Geriausiosl. knygos:

Rinkitės elektroninę knygą, kurią skaitysite ištisas dienas ir nekraukite jos, kad nepavargtų akys, o ji palaiko visus knygų formatus ir tuo pačiu veikia protingai. Skamba kaip neįmanoma užduotis. Bet mes tai įveikėme.

Kad knygų mylėtojams būtų lengviau gyventi, Atrinkome geriausias . el. knygas. Publikavimo metu naujų gaminių nebuvo daug, tačiau šios kategorijos dalykėliai pamažu paseno. O norėdami išsirinkti geriausią iš geriausių, patys tyrinėjome skaitytojus, vėliau kreipėmės į ekspertus, nagrinėjome klientų atsiliepimus.

Jei perskaitysite iki galo, su mumis sužinosite, kas geriau neimk PocketBook, ir kas gali tikti „Amazon Kindle“ ar „Digma“. Taip pat papasakosime apie dvynes elektronines knygas: identiškų savybių, bet skirtingos kainos. Taip, knygą galima nusipirkti už kelis tūkstančius pigiau, bet ji nėra prastesnė už brangesnį modelį.. Mes jums pasakysime, kaip tai padaryti.

Turinys

Kaip išrinkome TOP elektronines knygas

Geriausios „PocketBook“ el. knygos

Geriausios aukščiausios kokybės el. knygos

Geriausios-knygos kainos ir kokybės

Geriausios šviečiančios el. knygos

Geriausios biudžetinės el. knygos

Geriausi . el. knygų modeliai

Kaip išrinkome TOP elektronines knygas

Elektronines knygas atrinkome pagal tris kriterijus.

📌 Ekranas. Čia pažvelgėme į skiriamąją gebą ir pikselių tankį. Pikselių tankis yra pikselių skaičius viename ekrano colyje. Kuo didesnis ekranas, tuo didesnė skiriamoji geba. Tada pikselių tankis bus didesnis, o vaizdas aiškesnis. Todėl mūsų reitinge daugiausia knygos, kurių pikselių tankis yra 200 ppi, yra minimumas, kad vaizdas būtų geras.

Yra tik dvi taisyklės išimtys. Du skaitytuvai, kurių pikselių tankis yra 167 ppi. Jie ne tik pateko į mūsų sąrašą. ir ne dėl geros priežasties – nepaisant pikselių tankio, jų vaizdas yra tinkamas.

📌 Autonomija. Jei skaitytuvas neturi Wi-Fi, 90% atvejų jo nereikia dažnai krauti. Ir jei yra belaidis ryšys ir net apšvietimas, kaip pasisekė. Todėl pasirinkome skaitykles, kurios nenusėda per 1-3 naudojimo dienas. Ir jie gyvens mažiausiai 5-7 dienas.

📌 Naudojimo paprastumas. Čia jie atsižvelgė į du veiksnius: valdymo paprastumą ir darbo greitį. Jei skaitytuvas turi jutiklį, kaip jis reaguoja. Jei mygtukai yra, kaip patogu juos naudoti. Taip pat atsižvelgėme į skaitytojo atsakymo greitį: kad nereikėtų laukti šešių mėnesių, kol bus įkeltas kitas puslapis.

Išrinkome 30 modelių, 8 iš jų atsikratėme: kalbėjomės su ekspertais, skaitėme knygų savininkų atsiliepimus. Dėl to buvo atrinktos geros elektroninės knygos: etų geriausiųjų buvo 2 savaitės. Kad mūsų skaitytojai per 20 minučių sužinotų viską apie geriausius skaitytojus.


Andrejus Belyajevas, „Shuuri“ paslaugų centro įkūrėjas

Svarbiausias dalykas, kurį turite suprasti apie elektronines knygas, yra tai, kad jums nereikia bandyti įkurti pramogų centro jos pagrindu. Žaisti ir naršyti geriau pirkti planšetinį kompiuterį, kad ir patį pigiausią. Ir bandymai pridėti papildomų švilpukų prie elektroninės knygos užmuša pačią idėją.
Visų pirma, tai susiję su ekranu. Klasikiniai elektroninio rašalo knygų ekranai nevargina akių būtent dėl ​​to, kad nešviečia ir nemirga. Knygai foninio apšvietimo nereikia, ji turėtų veikti atspindintoje šviesoje. Be to, aktyvūs ekranai suvalgys energiją ir įtaisą nusileis per kelias dienas. O ant elektroninio rašalo jis tyliai veiks mėnesį.
„Wi-Fi“ moduliui padarysime išimtį. Tai vis dar yra naudinga galimybė, kitaip nebus labai patogu papildyti biblioteką.
Apskritai rinkitės klasiką, nemaišykite įrenginių funkcijų ir knyga jus džiugins.

Kad iš karto suprastumėte, į kuriuos gamintojus reikia atkreipti dėmesį, pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti:

✔️Jei norite greitai atsisiųsti ir skaityti bet kokio formato knygas ir nesivarginti konvertuodami FB2 į PDF, geriau rinkitės PocketBook arba Onyx. Ir tikrai nežiūrėkite į „Amazon“. „PocketBook“ elektroninių knygų privalumai: jos palaiko mažiausiai 10 formatų, kaip ir dauguma Onyx modelių. Ir „Amazon“ skaito apie penkis formatus.

✔️Jei jums reikia žodynų, geriausi iš jų yra tik „Amazon Kindle“. Pavyzdžiui, skaitote rusų klasiką, kur personažai liejasi prancūziškomis frazėmis. Paspaudėte žodį – gavote vertimą. O jei žodyne nėra norimo vertimo, „Kindle“ ieškos Vikipedijoje. Šio prekės ženklo žodynai yra AZW / MOBI / PRC formatu, o ne PDF formatu, kaip dauguma kitų skaitytojų. Todėl žodžių paieška veikia su mažiau klaidų.

✔️Jei Wi-Fi nereikia, galite pasiimti skaitytuvą iš „Digma“ arba nebrangų „PocketBook“. Tada jis bus nuolatinis skaitytojas, skirtas tik skaityti. Bet jūs turėsite atsisiųsti knygas į jį per laidą.

Kategorija Modelis Kas šaunu
Geriausios021 m. „PocketBook“ el. knygos #keturi PocketBook 606 Dėl…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *