Geros baltos H7 lemputės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Liepos mėn

Žemiau pateiktas reitingas padės jums pasirinkti tinkamas H7 lemputes jūsų automobiliui. Mūsų aprašyti modeliai skleidžia baltą šviesą, o sutemus vairuoti automobilį tampa patogiau ir saugiau. Ypač nusipelno dėmesio „Philips X-treme Vision“, t. y. rinkinys, turintis daugiausiai teigiamų vartotojų komentarų. Lemputės yra patvirtintos ECE, o tai reiškia, kad policijos patikrinimo atveju jūs negausite įgaliojimo dėl jų įrengimo. Nors jie sukuria labai ryškų ir ilgą šviesos srautą, jie neakina artėjančių vairuotojų. Be to, komplektas yra universalus, jis tinka daugeliui įvairių markių transporto priemonių, įskaitant populiariausias, t. „Audi“, BMW ir „Mercedes“. Lemputės HQ Automotive 12V 55W, kurie užima antrąją vietą reitinge, vairuotojai giria pirmiausia už tai, kad neprisideda prie greito akių nuovargio. Jie gerai apšviečia kelią ir petį, taip pat leidžia greitai pamatyti kliūtis ir tinkamai reaguoti. Daugiau modelių rasite mūsų baltųjų H7 lempučių reitinge.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

H7 baltos lemputės – reitingas

„Philips X-treme Vision“

„Philips X-treme Vision“ yra lemputė tiems vairuotojams, kurie ieško labai ryškios šviesos. Gamintojas patvirtina, kad pateiktas produktas skleidžia šviesą, kuri yra statistiškai baltesnė net 20% nei įprasta automobilio lemputė. Todėl mūsų matomumas siekia net 130 m. Dėl to mes galime lengvai stebėti kelią ir kelkraštį.

Aprašyto gaminio tarnavimo laikas yra labai ilgas, todėl kurį laiką nereikės galvoti apie lemputės pakeitimą. Be to, labai ryški šviesa suteikia didelį kontrastą, o tai pagerina matomumą. Lemputės spalvos temperatūra yra 3700 K. Speciali „Gradient Coating“ technologija reiškia, kad skleidžiama šviesa yra labai stipri, o tai padidina saugumą važiuojant naktį.

Rinkinyje yra dvi H7 lemputės, kurių kiekvienos galia yra 55 W. Šis produktas turi ECE patvirtinimą. Vairuotojai, nusprendę sumontuoti pateiktas lemputes, mano, kad jie garantuoja labai stiprią šviesą, dėl kurios kelias yra gerai apšviestas. Be to, produktas yra tvirtai sukonstruotas ir jo nereikia ilgai keisti.

„Philips X-treme Vision“ yra dviejų H7 lempučių rinkinys, skleidžiantis šviesą, kurio spalvos temperatūra yra 3700 K. Jų vardinė galia yra 55 W.

Privalumai

Geras matomumas: Lemputės skleidžia ilgą šviesos pluoštą, iki 130 m. Tai reiškia, kad galime greičiau pastebėti kliūtį kelyje ir tinkamai reaguoti.

Tvirtumas: Modelis pagamintas iš kieto kvarcinio stiklo, atsparus UV spinduliams. Jame taip pat yra optimizuotas kaitinamųjų siūlų dizainas.

EEK patvirtinimas: Kadangi lemputės yra sertifikuotos ECE, be baimės galite jas sumontuoti savo automobilyje. Policijos patikrinimo atveju bilieto negausime.

Neapakina kitų vairuotojų: Kaip parodė baltą šviesą skleidžiančių H7 lempučių bandymas, modelis neakina artėjančių vairuotojų.

Universalumas: Rinkinys tinka įvairių markių automobiliams, tokiems kaip „Alfa Romeo“, „Chevrolet“, BMW, „Ford“, „Lancia“ ir „Renault“.

Defektai

Gija: Kai kurie vairuotojai skundžiasi, kad pakeisti šviesos šaltinį yra problemiška dėl lemputės sriegio.

HQ Automotive 12V 55W

„HQ Automotive 12V 55W“ yra produktas, kuris rekomenduojamas kiekvienam automobiliui. Rinkinyje yra dvi H7 lemputės. Abi gali būti sumontuotos vietoje artimųjų ir tolimųjų šviesų. Didžiausias pateiktų lempučių privalumas yra tai, kad jos skleidžia labai ryškią šviesą. Modelio spalva yra „Xenox“ arba „Super White“.

Pateikta šviesa yra labai stipri, tačiau ji neįžeidžia kitų eismo dalyvių, nes tradiciniai žibintai montuojami automobiliuose. Lemputės užtikrina mūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą. Produkto galia siekia 58 W. Jo ryškumas liumenų atžvilgiu yra 1500, o tai yra vienas aukščiausių rezultatų rinkoje.

Gamintojo teigimu, pateiktos H7 lemputės, skleidžiančios baltą šviesą už gerą kainą, užtikrina iki 50% geresnį matomumą nei standartinis tokio tipo produktas. Be to, lemputės yra labai gerai pagamintos ir nesuyra, o tai dažnai giria vairuotojai. Produktas šviečia maždaug 500 valandų. Žmonės, turintys šį produktą, mano, kad lemputės skleidžia labai ryškią šviesą.

Produktas HQ Automotive 12V 55W yra geros H7 lemputės, skleidžiančios baltą šviesą iki 30 PLN. Rinkinyje yra du šviesos šaltiniai. Jų maksimali galia yra 58 W.

Privalumai

Saugus vairavimas tamsoje: Lemputės sutemus labai gerai apšviečia kelią ir petį. Tai leidžia mums saugiai pasiekti tikslą.

Vairavimo komfortas: Kartais vairuotojai skundžiasi, kad važiuodami naktį tenka apkrauti regėjimą, o tai sukelia nuovargį. Tačiau tai netaikoma aukščiau aprašytam rinkiniui.

Patvarumas: Jūs neturite jaudintis, kad jums teks dažnai keisti šviesos šaltinius automobilyje, pavyzdžiui, kas kelis mėnesius. Manoma, kad lemputės tarnavimo laikas yra maždaug 500 valandų.

Gedimų tolerancija: Vairuotojams patinka tai, kad rinkinys atsparesnis gedimams.

Defektai

Staigus šviesos spalvos pasikeitimas: Kaip pastebėjo kai kurie vartotojai, šviesos spalva laikui bėgant keičiasi nuo baltos iki šiek tiek geltonos.

LED 80W „Lumileds R4“

Norėtume pristatyti vieną populiariausių H7 lempučių – LED 80W Lumileds R4. Gamintojas pareiškia, kad šios įrangos skleidžiama šviesa yra iki 12% ryškesnė ir stipresnė nei kiti, analogiški šviesos diodai.

Pateiktas lemputes skiria galimybė savarankiškai reguliuoti šviesos pasvirimo kampą, nes jis nėra įvestas. Be to, esame tikri, kad skleidžiamoje šviesoje nėra aklųjų zonų ir mes galime tiksliai pamatyti visą kelią ir pakelę.

Pateiktų lempučių spalva yra 6000 K. Kalbant apie galią, ji yra net 80 W, o šviesos pluoštas yra 4800 lm. Vairuotojai renkasi šį modelį dėl labai gero apdirbimo, atkreipdami dėmesį į detales. Be to, vairuotojams patinka labai stipri šviesa ir didelis nuotolis.

80W „Lumileds R4“ LED lemputės skleidžia 6000K spalvos temperatūrą. Jų bendra galia 80W (rinkinį sudaro dvi dalys).

Privalumai

Šviesos pasvirimo kampo reguliavimas: Skiriamasis lemputės bruožas yra tas, kad mes galime savarankiškai reguliuoti šviesos pasvirimo kampą. Svarbu, kad komplektas būtų pritaikytas montuoti daugelyje populiarių markių transporto priemonių.

„Arc-Beam“ technologija: „Arc-Beam“ technologija yra modernus sprendimas, kurio dėka lemputės sukuria pakankamai ryškų ir ilgą šviesos pluoštą, be vadinamosios aklosios zonos. Dėl šios priežasties padidėja vairavimo komfortas tamsoje.

Lengvas surinkimas: Komplekto surinkimas nėra didelė problema. Jei reikia, radiatorių diržams išstumti galime naudoti tarpiklius (jei mūsų automobilio priekiniai žibintai yra gilūs).

Defektai

Kitų vairuotojų apakinimo rizika: Turime atkreipti ypatingą dėmesį į lempučių generuojamos šviesos kritimo kampą. Gali atsitikti taip, kad apakinsime vairuotojus, ateinančius iš priešingos krypties.

Kokią baltą H7 lemputę pasirinkti?

Apšvietimas automobilyje yra labai svarbus. Jo dėka galime saugiai judėti gatvėje. Mūsų matomumas nėra ribotas, todėl mes galime lengvai išvengti kliūties kelyje ir važiuodami stebėti, kas vyksta aplink mus. Darbinė šviesa yra būtina saugiam vairavimui, todėl verta investuoti į tinkamą lemputę. Taigi, kokia H7 balta lemputė pirkti? Ar norėtumėte įsigyti tokį produktą, bet nežinote, ką tiksliai pasirinkti? Tęskite skaitymą – šiame straipsnyje daugiausia dėmesio bus skiriama H7 lemputėms, skleidžiančioms gryną baltą šviesą. Žinoma, kad neakina akių tiek, kiek geltona kolega naktį, be to, ji yra efektyvi energijai. Taip pat nurodysime, kurias H7 lemputes, skleidžiančias baltą šviesą, galima įsigyti geromis kainomis.

Daugelis vairuotojų mano, kad geriausia balta H7 lemputė 2021 m. Nuomonėse apie baltą šviesą skleidžiančias H7 lemputes teigiama, kad geriausia, jei šio tipo lempučių šviesos spindulys yra 1500 liumenų. Daugiau galios paverčia ryškesne šviesa, kuri yra neįkainojama, ypač naktį ir žiemą, ne tik sutemus. Tačiau reikia atsiminti, kad kuo stipresnė šviesa, tuo greičiau lemputė susidėvės.

Vairuotojai taip pat pabrėžia, kad geriausių H7 lempučių, skleidžiančių baltą šviesą, nuotolis yra didelis. Norint, kad vairavimas bet kokiomis sąlygomis būtų saugus, verta investuoti į produktą, kurio nuotolis yra ne mažesnis kaip 100 m. Tokia gera ir pigi baltą šviesą skleidžianti H7 lemputė tinkamai apšviečia kelią ir petį. Štai kodėl mes turime galimybę laiku pastebėti galimą kliūtį kelyje ir jos išvengti.

H7 lemputės, skleidžiančios baltą šviesą, „Allegro“ parduodamos rinkiniais (2 vnt.) Ir atskirai. Mes rekomenduojame įsigyti pirmąją versiją. Pasirinkę dviejų lempučių rinkinį ir pakeisdami kiekvieną priekinį žibintą, galite būti tikri, kad abu nustos veikti maždaug tuo pačiu metu. Be to, H7 lemputės ir kitos rūšys yra labai panašios viena į kitą. Atidarydami lemputės gaubtą, negalime būti tikri, kuri lemputė įdėta. Norint, kad šviesa dešinėje ir kairėje būtų vienoda, verta iš karto pakeisti abi lemputes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *