Geriausiostų orkaitės

Renkantis orkaitę reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Pavyzdžiui, tiksliai žinoti, kurią geriau pirkti įmontuojamą orkaitę: elektrinę ar dujinę, su konvekcija ar su griliu – o gal su abiem? Norėdami jums padėti, surinkome geriausius modelius ir sudarėme nepriklausomą įmontuojamų orkaičių viršų.


    Kaip išsirinkti orkaitę

    Padaryti geriausias įmontuojamas orkaites Šiuolaikinė buitinės technikos rinka siūlo daugybę orkaitės variantų, kurie pagreitina ir palengvina gaminimą. Pirkdami turėtumėte atidžiai perskaityti galią, darbo režimus, valdiklius ir tt Mes ištyrėme pagrindinius pasirinkimo parametrus ir išrinkome geriausias įmontuojamas orkaites pagal klientų atsiliepimus ir ekspertų nuomones.

    Kas yra orkaitė ir kodėl ji geriau nei orkaitė. Orkaitė yra visiška alternatyva įprastai orkaitei. Mėgstantiems gaminti ir priimti svečius virtuvėje turėti modernią orkaitę ar viryklę su gera orkaite taps principo reikalu.

    Pati orkaitė yra viryklės dalis, neatsiejama nuo kaitlentės, o orkaitė nuo jos nepriklausoma, todėl gali būti įmontuota į baldus. Orkaitę valdyti daug lengviau, nes ji turi mažiau funkcijų. Orkaitėje vienu metu galite gaminti kelis patiekalus skirtingomis temperatūromis.

    Į ką atkreipti dėmesį renkantis orkaitę. Norėdami pasirinkti tinkamą orkaitę, turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines technines charakteristikas. Tai leis jums pasirinkti tinkamiausią įrenginį.

    Tipas. Orkaitės dujinės ir elektrinės. Dujų modeliuose trūkumas yra netolygus šildymas. Šiuo atžvilgiu daugelis pirkėjų renkasi elektros prietaisus, nes net ir nebrangios tokio tipo įmontuojamos orkaitės yra saugios eksploatuoti ir turi pažangų funkcionalumą.

    konvekcijos buvimas. Ši parinktis leidžia kepti maistą tolygiai iš abiejų pusių arba atitirpinti. Tokia funkcija yra beveik kiekviename šiuolaikiniame modelyje, net ir biudžetiniame. Dėl šios funkcijos elektroniniai prietaisai apeina dujas.

    Grilio prieinamumas ir tipas. Daugelyje modelių dujinis šildymas gali būti derinamas su dujinėmis ir elektrinėmis grotelėmis – pasirinkimas priklausys nuo asmeninių pirkėjo pageidavimų. Dujinis prietaisas ruošia patiekalus, kurių skonis artimas maistui, gaminamam ant anglies. Elektrinis grilis tolygiai paskirsto šilumą ir sumažina apdegimo tikimybę, nors maisto skonis yra prastesnis nei gaminto ant dujų.

    Mikrobangų krosnelės, garintuvo ir kitų prietaisų funkcijos. Šiuolaikiniai modeliai turi daug naudingų variantų. Orkaitė su mikrobangų krosnele – galimybė sutaupyti vietos virtuvėje ir pinigų perkant mikrobangų krosnelę. Kepimo garuose parinktis įgyvendinama įvairiais būdais. Tai gali būti vandens bakelio naudojimas arba karštų garų įpurškimas pagal nustatytą patiekalo gaminimo režimą. Aukščiausios klasės orkaitės turi garų generatorius, kurie veikia kaip klasikinis garintuvas.

    Valymo sistema ir jos tipas. Rinkoje galite rasti produktų su tradiciniu, kataliziniu ir pirolitiniu valymu. Pigiuose įrenginiuose orkaitės švara palaikoma tradiciniu rankiniu būdu nuvalant servetėle arba naudojant kempinę su ploviklių kompozicijomis. Kameros su kataliziniu valymu darbo zonos yra padengtos specialiu emaliu, kuris skatina riebalų skaidymąsi į anglies daleles ir vandenį. Aukščiausios kokybės modeliuose naudojamas pirolitinis valymo metodas.

    Galia. Naudojimui namuose pakanka 2000-2500 W galios, kuri užtikrins indų įkaitinimą iki 250 laipsnių. Prieš montuodami prietaisą, įsitikinkite, kad laidai yra skirti tokiai apkrovai. Jei yra mikrobangų krosnelė, galia padidėja iki 3350 vatų. Kuo daugiau galios, tuo greičiau kamera įkaista.

    Energijos klasė. Orkaitės pasižymi didelėmis energijos sąnaudomis, todėl perkant reikėtų atkreipti dėmesį į energijos taupymo klasę: A +++ klasė (sutaupoma virš 50%), A ++ (sutaupoma iki 50%) ir A + (sutaupoma). iki 25%).

    Montavimas. Yra priklausomi ir nepriklausomi tvirtinimo tipai. Pirmuoju atveju prietaisai montuojami virtuvės komplekto apačioje, o tai reiškia nepatogumų priežiūros metu. Antruoju atveju įrenginys valdomas per skydelį ir gali būti montuojamas bet kur. Tai praktiškesnis ir patogesnis montavimo būdas.

    Valdymo tipas. Prietaisai gali būti su kombinuotu, elektromechaniniu ir elektroniniu valdymu. Elektronika leidžia atlikti smulkesnį derinimą, tačiau dažnai sugenda. Elektromechaninis yra patikimesnis, yra …

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *