Geri energiją taupantys elektriniai šildytuvai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Balandžio mėn

Parduotuvėse galite rasti daug energijos taupančių elektrinių šildytuvų. Tiek daug žmonių klausia savęs, kaip išsirinkti kokybišką modelį. Todėl, norėdami palengvinti jūsų apsipirkimą, mes parengėme reitingą. Straipsnyje pateikiami prietaisų, kuriuos vertina vartotojai, aprašymai. Tai leidžia manyti, kad šie įrenginiai yra tvirti ir tinkamai įgyvendina savo paskirtį. Pirmąją vietą reitinge užėmė energiją taupantis elektrinis šildytuvas „Volteno VO0277“. Produktas yra juodas, todėl tiks daugumai interjerų. Modelis sveria nedaug, todėl jį galima lengvai perkelti tarp kambarių. Įrangos dizainas yra vertas dėmesio – naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, prietaisas ilgą laiką atrodo kaip naujas, taip pat nesugenda. Mūsų reitinge taip pat yra kitų dėmesio vertų produktų. Tarp jų energiją taupantis elektrinis šildytuvas buvo antroje vietoje „Thermoval T17“ baltai. Modelis skirtas montuoti ant sienos. Aparatinę įrangą lengva įdiegti, todėl kiekvienas gali tai padaryti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį energiją taupantį elektrinį šildytuvą pasirinkti?

Vienas pagrindinių kiekvieno vonios kambario elementų yra radiatorius. Jo dėka mes neužšąla, kai išeiname iš vonios. Tai taip pat labai naudinga, kai norime nusausinti šlapius rankšluosčius. Jei planuojate pakeisti radiatorių nauju ir energiją taupančiu modeliu, šis vadovas yra kaip tik jums. Ten rasite patarimų, kokią įrangą geriausia įsigyti. Mes jums pasakysime, ko ieškoti norint įsigyti geriausią įmanomą prietaisą rinkoje. Pamokos pabaigoje pateikėme trumpą apžvalgą, kurioje rasite tris geriausi energiją taupantys elektriniai šildytuvai.

Ieškodami gero radiatoriaus, pirmiausia turėtume sutelkti dėmesį į tai, kiek energijos jis turi veikti. Taip yra todėl, kad daugelis žmonių savo instrumentus naudoja ištisus metus. Todėl, jei priimsime neteisingą sprendimą, pasirinktas modelis gali pasirodyti kaip būdas išlaikyti investicijas. Todėl verta atkreipti dėmesį į tai, ar jus dominantis produktas turi budėjimo režimą. Didžioji dauguma šią parinktį turinčių įrenginių jos veikimo metu sunaudoja tik 0,1 W.

Nepamirškite suderinti radiatoriaus galios ir dydžio su kambariu. Jei jūsų vonios kambarys ar miegamasis yra gana mažas, tikslinga pasirinkti kompaktišką įrenginį, kuris neužims vertingos vietos. Radiatoriai, kurie yra šalia sienos ir kurių gylis neviršija 10 cm, bus geras pirkinys.

Pirkdami verta atkreipti dėmesį į tai, kad mus dominanti įranga turi maišymo vožtuvų rinkinį. Jų dėka galėsite valdyti radiatoriaus galią naudodamiesi viena galva. Tai gana svarbu, nes kiekvienas iš mūsų turi skirtingus pageidavimus dėl kambario temperatūros. Reikėtų prisiminti, kad ji turėtų būti apie 20 laipsnių C – 24 laipsnių Celsijaus. C, kad būtų užtikrintas tinkamas komfortas. Tiek per žema, tiek per aukšta temperatūra gali mus neigiamai paveikti.

Energiją taupantys elektriniai šildytuvai. Reitingas

„Volteno VO0277“

Energiją taupantis elektrinis šildytuvas „Volteno VO0277“ yra labai populiarus tarp vartotojų. Produktas yra paprasto dizaino, todėl daugelis žmonių nusprendžia jį įsigyti. Prietaisas tiks bet kokiam kambariui, nepaisant dekoro.

Pateikto šildytuvo galia yra 1000 W, todėl jis laikomas efektyviu. Produktas įkaista gana greitai, o tai yra neabejotinas jo pranašumas. Įranga sveria tik 4 kg, be to, turi tvirtą rankeną. Todėl perkelti modelį nėra sunku. Radiatorius turi daug apsaugų nuo perkaitimo. Modelio korpuse yra sklandžiai veikianti rankenėlė temperatūrai nustatyti, taip pat pakankamai didelis jungiklis.

Jei norite įsigyti energiją taupantį radiatorių, kuris atrodys gražiai, jums tiks „Volteno VO0277“ modelis. Vartotojai, išbandę prietaisą, nurodo, kad gaminys nėra pažeidžiamas. Atsižvelgiant į palyginti mažą pirkimo kainą, pateiktas modelis yra labai patrauklus pasiūlymas.

„Volteno VO0277“ yra labai geras energiją taupantis elektrinis šildytuvas iki 100 PLN. Prietaiso galia yra 1000 W. Modelio svoris yra apie 4 kg, o jo matmenys yra 22 cm x 10 cm x 79 cm.

Privalumai

Saugumas:

Radiatorius turi termostatą, taip pat apsaugą nuo perkaitimo, kuri apsaugo nuo modelio gedimo.

Mobilumas:

Pateiktas prietaisas sveria nedaug, todėl jį lengva nešiotis. Todėl įranga galime naudoti skirtingose ​​patalpose. Modelio gabenimą palengvina geros formos rankena.

Efektyvumas:

Šildytuvas turi gana didelę galią, todėl yra efektyvus. Jums nereikia per ilgai laukti, kol prietaisas sušils iki nustatytos temperatūros.

Paslauga:

Produktą lengva naudoti, todėl niekam nekils problemų dėl jo naudojimo. Norėdami įjungti prietaisą, tiesiog paspauskite raudoną mygtuką korpuso priekyje. Sklandžiai veikianti rankenėlė leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą.

Dizainas:

Dėl to, kad radiatorius yra paprastos konstrukcijos, galime būti tikri, kad prietaisas tiks mūsų butui.

Trūkumai

Dulkės:

Kai kurie žmonės pabrėžia, kad dėl modelio spalvos (juodos) ant gaminio paviršiaus labai matomos dulkės.

„Thermoval T17“

„Thermoval“ yra žinomas dėl aukštos kokybės energiją taupančių elektrinių šildytuvų gamybos. T17 modelis skirtas namų kambarių ir biurų šildymui. Pateiktas gaminys pagamintas iš aukštos kokybės baltos spalvos plieno lakšto. Maža to, būtent ant sienos montuojama įranga pasižymi mažais matmenimis, todėl ji puikiai tiks mažuose kambariuose.

Tai labai saugus prietaisas, turintis specialią apsaugos sistemą, apsaugančią nuo perkaitimo. Be to, speciali funkcija nukritus ar labai stipriai paveikus, automatiškai išjungs maitinimą.

Įrenginyje naudojamas specializuotas termostatas, turintis net 8 temperatūros lygius. Jų diapazonas svyruoja nuo 6 iki 30 laipsnių C. Dėl šios funkcijos kiekvienas namų ūkio narys galės individualiai reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius.

Pateikto radiatoriaus matmenys: aukštis – 45 cm, plotis – 37 cm ir gylis – 8 cm. Nors galų gale tai yra sieninis modelis, rinkinyje taip pat yra kojų. Jie padės jums perkelti instrumentą tarp kambarių.

Vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami. Jie įvertino ne tik elegantišką išvaizdą, bet ir tai, kad tai aukštos klasės energiją taupantis elektrinis šildytuvas. gera kaina.

„Thermoval T17“ yra elektrinis šildytuvas, kurio galia yra 500 W. Prietaiso matmenys: 43 cm x 10 cm x 47,5 cm. Įrangos spalva yra balta.

Privalumai

Pažymėjimas:

Šildytuvas turi PCBC sertifikatą, patvirtinantį naudojimo saugumą ir aukštą apdirbimo kokybę. Taigi galime būti tikri, kad įrenginys nesuges per greitai.

Surinkimas:

Daugelis žmonių savo apžvalgose tikina, kad gaminio montavimas ant sienos yra paprastas ir neužima daug laiko. Komplekte yra specialios rankenos, todėl papildomų priedų pirkti nereikia.

Medžiaga:

Įrangos gamybai buvo naudojamas geros kokybės nerūdijantis plienas. Todėl korpusas yra labai atsparus įbrėžimams, todėl modelis atrodo gerai.

Terminė riba:

Produktas turi terminį saugiklį, kuris automatiškai išjungia įrangą, jei yra perkaitimo pavojus. Tai turi įtakos naudojimo saugumui – nėra baimės, kad dėl gedimo gali kilti, pavyzdžiui, gaisras.

Trūkumai

Valymas:

Tam tikra vartotojų grupė teigia, kad valyti gaminį užima daug laiko. Ilgiausiai užtrunka įleidimo elemento priežiūra.

Irsapas Venera 1118 × 428

IRSAP „Venus 1118 × 428“ energiją taupantis radiatorius yra vienas geriausių modelių rinkoje. Produktas buvo sukurtas žmonėms, kurie planuoja elegantiškai ir moderniai sutvarkyti savo interjerą ir domisi įdomaus dizaino aksesuarais. Pateiktas modelis skirtas daugiausia vonios kambariams.

Įrangos matmenys yra: 111,8 cm x 42,8 cm. Jo konstrukcija susideda iš 22 apvalių vamzdžių, kurių skersmuo yra 23 mm, tarp kurių yra 2 dideli tarpai, kuriuose galite įdėti šlapius rankšluosčius.

Tai labai saugus įrenginys, turintis visus reikalingus sertifikatus ir testus. Dėl to galite būti tikri, kad šis modelis ne tik nenukris nuo sienos, bet ir įvykus menkiausiam gedimui, šis modelis automatiškai nutrauks maitinimą.

Prietaisas turi 3 šildymo galias: 20 laipsnių C, 65 laipsnių C ir 75 laipsnių Celsijaus. C. Dėl galimybės juos pakeisti kiekvienas namų ūkio narys ras reikiamą šildymo lygį. Be to, maksimali temperatūra, kurią įranga gali pasiekti, yra 95 laipsnių C.

Vartotojo atsiliepimai apie šį modelį yra labai glostantys. Daugelis jų nusprendė pasirinkti šį modelį dėl plataus spalvų, kuriuos siūlo gamintojas.

„IRSAP Venus MIM043B01“ energiją taupantis radiatorius skirtas vonios kambariams. Prietaiso matmenys yra: aukštis – 111,8 cm ir plotis – 42,8 cm.

Privalumai

Vykdymas:

Vartotojai vertina tvirtą radiatoriaus meistriškumą. Jo gamybai naudojamos patvarios medžiagos, kurios yra ne tik atsparios mechaniniams pažeidimams, bet ir lengvai valomos.

Praktiškumas:

Modelis turi plačius šonkaulius, todėl vartotojas ant radiatoriaus gali pakabinti drėgną rankšluostį. Tai patogus ir, svarbiausia, praktiškas sprendimas.

Dizainas:

Žmonės, nusprendę įsigyti įrangą, užtikrina, kad jos dizainas būtų patrauklus. Todėl tai ne tik naudinga, bet ir daro įtaką interjero dizainui. Radiatorius tiks bet kokiam vonios kambariui, neatsižvelgiant į jo išdėstymo stilių.

Trūkumai

Surinkimas:

Kai kuriems žmonėms gaminį surinkti yra sudėtinga, ypač žmonėms, kuriems dar neteko susidurti su šildymo elementų montavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *