Geriausia skalbimo mašina-džiovykla – reitingas ir apžvalgos 2023 m. sausio mėn

Šių produktų nebėra

Bosch WVH 30542 EU

Skalbyklė-džiovyklė Bosch WVH 30542 EU yra modernus gaminys, pasižymintis funkcionalumu ir energijos vartojimo efektyvumu (A energijos klasė). Jei ieškote geros skalbimo mašinos-džiovyklės, tai yra įranga, kuri nusipelno ypatingo dėmesio. Jame naudojamos technologijos yra draugiškos mums ir aplinkai. Tarp jų galime išskirti AirCondensation technologiją, kuri sumažina energijos ir vandens sąnaudas.

Pažymėtina VarioPerfect funkcija. Tai du mygtukai, leidžiantys sumažinti energijos sąnaudas arba sutrumpinti skalbimo laiką. Prietaisas taip pat turi daug kitų skalbimo programų, kurios leidžia efektyviau pašalinti dėmes arba sumažinti drabužių raukšles.

Šis modelis turi labai didelį ekraną, todėl jo valdymas paprastas. Prietaisas turi tokias funkcijas kaip atidėtas paleidimas, apsisukimų skaičiaus keitimas, apsauga, kad prietaisą neatidarytų vaikai, taip pat svorio sistema, kurios dėka skalbimo mašina pati pasirenka skalbimo programą.

Prietaiso apkrova yra 7 kg, o maksimalus greitis yra 1500 per minutę. Triukšmo lygis palaikomas nuo 46 dB iki maksimalaus 70 dB (sukantis). Gaminio matmenys: aukštis – 84,5 cm, plotis – 60 cm ir gylis 59 cm.

Nuomonės apie šio prekės ženklo skalbimo mašinas yra labai glostančios. Vartotojai patvirtina, kad tai labai tvirta skalbyklė-džiovyklė, talpi ir paprasta naudoti.

Bosch WVH 30542 EU yra skalbyklė-džiovyklė su keliomis darbo programomis. Prietaiso apkrova yra 7 kg (skalbimas) ir 4 kg (džiovinimas).

Privalumai

Savaiminio išsivalymo sistema:

Skalbimo džiovyklė turi specialią kondensatoriaus savaiminio išsivalymo sistemą, todėl galite būti tikri, kad įranga veiks efektyviai net ir ilgai naudojant.

Įvairios programos:

Privalumas tas, kad įrenginys turi daug įvairių darbo programų, todėl pasirinkimas tikrai didelis. Jei norime greitai išskalbti, o drabužiai nėra labai sutepti, galime rinktis Super Short funkciją. Ši programa trunka tik 15 minučių.

Defektai

Kontrolė:

Nedidelė vartotojų grupė pripažįsta, kad skalbimo-džiovinimo mašinos valdymas iš pradžių reikalauja maksimalios koncentracijos.

Triukšmas:

Pasirinkus įrenginį didžiausiu greičiu, jis gali generuoti gana daug triukšmo. Dėl šios priežasties tikrai geriau skalbti ir džiovinti dieną, o ne vėlai vakare.

Electrolux EWW1685SWD

Electrolux EWW1685SWD yra skalbyklė-džiovyklė su DualCare sistema, leidžiančia skalbti ir išdžiovinti pačius subtiliausius audinius, įskaitant skirtus skalbti tik rankomis.

Prietaisas naudoja garus, kurie pašalina raukšles ir gaivina audinius bei pašalina nemalonų kvapą. Tai funkcionali skalbimo mašina, nes ji gali išskalbti ir išdžiovinti mūsų drabužius vos per 60 minučių. Tad jei likus valandai iki išėjimo ant palaidinės aptiksite negražią dėmę, šis modelis padės ją pašalinti ir galėsite apsirengti tą pačią dieną.

Pažymėtina „TimeManager“ funkcija, leidžianti nustatyti ciklo trukmę, kad skalbiniai būtų paruošti jums tinkamiausiu laiku. Kitas įdomus sprendimas – sistema „OptiSense“, kuri automatiškai nustato įkrovos dydį ir reguliuoja vandens suvartojimą bei plovimo laiką.

Skalbyklė turi užraktą nuo vaikų, kad jie patys nekeistų skalbimo programos ar neįjungtų įrangos. Modelis buvo įvertintas dėl daugybės funkcijų, didelio veikimo be gedimų ir lengvos valdymo sistemos.

Išanalizavę rinkos pasiūlą, galėjome nustatyti, kad geriausias įmontuojamos skalbimo-džiovinimo mašinos modelis yra Beko HITV8733B0. Naudodami įrangą galite naudoti daugybę skirtingų skalbimo ir džiovinimo programų, kurios kruopščiai pašalina dėmes ir nesugadins jūsų drabužių. Įrenginys taupo energiją, todėl negeneruoja didelių sąskaitų už elektrą. Modelis gali būti saugiai naudojamas namuose su vaikais, nes spyna apsaugo nuo staigaus atsidarymo. Džiūvimo metu durys per daug neįkaista ir nedega. Gaminys turi aiškų ekraną, leidžiantį lengvai valdyti įrangos veikimą ir nustatyti atitinkamą programą. Išsiaiškinome, kad antrasis vartotojus patraukęs skalbimo-džiovyklės modelis yra Siemens WK14D541EU. Vartotojas turi patogias programas, tokias kaip džiovinimas, po kurio ant medžiagos nelieka drožlių. Prietaisas leidžia skalbti gležnus audinius, nebijant juos sugadinti. Įranga paprasta naudotis – programa nustatoma naudojant rankenėlę. Be to, galite pasirinkti tinkamą temperatūros lygį arba gręžimo greitį.

Kokią įmontuojamą skalbimo mašiną-džiovyklę pirkti?

Pirkimo vadovas

Skalbyklė-džiovyklė – tai įrenginys, kuris ne tik skalbia drabužius, bet ir juos išdžiovina. Tarp šių praktiškų prietaisų galime rasti ir atskirai stovinčių, ir įmontuojamų modelių. Tai reiškia, kad net ir mažame vonios kambaryje galime įrengti skalbimo mašiną-džiovyklę. Tačiau kokį produktą verta rinktis? Patarimai šia tema yra įtraukti į vadovą.

Maksimali apkrova

Pirkdami skalbimo mašiną-džiovyklę, pirmiausia turėtume patikrinti maksimalią įkrovą – tiek skalbimo, tiek džiovinimo cikle. Remdamiesi tuo galime daryti išvadą, ar duotas prietaisas pateisins mūsų lūkesčius ir leis išskalbti reikiamą kiekį drabužių ar kitų tekstilės gaminių. Didžiausia įkrova paprastai yra nuo 5 iki 10 kg (skalbimo cikle ji gali būti šiek tiek didesnė nei džiovinimo ciklo metu). Kuo daugiau drabužių sutalpinsite į būgną, tuo skalbimo mašina bus praktiškesnė. Modeliai su mažu kroviniu puikiai tinka namams, kuriuose gyvena du, daugiausiai trys žmonės, didesnio apkrova pirmiausia skirti daugiavaikėms šeimoms.

Matmenys

Kaip rodo pavadinimas, įmontuojama įranga gali būti estetiškai užmaskuota, taip neribojant laisvos erdvės patalpoje. Tačiau privalome patikrinti tikslius įrenginio matmenis, kad po įsigijimo nepasirodytų, jog jis netelpa į pasirinktą įdubą. Įmontuojamos skalbimo mašinos-džiovyklės dažniausiai yra seklesnės nei atskirai stovintys prietaisai, jų gylis svyruoja nuo 53 cm iki 59 cm. Tai reiškia, kad tokio tipo gaminius galima nesunkiai pritaikyti net ir labai mažame vonios kambaryje.

Skalbimo programos

Labai dažnai žmonės, kurie nežino, kokią įmontuojamą skalbimo mašiną-džiovyklę pasirinkti, pasitikrina galimų skalbimo programų skaičių. Tai gali padėti mums apsispręsti, nes pasakys, kokius audinius galime saugiai skalbti ir tuo pačiu metu atsikratyti dėmių. Paprastai galime rinktis iš kelių skirtingų programų – bazinių, tokių kaip 40 laipsnių C sintetinėms medžiagoms ar subtiliam skalbimui (30 laipsnių C), taip pat papildomų. Tai gali būti, pavyzdžiui, šilko programa, vaikiški drabužiai ir užuolaidos. Kartais neapsimoka investuoti į įrenginį su daugybe galimų funkcijų. Technologiškai pažangios skalbimo mašinos-džiovyklės yra gana brangios, o jei abejojame, ar pavyks išbandyti visas įrangos galimybes, nereikia vargti namų biudžeto.

Džiovinimo programos

Skalbimo mašinose taip pat yra keletas skirtingų džiovinimo programų. Tai gali būti sintetinių medžiagų džiovinimas, medvilnės džiovinimas, skalbimas ir dėvėjimas (momentinis džiovinimas) ir net alergiškiems žmonėms džiovinimas (iš drabužių pašalinamos bakterijos, virusai ir kiti alergenai). Džiovinimo programų skaičius taip pat gali labai paveikti, kuri įmontuota skalbimo mašina yra geriausia. Taigi neturėtume ignoruoti šios problemos.

Naudojimo paprastumas

Šiuolaikiniai prietaisai turi elektroninį valdymą, o tai reiškia, kad visas jų funkcijas valdo įmontuota elektroninė sistema. Skalbimo mašinose-džiovyklėse, kad būtų patogiau naudotis, dažnai įrengiamas nedidelis ekranas, kuriame galime patikrinti pasirinktą darbo programą, jos trukmę, temperatūrą ir pan.. Režimui keisti dažniausiai naudojama didelė, gerai pažymėta rankenėlė.

Darbo apimtis

Daugeliui skalbimo mašinos-džiovyklės asocijuojasi su daug triukšmo skleidžiančiais įrenginiais. Nepaisant to, galime rasti įrenginių, kurie veikia gana tyliai, žemiau 50 dB. Tokių įrenginių gamintojai nuolat ieško inovatyvių sprendimų, kaip sumažinti skalbyklių ir skalbyklių-džiovyklių veikimo triukšmą. Tai gali būti, pavyzdžiui, trifazis variklis arba specialių garsą sugeriančių medžiagų naudojimas.

Sukimosi greitis

Daroma prielaida, kad kuo didesnis sukimosi greitis, tuo mažiau drėgni drabužiai juos išimant iš būgno. Priklausomai nuo pasirinktos darbo programos, įrenginio būgnas gali suktis iki 1600 aps./min. Naudojant subtilesnes medžiagas, jis paprastai yra apie 800 aps./min. Geriausia įmontuota skalbyklė-džiovyklė suteikia galimybę savarankiškai reguliuoti gręžimo greitį (reguliavimas gali būti sklandus arba laipsniškas, tai priklauso nuo modelio).

Skalbimo ir gręžimo efektyvumo klasė

Skalbimo ir gręžimo efektyvumo klasė pažymėta raidėmis. Parduotuvėse daugiausia rasime A, B ir C klasių modelius. Šie simboliai informuoja apie skalbimo ir džiovinimo efektyvumą. Jei norime būti tikri, kad prietaisas leis pašalinti visas įsisenėjusias audinių dėmes, o po to išdžiovinti drabužius, turėtume rasti gaminį, kurio skalbimo ir gręžimo efektyvumo klasė pažymėta A raide.

Papildomos parinktys

Daugelis skalbimo mašinų turi papildomų parinkčių, kurios gali turėti įtakos jūsų pasitenkinimui pirkiniu. Viena iš jų – elektroninė apkrovų balansavimo sistema, kuri nustato į būgną dedamų rūbų svorį ir paskirsto juos taip, kad būtų pašalinta vibracija ir vibracija ir taip užtikrinamas įrenginio stabilumas eksploatacijos metu (ypač gręžimo metu) . Namuose, kuriuose gyvena maži vaikai, turėtų būti skalbyklė-džiovyklė su užraktu, neleidžiančiu įrangos įjungti žaidžiantiems vaikams. Kai kurie modeliai tokie modernūs, kad galime juos valdyti savo išmaniuoju telefonu. Tiesiog įdiekite telefone atitinkamą programą, kad įjungtumėte arba išjungtumėte skalbimo mašiną-džiovyklę, patikrintumėte, kiek laiko liko iki konkrečios programos pabaigos ir pan.

Įmontuotos skalbimo mašinos, geros…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *