Geros Bosch automatinės skalbimo mašinos – reitingai ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn.

Mūsų svetainėje rasite Bosch automatinių skalbimo mašinų reitingą. Nusprendėme sudaryti šio prekės ženklo įrenginių sąrašą, nes jis turi didelį vartotojų pasitikėjimą. Jis pasirodė esąs geriausias modelis Bosch VarioPerfect WLT24440PL, automatinė skalbimo mašina su skirtingomis skalbimo programomis, kuri leidžia reguliuoti įrenginio veikimą pagal drabužių tipą ar jų nešvarumo laipsnį. Įranga turi atidėto paleidimo funkciją (iki 24 valandų). Kokybiškas variklis yra efektyvus, be to, eksploatacijos metu nekelia daug triukšmo. Modelis yra tinkamai apsaugotas nuo potvynio, o tai padidina naudojimo saugumą. Prietaisas turi baltą korpusą, kuris nėra jautrus mechaniniams pažeidimams. Mūsų reitinge taip pat galite rasti kitų įdomių produktų, todėl raginame perskaityti visą straipsnį. Bosch WIS24140 EU yra automatinė skalbimo mašina, kuri užėmė antrąją vietą reitinge. Įranga skirta visų tipų audiniams skalbti, įskaitant labai gležnas medžiagas. Lengva valdymo sistema – dar vienas privalumas, skatinantis įsigyti skalbimo mašiną.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Maksimalus veikimo greitis yra 1200 aps./min., todėl išėmus skalbinius beveik išdžiūsta. Nustatyti tinkamą programą jums nebus sunku, nes valdymo pultas puikiai įskaitomas, o valdymui naudojame vieną rankenėlę. Skalbimo mašinos dugnas suprojektuotas taip, kad darbo metu būtų stabilus.

Defektai

Prietaisas yra gana garsus ir sukuria daug vibracijos. Todėl nerekomenduojame naudotis skalbimo mašina vėlyvu metu, nes triukšmas gali trikdyti namų ūkio narius.

Santrauka

Tai įmontuota įranga, jos matmenys: plotis – 60 cm, aukštis – 82 cm, gylis – 55,5 cm. Modelio energijos klasė A+. Skalbimo mašina turi daugybę programų, įskaitant šilko ir kitų gležnų audinių skalbimą. Būgno talpa 7 kg.

Kokią Bosch skalbimo mašiną pasirinkti?

Skalbimo mašina gali būti sėkmingai priskiriama prie būtinų prietaisų kiekviename namų ūkyje. Deja, kai tenka susidurti su sprendimu įsigyti naują įrangą, kyla daug klausimų dėl pasirinkimo. Parduotuvėse pristatomi modeliai skiriasi parametrais, talpa, papildomomis funkcijomis ar dizainu. Šis vadovas skirtas pateikti svarbiausią informaciją apie tokio tipo įrenginius ir nurodyti, į ką atkreipti dėmesį perkant. Pabaigoje taip pat pateikiamas reitingas, kuriame pristatome dvi geriausias rinkoje esančias Bosch automatines skalbimo mašinas.

Bosch yra Vokietijos įmonė, kuri specializuojasi visų rūšių namų apyvokos prekių gamyboje. Bendrovės pasiūloje, be kita ko, yra skalbimo mašinos, indaplovės, kavos aparatai, orkaitės ir šaldytuvai. Prekės ženklas didžiausią reikšmę teikia savo įrenginių funkcionalumui ir kokybei. Įranga pasižymi inovatyviomis technologijomis ir moderniu dizainu.

Prieš perkant naują skalbimo mašiną, verta pagalvoti apie savo lūkesčius ir poreikius. Reikia atsižvelgti į keletą svarbių parametrų, iš kurių svarbiausias yra talpa. Renkantis dydį, turėtumėte vadovautis šeimos narių skaičiumi, taip pat vietos kiekiu tiksliniame kambaryje. Rinkoje yra modelių, kurių būgno talpa nuo 3 iki 10 kg. Jei gaminį ketina naudoti vienas žmogus ar pora nedideliame bute, verta investuoti į patį mažiausią įrenginį, kurio talpa iki 5 kg. Kelių asmenų šeimai geriausiai tiks iki 7 kg keliamosios galios įranga. Didžiausios talpos skalbimo mašinos skirtos verslo veiklai.

Taip pat svarbi įrenginio energijos klasė, kuri dažniausiai išreiškiama septynių balų skalėje. A+++ klasė reiškia didžiausią efektyvumą, o D klasė – mažiausiai. Ji informuoja mus apie metines energijos sąnaudas, išreikštas kW/h, todėl verta rinktis tokį modelį, kuris mums nepatirtų nereikalingų išlaidų. Ieškodami ekonomiškos skalbimo mašinos, atkreipkite dėmesį ir į vandens suvartojimą vieno skalbimo ciklo metu. Per metus 4 asmenų šeima vidutiniškai sunaudoja apie 9000 litrų vandens.

Perkant naują skalbimo mašiną reikėtų pagalvoti, kokios skalbimo programos mums pravers. Rinkoje esantys prietaisai siūlo ne tik standartines, prie audinio rūšiai ir temperatūrai pritaikytas programas, bet ir papildomas galimybes, tokias kaip skalbimas rankomis, eco, sutrumpinti ar mišrūs audiniai. Tačiau svarbus ir įrenginio triukšmo lygis. Geriausia 2023 m. Bosch skalbimo mašina yra ekologiška ir mažai triukšminga.

Bosch automatinės skalbimo mašinos – reitingas

Bosch VarioPerfect WLT24440PL

Jei galvojate apie automatinės skalbimo mašinos pirkimą ir nenorite permokėti, siūlome perskaityti Bosch VarioPerfect WLT24440PL modelio aprašymą. Prietaiso pranašumas yra ne tik santykinai maža pirkimo kaina. Tarp privalumų taip pat yra paprastas dizainas, lengvas valdymas, taip pat funkcionalumas.

Skalbimo mašinos matmenys: aukštis – 84,8 cm, plotis – 59,8 cm ir gylis – 44,6 cm. Prietaisas sveria 64 kg. Modelio keliamoji galia 6,5 ​​kg. Maksimalus gręžimo greitis yra 1200 apsisukimų per minutę. Įranga yra A+++ energijos klasės. Tai reiškia, kad modelis sunaudoja nedaug elektros energijos. Modelis turi AquaStop technologiją, kuri efektyviai apsaugo nuo vandens nutekėjimo iš skalbimo mašinos.

Bosch VarioPerfect WLT24440PL yra produktas, kurį verta rekomenduoti – taip sako dauguma žmonių, įsigijusių pristatytą modelį. Eksploatacijos metu modelis nesukelia daug triukšmo. Viskas dėl geros kokybės variklio. Daugelio plovimo programų prieinamumas leidžia geriau pritaikyti įrenginį prie vartotojo poreikių.

VarioPerfect WLT24440PL yra labai gera Bosch automatinė skalbimo mašina iki 1600 PLN. Prietaisas yra A+++ energijos klasės. Modelio keliamoji galia 6,5 ​​kg.

Privalumai

Atidėtas startas:

Įrenginys turi atidėto paleidimo funkciją. Tai leidžia nustatyti skalbimo mašinos pradžios laiką į tam tikrą laiką. Taigi galime pritaikyti įrenginį prie savo dienos grafiko.

Variklis:

Modelis aprūpintas EcoSilence Drive varikliu. Energiją taupantis, todėl sąskaitos už elektrą nėra didelės. Be to, variklis dirba tyliai.

Būgnas:

Skalbimo mašina turi VarioSoft būgną. Jis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, papildomai gerai profiliuotas.

Naudojimo saugumas:

Įrenginys turi AquaStop sistemą, kuri efektyviai apsaugo vonios kambarį ar kitą patalpą, kurioje yra skalbimo mašina, neužliedama vandens. Niekas neprateka, net jei pažeista žarna arba nutrūko elektros tiekimas.

Skalbinių pridėjimas:

Mygtuko Start / Pause dėka galime bet kada sustabdyti įrangą (jei tai leidžia skalbimo ciklas) ir pridėti drabužių į skalbimo mašiną.

Defektai

Stalčius:

Perskaitę keletą atsiliepimų, galite padaryti išvadą, kad skalavimo priemonės ir miltelių stalčius neveikia sklandžiai, todėl jį sunku atidaryti.

Bosch WIS24140 EU

Mūsų sąraše norėtume jums pristatyti Bosch WIS24140 EU modelį. Tai integruota įmontuojama skalbimo mašina, kurios matmenys plotis – 60 cm, aukštis – 82 cm, gylis – 55,5 cm.

Prietaisas veikia maksimaliu 1200 apsisukimų per minutę greičiu, kurį galima laisvai reguliuoti. Šios funkcijos dėka galime nuspręsti, kaip išdžiovinti skalbinius iš skalbimo mašinos pasibaigus pasirinktai programai. Tai reiškia, kad kuo didesnį greitį nustatysite, tuo jūsų drabužiai bus sausesni.

Skalbimo mašina skalbimo metu skleidžia 46 dB triukšmą (standartinė programa), o esant didžiausiam gręžimo greičiui – 63 dB. Metinis vandens suvartojimas yra apie 10 560 litrų, tačiau tai priklauso nuo to, kaip ir kaip dažnai naudojama skalbimo mašina. Savo ruožtu didžiausias sausų skalbinių kiekis, kurį galima įdėti į vidų, yra 7 kg.

Bosch WIS24140 EU modelio energijos klasė yra A+, o tai reiškia, kad jis yra ekologiškas ir apsaugo mūsų namų biudžetą nuo didelių elektros sąskaitų. Be standartinių skalbimo programų, skalbimo mašinoje yra specialių parinkčių, tokių kaip MIX, vilnos, švelnių skalbinių ir šilko. Jo valdymas yra paprastas, nes valdymas yra visiškai elektroninis, su viena rankenėle.

Taip pat verta atsižvelgti į labai teigiamas vartotojų nuomones apie šį modelį, dėl kurio jis parduodamas labai greitai. Vartotojai vertina jo naudojimo paprastumą, tylų veikimą ir didelę apkrovą.

Bosch WIS24140 EU automatinė skalbimo mašina yra A+ energijos klasės. Prietaiso keliamoji galia 7 kg.

Privalumai

Švelnių audinių skalbimas:

Ar nerimaujate, kad skalbimo metu bus pažeista jūsų mėgstamiausia šilkinė palaidinė? Pateiktoje skalbimo mašinoje yra speciali programa, leidžianti prižiūrėti drabužius, pagamintus iš labai subtilių medžiagų.

garso signalas:

Apie atliktą darbą būsime informuoti garso signalu. Dėl to jums nereikės tikrinti, ar drabužiai jau išskalbti, ar ne.

Paprasta naudoti:

Ant korpuso yra rankenėlė, o šalia jos – įskaitoma grafika. Tai reiškia, kad mus dominančių nustatymų pasirinkimas neužima daug laiko.

Darbo apimtis:

Kaip tikina gamintojas, eksploatacijos metu modelis nekelia didelio triukšmo. Įrangoje sumontuoti specialūs kilimėliai, mažinantys vibraciją. Dėl šios priežasties net jei įjungsime skalbimo mašiną nakčiai, ji mūsų netrukdys miego metu.

Defektai

Apsauga nuo susiglamžymo:

Kai kurių internautų teigimu, programa, turinti sumažinti drabužių raukšles, nėra visiškai efektyvi.

Bosch WIS28141EU

Mūsų reitingas nebūtų baigtas be Bosch WIS28141EU. Ši Bosch automatinė skalbimo mašina už gerą kainą telpa iki 7 kg skalbinių, tai taupo elektrą, vandenį, skalbimo priemones ir laiką.

Prietaisas aprūpintas dviejų pakopų jutikliu, kuris reguliuoja vandens kiekį pagal skalbinių kiekį. Būgno judesiai šiame modelyje gali būti pritaikyti prie medžiagos tipo ir, priklausomai nuo pasirinktos programos, gali būti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *