Geriausia vilnonė antklodė – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Vilnonė antklodė – pirkimo vadovas, eiliškumas ir testas

Vilnonės antklodės turi keletą svarbių pranašumų, tarp jų Jie gerai izoliuoja nuo šalčio, užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją ir leidžia odai kvėpuoti. Vienas iš tų, kurie turi didžiausią populiarumą tarp vartotojų, yra Didmeninė audinių liemenėlė 200x220cm. Šis modelis yra apipavidalintas maloniu liesti mikropluoštu, todėl, kad jis yra dygsniuotas, nėra pavojaus, kad įdaras judės. Negana to, jis tinkamas skalbti skalbimo mašinoje. Pirkėjai taip pat įvertino antklodę Photonia Merino užtikrinant malonų šilumos pojūtį net šalnomis. Tai geras pasirinkimas vienam ar dviem žmonėms. Modelis veiksmingai apsaugo nuo pernelyg didelio prakaitavimo miego metu, taip pat užtikrina sveiką poilsį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Prekių vadovas – Kokią vilnonę antklodę pirkti?

Puikiai tinka vilnos užpildytos antklodės, ypač žiemą. Šio tipo produktus turėtų pirkti žmonės, jautrūs šalčiui ir norintys užtikrinti patogų ir ramų miegą. Į savo vadovą įtraukėme daug naudingos informacijos, padėsiančios nuspręsti, kurią vilnonę antklodę pasirinkti. Perskaitę šią straipsnio dalį, tikrai greitai rasite sau tinkamą modelį.

Vilnonių antklodžių privalumai

Daugelis žmonių mano, kad miego patogumui pirmiausia turi įtakos pagalvė, tiksliau jos matmenys ir užpildas. Nepaisant to, antklodė yra tokios pat svarbios, nes mes į ją įsisupame ir taip apsaugome save nuo šalčio pojūčio. Vienas iš pagrindinių vilnos pripildytų modelių privalumų yra tas, kad jie užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Tokio tipo produktai leidžia odai kvėpuoti, dėl to mes pernelyg neprakaituojame ir išvengiame diskomforto. Vilnonės antklodės pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis, todėl jas rekomenduojame naudoti žiemą, kai lauko oro temperatūra nukrenta žemiau 0 laipsnių C. Vasarą toks produktas gali pasirodyti šiek tiek per storas, nors daug kas priklauso nuo mūsų pageidavimus.

Svarbu tai, kad vilnos įdaras gali veiksmingai nuraminti reumatinius negalavimus, kaip įrodo moksliniai tyrimai. Taigi, jei jūs kovojate su nuolatiniu sąnarių ar raumenų skausmu, verta apsvarstyti galimybę įsigyti vilnonę antklodę (geriausia, jei ji sudaro 100% kompozicijos).

Vilnos rūšis

Manoma, kad visos vilnonės antklodės turi tas pačias savybes. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Pirkdami turime patikrinti, iš kokių gyvūnų gaunama vilna – geriausia iš Merino avių yra todėl, kad ji maloni liesti ir nedirgina odos. Antklodžių gamybai taip pat naudojama kupranugario vata, pasižyminti būdinga ruda spalva ir išsiskirianti elastingumu.

Apvalkalai

Antklodės užpildas lemia šilumines savybes, o dangtis – miego patogumą ir ilgaamžiškumą. Šiuo atžvilgiu galime išskirti keletą skirtingų produktų grupių: medvilnės, medvilnės-poliesterio, šilko, atlaso ir mikropluošto. Kurį modelį pasirinkti?

Antklodės su medvilniniu pamušalu užtikrina tinkamą ventiliaciją. Medvilnė yra natūralus audinys, kuris yra higieniškas ir minkštas liesti. Šiuo metu populiariausi yra medvilnės-poliesterio modeliai ne tik dėl palyginti mažos kainos, bet ir dėl atsparumo mechaniniams pažeidimams bei oro cirkuliacijos užtikrinimo. Šilko apvalkalo privalumas yra tas, kad jis leidžia odai kvėpuoti, be to, yra itin malonus liesti (tuo pačiu metu tokios priemonės yra labai brangios). Kita vertus, atlasinės antklodės iš vienos pusės yra blizgios, iš kitos – matinės. Kadangi jie turi antistatinių savybių (jie netraukia dulkių), alergiški žmonės noriai jų nori. Mikropluošto (arba mikropluošto) dangtis yra patvarus, greitai džiūsta ir yra minkštas kaip medvilnė.

Matmenys – kokia vilnos antklodė yra geriausia?

Antklodės dydis priklauso nuo to, kam produktas yra perkamas ir kiek lovos turi tilpti. Modeliai, skirti naudoti vienam asmeniui, paprastai yra maždaug 135 cm x 200 cm, 150 cm x 200 cm ir 160 cm x 200 cm. Didesnės antklodės yra skirtos dvigulėms lovoms. Mes kalbame apie gaminius 180 cm x 200 cm ir 200 cm x 220 cm. Taip pat galime rasti modelių, kurių matmenys yra 220 cm x 240 cm, jie skirti labai aukštiems žmonėms.

Vykdymas

Antklodė turi būti tvirtai pagaminta ir kruopščiai išbaigta. Siūlai neturi išsikišti iš kraštų, kitaip yra rizika, kad gaminys suplyš ir turėsime jį susiūti. Kiekviena, net ir menkiausia detalė vaidina svarbų vaidmenį. Geriausios antklodės siuvamos rankomis, nes tokios siūlės yra ypač patvarios. Tačiau mums gali kilti didelė problema rasti tokį produktą. Tačiau tai nereiškia, kad kiti modeliai yra prastesnės kokybės. Svarbu, kad antklodės siūlės būtų laminuotos, t. Y. Apipjaustomos specialia juosta. Tada mes neturime jaudintis dėl netyčinio jų plyšimo.

Pažymos

Jau minėjome, kad vilnonės antklodės gali nuraminti reumatą ir nemalonų skausmą. Kad tai būtų įmanoma, turime rasti gaminį su atitinkamais sertifikatais ir patvirtinimais, patvirtinančiais jo sveikatos savybes. Geriausia vilnos antklodė visų pirma išsiskiria „Woolmark“ sertifikatu. Jis skiriamas tik tiems gaminiams, kurie buvo užpildyti 100% gryna, geros kokybės vilna.

Gydomųjų savybių modelius taip pat sertifikuoja Valstybinė vaistų, medicinos prietaisų ir biocidinių produktų registravimo tarnyba. Tokias antklodes gali sėkmingai naudoti žmonės, turintys širdies ir kraujagyslių sutrikimų, reumatinių pokyčių, po neseniai patirtų traumų ar kovojantys su sąnarių degeneracija (osteoartritu).

Vilnonės antklodės geromis kainomis

Vilnonių antklodžių kaina, be kita ko, priklauso dėl jų matmenų. Paprastai paaiškėja, kad dvigulių lovų modeliai yra brangesni nei vienviečių. Tačiau kiek mokėsime už tokį gaminį, priklauso ir nuo naudojamos vilnos rūšies. Geros kokybės antklodės vidutiniškai kainuoja daugiau nei 150 PLN, o turinčios medicinines pažymas – 300 PLN ar daugiau.

5 geriausios vilnos antklodės. Nuomonės 2021 m

Jūs jau žinote, kaip svarbu jūsų patogumui pasirinkti tinkamą antklodę. Dabar raginame susipažinti su vartotojų rekomenduojamais modeliais. Mes surinkome produktus, kurie, pasak vartotojų, yra unikalūs, vilnonių antklodžių reitinge ir tikimės, kad rasite ką nors sau.

1. Vilnonė antklodė, 100% avių vilnos audinio didmeninė liemenėlė 200x220cm

Antklodė Hurtownia T Materiał Stanik 200×220 cm gali būti naudojama ištisus metus tiek pavasario-vasaros, tiek rudens-žiemos laikotarpiais. Iš išorės jis yra apdailintas rausvu mikropluoštu, maloniu liesti. Įdaras yra avies vilna.

Pateiktas modelis yra kruopščiai apsiūtas ir dygsniuotas. Šis sprendimas užtikrina, kad įdaras nepasislinktų ir nesuliptų. Antklodės matmenys: 200 cm x 220 cm. Jis atsparus drėgmei.

Vartotojai mano, kad modelis yra labai geras pasirinkimas, ypač žmonėms, besiskundžiantiems reumatiniais skausmais ar raumenų įtampa. Antklodė veiksmingai malšina šiuos negalavimus. Svarbu tai, kad jis tinkamas skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laipsnių temperatūros.

Didmeninė audinių liemenėlė nuo 200×220 cm iki gera vilnos antklodė iki 80 PLN. Jo matmenys: 200 cm x 220 cm, o įdaras – avies vilna.

Privalumai

Visų metų modelis:

Modelis tinka naudoti ištisus metus tiek šiltomis, tiek vėsesnėmis naktimis.

Skalbimo galimybė:

Jei reikia, antklodės dangtelį galima skalbti skalbimo mašinoje (rekomenduojama temperatūra yra ne daugiau kaip 40 laipsnių Celsijaus).

Dygsniuotas:

Dėl plovimo nėra pavojaus, kad įdaras pajudės ar sukimš. Taip yra todėl, kad antklodė yra dygsniuota.

Atsparumas drėgmei:

Modelis rodo padidėjusį atsparumą drėgmei.

Apipjaustytas mikropluoštu:

Antklodė apipjaustyta mikropluoštu. Tai minkšta ir maloni liesti medžiaga.

Trūkumai

Tai nėra purus:

Kai kuriems pirkėjams nepatinka tai, kad modelis nėra purus. Jų nuomone, antklodė turėtų būti kiek storesnė.

2. Fotonia Merynos 160X200 vilnos antklodė

Modelis, pagal kurį, pasak daugelio žmonių, miega labai gerai, yra „Fotonia Merynos“. Antklodė noriai naudojama žiemą, kai naktys būna labai šaltos, nes labai sušildo sustingusį kūną, o tada palaiko pastovią temperatūrą, net jei kambaryje šiek tiek atvės. Kai kurie žmonės naudoja šį produktą reabilitacijos metu arba kai kyla problemų dėl įvairių uždegimų, nes antklodė yra medicinos prietaisas.

Produkto matmenys – 160 cm x 200 cm, todėl jis tinka vienam ar dviem žmonėms. Modelis pagamintas iš dviejų natūralios vilnos sluoksnių – geriausia ant jo dėvėti pagalvės užvalkalą, kad jis būtų švarus. Verta pabrėžti, kad medžiaga yra maloni odai. Gamybai buvo naudojama Merino veislės avių vilna. Kailis gerai sugeria drėgmę ir nejaučia šalčio. Šio dangtelio oro srautas yra labai didelis, todėl vartotojas miegodamas neperkaista ir neperšąla.

Dangtis yra sertifikuotas „Woolmark“, todėl galite būti tikri, kad gamybai naudojama medžiaga yra gryna, tikra vilna. Miegojimas po šia antklode numalšina skausmą ir nuovargį. Vartotojai vertina šį produktą už veiksmingą ir gydomąjį poveikį.

„Fotonia Merino“ modelio matmenys: 160 cm x 200 cm. Jo įdaras yra 100% Merino veislės avių vilna.

Privalumai

Suteikia malonią šilumą:

Vilnos antklodės testas parodė, kad modelis ypač gerai veikia žiemą, jis suteikia malonų šilumos pojūtį.

Tinkama ventiliacija:

Nėra rizikos, kad miegodami po antklode prakaituosite stipriai, nes tai užtikrina nuolatinę oro cirkuliaciją.

Sveikas laisvalaikis:

Modelis suteikia sveiką poilsį ir yra tinkamas, be kitų žmonėms, turintiems kraujotakos sutrikimų ir reumatą.

Vienam ar dviem žmonėms:

Dėl savo matmenų antklodė tinka tiek vienam, tiek dviem žmonėms.

Trūkumai

Dulkės greitai:

Antklodė yra minkšta ir gražiai atrodo, tačiau greitai dulka, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *