Geriausias kalnų dviratis – 2021 m. Liepos mėn. Reitingas ir apžvalgos

„Mountain Bike“ – apsipirkimo vadovas, reitingavimas ir testas

Ieškodami universalaus dviračio, kuris veiks ir miške, ir bekelėje, ir veiks kaip miesto ar plento dviratis, verta atkreipti dėmesį į kalnų dviratį „Kross Hexagon 6.0“. Transporto priemonės dizainas leidžia išlaikyti vertikalią laikyseną važiuojant, o tai daro įtaką jos patogumui, o tuo pačiu efektyvus „Shimano“ perjungimas palengvina stačių kopimų įveikimą, siūlant 24 įvairaus naudojimo pavaras. Du gamintojo siūlomi rėmo dydžiai išplečia gavėjų, kuriems tiks įranga, grupę. Klientai taip pat vertina tai, kad šį gerą ir pigų dviratį gamina Lenkijos įmonė, jau pagarsėjusi savo solidumu ir patikimumu. Jis yra vienodai populiarus kalnų dviratis Kross Hexagon 1.0 26 ″. Modelis puikiai tinka važiuoti mišriu ciklu. Dviratis gali būti naudojamas judėti miesto gatvėmis, taip pat juo galima kirsti daugelį žvyrkelių. Dviratis turi priekinę pakabos šakę ir „Shimano Tourney“ pavaras. Modelis pagamintas iš aukštos kokybės komponentų, kurie nesugenda.

11 geriausių kalnų dviračių. Nuomonės 2021 m

Vis daugiau žmonių renkasi aktyvų poilsį. Pasiimame šiaurietiško ėjimo lazdas pasivaikščioti, važiuojame riedučiais, bėgame ar važiuojame dviračiu. Dviračiai taip pat dažnai tampa pagrindine namų sporto įranga (kai nėra vietos, rekomenduojame sulankstomą kalnų dviratį). Kiekvienas šeimos narys turėtų turėti savo dviratį. Jei jūsų šeimoje to nėra, o jums patinka važinėti dviračiu, mūsiškis yra pasirengęs jums kalnų dviračių reitingas, kuriame pasirinkome 5 dėmesio vertus modelius ir aprašėme jų ypatybes.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Pasiūlymai

1. „Kross Hexagon 6.0“ kalnų dviratis

„Kross Hexagon 6.0“ kalnų dviratis yra įrenginys, kuris patenkins dviratininką, judantį tiek asfaltuota danga, tiek ir mėgstantį pramoginį važiavimą bekele. Šis kalnų dviratis su 26 colių ratais nepriverčia vartotojo būti paprastai sportinėje padėtyje, o tai leidžia išlaikyti vertikalią laikyseną, kuri daugeliui dviratininkų yra patogesnė. Transporto priemonės rėmas pagamintas iš aliuminio, taip pat sėdynė ir vairo stulpelis, taip pat pats vairas.

Dviračio pavara išspręsta priekiniu pavarų perjungikliu „Shimano Tourney TY700“, o gale – „Acera M360“. Jie palaiko 24 pavaras, leidžiančias efektyviai važiuoti ir plokščiu paviršiumi, ir sunkiai lipančiais. Pažymėtina yra hidrauliniai „Shimano“ diskiniai stabdžiai, kurie patikimai veikia bet kokiomis oro sąlygomis. „SR Suntour XCT“ priekinio amortizatoriaus vainiko užraktas leidžia dviratininkams, važiuojantiems pedalais, taupyti pedalų energiją derantis dėl lygių maršrutų.

Žmonės, kurie naudojasi „Kross Hexagon 6.0“, giria dviratį už aukštos kokybės, patikimą valdymą ir vidutinę kainą (verta patikrinti „kalnų dviračių“ skyrių „Allegro“ arba „Decathlon“ tinkle ir palyginti kainą, už kurią parduodami šie kalnų dviračiai. ). „Kross Hexagon 6.0“ kalnų dviratis yra universalus modelis, skirtas naudoti miesto džiunglėse, taip pat miško takeliuose ir bekelėje.

Privalumai

Požiūris: Dviračio dizainas leidžia važiuoti stačiu korpusu, o tai pagerina kelionės patogumą ir tuo pačiu leidžia naudoti dviratį sportiniam važiavimui.

Rėmas: Rėmas pagamintas iš aliuminio, o tai teigiamai veikia transporto priemonės svorį. Aliuminis taip pat naudojamas balnams ir vairo atramoms gaminti, taip pat pačiam vairui.

Vairuoti: Dviejų ratų pavara turi tris švaistiklio viršūnes, kurių dėka yra 24 pavaros, skirtos įveikti vietoves, kuriose yra įvairių pakreipimo laipsnių ir sunkumų važiuojant.

Stabdžiai: „Kross Hexagon 6.0“ turi hidraulinius diskinius stabdžius, patikimus bet kokiomis sąlygomis, taip pat ant šlapio ir slidaus paviršiaus.

Dydis: Įranga yra dviejų skirtingų rėmo matmenų, todėl skirtingo aukščio dviratininkai galės ja pasinaudoti.

Defektai

Nėra apšvietimo: Transporto priemonėje nebuvo įstatymų reikalaujamo apšvietimo, leidžiančio transporto priemonei važiuoti miesto sąlygomis. Tokiu būdu jį naudodami turėtumėte patys nusipirkti ir sumontuoti lempas.

2. „Mountain Bike Kross Hexagon 1.0 26“

„Kross Hexagon 1.0 26“ kalnų dviratis yra modelis, skirtas važiuoti bekele ir mieste. Įranga aprūpinta aukštos kokybės pavaromis, kurios puikiai tinka bet kokioms sąlygoms. „Shimano Tourney RD-TX800“ galinė pavarų dėžė yra patvari ir lengvai naudojama. Jis veikia su FD-TZ30 versija, kuri kartu leidžia dviračiui gerai įsibėgėti ant asfalto ir perjungti pavarą reikiamu momentu išvažiavus iš asfaltuoto kelio.

V-stabdžiai yra patogūs naudoti. Stabdžių svirtys pagamintos iš patvaraus aliuminio, kad vartotojui būtų užtikrintas tinkamas saugumas vairuojant. 660 mm ilgio aliuminio vairas užtikrina puikų komfortą ir vairavimo komfortą. Priekinis amortizatorius su 80 mm eiga garantuoja gerą valdymą net ir pradūrus.

„Kross Hexagon 1.0“ modelis turi sustiprintus ratų ratlankius, atsparius mechaniniams pažeidimams. Patvari medžiaga tarnauja daugelį metų. Gerai žinomo prekės ženklo „Mitas“ padangos, kurių plotis yra 2,1 colio, garantuoja patogumą ir lygumą posūkiuose. Dviratininkai noriai renkasi „Kross Hexagon“ dviratį dėl apdailos kokybės ir dėl to, kad tai yra kalnų dviratis iki 1500 zlotų. Modelis yra labai patogus naudoti.

„Kross Hexagon 1.0 26“ turi juodą ir mėlyną rėmą. Dviratis yra 14, 17, 19 ir 21 colių rėmų, taip pat dviejų dydžių: 26 colių ir 27,5 colių. Išorinėje pavarų dėžėje yra 21 pavara. Modelis turi trijų eilučių švaistiklį ir „Selle Royal“ balną.

Privalumai

Galimi dydžiai: Dviračio rėmas yra kelių dydžių. Vartotojas gali rinktis 14, 17, 19 ir 21 colių dydžius.

Pavarų perjungėjai: Ant dviračio sumontuoti geri „Shimano Tourney“ pavarų perjungėjai, kurie leidžia patogiai važiuoti.

Sustiprinti ratlankiai: Modelyje sumontuoti aukštos kokybės, sustiprinti ratlankiai, kurie garantuoja aukštą patvarumą. Ratai yra dviejų dydžių, 26 colių ir 27,5 colių.

Nusidėvėjimas: „Kross Hexagon 1.0 26“ dviratis yra su priekinio amortizatoriaus šakute, kurios eiga 80 mm. Dėl to vartotojas gali laisvai judėti mieste ir įveikti mažas kliūtis.

Defektai

Vairavimas lauke: Modelis nėra pritaikytas judėti sunkioje vietovėje. Dviratis puikiai tinka kelionėms už miesto su žvyrkeliais.

3. „Indiana X-Cross 5.0 28“ kalnų dviratis

Vyrų kalnų dviratis „Indiana X-Cross 5.0“ yra skirtas tiems, kurie mėgsta važiuoti keliu ir lengvu reljefu. Modelyje sumontuotas lengvas aliuminio rėmas, kuris leidžia daug patogiau važiuoti dviračiu, palyginti su kitais dviračiais. Dėl to, kad yra 3 dydžių rėmai, kiekvienas vartotojas gali pritaikyti dydį pagal savo aukštį. Dideli 28 colių ratai taip pat teigiamai veikia važiavimo komfortą, o dviejų kamerų aliuminio konstrukcija yra atspari galimam smūgiui.

Įsigysime „Indiana X-Cross 5.0“ kalnų dviratį iki 3000 PLN. Jame yra galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai, užtikrinantys didesnį saugumą. Staigiai stabdant, vartotojui nereikia jaudintis, kad dviratis nestos tinkamoje vietoje. „Shimano Altus“ priekinė pavarų dėžė leidžia sklandžiai ir be rūpesčių važiuoti ir kopti į kalvas be jokių nemalonių staigmenų. Pakabos sėdynės atrama kartu su priekine „Suntour“ šakute padidina komfortą važiuojant.

Lengvas ir didelis vyriškas „Indiana X-Cross 5.0“ dviratis rekomenduojamas žmonėms, kuriems reikalinga patikima įranga, aprūpinta geros kokybės komponentais, tokiais kaip „Shimano“ pavaros. Dviratį įsigiję vartotojai rekomenduoja jį dėl gerai profiliuoto rėmo ir dviejų kanalų aliuminio ratlankių.

Patogus vyrų dviratis „Indiana X-Cross 5.0“ leidžia patogiai įveikti ilgus kelio ruožus ir lengvoje vietovėje. Modelyje yra hidrauliniai diskiniai stabdžiai, „Shimano“ pavaros ir priekiniai amortizatoriai. 28 colių ratlankiuose yra dvigubos sienos ratlankiai, pagaminti iš pažeidimams atsparaus aliuminio.

Privalumai

Šviesos rėmas: Aliuminio rėmas yra lengvas, todėl vartotojui nereikia jaudintis dėl galimos dviračio pakėlimo ar pakrovimo ant dviračio bagažinės ant automobilio stogo problemos.

Amortizatoriai: Priekinė šakė su „Suntour“ amortizatoriumi padidina komfortą važiuojant ilgus atstumus įvairiais paviršiais.

Stabdžiai: Veiksmingi ir saugūs hidrauliniai diskiniai stabdžiai leidžia dviračiui greitai sustoti, kai to reikia, nepaisant oro sąlygų.

Defektai

Padangos: Dviratis yra su siauromis padangomis, kurios blogai veikia važiuojant sunkesne vietove. Vartotojui gali kilti sunkumų vairuojant didelius nelygumus.

4. Kalnų dviratis „Romet Rambler“ 26 2

Reitingas negalėjo praleisti „Romet Rambler 26 2“ su 26 colių ratais. Iš tvirto aliuminio lydinio pagamintas rėmas garantuoja didesnį transporto priemonės konstrukcijos atsparumą įtrūkimams ir kitiems pažeidimams. „Romet“ kalnų dviratis sveria 14,5 kg, turi 21 pavarą ir „Shimano“ jungiklius. Pateiktas modelis yra dviejų spalvų: juodas ir akvamarinas bei juodas ir raudonas.

Transporto priemonė nėra per sunki, todėl ją galima lengvai pakelti laiptais arba montuoti ant automobilio stogo bagažinės. Dėl originalaus dizaino dviratis atrodo modernus. Modelyje sumontuoti mechaniniai diskiniai stabdžiai. Gedimo atveju juos galima lengvai sureguliuoti ir suremontuoti.

Perskaičius vartotojų nuomones, galima daryti išvadą, kad vienas svarbiausių dviračio privalumų yra patvarumas. Tai produktas, puikiai pritaikytas važiuoti reiklia vietove. Transporto priemonė turi pakabos šakę, todėl …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *