Geriausias stogo langas – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Stogo langas – pirkimo vadovas, reitingas ir bandymas

Remdamiesi vartotojų, įsigijusių ir sumontavusių pasirinktus stogo langus, nuomonių analize, galėjome išrinkti du geriausius 2021 m. Produktas vadinamas Fakro FTS-V U2 06. Tai ypač lengvai atidaromas pasukamas langas, kuris teigiamai veikia naudojimo patogumą. Be to, jį lengva išlaikyti švarų dėl galimybės pasukti 180 laipsnių, todėl jo plovimas neturėtų varginti. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, todėl jis tikrai tarnaus mums labai ilgai. Modelis pritaikytas stogams su skirtingais nuolydžio kampais. Jis buvo užimtas antras reitinge „WGT Fakro“ prieigos liukas su universaliu flanšu ir grūdintu stiklu. Tai vieno stiklo modelis su mansarda. Jis veikia kaip prieigos liukas ir stogo langas. Jei vis dar nežinote, kurį produktą pasirinkti, rekomenduojame perskaityti sąrašą. Ten taip pat rasite kitų įdomių pasiūlymų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

Top 5 stogo langai. Nuomonės 2021 m

Stogo langai yra sprendimas, kurį verta naudoti pritaikant mansardą. Jų dėka į kambarį patenka reikiamas saulės spindulių kiekis, be to, iš jų atsiveria vaizdas į lauką ir leidžiama patalpai vėdintis. Mūsų parengtas stogo langų reitingas tikrai bus naudingas, jei susidursite su būtinybe pasirinkti tinkamą modelį. Mes įtraukėme produktus už geras kainas, kurios yra tikrai puikios.

1. Fakro FTS-V U2 06 šarnyrinis stogo langas

Jei jus domina geras ir pigus stogo langas, būtinai atidžiau pažvelkite į modelį, pavadintą „Fakro FTS-V U2 06“. Tai yra sukamasis gaminys, kurio lankstas yra viduryje jo aukščio, o rankena dedamas varčios apačioje. Tai reiškia, kad jis atsidaro labai lengvai ir net žmonėms, kurie neturi per daug jėgų, neturėtų kilti problemų dėl šios veiklos.

Pati šio lango rankena turi dviejų lygių mikro-atidarymą. Tai garantuoja, kad varčią lengva ne tik atidaryti, bet ir išvalyti išorinę plokštę. Tai taip pat įmanoma dėl specialaus fiksavimo varžto, kurio dėka varčią galima pasukti 180 laipsnių kampu ir užrakinti. Produkto rėmas pagamintas iš geros kokybės pušies medienos, kuri yra impregnuota vakuume ir todėl atspari oro sąlygoms.

Kaip sako vartotojai, šis stogo langas nusipelno dėmesio, nes yra itin funkcionalus ir estetiškas. Jo konstrukcija yra labai patvari, be to, gaminį galima montuoti ant bet kokio stogo, kurio nuolydis nuo 15 iki 90 laipsnių.

„Fakro FTS-V U2 06“ stogo lango matmenys yra šie: 78 cm x 118 cm. Produktas buvo pagamintas, be kita ko pagamintas iš pušies medienos. Šiam modeliui suteikiama 10 metų garantija.

Privalumai

Pritaikymas prie skirtingų stogų: Pateiktas langas tiks stogams, kurių nuolydis nuo 15 iki 90 laipsnių, todėl produktas bus naudojamas įvairios konstrukcijos namuose.

Gera garso izoliacija: Kaip tikina gamintojas, modelis garantuoja gerą garso izoliaciją. Dėl to mes neturime bijoti, kad visi garsai iš išorės mus pasieks, todėl mums bus sunku sutelkti dėmesį į savo kasdienes pareigas.

Saugumas: Langas yra apsaugotas nuo vaikų atidarymo ar stipraus vėjo varžto, esančio viršutinėje varčios dalyje, pavidalu.

Priežiūra: Produktą lengva prižiūrėti. Vartotojas gali pasukti langą 180 laipsnių kampu ir taip laisvai išvalyti lango išorę.

Ventiliatorius: Modelis turi praktišką ventiliacijos angą, kuri garantuoja nuolatinį gryno oro tiekimą. Privalumas yra tai, kad galima reguliuoti oro srautą.

Defektai

Plombos: Nedaugelis žmonių pastebėjo, kad po kurio laiko ant ruonių atsiranda juodų dėmių. Taigi valant gaminį svarbu atkreipti dėmesį į šį elementą.

2. „WGT Fakro“ stogo liukas su universaliu flanšu ir grūdintu stiklu

Noriai pasirinktas palėpėse naudojamas produktas yra „WGT Fakro“ stogo liukas su universaliu flanšu ir grūdintu stiklu. Jis yra dviejų matmenų: 46 × 55 cm ir 46 × 75 cm ir skirtas montuoti ant stogų iki 45 mm. Dėl per liuką sumontuoto grūdinto stiklo galima apšviesti kambarį, kuriame jis yra. Statybai buvo naudojamas rėmas, pagamintas iš pušies medienos, anksčiau įmirkytas vakuume. Lapų profilis pagamintas iš milteliniu būdu dengto aliuminio.

Prie viso pridedamas perimetro sandariklis, apsaugantis nuo kritulių. WGT prieigos liukas taip pat leidžia jį palikti pravertą trijose padėtyse, todėl jis taip pat gali būti naudojamas patalpos vėdinimui. Be to, montavimas ant stogo nėra sudėtingas, nes nereikia daryti perdangų. Modelis turi tvirtinimo kaiščius, kurie leidžia užfiksuoti varčią.

Tai pagerina prieigos durų valdymą atidarius ir uždarant. Taip pat verta paminėti visą surinkimo komplektą, pritvirtintą prie prieigos stogo liuko, o tai žymiai pagerina surinkimo procesą. Tai neliko nepastebėta klientų, kurie giria visą įsigytos prekės įrangą. „WGT Fakro“ prieigos liukas su universaliu flanšu ir grūdintu stiklu yra vienas iš produktų, dažnai pasirenkamų montuoti ant stogo.

Privalumai

Kruopštus vykdymas: Prieigos liuko korpusas pagamintas iš impregnuotos pušies medienos, o durų varčia pagaminta iš milteliniu būdu dengto aliuminio.

Langų funkcija: Kadangi liūte naudojamas grūdintas stiklas, liukas veikia kaip langas (išorinis apšvietimas), be to, jį galima atidaryti nustatant (ir užrakinant) į tris padėtis, leidžiančias vėdinti.

Sandarinimo flanšas: Prieigos liukas turi universalų, integruotą sandarinimo flanšą, kuris leidžia jį montuoti ant bet kokios stogo dangos medžiagos.

Išspaustas profilis: Varčios konstrukcijos patvarumą ir standumą užtikrina tai, kad ji yra išspausta

Defektai

Skirta tik nešildomoms patalpoms: Dėl to, kad jame yra viena grūdinta plokštė, šis modelis skirtas tik patalpoms, kuriose temperatūra yra artima išorės temperatūrai. Viena plokštė nesuteikia šilumos izoliacijos.

3. Velux GZL 1051 MK08 78 × 140 stogo langas

Norime jums pristatyti „Velux GZLMK081051“ modelį – stogo langą su viršutine anga, kuriame naudojama elegantiška rankena, kurią lengva atidaryti net viena ranka. Taip pat yra ventiliacijos sistema, kurios dėka vabzdžiai, žiedadulkės ir dulkės iš išorės sugaunami ant specialaus filtro. Produktą galima pasukti 180 laipsnių kampu ir užrakinti skląsčiu, kuris palengvina jo greitą valymą.

Šis modelis taip pat aprūpintas energiją taupančiu grūdintu paketu. Jai būdinga 29 dB garso izoliacija ir 69%šviesos pralaidumo koeficientas. Iš to išplaukia, kad naudodami šį gaminį galite tinkamai apšviesti bet kurią patalpą.

Nuomonės apie „Velux“ stogo langus yra labai teigiamos, o vartotojai taip pat vertina šį modelį. Daugeliui jo pranašumas yra galimybė greitai atidaryti ir uždaryti naudojant viršutinę rankeną, net jei po ja buvo pastatyti baldai. Šis sprendimas taip pat suteikia lengvą prieigą prie roletų. Pažymėtina ir tvirtas rėmas, pagamintas iš aukštos kokybės laminuotos pušies medienos.

Velux GZL MK08 stogo lango matmenys: 78 cm x 140 cm. Langų rėmas yra pilkos spalvos. Modelis pagamintas iš pušies medienos.

Privalumai

Patogus stiklo valymas: Patogus sprendimas yra tai, kad langą galima pasukti 180 laipsnių kampu, todėl išvalyti išorinį stiklą nėra sunku. Reikėtų pabrėžti, kad vyriai veikia sklandžiai.

Rankenos: Į gaminį įeina rankenos roletams ir žaliuzėms montuoti „Pick & Click“ sistemoje. Taigi mums nereikės stebėtis, kaip žaliuzes pritvirtinti prie lango.

Vėdinimas: Gerai išvystyta vėdinimo sistema leidžia mums nuolat tiekti gryną orą. Modelis turi filtrą, kuris neleidžia kenksmingam turiniui patekti į mūsų kambarį.

Defektai

Viršutinis atidarymas: Ne visiems patiks tai, kad gaminio apačioje nėra rankenos. Norėdami atidaryti langą, turite pasiekti aukštą aukštį. Kai kuriems žmonėms tam reikia naudoti mažą išmatą.

4. Velux alkūninis langas VFE 3070 2 langai 94 × 137

„Velux“ dvigubo stiklo langas „VFE 3070“ dvigubo stiklo langas yra modelis, skirtas montuoti į dvigubo stiklo sieną ir yra dvigubo ir trigubo stiklo stogo lango pratęsimas su viršutine, apatine ir atverčiamu atvartu. Tai langas su pakreipimo funkcija, leidžiančia vėdinti, su blokada, apsaugančia nuo atsitiktinio lango atidarymo ir atidarymo vaikams.

Langas pagamintas pagal 4 klasės oro pralaidumą, su papildoma visapusiška sandarinimo sistema, kuri yra nepralaidi kliūtis vėjui ir šaltam orui. Šį sandarumą patvirtina ir žmonės, kurie yra šio perjungimo lango naudotojai. Langas aprūpintas 2 stiklais, kurių išorė yra grūdinta ir turi 3 atsparumo smūgiams klasę.

Šio modelio dėka mansarda, ant kurios sumontuoti stogo langai, gali būti papildomai apšviesta, sukuriant patrauklų vaizdą nuo grindų iki vietos, kur baigiasi stogo langas. Sujungimo taškas tarp langų yra siauras, todėl jis sunkiai matomas. L formos langas pagamintas iš klijuotos pušies medienos ir yra įvairių dydžių: 78 × 115 cm, 78 × 137 cm, 78 × 60 cm, 78 × 95 cm, 94 × 115 cm, 94 × 137 cm, 94 × 60 cm ir 94 × 95 cm.

„Velux“ alkūninis langas „VFE 3070 2“ yra modelis, skirtas montuoti tiesiai po stogo langu alkūnės sienoje.

Privalumai

Keli dydžiai: Langas yra kelių skirtingų dydžių, tokių kaip: 78 × 115 cm, 78 × 137 cm, 78 × 60 cm, 78 × 95 cm, 94 × 115 cm, 94 × 137 cm, 94 × 60 cm ir 94 × 95 cm. Visi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *