dekoro dušas atrodo stilingas. Vartotojams patiko labai lengvas modelio surinkimas. Be to, daugelis žmonių vertina paprastą, tačiau elegantišką dizainą.

Castorama Cooke ir Lewisas Onega

„Castorama Cooke & Lewis Onega“ yra produktas, laikomas vienu geriausių tokio pobūdžio gaminių. Tai gerai išbaigtas salonas, kuris tikrai puikiai atrodys bet kuriame vonios kambaryje. Gaminio matmenys: 80 cm x 80 cm x 190 cm. Kabina yra pakankamai didelė, kad joje galėtų laisvai judėti.

Produktas pagamintas iš geros kokybės stiklo. Jo storis yra 5 mm, jis nėra linkęs įbrėžti ir sugadinti. Rankena pagaminta iš aliuminio, padengto chromu. Dėl to jis atrodo labai elegantiškas. Durys stumdomos ir jos mums saugios įeinant ir išeinant iš dušo.

Ši geros kainos „castorama“ dušo kabina yra hermetiška, todėl ant grindų nepurškia vandens. Produktas buvo pagamintas labai tvirtai, todėl galime tikėtis, kad jis tarnaus mums daugelį metų. Vartotojai dažniausiai giria produkto dizainą ir šiuolaikišką apdailą.

Cooke ir Lewisas Beloya

Norėtume pristatyti dušo kabiną „Castorama Cooke & Lewis Beloy“, kurios matmenys: 90 cm x 90 cm x 195 cm. Ji yra pakankamai didelė, kad galėtume laisvai išsimaudyti. Modelis taip pat yra labai aukštas, todėl vanduo nesipurškia į šoną. Produktas pagamintas iš labai storo stiklo (8 mm), kuris nesulūžta slėgio metu.

Rankenos pagamintos iš nerūdijančio plieno. Likę elementai yra aliuminio. Tai pusapvalė dušo kabina, kuri atrodo labai elegantiška ir neužima per daug vietos vonios kambaryje. Chromuoti elementai gerai apšviečiami veikiami šviesos, o tai suteikia estetinį efektą.

Daugelis vartotojų pripažįsta, kad produktas yra gerai pagamintas, o durų stumdymas ir stumdymas nesukelia jokių problemų. Mums saugu ir patogu išeiti iš dušo. Dušo kabina laikoma elegantišku gaminiu, kurį galima derinti prie bet kurio vonios kambario dekoro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *