Geriausias nuolatinis ventiliatorius su drėkintuvu – reitingas ir apžvalgos 2021 m. Rugpjūčio mėn

Ventiliatorius su drėkintuvu – pirkimo vadovas, reitingas ir bandymas

Tristar VE-5884 yra geriausias nuolatinis ventiliatorius, kurį galima nusipirkti parduotuvėse 2021 m. Iš kur toks tikrumas? Mes daug laiko praleidome susipažindami su dabartiniu rinkos pasiūlymu ir nuomonėmis apie atskirus įrenginius. Tai leido daryti išvadą, kad būtent „Tristar“ produktas nusipelno ypatingo dėmesio. Šis ventiliatorius taip pat turi oro drėkinimo funkciją, todėl yra praktiškesnis. Vandens bakas yra toks didelis, kad jums nereikia jo kartkartėmis papildyti. Įrenginys gali veikti įvairiais režimais. Taip pat reguliuojamas darbo greitis. Įranga tiekiama komplekte su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu, kad būtų patogiau naudotis. Į sąrašą taip pat įtraukta ir kita pirkėjų rekomenduojama įranga tyliai stovintis ventiliatorius Daugiau BFH01S. Modelis turi jonizacijos ir drėkinimo funkciją. Prietaisas turi pasukamus ratus prie pagrindo, todėl jį galima lengvai perkelti per grindis. Pastatomas ventiliatorius garantuoja didelį oro srauto atstumą ir turi gerai suplanuotą valdymo skydelį.

Nuolatiniai ventiliatoriai su drėkintuvu – reitingas

palyginimo lentelė

Privalumai

Defektai

Santrauka

Siūlo

1. Tristar VE-5884 nuolatinis ventiliatorius su oro drėkintuvu

„Tristar VE -5884“ stovo ventiliatorius turi šiuos matmenis: plotis – 45 cm, gylis – 38 cm ir aukštis – 130 cm. Ventiliatoriaus skersmuo yra 40 cm. Įrenginio galia yra 50 W. Ventiliatorių galima nustatyti vienu iš 3 greičių: 880, 1000 ir 1150 aps./min. Vartotojas taip pat gali pasirinkti vieną iš šių darbo režimų: normalus, natūralus ir miego režimas.

Ventiliatorius turi laikmatį, kurį galima nustatyti nuo 1 iki 9 val. Įrangos pakreipimo lygį galima reguliuoti ir reguliuoti priklausomai nuo to, kur yra ventiliatorius ir kur mes sėdime. Oro drėkinimo funkcija daro šį prietaisą praktiškesnį. Vandens rezervuaro talpa yra 2 litrai.

Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas, kuris palengvina ventiliatoriaus valdymą. Vartotojai pripažįsta, kad ja naudotis yra patogu. Būsto kokybė įvertinta kaip labai gera. Net po ilgo naudojimo įrenginyje nėra įbrėžimų.

„Tristar VE-5884“ yra grindų ventiliatorius su oro drėkintuvu. Įrenginio galia yra 50 W. Prietaisas turi 3 greičio nustatymus.

Privalumai

Laikmatis: Stovintis ventiliatorius turi laikmatį, kurį galima nustatyti nuo 1 iki 9 val. Tai palengvina šios įrangos naudojimą ir daro ją patogesnę.

Oro drėkinimo funkcija: Prietaisas papildomai drėkina orą, sukurdamas geresnes gyvenimo sąlygas bute. Naudodami šią įrangą laikui bėgant galite pastebėti tam tikrą savijautos pagerėjimą.

Nustatymų koregavimas: Vartotojas gali pasirinkti iš 3 įrenginio darbo režimų. Jis taip pat gali reguliuoti greitį ir prisitaikyti prie išorinių sąlygų.

Rodiklis: Ventiliatoriaus korpuse yra indikatorius, kuris dega mėlynai, jei inde yra vandens. Kai pradeda trūkti, jis tampa raudonas. Vartotojas iškart žino, kad jam reikia papildyti baką.

Išvalyti valdymo skydelį: Mygtukai turi subtilų apšvietimą, kuris leidžia lengvai keisti nustatymus. Valdymo skydelyje rodoma informacija apie esamą oro temperatūrą. Be to, galite perskaityti, kurios funkcijos yra aktyvios.

Defektai

Dizainas: Pagrindas yra didesnis nei prietaiso viršuje. Kai kurių žmonių nuomone, tai neatrodo estetiškai.

2. Tylus, nuolatinis ventiliatorius, Yoer BFH01S drėkintuvas

Į mūsų reitingą turėjo būti įtrauktas nuolatinis Yoer BFH01S ventiliatorius, kurio galia 120 W. Maksimalus oro greitis yra 3,94 m / s, o oro srauto diapazonas – 11 m. Prietaisas neprivalo stovėti labai arti mūsų. jaustis maloniai vėsiai. Sraigto skersmuo yra 40 cm. Šiam elementui gaminti buvo naudojama skaidri medžiaga, ji yra lengva ir užtikrina optimalų oro srautą.

Virpesių kampas svyruoja nuo 0 iki 90 laipsnių. Galima rinktis iš 3 veikimo greičių ir 3 oro srauto režimų (natūralaus, naktinio ir įprasto). Ventiliatorius turi oro drėkinimo funkciją, jo efektyvumas šiuo režimu yra 200 ml / h. Vandens bako talpa yra 1,5 litro.

Žmonės, nusipirkę šią įrangą ir ją naudoję ilgą laiką, yra patenkinti jos veikimo efektyvumu. Ventiliatorius gerai vėsina ir papildomai drėkina orą. Ji taip pat turi MOSQUITO funkciją, kuri veiksmingai atbaido uodus.

Stovinčio ventiliatoriaus Yoer BFH01S galia yra 120 W. Jo svoris yra 8,5 kg. Sraigto skersmuo yra 40 cm.

Privalumai

Oro jonizatorius: Prietaisas turi efektyviai veikiančią oro jonizacijos funkciją.Pozityvūs jonai vienas prie kito pritraukia bakterijas ir virusus, o dulkės ir mikroorganizmai patenka į žemę. Jie necirkuliuoja aplink kambarį.

Lengvas pasvirimo kampo reguliavimas: Vartotojai supranta, kad ventiliatoriaus kampą galima lengvai reguliuoti (5 žingsnių skalė). Jei reikia, galite reguliuoti oro srauto kryptį.

Elektrofumigatorius: Ventiliatorius turi MOSQUITO funkciją, kuri leidžia efektyviai kovoti su uodais. Įdėkite kasetę nuo uodų į specialų indą ir įjunkite pradžioje paminėtą funkciją.

Naudojimo saugumas: Šios įrangos naudojimas yra visiškai saugus. Sraigtas turi metalinį skydą, kurio skersmuo yra 45 cm. Nėra baimės, kad mums kas nors atsitiks stovint šalia ventiliatoriaus.

Defektai

Neįskaitoma instrukcija: Į komplektą įtrauktas montavimo vadovas nėra įskaitomas. Todėl įrenginio surinkimas paprastai užtrunka ilgiau.

3. G3FERRARI G50022 grindų ventiliatorius su vėjeliu

G3FERRARI G50022 grindų ventiliatorius su vėjeliu yra matmenų: 43 cm x 127 cm x 39 cm. Jo svoris yra 7,6 kg. Ventiliatoriaus skersmuo yra 40 cm, o jo galia – 75 W. Prietaisas, be kita ko, rekomenduojamas. namams, butams ir ofisams. Įrangą galima nustatyti 1 iš 3 greičių, taip pat galima pasirinkti 3 aušinimo režimus.

Pateiktas grindų ventiliatorius turi ultragarsinę sistemą su 280 ml / h purkštuvu. Jam rūpi palaikyti tinkamą temperatūros ir drėgmės lygį kambaryje. Patogų darbą garantuoja lengvai naudojamas nuotolinio valdymo pultas ir 12 valandų programuotojas. Ventiliatorius turi tvirtą pagrindą, kuris garantuoja stabilumą.

Ar verta investuoti į G3FERRARI G50022 modelį? Daugelis žmonių sako „taip“ ir išvardija daugybę prietaiso privalumų. Tai apima aukštos kokybės darbą, veiklos efektyvumą ir funkcionalumą. Įranga ne tik vėsina, bet ir drėkina orą bei palankesnes sąlygas bute.

Grindų ventiliatoriaus G3FERRARI G50022 galia yra 75 W. Prietaiso matmenys: 43 cm x 127 cm x 39 cm.

Privalumai

Įvairios aušinimo programos: Vartotojas gali rinktis iš įvairių aušinimo programų: naktinis, normalus ir natūralus. Jis vienu mygtuko paspaudimu gali lengvai pritaikyti įrangą pagal esamus poreikius.

Laikmatis: Naudojimo komfortą padidina tai, kad ventiliatorių galima užprogramuoti iki 12 valandų ir nustatyti, kada jis turi būti išjungtas. Tai naudinga, be kita ko kai einame miegoti.

Lengvas valdymas: Naudoti įrangą nėra sunku. Jame yra elektroninis, lengvai naudojamas valdymo skydelis. Taip pat yra lengvai skaitomas LED ekranas.

Defektai

Valymas: Prietaisas turi juodą korpusą, ant kurio vienu metu matosi net mažiausios dulkės. Jei norite, kad korpusas būtų visiškai švarus, jį reikia nuvalyti net kelis kartus per savaitę.

Kokį ventiliatorių su drėkintuvu turėtumėte pasirinkti?

Stovintis ventiliatorius su drėkintuvu padės ne tik atvėsinti kambarį karštomis dienomis, bet ir užtikrinti optimalų oro drėkinimo lygį. Tokie prietaisai gali sukurti malonų ir labai sveiką mikroklimatą bet kuriuo dienos ar nakties metu, dažnai ir žiemą. Šiame vadove sužinosite patarimų, kaip pasirinkti tinkamą modelį. Taip pat rasite dviejų gerų produktų reitingą.

Norėdami rasti geriausiai stovintį ventiliatorių su drėkintuvu 2021 m., Turime atidžiai patikrinti jo galią. Šis parametras nustato, kiek efektyvus bus perkamas įrenginys ir kiek laiko jis galės tinkamai atvėsinti patalpą, kurioje jis yra. Rekomenduojama, kad ventiliatoriaus galia būtų ne mažesnė kaip 70 W, nors kuo didesnė, tuo daugiau energijos sunaudosite.

Taip pat būtina patikrinti, ar toks prietaisas veikia garsiai. Gamintojai šią informaciją pateikia decibelais. Todėl pabandykime pasirinkti modelį su mažiausiu triukšmo lygiu, svyruojančiu apie 20 dB. Dėl šios priežasties įranga netrukdys nė vienam namų ūkio nariui, net ir dirbant visą parą.

Funkcionalumas gali būti toks pat svarbus kaip ir ventiliatoriaus galia bei triukšmo lygis. Įmontuotas drėkintuvas nėra vienintelis priedas, kuriuo gamintojai praturtina tokius įrenginius. Kai kurie iš jų taip pat gali turėti daugybę veikimo greičių, galimybę programuoti jų veikimo laiką ar net valdyti juos nuotolinio valdymo pultu. Tokie patogumai teigiamai veikia naudojimo patogumą.

Taip pat visada verta atidžiai pažvelgti į patį drėkinimo variantą. Geros kokybės modeliuose jis gali veikti ir žiemą, nereikia įjungti ventiliacijos. Patikrinkime, kiek laiko drėkintuvas gali veikti nepertraukiamo veikimo atveju (pageidautina, jei tai bus kelios valandos) ir vandens talpos talpą. Šis elementas turėtų būti nuimamas, kad būtų lengva papildyti vandenį, reikalingą orui drėkinti.

Daugeliui žmonių svarbūs ne tik techniniai ventiliatorių parametrai ir jų funkcionalumas, bet ir pats dizainas. Taip pat gana svarbu, kaip atrodo šių tipų įrenginiai. Todėl pirkdami stenkitės išsirinkti produktą, kuris atitiktų likusią kambario įrangą ir pernelyg neišsiskirs. Juodos ir sidabrinės spalvos modeliai atrodo labai estetiškai. Jie lengvai dera prie abiejų interjerų …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *