Geriausi poliarizuoti akiniai nuo saulės

Išanalizavę daugybę komentarų, padarėme išvadą, kad geriausi poliarizuoti akiniai nuo saulės „Solano FL 20036 A“. Pateikta pora turi tamsius lęšius, sugeriančius saulės spindulius, o poliarizuojantis sluoksnis juos atspindi. Todėl turime gerą matomumą. Todėl akinius dažnai rekomenduoja sportininkai, kuriems reikia veiksmingos akių apsaugos važiuojant dviračiu ar slidinėjant. Šio modelio veikimas yra labai geras. Modelio akiniai pagaminti iš polikarbonato, todėl mums nereikia jaudintis dėl įbrėžimų ir įtrūkimų. Kalbant apie šventyklas ir rėmus, jie yra pagaminti iš plastiko. Ši medžiaga priverčia šventyklas gerai priglusti prie mūsų galvos, kad produktas nenukristų nuo mūsų veido. Modelis liko antras „Arctica S 217 A.“. Tai yra viena iš patogiausių porų, esančių mūsų rinkoje. Be to, šie akiniai yra gerai išbaigti.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius poliarizuotus akinius nuo saulės pirkti?

Pirkinių vadovas

Poliarizuoti akiniai nuo saulės pašalina nereikalingą akinimą, todėl vairuotojai noriai jų siekia. Šie modeliai taip pat tinka sportuojantiems žmonėms, taip pat visiems žmonėms, kurie nenori pernelyg stipriai prisimerkti saulėtomis dienomis. Šis vadovas neabejotinai padės jums rasti produktą, kuris suteikia dėvėjimo patogumą ir apsaugo akis. Jame nurodoma, kuriuos poliarizuotus akinius nuo saulės rinktis ir į ką atsižvelgti apsiperkant.

Poliarizuojančių modelių pranašumai

Poliarizuoti akiniai pagerina regėjimo kontrastą, o tai gali turėti reikšmingos įtakos mūsų savijautai. Saulėtomis dienomis būna, kad po kelių valandų buvimo lauke spalvos tarsi išblėso ir mes nematome aplinkinių detalių. Tai savo ruožtu blogina mūsų nuotaiką ir jaučiamės ne itin gerai. Poliarizuojantys lęšiai sumažina akių nuovargį, todėl net ir ilgai būnant saulėje puikiai matome visas spalvas.

Modelius su poliarizacijos filtru galima dėvėti ne tik vasarą, bet ir žiemą, kai saulės spinduliai atsispindi nuo žemę dengiančio sniego. Tokio tipo produktai yra skirti vairuotojams, kurie automobilyje praleidžia kelias ar net kelias valandas per dieną. Poliarizuojantys akiniai taip pat skirti žvejams ir fiziškai aktyviems žmonėms, pvz., Žygiams po kalnus ar slidinėjimui.

Lęšio tamsinimo laipsnis

Renkantis akinius su mažu lęšių tamsinimo laipsniu, mes neturime jaudintis, kad tai, ką pamatysime, bus per tamsu. Tokį modelį be problemų galima dėvėti sutemus ir debesuotomis dienomis. Objektyvo atspalvio lygio skalė atliekama keliais žingsniais. Daugelis gamintojų akinius pažymi skaičiumi nuo 0 iki 4. Žemiau pateikiamas kiekvienos kategorijos aprašymas:

* 0 – šviesos pralaidumas yra nuo 80% iki 100%. Lęšiai yra skaidrūs arba tik šiek tiek dūminiai;

* 1 – šviesos pralaidumas svyruoja nuo 43% iki 80%. Lęšiai yra šiek tiek tamsinti, dažniausiai geltonos spalvos, gerai veikia esant gana prastoms apšvietimo sąlygoms;

* 2 – šviesos pralaidumas svyruoja nuo 18% iki 43%. Lęšiai turi vidutinį atspalvio lygį, tokius akinius galima dėvėti debesuotomis dienomis;

* 3 – šviesos pralaidumas yra nuo 8% iki 18%. Lęšiai puikiai apsaugo akis nuo saulės spindulių, tačiau sumažina matomumą naktį;

* 4 – šviesos pralaidumas yra nuo 3% iki 8%. Lęšiai yra labai tamsūs, todėl netinka vairuotojams – jie mielai naudojasi, be kitų. alpinistai.

Atminkite, kad pritemdymo lygis neturi įtakos poliarizuojančiam filtrui. Universaliausi akiniai yra modeliai su lęšiais, klasifikuojamais į 3 kategorijas, nes jie tinka naudoti kasdien, taip pat atostogauti egzotiškose, karštose šalyse.

UV filtras – kokie poliarizuoti akiniai nuo saulės yra geriausi?

Saulės spinduliuotė daro neigiamą poveikį ne tik mūsų odai, bet ir akims, todėl turėtume jas apsaugoti. Jei pasirenkame akinius su aukštu UV filtru, neturėtume jaudintis dėl akių problemų, tokių kaip konjunktyvitas ar geltonosios dėmės degeneracija. Ekspertai rekomenduoja UV400 modelius, kurie sugeria iki 100% saulės spindulių. Tai geriausias pasirinkimas vartotojams, norintiems tinkamai pasirūpinti savo sveikata ir saugumu.

Vykdymo medžiagos

Pirkdami akinius norime, kad jie būtų patvarūs ir atsparūs pažeidimams. Tai, be kita ko, nustato rėmų medžiaga. Pigiausi yra mažai sveriantys plastikiniai modeliai, kuriuos galima įsigyti daugybe įdomių spalvų. Tačiau tokie rėmeliai nėra labai patvarūs, nes juos galima lengvai sulaužyti, taip pat laikant akinius rankinėje. Metalo gaminiai laikomi tvirtesniais, nes yra atsparūs pažeidimams. Turite atsiminti, kad metaliniai rėmai yra sunkesni, todėl sportininkams tai nėra geras pasirinkimas. Jei norime, kad akiniai nebūtų per greitai sugadinti, o tuo pačiu juos patogiai dėvėti (taip pat ir sportuojant), rinkitės modelį, pagamintą iš polikarbonato arba aliuminio. Šios medžiagos nėra linkusios įtrūkti ar įbrėžti.

Be rėmelių, taip pat turėtumėte patikrinti, iš ko pagaminti lęšiai. Jie daugiausia gaminami iš plastiko (jis atsparus įbrėžimams) ir polikarbonato (jis nelūžta net pataikius plaktuku).

Patvirtinimai ir standartai

Pasirinkti akiniai turėtų turėti pagrindinius patvirtinimus, patvirtinančius gerą darbo kokybę, pvz., CE. Ieškodami tinkamo produkto, taip pat turime patikrinti, kuris iš parduotuvėse esančių modelių atitinka pagrindinius Europos Sąjungos standartus, visų pirma EN 1836 + A1: 2009. Geriausi poliarizuoti akiniai nuo saulės ne tik atrodo madingi, bet visų pirma puikiai apsaugo mūsų akis nuo saulės, ir mes turime tai prisiminti.

Patogu nešioti

Šventyklų forma ir jų apdaila daro įtaką akinių nešiojimo patogumui. Patogiausiais laikomi modeliai su guminiais įdėklais rėmų galuose, nes jie neslysta nuo veido. Garsių prekės ženklų gaminiuose dažnai yra reguliuojami nosies pagalvėlės, užtikrinantys puikų prisitaikymą prie nosies formos (taip išvengiama nemalonaus spaudimo).

Poliarizuoti akiniai nuo saulės geromis kainomis

Priklausomai nuo naudojamų UV filtrų ar atspalvio laipsnio, už poliarizuotus saulės akinius mokėsime nuo 50 iki 500 zlotų. Pigiausi modeliai ne visada užtikrina tinkamą apsaugą nuo saulės, ir tai reikia nepamiršti. Nors patvarūs ir patogūs akiniai su aukštu filtru yra brangūs, jie tikrai tarnaus mums kelis sezonus.

Geriausi poliarizuoti akiniai nuo saulės 2021 m

Ar perskaitę šį vadovą vis dar domitės akinių pirkimu? Žemiau rasite poliarizuotų akinių nuo saulės reitingą. Į jį įtraukėme keletą įdomiausių modelių.

Mūsų rekomendacijos

„Solano FL 20036 A“

Jei ieškote gerų akinių nuo saulės, rekomenduojame „Solano FL 20036 A“. Pateiktas modelis puikiai tiks žiemos sportui, važinėjimui dviračiu ar riedučiams. Poliarizacijos sluoksnis atspindi saulės spindulius, kurių dėka mes geriau matome. Akinius galima naudoti labai saulėtose vietose. Produktas veiksmingai apsaugo mūsų regėjimą nuo pažeidimų.

Mūsų akys yra apsaugotos aukšto filtro dėka. Tamsi akiniai sugeria saulės spindulius, kad nepatektų į mūsų akis. Kai reikia pagaminti pateiktą gaminį, rėmai ir šventyklos yra pagaminti iš stipraus plastiko. Tai labai gerai prisitaiko prie galvos formos, kurios dėka sportuoti sportuojant dėvint aprašytus akinius yra maloniau.

Akiniai, savo ruožtu, yra pagaminti iš polikarbonato. Tai medžiaga, neleidžianti susidaryti įtrūkimams ir įbrėžimams. Kai jie nukrenta, mes neturime jaudintis dėl akinių sugadinimo. Būtent dėl ​​patvarumo pateiktas modelis yra toks populiarus. Vartotojai taip pat giria mažą jo svorį.

„Arctica S 217 A.“

„Arctica S 217 A“ yra ne tik stilingi, bet ir efektyviai apsaugantys akis akiniai. Šio modelio šventyklos yra juodos, kaip ir rėmai. Jų viršutinėje dalyje randame stilingus oranžinius įdėklus. Akiniai atspindi oranžinę šviesą, todėl visa tai suteikia elegantišką efektą.

Vartotojai renkasi šį gaminį dėl aukštos apsaugos nuo saulės spindulių. UV400 filtras ir poliarizacijos sluoksnis garantuoja matomumą ir aukštą akių apsaugą. Todėl akinius rekomenduojama naudoti sportuojant ar būnant labai saulėtose vietose. Tai geras pasirinkimas paplūdimiui ar kelionei į dykumą ar snieguotus kalnus.

Pasak daugelio žmonių, pateikti akiniai yra patogūs. Jie labai tinka prie mūsų galvos formos, taip pat tvirtai laikosi ant nosies. Tai lengva pora, netrukdanti judėti. Vartotojai vertina gerą gaminio apdirbimą, kurio dėka akiniai mums tarnauja labai ilgai.

Stokholmas S2382 S.

Norėtume pristatyti vieną iš geriausių poliarizuojančių akinių, porą pavadinimu „Stockholm S2382 S.“. Pateiktas modelis sukurtas atsižvelgiant į dviratininkus. Kalbant apie jo konstrukciją, šventyklos ir rėmai yra pagaminti iš aliuminio, lengvos, bet patvarios medžiagos, kurią patogu nešioti.

Akinių lęšiai nėra įrėminti apačioje. Dėl to modelis užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir tai apsaugo nuo akinių rūkymo. Taigi matomumas yra daug geresnis. Guminiai įdėklai ir specialios nosies pagalvėlės labai padeda akinius nešioti. Modelis nenukrenta nuo veido ir nesuspaudžia nosies. Tai produktas, garantuojantis aukštą apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių.

Šviesa, atsispindinti nuo sniego, vandens ar smėlio, taip pat efektyviai atsispindi nuo stiklo. Taip veikia poliarizuojanti danga, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *