Geriausi epiliatoriai

Epiliatorius – tai prietaisas plaukams šalinti namuose. Jis dažnai painiojamas su depiliatoriumi, kuris tik ištraukia plaukelius. Epiliatorius naikina ne tik plaukelį, bet ir jo folikulą, dėl to sustoja plaukų augimas.

Yra dviejų tipų modeliai: lazeriniai ir fotoepiliatoriai. Mūsų geriausių namų epiliatorių reitinge yra abu. Modeliai buvo atrinkti pagal vartotojų atsiliepimus ir įvertinimus, modelių patikimumo įvertinimus iš DNS paslaugų centrų ir avarijų testus.

Skaitykite toliau ir susipažinkite su dešimčia modelių, kurių kokybe galite būti tikri! Nepirkite daikto, kuris praėjus mėnesiui po pirkimo pateks į šiukšliadėžę, pirmiausia pasidomėkite ekspertų patarimais. Pabaigoje mes jums pasakysime, kaip teisingai naudoti epiliatorių, kad nesugadintumėte nieko SVARBU.

  Lazeris ir nuotrauka – koks skirtumas?

  Plaukų šalinimas lazeriu – tai tada, kai spindulys įkaitina plauko pagrindą ir sunaikina jo svogūnėlį. Šis metodas tinka mažiems plotams ir trumpiems plaukams, trumpesniems nei 2 milimetrai, kitaip lazeris nepasieks pagrindo.

  Fotoepiliacija (arba IPL) – toks šviesos blyksnio poveikis plaukams. Jis šildo ne lemputę, o visą odos plotą, todėl veikia kaip „kilimų bombardavimas“.

  Nuotrauka Lazeris
  Pašalina plaukus Mažiau Daugiau
  Procedūros pilnam plaukų šalinimui 10+ 4-9
  Greitis Greičiau Lėčiau
  Skausmas tolerantiškesnis labiau skauda
  Suderinamumas Šviesi oda Bet kokia oda
  Pinigai Pigiau Brangus
  Bikinis? Ne Taip

  Vaizdo įrašas su išsamiu paaiškinimu, 10 minučių

  Beje, šis tekstas panašus į geriausius ultragarsinio veido valymo prietaisus.

  Kategorija Vieta Modelis Kas yra gerai
  Geriausi lazeriniai epiliatoriai 5 Lescolton T006i Idealiai tinka keliautojams
  keturi FotoepiliatoriusPRO Arčiausiai odos
  3 ClearSkin Basic Informatyviausias ekranas
  2 Intensyvi impulsinė šviesa Nekantriems: veikia greitai
  vienas Tria plaukų šalinimo lazeris 4X Pats autonomiškiausias
  Geriausi fotoepiliatoriai 5 Prelesta Jautriai odai
  keturi CosBeauty Perfect Smooth Joy Itin greitam epiliavimui
  3 Smooth Skin Bare Plus Minimalios galimybės
  2 Braun Silk-expert Pro 3 Savaime prisitaiko prie odos spalvos
  vienas Philips BRI956 Lumea Prestige Su purkštukais skirtingoms sritims

  . geriausių moterų epiliatorių

  Tarp populiariausių epiliatorių yra populiarūs modeliai, kurie tarnaus ilgai ir suteiks naudos džiaugsmo. Prieš eidami į parduotuvę, išstudijuokite charakteristikas:

  Veikimo režimai 一 dauguma įrenginių turi rankinius ir automatinius režimus su keliais spinduliuotės galios lygiais. Rankinis režimas tinka pavieniams plaukams ir mažiems plotams apdoroti. Naudojant automatinį režimą patogu šalinti plaukelius ant kojų, rankų ar pažastų.

  Maistas 一 iš maitinimo tinklo arba akumuliatoriaus. Patogiausių modelių su kombinuoto tipo maitinimo šaltiniu 一 nereikia sėdėti šalia lizdo, o išsikrovus baterijai galite įjungti įrenginį ir tęsti epiliavimą.

  Naudingos funkcijos 一 papildomų parinkčių, kurios supaprastina įrenginio naudojimą. Pavyzdžiui, daugelis fotoepiliatorių turi ekraną, kuriame rodoma: lempos blyksnių sąnaudos, aktyvus veikimo režimas ir pan.

  Šviesos impulso galia arba ilgis nuo jų priklauso įrenginio efektyvumas. Šviesos spinduliuotės ilgis paprastai svyruoja nuo 400 iki 1200 nm. Buityje naudojamų prietaisų impulsų galia turi būti reguliuojama plačiu diapazonu, pavyzdžiui, nuo 7 iki 20 J / cm². Šį epiliatorių lengva pritaikyti pagal odos ir plaukų spalvą. Kuo šviesesni plaukai ir tamsesnis odos tonas, tuo didesnė galia.

  Kaip ir bet kurią medicinos priemonę, epiliatorius geriausia naudoti pasitarus su gydytoju. Jis apžiūrės odą ir padės išsirinkti tinkamą prietaisą. Po seanso grįžkite į straipsnį ir išsirinkite jums tinkantį modelį.


  Geriausi lazeriniai epiliatoriai

  Apskritai lazeriniai epiliatoriai skirstomi į tris tipus: diodinius, aleksandritinius ir neodimius. Bet juk renkamės epiliatorių, o ne erdvėlaivį – kam mums reikalingi šie skirtumai?

  Bet kurio epiliatoriaus naudojimo taisyklės: likus mėnesiui iki procedūrų galima tik skustis, jokių depiliatorių ir vaško plokštelių. Po epiliacijos porai savaičių atsisakykite vonios ir saunos, o tarp procedūrų nesideginkite saulėje ir soliariume. Jei turite išeiti į lauką, naudokite SPF kremą.

  5 vieta: Lescolton T006i

  Įrenginys baltame korpuse veikia iš tinklo ir akumuliatorių. Kasetės resursas yra 300 000 impulsų, kurių pakanka ketveriems eksploatavimo metams. Jam skirtame rinkinyje go: antgalis su raudonu filtru odos atjauninimui, akiniai akių apsaugai ir adapteriai, skirti prijungti prie įvairių tipų lizdų. Daugiau galite nusipirkti purkštukų skirtingoms zonoms.

  Korpuso viršuje yra ekranas, kuriame rodomas epiliatoriaus išteklius ir pasirinktas režimas.

  Maistas fotoepiliatorius ateina ne tik iš tinklo, bet ir iš dviejų baterijųužtikrina nepertraukiamą veikimą iki trijų valandų.

  Charakteristikos:

  • svoris: 1,2 kg,
  • poveikio sritis: 2…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *