Geriausias kelioninis lagaminas – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Turėdami omenyje vartotojų įvertinimus ir interneto vartotojų, kurie ieško gero kelioninio lagamino, poreikius, mes pasirinkome geriausius produktus ir sukūrėme žemiau pateiktą reitingą. Vienas geriausių lagaminų 2021 m. Buvo gerai žinomo prekės ženklo produktas DAVIDAS JONESAS, ty 110 l talpos juodas modelis. Šis variantas pagamintas iš labai patvaraus, atsparaus įbrėžimams ABS plastiko. Tai idealus pasiūlymas ilgesnėms oro kelionėms. Į šį krepšį galite lengvai susidėti daug dalykų. Produktui taikoma gamintojo garantija kelerius metus. Jis turi guminius ratus, kurie nesubraižo grindų, kurie turi tvirtus guolius, kurie palengvina lagamino stumdymą. Taip pat verta pabrėžti, kad šis dėklas turi praktiškus, sandarumą užtikrinančius guminius sandariklius. Kitas įdomus pasiūlymas yra Ponia Torbalska Ultra Light OR&MI. Šis modelis taip pat pagamintas iš ABS plastiko. Jis atsparus pažeidimams ir gali atlaikyti iki 250 kg slėgį. Lagaminas taip pat išsiskiria labai patraukliu dizainu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį kelioninį lagaminą pirkti?

Pirkinių vadovas

Lagaminas pravers kiekvienai kelionei. Jo dėka galite sutalpinti reikalingiausius daiktus, kuriuos vėliau galėsite lengvai transportuoti. Daugelis šiandien rinkoje esančių modelių turi sertifikatus, patvirtinančius apdailos kokybę ir kelerių metų garantiją. Tačiau tokios įrangos įsigijimas gali būti problemiškas. Todėl parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kokį kelioninį lagaminą rinktis.

Dydis

Prieš perkant konkretų lagamino modelį, verta atsakyti į klausimą: kiek laiko planuojame savo kelionę? Dėl to galėsime daugiau ar mažiau numatyti, kokį bagažą reikia supakuoti. Be to, reikia atsiminti, kad grįždami iš atostogų atsinešame suvenyrų, todėl grįžus namo lagaminas paprastai būna sunkesnis. Todėl yra įvairių dydžių produktų. Tarp jų mes išskiriame:

Maži lagaminai, kuriuos galime pasiimti su savimi į lėktuvą kaip rankinį bagažą. Jų dydį lemia aviakompanijų reikalavimai, todėl paprastai jis negali viršyti 55 cm x 40 cm x 25 cm. Nepaisant mažo dydžio, toks modelis gali tilpti iki savaitės, o tai leidžia mums sutaupyti pinigų registruotam bagažui. Rinkoje yra įvairių tipų mažų lagaminų, nuo minkštų iki kietų. Jie turi turėti rankenas ir bent 2 ratus, kad būtų lengviau transportuoti.

Vidutiniai lagaminai paprastai naudojami kaip registruotas bagažas lėktuve. Šio tipo gaminiai yra 68 cm x 45 cm x 28,5 cm. Tai leidžia pakuoti daiktus kelias savaites. Tai nepaprastai patogi ir, nepaisant savo dydžio, labai patogu. Tai apsaugo mūsų bagažą nuo galimos žalos, o dėl patvarių medžiagų efektyviai apsaugos produktus stikliniuose buteliuose ar stiklainiuose. Tokia įranga puikiai tiks tiek kelioms dienoms, tiek mėnesio atostogoms.

Dideli lagaminai yra nuo 75 cm x 51 cm x 31 cm iki 85 cm x 56 cm x 34 cm. Tokie modeliai yra labai dideli ir leis jums supakuoti daugybę dalykų. Tačiau reikia nepamiršti, kad, nepaisant dydžio, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, yra lengva, o papildomos galimybės ratų ir rankenų pavidalu palengvina transportavimą. Tai leis mums susikrauti daiktus kelių mėnesių kelionei.

Rinkinys yra pasiūlymas tiems, kurie planuoja vienu metu įsigyti kelis lagaminus ir tuo pačiu metu kurti dizainą. Jis apima mažą, vidutinį ir didelį lagaminą. Tokio rinkinio kaina yra tikrai mažesnė nei kiekvieno pirkimo kaina atskirai.

Svoris

Prieš perkant kelioninį lagaminą, verta patikrinti modelio svorį. Atminkite, kad supakuotas jūsų bagažas yra sunkus ir gali sukelti problemų transportuojant. Todėl keliaudami lėktuvu turite atsiminti apie kilogramo ribą. Geriausi lagaminai bus vidutiniai arba dideli, kurių svoris neviršija 3 kg. Rankinio bagažo svoris neturi viršyti 1,5 kg.

Diegliai

Ratai dabar yra pagrindinis kiekvieno lagamino elementas. Jų dėka bagažą gabenti yra labai greita ir lengva. Didelių lagaminų atveju verta atkreipti dėmesį į modelius, turinčius dvi poras ratų, kurie tikrai palengvins kelionę. Be to, taip pat svarbu juos pagaminti. Pigių tipų lagaminai turi mažus plastikinius ratus, dažnai fiksuotus, nesisukusius.

Nors judėjimas į priekį nėra problema, krypties pakeitimas ar lagamino pasukimas gali pasirodyti varginantis. Todėl patariame rinktis modelius su guminiais ratukais, kurie sukasi 360 laipsnių kampu. Šis sprendimas leidžia patogiai keliauti su mūsų bagažu.

Rankenos

Kiekvienas lagaminas turi rankeną ir specialias rankenas, palengvinančias mūsų bagažo gabenimą. Tokia ištraukiama rankena turėtų būti pakankamai ilga, kad būtų patogu nešiotis. Be to, jis turėtų užsifiksuoti vietoje, kai bus išmestas. Geriausios yra pagamintos iš aliuminio, nes yra lengvos ir patvarios.

Vykdymas

Kuris kelioninis lagaminas yra geriausias, liudija modelio kokybė. Skiriame skirtingo kietumo lagaminus – minkštus ir kietus.

Minkštas

Minkšti lagaminai yra pagaminti iš audinio arba odos. Šio tipo bagažas nėra atsparus mechaniniams pažeidimams, tačiau, kita vertus, jis pasižymi įdomiu dizainu.

Medžiaginiai lagaminai – įvairių spalvų. Šio tipo modeliai pasižymi įdomiu dizainu, mažu svoriu ir išorinėmis kišenėmis, tačiau jie nėra labai atsparūs mechaniniams pažeidimams.

Odiniai ir zomšiniai lagaminai – tokiam prietaisui būdingas geras apdirbimas ir per didelė kaina. Deja, jie yra gana sunkūs, todėl nerekomenduojame jų keliauti oru.

Sunku

Kietieji lagaminai pagaminti iš plastiko, labai atsparūs mechaniniams pažeidimams, tokiems kaip įlenkimai ar įtrūkimai. Jų mažas svoris yra papildomas privalumas.

ABS lagaminai – tokiems modeliams būdinga standi medžiaga, apsauganti mūsų bagažą nuo pažeidimų.

Polikarbonato lagaminai – tai lengvi ir lankstūs modeliai, atsparūs bet kokiems įlenkimams ir įtrūkimams. Pasiūlymas tiems, kurie planuoja keliauti lėktuvu.

Stiklo pluošto lagaminai – pasižymi labai mažu svoriu, neviršijančiu 3 kg.

Kišenės ir skyriai

Verta patikrinti, kurias kišenes ir skyrius turi įranga. Svarbu, kad viduje būtų užtrauktuko skyrius, į kurį mes galime įdėti smulkius daiktus, nebijodami, kad juos išpiltų transportuodami. Kai kurie iš jų yra pagaminti iš tinklelio.

Saugumas

Kai kuriuose kelioninių lagaminų modeliuose yra papildomų apsaugos funkcijų, kurios apsaugo mūsų bagažą nuo vagių. Pavyzdžiai: spynos su specialiu kodu ir garsinis signalas, kuris skamba jį atidarius.

Dizainas

Kelioninio lagamino dizainas yra labai svarbus, nes tai leidžia mums jį greitai atpažinti net oro uoste. Todėl verta pasirinkti įdomią spalvą ar temą: juosteles, taškelius ir kt. Žmonėms, vertinantiems minimalizmą, rekomenduojame lygius lagaminus, tamsiai mėlynos arba juodos spalvos.

Oro linijų reikalavimai

Prieš keliaudami lėktuvu, turėtumėte atidžiai patikrinti aviakompanijos, kurios paslaugomis planuojate naudotis, reikalavimus. Kai kuriuose iš jų jo matmenys taip pat apima išsikišusius elementus apskritimų ir rankenų pavidalu. Tai ypač pasakytina apie rankinį bagažą, kurį dedame po sėdyne arba ant lentynos. Taip pat turėtumėte prisiminti apie leistiną svorį, kurio svoris neviršija 3 kg. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą modelį, nes už limito viršijimą turėsime mokėti papildomai.

Kelioniniai lagaminai geromis kainomis

Kelioninių lagaminų kaina skiriasi atsižvelgiant į dydį ir medžiagą, iš kurios jie pagaminti, bei jų dizainą. Pigiausi modeliai yra rankinis bagažas, kurio kaina svyruoja nuo 50 iki net kelių šimtų zlotų. Vidutiniai ar dideli lagaminai pasirodys daug brangesni. Tokios įrangos kaina svyruoja nuo 150 PLN iki net 1000 PLN. Verta atkreipti dėmesį į lagaminų komplektus, kuriuos dažnai galima įsigyti už labai patrauklią kainą.

Geriausi kelioniniai lagaminai 2021 m

Jūs kraunatės atostogas ir staiga jūsų lagaminas yra per mažas arba per didelis rankiniam bagažui. O gal jau sunaikinta? Nervingai ieškote naujo, geriausia – pigiausio. Tačiau atminkite, kad jie greitai sugenda. Štai kodėl mes paruošėme šį kelioninių lagaminų reitingas, kuriame yra geriausi rinkoje esantys modeliai.

Mūsų rekomendacijos

David Jones Black 110L

Patogus lagaminas ant ratų, kurio talpa yra 110 l, Davidas Jonesas yra modelis, pagamintas iš ABS plastiko, kuris nėra atsparus pažeidimams ir įbrėžimams. Jis atsparus aukštam slėgiui, todėl puikiai tinka žmonėms, dažnai keliaujantiems oru, kur bagažas sukraunamas vienas ant kito ir dažnai išmetamas, taigi pažeidžiamas.

Pateiktame lagamine yra keturi guminiai transportavimo ratai, taip pat prailginama aliuminio teleskopinė rankena ir rankenos šonuose. Dėl to bagažo nešiojimas mums nebus problema. Taip pat verta paminėti, kad gaminio šonuose yra kojos, ant kurių jį galima uždėti.

Šiame modelyje yra kombinuotas užraktas, kuris apsaugo bagažą nuo neteisėto patekimo. Tuo pačiu reikia pažymėti, kad per visą užtrauktuko ilgį yra guminiai tarpikliai, užtikrinantys sandarumą, taip pat apsaugantys lagamino vidų nuo drėgmės.

Produkto viduje yra kišenėlė mažesniems daiktams, taip pat saugos diržai. Lagaminas sulaukė didelio vartotojų pripažinimo. Savo nuomonėje jie pabrėžia, kad tai tvirtas ir gražiai pateiktas modelis.

„David Jones Black“ yra maišelis, kurio talpa yra 110 litrų. Jo išmatavimai: plotis – 52 cm, gylis – 29 cm ir aukštis – 76 cm. Šis produktas sveria 4,5 kg. Jo pagrindas yra aliuminio rėmas, labai atsparus deformacijoms.

Privalumai

Talpa:

Tai didelis, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *